Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anna Ovsienko
Maskava   833 «Ну как команда» 10:06
Gregory Petrosyan
Sanktpēterburga   800 «Первая передача» 09:00
Ash Shevlyakov
Maskava   817 «Pantheon 91» 09:34
Дмитрий Антонов
Vologda   846 «Тадима Димата» 10:32
Светлана Аполлонова
Sanktpēterburga   845 «Альфа Центавра» 10:30
Александр Бекташев
Sanktpēterburga   849 «Естественный предел безумия» 10:38
Андрюша Бобков
Sanktpēterburga   836 «лесная братва» 10:12
Николай Богачев
Sanktpēterburga   815 «Юкатан-минус» 09:30
Илья Гурьянов
Sanktpēterburga   835 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:10
Таня Зингер
Vologda   846 «Тадима Димата» 10:32
Андрей Кутищев
Sanktpēterburga   834 «OverPower» 10:08
Евгений Мамонтов
Sanktpēterburga   834 «OverPower» 10:08
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   802 «Спящие ленивцы» 09:04
Денис Ракитин
Sanktpēterburga   835 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:10
Екатерина Рябкова
Vologda   847 «Ползунки» 10:34
Мария Федорова
Sanktpēterburga   848 «Хась» 10:36
Ольга Ясакова
Sanktpēterburga   830 «Бублик» 10:00
Михаил Дзык
Sanktpēterburga   836 «лесная братва» 10:12
Владимир Евдокимов
Vologda   847 «Ползунки» 10:34
Кирилл Комаров
Sanktpēterburga   801 «С27» 09:02
Артем Курицын
Sanktpēterburga   801 «С27» 09:02
Яна Петросян
Sanktpēterburga   800 «Первая передача» 09:00
Сергей Пынник
Sanktpēterburga   836 «лесная братва» 10:12
Маша Ревякина
Sanktpēterburga   845 «Альфа Центавра» 10:30
Татьяна Фомичева
Sanktpēterburga   849 «Естественный предел безумия» 10:38
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
800 09:00 Первая передача

800

Gregory Petrosyan

Sanktpēterburga

Яна Петросян

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , ФМЛ 239 , СПбГПУ
801 09:02 С27
Кирилл Комаров

Sanktpēterburga

Артем Курицын

Sanktpēterburga

802 09:04 Спящие ленивцы

802

815 09:30 Юкатан-минус

815

СПбГАВМ
817 09:34 Pantheon 91

817

Ash Shevlyakov

Maskava

830 10:00 Бублик

830

Ольга Ясакова

Sanktpēterburga

833 10:06 Ну как команда

833

Anna Ovsienko

Maskava

834 10:08 OverPower

834

835 10:10 Неолимпийская сборная Ямайки

835

Илья Гурьянов

Sanktpēterburga

Денис Ракитин

Sanktpēterburga

836 10:12 лесная братва

836

Андрюша Бобков

Sanktpēterburga

Михаил Дзык

Sanktpēterburga

Сергей Пынник

Sanktpēterburga

845 10:30 Альфа Центавра

845

Маша Ревякина

Sanktpēterburga

846 10:32 Тадима Димата

846

847 10:34 Ползунки

847

Владимир Евдокимов

Vologda

848 10:36 Хась

848

Мария Федорова

Sanktpēterburga

849 10:38 Естественный предел безумия

849

Татьяна Фомичева

Sanktpēterburga

859 14:30 No name