Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Людмила Агеева
Maskava   830 «СЛиП» 10:00
Дмитрий Богатырев
Puškina   813 «Ничего не жалко» 09:26
Павел Бренс
Sanktpēterburga   810 «Без тормозов!» 09:20
Илья Гурьянов
Sanktpēterburga   840 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:20
Павел Демещик
Maskava   892 «Светлый Путь» 12:04
Алексей Ерошин
Maskava   805 «В поисках путешествий» 09:10
Алексей Котлярский
Maskava   821 «Хитрецы» 09:42
Анна Кулибабина
Maskava   818 «Аметист» 09:36
Роман Куликов
Maskavas apgabals   846 «kernel panic» 10:32
Татьяна Левичева
Sanktpēterburga   813 «Ничего не жалко» 09:26
Андрей Митрофанов
Maskava   835 «Мурочки» 10:10
Сергей Михалёв
Maskava   838 «Мятежные странники» 10:16
Ольга Мочалова
Maskava   860 «Бандитос» 11:00
Саша Николина
Maskava   841 «алоэ» 10:22
Екатерина Новикова
Maskava   812 «Сайгаки» 09:24
Григорий Речистов
Maskava   815 «MIPT Runners» 09:30
Наталья Розанова
Maskava   832 «Заноза» 10:04
Ольга Трушина
Maskava   821 «Хитрецы» 09:42
Семен Фрейдлин
Maskava   831 «Грендайзер» 10:02
Полина Шеметова
Maskava   817 «Солнышки» 09:34
Константин Щербаков
Maskava   831 «Грендайзер» 10:02
Степан Бабашкин
Maskava   847 «Вектор иррациональности» 10:34
Кирилл Витославский
Maskava   804 «Пестрые дятлы» 09:08
Сергей Владимирский
Maskava   825 «РГТЭУ» 09:50
Борис Димитров
Maskava   890 «RM-1902» 11:48
Сергей Жучков
Maskava   837 «Los Estupidos Locos» 10:14
Владимир Зайцев
Minska   806 «Иностранные странники» 09:12
Антон Иноземцев
Maskava   837 «Los Estupidos Locos» 10:14
Дмитрий Корженевский
Maskava   836 «Эй, дежурные!» 10:12
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   808 «Сами мы не местные» 09:16
Дмитрий Лобачев
Jaroslavļa   845 «Аборигены» 10:30
Владимир Масленников
Maskava   8107 «solAR wind» 12:34
Екатерина Митрошина
Maskavas apgabals   825 «РГТЭУ» 09:50
Сергей Морозов
  8108 «TownCrossers» 12:36
Сергей Морохов
Maskava   835 «Мурочки» 10:10
Ксения Назарова
Maskava   836 «Эй, дежурные!» 10:12
Ольга Начинкина
Maskava   808 «Сами мы не местные» 09:16
Любовь Нестерова
Maskava   832 «Заноза» 10:04
Александр Нилов
Maskava   891 «Бульдозер» 12:32
Виктор Патрухачёв
Maskava   891 «Бульдозер» 12:32
Константин По
Maskava   843 «Для меня» 10:26
Александр Рамазанов
Maskava   896 «Mipt-o-team» 12:12
Сергей Реука
Sanktpēterburga   816 «Огни Самайна» 09:32
Гарыня Саблин-Яворский
Maskava   823 «Ой да ишо» 09:46
Александра Савина
Sanktpēterburga   816 «Огни Самайна» 09:32
Мария Савина
Sanktpēterburga   816 «Огни Самайна» 09:32
Булат Сагдуллин
Maskava   830 «СЛиП» 10:00
Антон Слесарев
Maskava   833 «Zohan» 10:06
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   820 «Полёт нормальный» 09:40
Марина Стриженко
Троицк МО   807 «Задумчивое торнадо» 09:14
Владимир Сухоруков
Jaroslavļa   810 «Без тормозов!» 09:20
Павел Фролов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   815 «MIPT Runners» 09:30
Анна Шавлакова
Обнинск   892 «Светлый Путь» 12:04
Василий Боков
Maskava   891 «Бульдозер» 12:32
Алексей Бродский
Jaroslavļa   833 «Zohan» 10:06
Алексей Бузинов
Maskava   837 «Los Estupidos Locos» 10:14
Сергей Буков
Maskava   860 «Бандитос» 11:00
Елена Булдакова
Гусев Калининградской обл.   820 «Полёт нормальный» 09:40
Алексей Вольнов
г.Лыткарино МО   847 «Вектор иррациональности» 10:34
Даша Губарева
Sanktpēterburga   829 «Даша и Паша» 09:58
Эдуард Данилов
Jaroslavļa   845 «Аборигены» 10:30
Светлана Ежунова
Tvera   896 «Mipt-o-team» 12:12
Марина Зимина
Себеж Псковской обл.   820 «Полёт нормальный» 09:40
Сергей Ивасенко
Maskava   804 «Пестрые дятлы» 09:08
Дмитрий Игнатов
Maskava   812 «Сайгаки» 09:24
Виталий Коваленко
Sanktpēterburga   822 «Alone Stranger» 09:44
Юля Корнева
Sanktpēterburga   810 «Без тормозов!» 09:20
Лена Кунашева
Maskava   835 «Мурочки» 10:10
Анастасия Левчук
Maskava   836 «Эй, дежурные!» 10:12
Виталик Лужнов
Maskava   841 «алоэ» 10:22
Игорь Малахов
Maskavas apgabals   806 «Иностранные странники» 09:12
Аня Маслова
Maskava   835 «Мурочки» 10:10
Анна Михалёва
Maskava   838 «Мятежные странники» 10:16
Паша Новиков
Sanktpēterburga   829 «Даша и Паша» 09:58
Алла Полянская
Maskava   818 «Аметист» 09:36
Анастасия Ражева
Maskava   893 «Скоро лето!» 12:06
Александр Рыжов
Sergijevposada   812 «Сайгаки» 09:24
Кирилл Си
Maskava   843 «Для меня» 10:26
Ева Сми
Maskava   843 «Для меня» 10:26
Иван Стриженко
Троицк МО   807 «Задумчивое торнадо» 09:14
Ольга Сытых
Sanktpēterburga   816 «Огни Самайна» 09:32
Софья Терпугова
Maskava   833 «Zohan» 10:06
Михаил Тимофеев
Sanktpēterburga   817 «Солнышки» 09:34
Полина Чандиева
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   831 «Грендайзер» 10:02
Мария Шмидт
Maskava   808 «Сами мы не местные» 09:16
Алексей Щекалев
г. Лыткарино МО   847 «Вектор иррациональности» 10:34
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
804 09:08 Пестрые дятлы
Сергей Ивасенко

Maskava

805 09:10 В поисках путешествий
806 09:12 Иностранные странники
Игорь Малахов

Maskavas apgabals

807 09:14 Задумчивое торнадо
Иван Стриженко

Троицк МО

808 09:16 Сами мы не местные
Мария Шмидт

Maskava

810 09:20 Без тормозов!
Павел Бренс

Sanktpēterburga

Юля Корнева

Sanktpēterburga

812 09:24 Сайгаки
Дмитрий Игнатов

Maskava

Александр Рыжов

Sergijevposada

813 09:26 Ничего не жалко
815 09:30 MIPT Runners
Павел Фролов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

816 09:32 Огни Самайна
Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытых

Sanktpēterburga

817 09:34 Солнышки
Михаил Тимофеев

Sanktpēterburga

818 09:36 Аметист
Алла Полянская

Maskava

820 09:40 Полёт нормальный
Елена Булдакова

Гусев Калининградской обл.

Марина Зимина

Себеж Псковской обл.

821 09:42 Хитрецы
822 09:44 Alone Stranger
Виталий Коваленко

Sanktpēterburga

823 09:46 Ой да ишо
825 09:50 РГТЭУ
829 09:58 Даша и Паша
Даша Губарева

Sanktpēterburga

Паша Новиков

Sanktpēterburga

830 10:00 СЛиП
831 10:02 Грендайзер
Полина Чандиева

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

832 10:04 Заноза
833 10:06 Zohan
Алексей Бродский

Jaroslavļa

Софья Терпугова

Maskava

835 10:10 Мурочки
Лена Кунашева

Maskava

Аня Маслова

Maskava

836 10:12 Эй, дежурные!
Анастасия Левчук

Maskava

837 10:14 Los Estupidos Locos
Алексей Бузинов

Maskava

838 10:16 Мятежные странники
Анна Михалёва

Maskava

840 10:20 Неолимпийская сборная Ямайки
Илья Гурьянов

Sanktpēterburga

841 10:22 алоэ
Виталик Лужнов

Maskava

843 10:26 Для меня
Кирилл Си

Maskava

Ева Сми

Maskava

845 10:30 Аборигены
Эдуард Данилов

Jaroslavļa

846 10:32 kernel panic
Роман Куликов

Maskavas apgabals

847 10:34 Вектор иррациональности
Алексей Вольнов

г.Лыткарино МО

Алексей Щекалев

г. Лыткарино МО

860 11:00 Бандитос
Сергей Буков

Maskava

890 11:48 RM-1902
891 12:32 Бульдозер
Василий Боков

Maskava

892 12:04 Светлый Путь
893 12:06 Скоро лето!
Анастасия Ражева

Maskava

896 12:12 Mipt-o-team
Светлана Ежунова

Tvera

8107 12:34 solAR wind
8108 12:36 TownCrossers