Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Mariia Anikeeva
Tālo ārzemju pilsētas   123 «3L» 11:30
Sergey Bezzubko
Sanktpēterburga   131 «Nagły dżwiż» 10:31
Dmitry Jemerov
Tālo ārzemju pilsētas   124 «yole&eugeny» 10:24
Alexander Kiselev
Sanktpēterburga   102 «Бревно» 10:02
Aleksandr Mashevskiy
Vroclava   133 «Александры» 10:33
Grzegorz Mazurczyk
Maskava   125 «OCzH» 10:25
Евгений Аверкин
Maskava   127 «Шизики шутят» 10:27
Нина Белявская
Maskava   108 «Сфинкс Вестингауза» 10:08
Всеволод Величко
Maskava   100 «Przejść przez skrzyżowanie» 10:00
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   132 «Пан Дима» 10:32
Евгений Галошин
Tālo ārzemju pilsētas   128 «Następny Przystanek(Настэмпный Пшистанэк)» 10:28
Любовь Жарова
Maskava   100 «Przejść przez skrzyżowanie» 10:00
Александр Зюзин
Maskava   121 «NoSki: Killing Time» 10:21
Дарья Игнатова
Maskava   101 «Мятный карась» 10:01
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   119 «Улетающий дуэт» 10:19
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   102 «Бревно» 10:02
Светлана Королева
Sanktpēterburga   120 «Пани Селёдка на свободе» 10:20
Анна Лалетина
Maskava   118 «Berlin rennt!» 10:18
Катька Малкова
Maskava   118 «Berlin rennt!» 10:18
Володя Моргулис
Maskava   117 «Большой Львиный прайд» 10:17
Ирина Никонова
Maskava   105 «Izmajlowsky Zvěřinec» 10:05
Ольга Попова
Maskavas apgabals   112 «Большой Львиный прайд» 10:12
Алексей Пчелинцев
Maskava   110 «Żaby w Bagnie» 10:10
Ксения Романова
Maskava   122 «Rabid Ferrets» 10:22
Александра Рябикова
Maskava   117 «Большой Львиный прайд» 10:17
Виктория Святловская
Maskava   126 «В-О-С-У» 10:26
Татьяна Скороварова
Vroclava   130 «Барсуки» 10:30
Илья Тихов
Tālo ārzemju pilsētas   110 «Żaby w Bagnie» 10:10
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   104 «Boskie dmuchawce (Божьи одуванчики)» 10:04
Дмитрий Туманов
Tālo ārzemju pilsētas   123 «3L» 11:30
Илья Фолитар
Tālo ārzemju pilsētas   106 «IT» 10:06
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   120 «Пани Селёдка на свободе» 10:20
Роберт Хасанов
Tālo ārzemju pilsētas   123 «3L» 11:30
Марина Чугунова
Maskavas apgabals   115 «Оранжевая Горняшка» 10:15
Екатерина Шарек
Tālo ārzemju pilsētas   111 «Ninja-ufoludki» 10:11
Марина Янковская
Maskava   103 «ФМ» 10:03
Julia Zasadna
Vroclava   129 «Zovto-blakytni» 10:29
Ксения Дубова
Maskava   113 «вечер трудного дня» 10:13
Анна Курхинен
Sanktpēterburga   110 «Żaby w Bagnie» 10:10
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   133 «Александры» 10:33
Елена Петрова
Sanktpēterburga   120 «Пани Селёдка на свободе» 10:20
Марина Стриженко
Maskava   114 «Задумчивое торнадо» 10:14
Артур Хамитов
Maskava   103 «ФМ» 10:03
Александр Чуричев
Maskava   105 «Izmajlowsky Zvěřinec» 10:05
Alisa Bratchun
Tālo ārzemju pilsētas   110 «Żaby w Bagnie» 10:10
Evgenia Dubova
Tālo ārzemju pilsētas   124 «yole&eugeny» 10:24
Filimonov Nikolai
Sanktpēterburga   131 «Nagły dżwiż» 10:31
Paweł Szarek
Tālo ārzemju pilsētas   111 «Ninja-ufoludki» 10:11
Denis Tikhonov
Maskava   113 «вечер трудного дня» 10:13
Kirill Tretyak
Lublin   131 «Nagły dżwiż» 10:31
Vitaliy Trofimenko
Lublin   131 «Nagły dżwiż» 10:31
Magdalena Zając
Tālo ārzemju pilsētas   111 «Ninja-ufoludki» 10:11
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   104 «Boskie dmuchawce (Божьи одуванчики)» 10:04
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   104 «Boskie dmuchawce (Божьи одуванчики)» 10:04
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   119 «Улетающий дуэт» 10:19
Галя Белявская
Maskava   108 «Сфинкс Вестингауза» 10:08
Таня Белявская
Maskava   108 «Сфинкс Вестингауза» 10:08
Дмитрий Белявский
Maskava   108 «Сфинкс Вестингауза» 10:08
Александр Бочаров
Tālo ārzemju pilsētas   128 «Następny Przystanek(Настэмпный Пшистанэк)» 10:28
Анна Бочарова
Tālo ārzemju pilsētas   128 «Następny Przystanek(Настэмпный Пшистанэк)» 10:28
Алина Галошина
Tālo ārzemju pilsētas   128 «Następny Przystanek(Настэмпный Пшистанэк)» 10:28
Ольга Демидова
Maskava   121 «NoSki: Killing Time» 10:21
Инна Коршунова
Maskava   101 «Мятный карась» 10:01
Ирина Лощ
Tālo ārzemju pilsētas   106 «IT» 10:06
Борис Мазурчик
Tālo ārzemju pilsētas   125 «OCzH» 10:25
Дарья Нехороших
Maskava   121 «NoSki: Killing Time» 10:21
Антон Онищенко
Maskava   121 «NoSki: Killing Time» 10:21
Татьяна Павлова
Sanktpēterburga   106 «IT» 10:06
Дарья Романова
Maskava   127 «Шизики шутят» 10:27
Марта Руда
Vroclava   103 «ФМ» 10:03
Сергей Смирнов
Maskava   116 «Большой Львиный прайд» 10:16
ЮлиЧ Смирнова
Maskava   116 «Большой Львиный прайд» 10:16
Остап Турчиняк
Vroclava   103 «ФМ» 10:03
Глеб Филимонов
Maskava   130 «Барсуки» 10:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Przejść przez skrzyżowanie

100

101 10:01 Мятный карась

101

Инна Коршунова

Maskava

102 10:02 Бревно

102

Alexander Kiselev

Sanktpēterburga

Ольга Киселёва

Sanktpēterburga

103 10:03 ФМ

103

Марта Руда

Vroclava

Остап Турчиняк

Vroclava

104 10:04 Boskie dmuchawce (Божьи одуванчики)

104

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

105 10:05 Izmajlowsky Zvěřinec

105

106 10:06 IT

106

Илья Фолитар

Tālo ārzemju pilsētas

Ирина Лощ

Tālo ārzemju pilsētas

Татьяна Павлова

Sanktpēterburga

108 10:08 Сфинкс Вестингауза

108

Галя Белявская

Maskava

Таня Белявская

Maskava

Дмитрий Белявский

Maskava

110 10:10 Żaby w Bagnie

110

Илья Тихов

Tālo ārzemju pilsētas

Анна Курхинен

Sanktpēterburga

Alisa Bratchun

Tālo ārzemju pilsētas

111 10:11 Ninja-ufoludki

111

Екатерина Шарек

Tālo ārzemju pilsētas

Paweł Szarek

Tālo ārzemju pilsētas

Magdalena Zając

Tālo ārzemju pilsētas

112 10:12 Большой Львиный прайд

112

Ольга Попова

Maskavas apgabals

113 10:13 вечер трудного дня

113

Denis Tikhonov

Maskava

114 10:14 Задумчивое торнадо

114

115 10:15 Оранжевая Горняшка

115

Марина Чугунова

Maskavas apgabals

116 10:16 Большой Львиный прайд

116

Сергей Смирнов

Maskava

ЮлиЧ Смирнова

Maskava

117 10:17 Большой Львиный прайд

117

118 10:18 Berlin rennt!

118

119 10:19 Улетающий дуэт

119

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

120 10:20 Пани Селёдка на свободе

120

121 10:21 NoSki: Killing Time

121

Ольга Демидова

Maskava

Дарья Нехороших

Maskava

Антон Онищенко

Maskava

122 10:22 Rabid Ferrets

122

123 11:30 3L

123

Mariia Anikeeva

Tālo ārzemju pilsētas

Дмитрий Туманов

Tālo ārzemju pilsētas

Роберт Хасанов

Tālo ārzemju pilsētas

124 10:24 yole&eugeny

124

Dmitry Jemerov

Tālo ārzemju pilsētas

Evgenia Dubova

Tālo ārzemju pilsētas

125 10:25 OCzH

125

Борис Мазурчик

Tālo ārzemju pilsētas

126 10:26 В-О-С-У

126

127 10:27 Шизики шутят

127

Дарья Романова

Maskava

128 10:28 Następny Przystanek(Настэмпный Пшистанэк)

128

Евгений Галошин

Tālo ārzemju pilsētas

Александр Бочаров

Tālo ārzemju pilsētas

Анна Бочарова

Tālo ārzemju pilsētas

Алина Галошина

Tālo ārzemju pilsētas

129 10:29 Zovto-blakytni

129

Julia Zasadna

Vroclava

130 10:30 Барсуки

130

Глеб Филимонов

Maskava

131 10:31 Nagły dżwiż

131

Sergey Bezzubko

Sanktpēterburga

Filimonov Nikolai

Sanktpēterburga

Kirill Tretyak

Lublin

Vitaliy Trofimenko

Lublin

132 10:32 Пан Дима

132

133 10:33 Александры

133