Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Arseni Ahmatoff
Sanktpēterburga   P452 «Русские витязи идут купаться!» 10:44
Alex Gleys
Ļeņingradas apgabals   P404 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK» 09:08
Konstantin Makov
Sanktpēterburga   P436 «MCTEAM» 10:12
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   P426 «Смурфы» 09:52
Павел Аджигильдяев
Maskava   P460 «Семь футов» 11:00
Дмитрий Антонов
Sanktpēterburga   P449 «Грибная Охота» 10:38
Анна Батова
Sanktpēterburga   P405 «Доходяги» 09:10
Мария Белинская
Sanktpēterburga   P419 «Лопе де Вега» 09:38
Александр Бидерман
Maskavas apgabals   P447 «Феникс» 10:34
Алексей Бовт
Sanktpēterburga   P470 «Огонь» 11:20
Евгений Бурихин
Sanktpēterburga   P457 «Игорь Престолов» 10:54
Елена Васильева
Sanktpēterburga   P472 «Давно не виделись» 11:24
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   P407 «Пешеходы» 09:14
Илья Викторов
Sanktpēterburga   P442 «Сопротивление бесполезно» 10:24
Дмитрий Грановский
Sanktpēterburga   P440 «Тормоза-гедонисты» 10:20
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   P427 «las tortugas» 09:54
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   P427 «las tortugas» 09:54
Татьяна Дремова
Sanktpēterburga   P433 «Летние волшебники» 10:06
Ярослав Евдокимов
Sanktpēterburga   P409 «Мяу!» 09:18
Надежда Евстифеева
Sanktpēterburga   P451 «Экспериментаторы» 10:42
Александр Егоров
Sanktpēterburga   P450 «ORANGE» 10:40
Александр Ермолин
Sanktpēterburga   P477 «Жабы на метле» 11:34
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   P422 «Чикаго» 09:44
Настя Казаченко
Sanktpēterburga   P439 «ЭЛЬ» 10:18
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   P423 «Крутые бобры» 09:46
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   P400 «Улетайки» 09:00
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   P429 «Мяки-пяки» 09:58
Павел Кротков
Sanktpēterburga   P453 «Ледоруб» 10:46
Елизавета Кужина
Jaroslavļa   P402 «Бешеные ёжики» 09:04
Афанасий Куракин
Sanktpēterburga   P459 «Любопыты» 10:58
Даша Макарова
Sanktpēterburga   P475 «Гоп со смыком» 11:30
Катерина Малышева
Maskava   P453 «Ледоруб» 10:46
Виктория Манукянц
Sanktpēterburga   P444 «Боевые Тараканы» 10:28
Аля Михайлова
Sanktpēterburga   P465 «Chinchilla!» 11:10
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   P469 «Море» 11:18
Алексей Мокичев
Sanktpēterburga   P425 «Чёрная каракатица» 09:50
Дарья Николаева
Sanktpēterburga   P426 «Смурфы» 09:52
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   P425 «Чёрная каракатица» 09:50
Аня Орлова
Maskava   P408 «Аня и Богатыри» 09:16
Юлия Останина
Sanktpēterburga   P422 «Чикаго» 09:44
Александр Платонов
Sanktpēterburga   P456 «Lucke» 10:52
Екатерина Подболотова
Sanktpēterburga   P448 «Катейки» 10:36
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   P401 «Было бы нелепо» 09:02
Евгений Сафошкин
Maskava   P452 «Русские витязи идут купаться!» 10:44
Анастасия Сипко
Sanktpēterburga   P455 «Аллилуяй!» 10:50
Владимир Смирнов
Sanktpēterburga   P474 «Львиный зев» 11:28
Евгений Сохранский
Sanktpēterburga   P443 «Романтики» 10:26
Наталья Степанова
Sanktpēterburga   P462 «Железобетонные победители» 11:04
Юля Стрелец
Sanktpēterburga   P455 «Аллилуяй!» 10:50
Григорий Студенко
Sanktpēterburga   P412 «Кнопка и пуговица» 09:24
Сергей Третьяков
Sanktpēterburga   P432 «Тритя и предки» 10:04
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   P401 «Было бы нелепо» 09:02
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   P445 «Blue Shark» 10:30
Natalia Ivashuta
Sanktpēterburga   P476 «3 сыра» 11:32
Ирина Армашева
Sanktpēterburga   P455 «Аллилуяй!» 10:50
Владимир Белозеров
Sanktpēterburga   P478 «Крабэ» 11:36
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   P414 «Команда Z» 09:28
Алексей Грибенников
Sanktpēterburga   P421 «Табор» 09:42
Марина Данилова
Sanktpēterburga   P418 «ПУМЫ» 09:36
Ольга Журавлёва
Sanktpēterburga   P467 «Бодрые улитки» 11:14
Екатерина Карипова
Sanktpēterburga   P411 «Львята» 09:22
Анна Кузина
Sanktpēterburga   P413 «Коза Пуховая» 09:26
Дарья Курзюкова
Maskava   P434 «Альбатросовцы» 10:08
Ирина Матвеева
Tālo ārzemju pilsētas   P403 «Бонифаций» 09:06
Светлана Орёл
Sanktpēterburga   P460 «Семь футов» 11:00
Иван Павлик
Sanktpēterburga   P445 «Blue Shark» 10:30
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   P471 «Крылатые качели» 11:22
Владислав Петропавловский
Minska   P410 «Братцы-кролики» 09:20
Сергей Поромов
Sanktpēterburga   P428 «Ежики-хрюшечки» 09:56
Илья Птицын
Sanktpēterburga   P464 «Чингачгук» 11:08
Наталья Птицына
Sanktpēterburga   P464 «Чингачгук» 11:08
Макс Родионов
Sanktpēterburga   P455 «Аллилуяй!» 10:50
Алексей Сигачев
Sanktpēterburga   P473 «DEADBEEF» 11:26
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   P435 «Предапокалиптические ежики» 10:10
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   P466 «Snake II» 11:12
Алексей Ушаков
Sanktpēterburga   P418 «ПУМЫ» 09:36
Дамир Фасхутдинов
Sanktpēterburga   P463 «Мустамяки» 11:06
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   P435 «Предапокалиптические ежики» 10:10
Михаил Чивилихин
Sanktpēterburga   P475 «Гоп со смыком» 11:30
Андрей Шестимеров
Maskavas apgabals   P453 «Ледоруб» 10:46
Маргарита Шлыкова
Sanktpēterburga   P445 «Blue Shark» 10:30
Софья Юсенко
Sanktpēterburga   P422 «Чикаго» 09:44
Joshua Wynns
Sanktpēterburga   P465 «Chinchilla!» 11:10
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   P417 «Принцип домино» 09:34
Николай Абакумов
Sanktpēterburga   P417 «Принцип домино» 09:34
Тамара Абакумова
Sanktpēterburga   P417 «Принцип домино» 09:34
Софья Александрова
Sanktpēterburga   P469 «Море» 11:18
Анастасия Алехина
Sanktpēterburga   P451 «Экспериментаторы» 10:42
Дмитрий Алисов
Maskava   P408 «Аня и Богатыри» 09:16
Андрей Анискевич
Minska   P410 «Братцы-кролики» 09:20
Ольга Балашова
Rjazaņa   P472 «Давно не виделись» 11:24
Антон Банных
Sanktpēterburga   P428 «Ежики-хрюшечки» 09:56
Филипп Белозеров
Sanktpēterburga   P444 «Боевые Тараканы» 10:28
Юлия Беляева
Sanktpēterburga   P462 «Железобетонные победители» 11:04
Евгений Беркович
Sanktpēterburga   P476 «3 сыра» 11:32
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   P415 «Фильтикультяпистые» 09:30
Александр Бондарь
Maskava   P408 «Аня и Богатыри» 09:16
Михаил Бохан
Sanktpēterburga   P458 «Natus Vincere» 10:56
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   P471 «Крылатые качели» 11:22
Елена Булдакова
Sanktpēterburga   P424 «Полёт нормальный» 09:48
Светлана Викторова
Sanktpēterburga   P442 «Сопротивление бесполезно» 10:24
Слава Владимиров
Sanktpēterburga   P463 «Мустамяки» 11:06
дмитрий воробьев
Sanktpēterburga   P446 «пьюшки» 10:32
полина воробьева
Sanktpēterburga   P446 «пьюшки» 10:32
саша воробьева
Sanktpēterburga   P446 «пьюшки» 10:32
Анюта Вульф
Sanktpēterburga   P477 «Жабы на метле» 11:34
Ирина Гаврилова
Maskava   P420 «Pauci sciunt» 09:40
Василиса Глушкова
Sanktpēterburga   P465 «Chinchilla!» 11:10
Мария Гозман
Sanktpēterburga   P428 «Ежики-хрюшечки» 09:56
Марина Горская
Sanktpēterburga   P407 «Пешеходы» 09:14
Галина Груздева
Sanktpēterburga   P466 «Snake II» 11:12
Юрий Гусев
Sanktpēterburga   P430 «Веснушки» 10:00
Инна Гусева
Sanktpēterburga   P430 «Веснушки» 10:00
Мария Гусева
Sanktpēterburga   P430 «Веснушки» 10:00
Светлана Гусева
Sanktpēterburga   P447 «Феникс» 10:34
Тамара Гутева
Sanktpēterburga   P428 «Ежики-хрюшечки» 09:56
Семен Данилов
Sanktpēterburga   P476 «3 сыра» 11:32
Юлия Дегтярёва
Sanktpēterburga   P438 «роТОР17» 10:16
Олег Евдокимов
Sanktpēterburga   P409 «Мяу!» 09:18
Ян Евдокимов
Sanktpēterburga   P409 «Мяу!» 09:18
Елена Евдокимова
Sanktpēterburga   P409 «Мяу!» 09:18
Глафира Егоренкова
Sanktpēterburga   P411 «Львята» 09:22
Елена Ермолова
Sanktpēterburga   P443 «Романтики» 10:26
Елена Ерохина
Puškina   P419 «Лопе де Вега» 09:38
Марина Ефимова
Perma   P404 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK» 09:08
Людмила Живова
Sanktpēterburga   P418 «ПУМЫ» 09:36
Станислав Журавлёв
Sanktpēterburga   P467 «Бодрые улитки» 11:14
Светлана Запалова
Sanktpēterburga   P463 «Мустамяки» 11:06
Сергей Звягинцев
Sanktpēterburga   P444 «Боевые Тараканы» 10:28
Марина Зинчук
Sanktpēterburga   P406 «Чушка Кая» 09:12
Андрей Казимиров
Maskava   P408 «Аня и Богатыри» 09:16
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   P423 «Крутые бобры» 09:46
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   P423 «Крутые бобры» 09:46
Елена Калькова
Tvera   P437 «Speak English» 10:14
Александра Капулкина
Sanktpēterburga   P474 «Львиный зев» 11:28
Олег Клейно
Ukrainas pilsētas   P427 «las tortugas» 09:54
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   P427 «las tortugas» 09:54
Светлана Колесникова
Sanktpēterburga   P451 «Экспериментаторы» 10:42
Екатерина Куданова
Sanktpēterburga   P418 «ПУМЫ» 09:36
Максим Кужин
Jaroslavļa   P402 «Бешеные ёжики» 09:04
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   P405 «Доходяги» 09:10
Гордей Куракин
Sanktpēterburga   P459 «Любопыты» 10:58
Юрий Курочкин
Sanktpēterburga   P440 «Тормоза-гедонисты» 10:20
Павел Ларионов
Sanktpēterburga   P442 «Сопротивление бесполезно» 10:24
Светлана Ларионова
Sanktpēterburga   P442 «Сопротивление бесполезно» 10:24
Сергей Лемехов
Sanktpēterburga   P439 «ЭЛЬ» 10:18
Дарья Лукашенок
Sanktpēterburga   P439 «ЭЛЬ» 10:18
Олеся Маврина
Sanktpēterburga   P448 «Катейки» 10:36
Сергей Маков
Sanktpēterburga   P436 «MCTEAM» 10:12
Надежда Макова
Sanktpēterburga   P436 «MCTEAM» 10:12
Евгения Малевич
Sanktpēterburga   P433 «Летние волшебники» 10:06
Анастасия Маргарянц
Sanktpēterburga   P434 «Альбатросовцы» 10:08
Евгений Марков
Sanktpēterburga   P441 «Дачники» 10:22
Валентина Маркова
Sanktpēterburga   P441 «Дачники» 10:22
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   P405 «Доходяги» 09:10
Елена Морозова
Sanktpēterburga   P448 «Катейки» 10:36
Елена Мосягина
Sanktpēterburga   P477 «Жабы на метле» 11:34
Денис Муравлянский
Sanktpēterburga   P421 «Табор» 09:42
Андрей Мурычев
Sanktpēterburga   P419 «Лопе де Вега» 09:38
Константин Наркевич
Sanktpēterburga   P447 «Феникс» 10:34
Алевтина Никиша
Sanktpēterburga   P411 «Львята» 09:22
Мария Николаева
Sanktpēterburga   P440 «Тормоза-гедонисты» 10:20
Анна Носова
Sanktpēterburga   P400 «Улетайки» 09:00
Лемехова Ольга
Sanktpēterburga   P439 «ЭЛЬ» 10:18
Шушунова Ольга
Tvera   P437 «Speak English» 10:14
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   P454 «Львы» 10:48
Лев Осадчий
Sanktpēterburga   P454 «Львы» 10:48
Михаил Осадчий
Sanktpēterburga   P454 «Львы» 10:48
Илья Осипенко
Sanktpēterburga   P458 «Natus Vincere» 10:56
Катерина Панкратова
Sanktpēterburga   P450 «ORANGE» 10:40
Зоряна Пантюх
Sanktpēterburga   P474 «Львиный зев» 11:28
Даниил Писанов
Sanktpēterburga   P469 «Море» 11:18
Александр Поляков
Sanktpēterburga   P450 «ORANGE» 10:40
Дмитрий Поляков
Sanktpēterburga   P450 «ORANGE» 10:40
Анна Потапова
Sanktpēterburga   P469 «Море» 11:18
Светлана Праздникова
Sanktpēterburga   P457 «Игорь Престолов» 10:54
Иван Приходченко
Sanktpēterburga   P451 «Экспериментаторы» 10:42
Константин Птицын
Sanktpēterburga   P464 «Чингачгук» 11:08
Марина Рубина
Sanktpēterburga   P417 «Принцип домино» 09:34
Руслана Сакаева
Sanktpēterburga   P429 «Мяки-пяки» 09:58
Владимир Семенов
Sanktpēterburga   P402 «Бешеные ёжики» 09:04
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   P470 «Огонь» 11:20
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   P424 «Полёт нормальный» 09:48
Никита Соловьев
Sanktpēterburga   P462 «Железобетонные победители» 11:04
Сергей Сохранский
Sanktpēterburga   P443 «Романтики» 10:26
Александр Степанов
Sanktpēterburga   P434 «Альбатросовцы» 10:08
Роман Сунгуров
Sanktpēterburga   P478 «Крабэ» 11:36
Валентина Сунгурова
Sanktpēterburga   P478 «Крабэ» 11:36
Людмила Торопцева
Sanktpēterburga   P403 «Бонифаций» 09:06
Екатерина Третьякова
Sanktpēterburga   P432 «Тритя и предки» 10:04
Юлия Треьякова
Sanktpēterburga   P432 «Тритя и предки» 10:04
Екатерина Ферафонтьева
Sanktpēterburga   P424 «Полёт нормальный» 09:48
Александр Храмов
Sanktpēterburga   P448 «Катейки» 10:36
Оскар Цараков
Sanktpēterburga   P415 «Фильтикультяпистые» 09:30
Елена Цыпилева
Maskava   P420 «Pauci sciunt» 09:40
Николай Чернев
Sanktpēterburga   P457 «Игорь Престолов» 10:54
Оксана Чугунова
Sanktpēterburga   P406 «Чушка Кая» 09:12
Даша Шевцова
Sanktpēterburga   P414 «Команда Z» 09:28
Даша Шемчук
Sanktpēterburga   P463 «Мустамяки» 11:06
Елизавета Шичкова
Tvera   P437 «Speak English» 10:14
Надежда Шошина
Sanktpēterburga   P473 «DEADBEEF» 11:26
Татьяна Шубина
Sanktpēterburga   P406 «Чушка Кая» 09:12
Вадим Щемелинин
Sanktpēterburga   P444 «Боевые Тараканы» 10:28
Валентина Яковлева
Sanktpēterburga   P411 «Львята» 09:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P400 09:00 Улетайки

P400

Анна Носова

Sanktpēterburga

P401 09:02 Было бы нелепо

P401

P402 09:04 Бешеные ёжики

P402

Максим Кужин

Jaroslavļa

Владимир Семенов

Sanktpēterburga

ЯрГУ , Ярославль
P403 09:06 Бонифаций

P403

Ирина Матвеева

Tālo ārzemju pilsētas

Людмила Торопцева

Sanktpēterburga

P404 09:08 KUULILENNUTEETUNNELILUUK

P404

Alex Gleys

Ļeņingradas apgabals

Марина Ефимова

Perma

СПбГТИ (ТУ) , Токсово , ПГУ
P405 09:10 Доходяги

P405

Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

P406 09:12 Чушка Кая
Марина Зинчук

Sanktpēterburga

Оксана Чугунова

Sanktpēterburga

Татьяна Шубина

Sanktpēterburga

P407 09:14 Пешеходы

P407

Марина Горская

Sanktpēterburga

P408 09:16 Аня и Богатыри

P408

Дмитрий Алисов

Maskava

Александр Бондарь

Maskava

Андрей Казимиров

Maskava

МАИ , Коломна , Красногорск , МГТУ им. Н.Э.Баумана , НИУ МЭИ
P409 09:18 Мяу!

P409

Олег Евдокимов

Sanktpēterburga

Ян Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Евдокимова

Sanktpēterburga

P410 09:20 Братцы-кролики

P410

Андрей Анискевич

Minska

P411 09:22 Львята

P411

Глафира Егоренкова

Sanktpēterburga

Алевтина Никиша

Sanktpēterburga

Валентина Яковлева

Sanktpēterburga

СПО «РОС» , НИУ ИТМО
P412 09:24 Кнопка и пуговица

P412

P413 09:26 Коза Пуховая

P413

Анна Кузина

Sanktpēterburga

P414 09:28 Команда Z
Даша Шевцова

Sanktpēterburga

P415 09:30 Фильтикультяпистые
Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Оскар Цараков

Sanktpēterburga

P417 09:34 Принцип домино

P417

Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Николай Абакумов

Sanktpēterburga

Тамара Абакумова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

P418 09:36 ПУМЫ

P418

Алексей Ушаков

Sanktpēterburga

Людмила Живова

Sanktpēterburga

Екатерина Куданова

Sanktpēterburga

P419 09:38 Лопе де Вега

P419

Елена Ерохина

Puškina

Андрей Мурычев

Sanktpēterburga

P420 09:40 Pauci sciunt

P420

Ирина Гаврилова

Maskava

Елена Цыпилева

Maskava

P421 09:42 Табор
Денис Муравлянский

Sanktpēterburga

P422 09:44 Чикаго

P422

Аглая Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Останина

Sanktpēterburga

Софья Юсенко

Sanktpēterburga

СПбГАВМ , СПбГУ
P423 09:46 Крутые бобры

P423

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Виктория Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

СПбГПУ
P424 09:48 Полёт нормальный

P424

Елена Булдакова

Sanktpēterburga

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

Екатерина Ферафонтьева

Sanktpēterburga

P425 09:50 Чёрная каракатица

P425

P426 09:52 Смурфы

P426

Мат-мех , СПО "Унисон" , СПбГУ
P427 09:54 las tortugas

P427

Олег Клейно

Ukrainas pilsētas

Александр Клюкин

Sanktpēterburga

P428 09:56 Ежики-хрюшечки

P428

Сергей Поромов

Sanktpēterburga

Антон Банных

Sanktpēterburga

Мария Гозман

Sanktpēterburga

Тамара Гутева

Sanktpēterburga

P429 09:58 Мяки-пяки

P429

Ольга Кольцова

Sanktpēterburga

Руслана Сакаева

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена
P430 10:00 Веснушки

P430

Юрий Гусев

Sanktpēterburga

Инна Гусева

Sanktpēterburga

Мария Гусева

Sanktpēterburga

P432 10:04 Тритя и предки

P432

Екатерина Третьякова

Sanktpēterburga

Юлия Треьякова

Sanktpēterburga

P433 10:06 Летние волшебники

P433

Евгения Малевич

Sanktpēterburga

P434 10:08 Альбатросовцы

P434

Анастасия Маргарянц

Sanktpēterburga

Александр Степанов

Sanktpēterburga

МГТУ им. Н.Э.Баумана , НИУ ВШЭ , НИУ ИТМО , СПбГПУ
P435 10:10 Предапокалиптические ежики

P435

P436 10:12 MCTEAM

P436

Konstantin Makov

Sanktpēterburga

Сергей Маков

Sanktpēterburga

Надежда Макова

Sanktpēterburga

P437 10:14 Speak English

P437

Елена Калькова

Tvera

Шушунова Ольга

Tvera

Елизавета Шичкова

Tvera

Тверь , Speak English , лучшие преподаватели
P438 10:16 роТОР17

P438

Юлия Дегтярёва

Sanktpēterburga

P439 10:18 ЭЛЬ

P439

Сергей Лемехов

Sanktpēterburga

Дарья Лукашенок

Sanktpēterburga

Лемехова Ольга

Sanktpēterburga

P440 10:20 Тормоза-гедонисты

P440

Юрий Курочкин

Sanktpēterburga

Мария Николаева

Sanktpēterburga

Яндекс
P441 10:22 Дачники

P441

Евгений Марков

Sanktpēterburga

Валентина Маркова

Sanktpēterburga

P442 10:24 Сопротивление бесполезно

P442

Илья Викторов

Sanktpēterburga

Светлана Викторова

Sanktpēterburga

Павел Ларионов

Sanktpēterburga

Светлана Ларионова

Sanktpēterburga

P443 10:26 Романтики

P443

Елена Ермолова

Sanktpēterburga

Сергей Сохранский

Sanktpēterburga

P444 10:28 Боевые Тараканы

P444

Филипп Белозеров

Sanktpēterburga

Сергей Звягинцев

Sanktpēterburga

Вадим Щемелинин

Sanktpēterburga

P445 10:30 Blue Shark
P446 10:32 пьюшки

P446

дмитрий воробьев

Sanktpēterburga

полина воробьева

Sanktpēterburga

саша воробьева

Sanktpēterburga

P447 10:34 Феникс

P447

Светлана Гусева

Sanktpēterburga

Константин Наркевич

Sanktpēterburga

P448 10:36 Катейки

P448

Олеся Маврина

Sanktpēterburga

Елена Морозова

Sanktpēterburga

Александр Храмов

Sanktpēterburga

P449 10:38 Грибная Охота

P449

P450 10:40 ORANGE

P450

Катерина Панкратова

Sanktpēterburga

Александр Поляков

Sanktpēterburga

Дмитрий Поляков

Sanktpēterburga

P451 10:42 Экспериментаторы

P451

Анастасия Алехина

Sanktpēterburga

Светлана Колесникова

Sanktpēterburga

Иван Приходченко

Sanktpēterburga

P452 10:44 Русские витязи идут купаться!

P452

P453 10:46 Ледоруб

P453

МГУ , ЛКШ , Мытищи , СУНЦ , НИУ ИТМО
P454 10:48 Львы

P454

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

Лев Осадчий

Sanktpēterburga

Михаил Осадчий

Sanktpēterburga

P455 10:50 Аллилуяй!

P455

Юля Стрелец

Sanktpēterburga

Ирина Армашева

Sanktpēterburga

Макс Родионов

Sanktpēterburga

P456 10:52 Lucke

P456

P457 10:54 Игорь Престолов

P457

Светлана Праздникова

Sanktpēterburga

Николай Чернев

Sanktpēterburga

P458 10:56 Natus Vincere

P458

Михаил Бохан

Sanktpēterburga

Илья Осипенко

Sanktpēterburga

P459 10:58 Любопыты

P459

Гордей Куракин

Sanktpēterburga

МГУ , СУНЦ
P460 11:00 Семь футов

P460

МГТУ им. Н.Э.Баумана
P462 11:04 Железобетонные победители

P462

Юлия Беляева

Sanktpēterburga

Никита Соловьев

Sanktpēterburga

P463 11:06 Мустамяки

P463

Слава Владимиров

Sanktpēterburga

Светлана Запалова

Sanktpēterburga

Даша Шемчук

Sanktpēterburga

P464 11:08 Чингачгук

P464

Илья Птицын

Sanktpēterburga

Константин Птицын

Sanktpēterburga

P465 11:10 Chinchilla!

P465

Аля Михайлова

Sanktpēterburga

Joshua Wynns

Sanktpēterburga

Василиса Глушкова

Sanktpēterburga

P466 11:12 Snake II

P466

Галина Груздева

Sanktpēterburga

P467 11:14 Бодрые улитки

P467

Станислав Журавлёв

Sanktpēterburga

P469 11:18 Море

P469

Софья Александрова

Sanktpēterburga

Даниил Писанов

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

P470 11:20 Огонь

P470

Алексей Бовт

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

P471 11:22 Крылатые качели

P471

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

P472 11:24 Давно не виделись

P472

Ольга Балашова

Rjazaņa

P473 11:26 DEADBEEF

P473

Надежда Шошина

Sanktpēterburga

P474 11:28 Львиный зев

P474

Александра Капулкина

Sanktpēterburga

Зоряна Пантюх

Sanktpēterburga

P475 11:30 Гоп со смыком

P475

P476 11:32 3 сыра

P476

Natalia Ivashuta

Sanktpēterburga

Евгений Беркович

Sanktpēterburga

Семен Данилов

Sanktpēterburga

P477 11:34 Жабы на метле

P477

Анюта Вульф

Sanktpēterburga

Елена Мосягина

Sanktpēterburga

P478 11:36 Крабэ

P478

Роман Сунгуров

Sanktpēterburga

Валентина Сунгурова

Sanktpēterburga

P479 11:38 No name

P479