Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Tais Rozhkova
Maskava   M422 «220V» 09:44
Yulia Smirnova
Sanktpēterburga   M439 «Мощные маслобои» 10:18
Ольга Андрюхина
Maskava   M435 «Хорькабаны» 10:10
Диляра Бакирова
Sanktpēterburga   M492 «Четверо» 12:04
Надежда Белая
Maskava   M452 «Белые» 10:44
Денис Брусов
Sanktpēterburga   M421 «Веники» 09:42
Светлана Бурдина
Sanktpēterburga   M457 «Хорошие люди» 10:54
Ольга Бурцева
Maskava   M458 «Посмотреть часы на старой башне» 10:56
Эльвира Веселова
Maskava   M4102 «Веселовы» 12:24
Светлана Грознова
Sanktpēterburga   M497 «ЭВРИКА» 12:14
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   M468 «Хвостатые» 11:16
Тимофей Евдокимов
Sanktpēterburga   M468 «Хвостатые» 11:16
Елена Евдокимова
Sanktpēterburga   M462 «Белка» 11:04
Екатерина Иванова
Sanktpēterburga   M461 «Инициативные лентяи» 11:02
Мария Колычева
Sanktpēterburga   M479 «Мы Максята» 11:38
Надежда Короленко
Sanktpēterburga   M446 «Короленки» 10:32
Екатерина Кортелева
Sanktpēterburga   M425 «Везунчики» 09:50
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   M497 «ЭВРИКА» 12:14
Елизавета Кузнецова
Sanktpēterburga   M481 «Зок и Бада» 11:42
Мария Кузнецова
Sanktpēterburga   M449 «Монсики» 10:38
Юлия Львова
Sanktpēterburga   M465 «Жизнь Пи» 11:10
Анастасия Максим
Sanktpēterburga   M431 «А Лось-то тут причём?» 10:02
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   M491 «Marsach» 12:02
Мария Нефедова
Sanktpēterburga   M4104 «Алкоклуб» 12:28
Валентин Пиотрович
Sanktpēterburga   M448 «Сосисочная вечеринка» 10:36
Михаил Поздняков
Maskava   M418 «Волосатый слон» 09:36
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   M416 «Спящие ленивцы» 09:32
Татьяна Попова
Sanktpēterburga   M454 «Селяне» 10:48
Артем Русинов
Sanktpēterburga   M492 «Четверо» 12:04
Бойкова Татьяна
Sanktpēterburga   M451 «Филейный кусь» 10:42
Дмитрий Токарев
Sanktpēterburga   M464 «Мы из Лейпясуо» 11:08
Екатерина Храброва
Sanktpēterburga   M430 «Енотики» 10:00
Александр Храмов
Sanktpēterburga   M485 «Лиза» 11:50
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   M447 «Выкрутасы» 10:34
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   M447 «Выкрутасы» 10:34
Нина Шарова
Sanktpēterburga   M493 «Матрёшка и Ко» 12:06
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   M475 «ГенчоИзабелла+» 11:30
Alexander Chernev
Sanktpēterburga   M432 «Ураган-team» 10:04
Natalia Ershova
Sanktpēterburga   M463 «Пинта Сидра» 11:06
Lolo Rosso
Sanktpēterburga   M456 «Гарсиа Санчес» 10:52
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   M445 «Тапочки в Выборге» 10:30
Вячеслав Баринов
Maskava   M422 «220V» 09:44
Михаил Веселов
Sanktpēterburga   M415 «МыИлиНеМы» 09:30
Анна Гриценко
Sanktpēterburga   M483 «СемейКО-мини» 11:46
Кирилл Гутников
Sanktpēterburga   M453 «Октонавты» 10:46
Александра Еращенкова
Sanktpēterburga   M496 «White Horse» 12:12
Татьяна Золина
Sanktpēterburga   M433 «32 фуэте» 10:06
Наталья Ивашута
Sanktpēterburga   M482 «Четыре сыра» 11:44
Татьяна Конон
Sanktpēterburga   M437 «Буревухи» 10:14
Вера Коренева
Sanktpēterburga   M4100 «Пегас и Ко» 12:20
Марина Латышева
Sanktpēterburga   M4103 «Ержи» 12:26
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   M424 «Питерские коты» 09:48
София Лисненко
Sanktpēterburga   M477 «Tatarino-girls» 11:34
Татьяна Ломова
Sanktpēterburga   M436 «Красавчики» 10:12
Герман Мютте
Sanktpēterburga   M460 «4 на 12» 11:00
Никита Назаров
Sanktpēterburga   M450 «Отважные жуки» 10:40
Ольга Нефедова
Sanktpēterburga   M494 «Девчата» 12:08
Елена Никольская
Sanktpēterburga   M498 «Хохры-Бобряки» 12:16
Анна Носырева
Sanktpēterburga   M480 «Нос в кошельке» 11:40
Андрей Рашич
Sanktpēterburga   M417 «Чучундрики обыкновенные» 09:34
Анастасия С
Sanktpēterburga   M423 «Стрела» 09:46
Светлана Саволайнен
Sanktpēterburga   M463 «Пинта Сидра» 11:06
Константин Семенов
Sanktpēterburga   M466 «Собачьи Роги» 11:12
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   M478 «Мозг и Мускул» 11:36
Мария Широкова
Maskava   M419 «Ника & Ко» 09:38
Юлия Алексеева
Maskava   M467 «Загребущие ноги» 11:14
Мария Аникина
Sanktpēterburga   M461 «Инициативные лентяи» 11:02
Алёна Башмакова
Sanktpēterburga   M421 «Веники» 09:42
Алиса Белая
Maskava   M452 «Белые» 10:44
Александр Белый
Maskava   M452 «Белые» 10:44
Лев Белый
Maskava   M452 «Белые» 10:44
Александр Беркович
Sanktpēterburga   M482 «Четыре сыра» 11:44
Анастасия Беркович
Sanktpēterburga   M482 «Четыре сыра» 11:44
Евгений Беркович
Sanktpēterburga   M482 «Четыре сыра» 11:44
Анастасия Бирилло
Sanktpēterburga   M498 «Хохры-Бобряки» 12:16
Виталий Борзенко
Sanktpēterburga   M493 «Матрёшка и Ко» 12:06
Егор Брусов
Sanktpēterburga   M421 «Веники» 09:42
Василиса Бурцева
Maskava   M458 «Посмотреть часы на старой башне» 10:56
Глеб Вавилин
Sanktpēterburga   M448 «Сосисочная вечеринка» 10:36
Марина Варганова
Sanktpēterburga   M417 «Чучундрики обыкновенные» 09:34
Артём Веселов
Sanktpēterburga   M415 «МыИлиНеМы» 09:30
Марина Гриценко
Sanktpēterburga   M483 «СемейКО-мини» 11:46
Анна Гутникова
Sanktpēterburga   M453 «Октонавты» 10:46
Ольга Гутникова
Sanktpēterburga   M453 «Октонавты» 10:46
Софья Гутникова
Sanktpēterburga   M453 «Октонавты» 10:46
Надежда Дуплик
Sanktpēterburga   M485 «Лиза» 11:50
Олег Евдокимов
Sanktpēterburga   M462 «Белка» 11:04
Ян Евдокимов
Sanktpēterburga   M462 «Белка» 11:04
Екатерина Жаркова
Sanktpēterburga   M496 «White Horse» 12:12
Елизавета Жаркова
Sanktpēterburga   M496 «White Horse» 12:12
Денис Жиденко
Maskava   M435 «Хорькабаны» 10:10
Дмитрий Жиденко
Maskava   M435 «Хорькабаны» 10:10
Александр Кашелкин
Sanktpēterburga   M480 «Нос в кошельке» 11:40
Степан Кашелкин
Sanktpēterburga   M480 «Нос в кошельке» 11:40
Тамара Киндякова
Sanktpēterburga   M469 «Звездочки» 11:18
Ярослава Киндякова
Sanktpēterburga   M469 «Звездочки» 11:18
Андрей Колычев
Sanktpēterburga   M479 «Мы Максята» 11:38
Максим Колычев
Sanktpēterburga   M479 «Мы Максята» 11:38
Валентина Кондрашова
Sanktpēterburga   M460 «4 на 12» 11:00
Анастасия Конон
Sanktpēterburga   M437 «Буревухи» 10:14
Дмитрий Конон
Sanktpēterburga   M437 «Буревухи» 10:14
Александр Коняшкин
Sanktpēterburga   M4100 «Пегас и Ко» 12:20
Геннадий Короленко
Sanktpēterburga   M446 «Короленки» 10:32
Светлана Короленко
Sanktpēterburga   M446 «Короленки» 10:32
Евгений Кортелев
Sanktpēterburga   M425 «Везунчики» 09:50
Ксения Кортелева
Sanktpēterburga   M425 «Везунчики» 09:50
Дмитрий Кочетков
Sanktpēterburga   M430 «Енотики» 10:00
Александр Красников
Sanktpēterburga   M436 «Красавчики» 10:12
Павел Красников
Sanktpēterburga   M436 «Красавчики» 10:12
Марина Красникова
Sanktpēterburga   M436 «Красавчики» 10:12
Алина Кротова
Sanktpēterburga   M469 «Звездочки» 11:18
Дмитрий Крылов
Sanktpēterburga   M449 «Монсики» 10:38
Константин Крылов
Sanktpēterburga   M449 «Монсики» 10:38
Николай Крылов
Sanktpēterburga   M449 «Монсики» 10:38
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   M496 «White Horse» 12:12
Ирина Кушникова
Sanktpēterburga   M439 «Мощные маслобои» 10:18
Василиса Лабзова
Sanktpēterburga   M469 «Звездочки» 11:18
Александр Лебедев
Sanktpēterburga   M424 «Питерские коты» 09:48
Михаил Лебедев
Sanktpēterburga   M424 «Питерские коты» 09:48
Наталья Левакова
Sanktpēterburga   M494 «Девчата» 12:08
Полина Левинская
Sanktpēterburga   M461 «Инициативные лентяи» 11:02
Евгений Левковский
Sanktpēterburga   M450 «Отважные жуки» 10:40
Мария Леонтьева
Sanktpēterburga   M445 «Тапочки в Выборге» 10:30
Роман Лоскутов
Sanktpēterburga   M451 «Филейный кусь» 10:42
Дарьч Лукашенок
Sanktpēterburga   M455 «К.К.Л.С» 10:50
Вероника Лучинина
Maskava   M419 «Ника & Ко» 09:38
Екатерина Мазанова
Sanktpēterburga   M417 «Чучундрики обыкновенные» 09:34
Дмитрий Макаренков
Maskava   M419 «Ника & Ко» 09:38
Андрей Максим
Sanktpēterburga   M431 «А Лось-то тут причём?» 10:02
Олеся Матвеева
Sanktpēterburga   M483 «СемейКО-мини» 11:46
Ольга Матвеева
Sanktpēterburga   M493 «Матрёшка и Ко» 12:06
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   M491 «Marsach» 12:02
Екатерина Мищенко
Sanktpēterburga   M420 «Электровеники» 09:40
Эльвира Мищенко
Sanktpēterburga   M420 «Электровеники» 09:40
Евгений Моисеенко
Sanktpēterburga   M498 «Хохры-Бобряки» 12:16
Дарья Мютте
Sanktpēterburga   M460 «4 на 12» 11:00
Егор Мютте
Sanktpēterburga   M460 «4 на 12» 11:00
Антон Нефедов
Sanktpēterburga   M4104 «Алкоклуб» 12:28
Борис Никольский
Sanktpēterburga   M498 «Хохры-Бобряки» 12:16
Марина Петухова
Sanktpēterburga   M494 «Девчата» 12:08
Иван Полуднев
Sanktpēterburga   M416 «Спящие ленивцы» 09:32
Анна Полуднева
Sanktpēterburga   M416 «Спящие ленивцы» 09:32
Мария Полуднева
Sanktpēterburga   M416 «Спящие ленивцы» 09:32
Юлия Полянская
Sanktpēterburga   M451 «Филейный кусь» 10:42
Валерия Прохорова
Sanktpēterburga   M4100 «Пегас и Ко» 12:20
Екатерина Рада
Sanktpēterburga   M493 «Матрёшка и Ко» 12:06
Роман Русинов
Sanktpēterburga   M492 «Четверо» 12:04
Юлия Русинова
Sanktpēterburga   M492 «Четверо» 12:04
Андрей Рысь
Sanktpēterburga   M4104 «Алкоклуб» 12:28
Алексей С
Sanktpēterburga   M423 «Стрела» 09:46
Анна С
Sanktpēterburga   M423 «Стрела» 09:46
Павел С
Sanktpēterburga   M423 «Стрела» 09:46
Василий Саволайнен
Sanktpēterburga   M463 «Пинта Сидра» 11:06
Ася Семенова
Sanktpēterburga   M466 «Собачьи Роги» 11:12
Варвара Семенюк
Sanktpēterburga   M420 «Электровеники» 09:40
Екатерина Семенюк
Sanktpēterburga   M421 «Веники» 09:42
Таисия Семенюк
Sanktpēterburga   M420 «Электровеники» 09:40
Надежда Сенина
Sanktpēterburga   M481 «Зок и Бада» 11:42
Антон Спирин
Sanktpēterburga   M454 «Селяне» 10:48
Евгений Спирин
Sanktpēterburga   M459 «Селяне младшие» 10:58
Александра Спирина
Sanktpēterburga   M459 «Селяне младшие» 10:58
Татьяна Спирина
Sanktpēterburga   M459 «Селяне младшие» 10:58
Галина Степаненко
Viborga   M462 «Белка» 11:04
Марина Татаринова
Sanktpēterburga   M477 «Tatarino-girls» 11:34
Керим Тельтевский
Sanktpēterburga   M417 «Чучундрики обыкновенные» 09:34
Иван Токарев
Sanktpēterburga   M464 «Мы из Лейпясуо» 11:08
Елена Токарева
Sanktpēterburga   M464 «Мы из Лейпясуо» 11:08
Илья Трушкин
Sanktpēterburga   M439 «Мощные маслобои» 10:18
Иван Ходычкин
Sanktpēterburga   M437 «Буревухи» 10:14
Вячеслав Храбров
Sanktpēterburga   M430 «Енотики» 10:00
Алексей Храмов
Sanktpēterburga   M485 «Лиза» 11:50
Елизавета Храмова
Sanktpēterburga   M485 «Лиза» 11:50
Марфа Хромова-Борисова
Sanktpēterburga   M463 «Пинта Сидра» 11:06
Анастасия Цапко
Sanktpēterburga   M451 «Филейный кусь» 10:42
Иван Чернёв
Sanktpēterburga   M432 «Ураган-team» 10:04
Дарья Чернёва
Sanktpēterburga   M432 «Ураган-team» 10:04
Татьяна Шабалина
Sanktpēterburga   M486 «Прежде Пентиума» 11:52
Владимир Шарихин
Sanktpēterburga   M461 «Инициативные лентяи» 11:02
Евгений Шмаков
Sanktpēterburga   M475 «ГенчоИзабелла+» 11:30
Полина Шмакова
Sanktpēterburga   M475 «ГенчоИзабелла+» 11:30
Евгений Шугаев
Sanktpēterburga   M459 «Селяне младшие» 10:58
Ольга Шушунова
Maskava   M418 «Волосатый слон» 09:36
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
M415 09:30 МыИлиНеМы
Михаил Веселов

Sanktpēterburga

Артём Веселов

Sanktpēterburga

M416 09:32 Спящие ленивцы

M416

Иван Полуднев

Sanktpēterburga

Анна Полуднева

Sanktpēterburga

Мария Полуднева

Sanktpēterburga

M417 09:34 Чучундрики обыкновенные

M417

Андрей Рашич

Sanktpēterburga

Марина Варганова

Sanktpēterburga

Екатерина Мазанова

Sanktpēterburga

Керим Тельтевский

Sanktpēterburga

M418 09:36 Волосатый слон

M418

Ольга Шушунова

Maskava

M419 09:38 Ника & Ко

M419

Вероника Лучинина

Maskava

Дмитрий Макаренков

Maskava

M420 09:40 Электровеники

M420

Екатерина Мищенко

Sanktpēterburga

Эльвира Мищенко

Sanktpēterburga

Варвара Семенюк

Sanktpēterburga

Таисия Семенюк

Sanktpēterburga

M421 09:42 Веники

M421

Денис Брусов

Sanktpēterburga

Алёна Башмакова

Sanktpēterburga

Егор Брусов

Sanktpēterburga

Екатерина Семенюк

Sanktpēterburga

M422 09:44 220V

M422

M423 09:46 Стрела
Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей С

Sanktpēterburga

Анна С

Sanktpēterburga

Павел С

Sanktpēterburga

M424 09:48 Питерские коты

M424

Александр Лебедев

Sanktpēterburga

Михаил Лебедев

Sanktpēterburga

M425 09:50 Везунчики

M425

Евгений Кортелев

Sanktpēterburga

Ксения Кортелева

Sanktpēterburga

M430 10:00 Енотики

M430

Дмитрий Кочетков

Sanktpēterburga

Вячеслав Храбров

Sanktpēterburga

M431 10:02 А Лось-то тут причём?

M431

Андрей Максим

Sanktpēterburga

M432 10:04 Ураган-team

M432

Alexander Chernev

Sanktpēterburga

Иван Чернёв

Sanktpēterburga

Дарья Чернёва

Sanktpēterburga

M433 10:06 32 фуэте

M433

Татьяна Золина

Sanktpēterburga

M435 10:10 Хорькабаны

M435

Денис Жиденко

Maskava

Дмитрий Жиденко

Maskava

M436 10:12 Красавчики
Татьяна Ломова

Sanktpēterburga

Александр Красников

Sanktpēterburga

Павел Красников

Sanktpēterburga

Марина Красникова

Sanktpēterburga

M437 10:14 Буревухи
Татьяна Конон

Sanktpēterburga

Анастасия Конон

Sanktpēterburga

Дмитрий Конон

Sanktpēterburga

Иван Ходычкин

Sanktpēterburga

M439 10:18 Мощные маслобои

M439

Yulia Smirnova

Sanktpēterburga

Ирина Кушникова

Sanktpēterburga

Илья Трушкин

Sanktpēterburga

M445 10:30 Тапочки в Выборге

M445

Мария Леонтьева

Sanktpēterburga

M446 10:32 Короленки
Геннадий Короленко

Sanktpēterburga

Светлана Короленко

Sanktpēterburga

M447 10:34 Выкрутасы

M447

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

M448 10:36 Сосисочная вечеринка

M448

Глеб Вавилин

Sanktpēterburga

M449 10:38 Монсики

M449

Дмитрий Крылов

Sanktpēterburga

Константин Крылов

Sanktpēterburga

Николай Крылов

Sanktpēterburga

M450 10:40 Отважные жуки

M450

Никита Назаров

Sanktpēterburga

Евгений Левковский

Sanktpēterburga

M451 10:42 Филейный кусь

M451

Роман Лоскутов

Sanktpēterburga

Юлия Полянская

Sanktpēterburga

Анастасия Цапко

Sanktpēterburga

M452 10:44 Белые

M452

Алиса Белая

Maskava

Александр Белый

Maskava

Лев Белый

Maskava

M453 10:46 Октонавты

M453

Анна Гутникова

Sanktpēterburga

Ольга Гутникова

Sanktpēterburga

Софья Гутникова

Sanktpēterburga

M454 10:48 Селяне

M454

Татьяна Попова

Sanktpēterburga

Антон Спирин

Sanktpēterburga

M455 10:50 К.К.Л.С

M455

Дарьч Лукашенок

Sanktpēterburga

M456 10:52 Гарсиа Санчес

M456

Lolo Rosso

Sanktpēterburga

M457 10:54 Хорошие люди

M457

M458 10:56 Посмотреть часы на старой башне

M458

Василиса Бурцева

Maskava

M459 10:58 Селяне младшие

M459

Евгений Спирин

Sanktpēterburga

Александра Спирина

Sanktpēterburga

Татьяна Спирина

Sanktpēterburga

Евгений Шугаев

Sanktpēterburga

M460 11:00 4 на 12
Герман Мютте

Sanktpēterburga

Валентина Кондрашова

Sanktpēterburga

Дарья Мютте

Sanktpēterburga

Егор Мютте

Sanktpēterburga

M461 11:02 Инициативные лентяи

M461

Мария Аникина

Sanktpēterburga

Полина Левинская

Sanktpēterburga

Владимир Шарихин

Sanktpēterburga

M462 11:04 Белка

M462

Олег Евдокимов

Sanktpēterburga

Ян Евдокимов

Sanktpēterburga

Галина Степаненко

Viborga

M463 11:06 Пинта Сидра

M463

Natalia Ershova

Sanktpēterburga

Василий Саволайнен

Sanktpēterburga

Марфа Хромова-Борисова

Sanktpēterburga

M464 11:08 Мы из Лейпясуо

M464

Иван Токарев

Sanktpēterburga

Елена Токарева

Sanktpēterburga

M465 11:10 Жизнь Пи

M465

Юлия Львова

Sanktpēterburga

M466 11:12 Собачьи Роги
Ася Семенова

Sanktpēterburga

M467 11:14 Загребущие ноги

M467

Юлия Алексеева

Maskava

M468 11:16 Хвостатые

M468

M469 11:18 Звездочки
Тамара Киндякова

Sanktpēterburga

Ярослава Киндякова

Sanktpēterburga

Алина Кротова

Sanktpēterburga

Василиса Лабзова

Sanktpēterburga

M475 11:30 ГенчоИзабелла+
Лида Шмакова

Sanktpēterburga

Евгений Шмаков

Sanktpēterburga

Полина Шмакова

Sanktpēterburga

M477 11:34 Tatarino-girls

M477

София Лисненко

Sanktpēterburga

Марина Татаринова

Sanktpēterburga

M478 11:36 Мозг и Мускул

M478

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

M479 11:38 Мы Максята

M479

Мария Колычева

Sanktpēterburga

Андрей Колычев

Sanktpēterburga

Максим Колычев

Sanktpēterburga

M480 11:40 Нос в кошельке

M480

Анна Носырева

Sanktpēterburga

Александр Кашелкин

Sanktpēterburga

Степан Кашелкин

Sanktpēterburga

M481 11:42 Зок и Бада
Надежда Сенина

Sanktpēterburga

M482 11:44 Четыре сыра

M482

Александр Беркович

Sanktpēterburga

Анастасия Беркович

Sanktpēterburga

Евгений Беркович

Sanktpēterburga

M483 11:46 СемейКО-мини

M483

Анна Гриценко

Sanktpēterburga

Марина Гриценко

Sanktpēterburga

Олеся Матвеева

Sanktpēterburga

M485 11:50 Лиза

M485

Надежда Дуплик

Sanktpēterburga

Алексей Храмов

Sanktpēterburga

Елизавета Храмова

Sanktpēterburga

M486 11:52 Прежде Пентиума

M486

Татьяна Шабалина

Sanktpēterburga

M491 12:02 Marsach

M491

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

M492 12:04 Четверо

M492

Артем Русинов

Sanktpēterburga

Роман Русинов

Sanktpēterburga

Юлия Русинова

Sanktpēterburga

M493 12:06 Матрёшка и Ко

M493

Нина Шарова

Sanktpēterburga

Виталий Борзенко

Sanktpēterburga

Ольга Матвеева

Sanktpēterburga

Екатерина Рада

Sanktpēterburga

M494 12:08 Девчата

M494

Ольга Нефедова

Sanktpēterburga

Наталья Левакова

Sanktpēterburga

Марина Петухова

Sanktpēterburga

M496 12:12 White Horse

M496

Екатерина Жаркова

Sanktpēterburga

Елизавета Жаркова

Sanktpēterburga

Ольга Кузнецова

Sanktpēterburga

M497 12:14 ЭВРИКА

M497

M498 12:16 Хохры-Бобряки

M498

Анастасия Бирилло

Sanktpēterburga

Евгений Моисеенко

Sanktpēterburga

Борис Никольский

Sanktpēterburga

M4100 12:20 Пегас и Ко

M4100

Вера Коренева

Sanktpēterburga

Александр Коняшкин

Sanktpēterburga

Валерия Прохорова

Sanktpēterburga

M4101 12:22 Вдовенко

M4101

M4102 12:24 Веселовы

M4102

M4103 12:26 Ержи

M4103

M4104 12:28 Алкоклуб

M4104

Мария Нефедова

Sanktpēterburga

Антон Нефедов

Sanktpēterburga

Андрей Рысь

Sanktpēterburga