Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Андрей Ches
Sanktpēterburga   354 «Стрельцы» 10:48
Nikolai Minkevich
Sanktpēterburga   337 «Паровоз Анархия» 10:14
Kirill Pospelov
Maskava   324 «Топор непосредственного Эльфа» 09:48
Олег Ассовский
Maskava   341 «МыНеВелоГонщики» 10:22
Паша Борисов
Orla   340 «Борода Трусова» 10:20
Юрий Васильев
Sanktpēterburga   312 «Hemul & Ghnome» 09:24
Кристина Волохова
Sanktpēterburga   311 «Трамонтана» 09:22
Евгений Геращенко
Sanktpēterburga   300 «Гроза болот» 09:00
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   305 «Чайки» 09:10
Илья Гурьянов
Sanktpēterburga   347 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:34
Олег Дахин
Sanktpēterburga   322 «fast and light» 09:44
Иван Иваненко
Sanktpēterburga   310 «Велотроллейбус» 09:20
Олег Иванов
Maskavas apgabals   324 «Топор непосредственного Эльфа» 09:48
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   359 «Ленивые опоссумы» 10:58
Татьяна Комарова
Sanktpēterburga   308 «Горячие пятки» 09:16
Дарья Котова
Sanktpēterburga   301 «Снусмумрики» 09:02
Евгений Кузнецов
Maskava   341 «МыНеВелоГонщики» 10:22
Роман Кулагин
Puškina   306 «Ленинградский ПочтальON» 09:12
Инна Курдюмова
Sanktpēterburga   320 «Северное сияние» 09:40
Владимир Луговкин
Sanktpēterburga   339 «Адская Маракуйя» 10:18
Владимир Малков
Sanktpēterburga   353 «Дрррррр» 10:46
Антон Мальцев
Sanktpēterburga   338 «Lost Peristalters» 10:16
Иван Онучин
Sanktpēterburga   338 «Lost Peristalters» 10:16
Александр Платонов
Sanktpēterburga   337 «Паровоз Анархия» 10:14
Денис Ракитин
Sanktpēterburga   347 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:34
Борис Рожко
Sanktpēterburga   343 «Крокодил крапчатый» 10:26
Владимир Романов
Sanktpēterburga   335 «какнибудь» 10:10
Анастасия Рыко
Sanktpēterburga   351 «Слоник Грипсхольм» 10:42
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   331 «Южное Бутово» 10:02
Сергей Семенов
Sanktpēterburga   323 «OpenAir» 09:46
Лёшка Скрат
Sanktpēterburga   357 «Матрасные познаватели» 10:54
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   349 «Мартовский Котэ» 10:38
Алексей Трофимов
Ļeņingradas apgabals   340 «Борода Трусова» 10:20
Андрей Фёдоров
Sanktpēterburga   322 «fast and light» 09:44
Евгений Филиппов
Sanktpēterburga   330 «Самокрутка» 10:00
Игорь Ходак
Sanktpēterburga   344 «Хомяки» 10:28
Ксения Цаплина
Sanktpēterburga   358 «November Charlie» 10:56
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   336 «Выкрутасы» 10:12
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   336 «Выкрутасы» 10:12
Илья Юдаков
Sanktpēterburga   354 «Стрельцы» 10:48
Денис Юрьевич
Sanktpēterburga   340 «Борода Трусова» 10:20
Eduard Gurskiy
Sanktpēterburga   338 «Lost Peristalters» 10:16
Артем Александров
Sanktpēterburga   304 «Божественный ветер» 09:08
Мария Антипина
Sanktpēterburga   348 «Маша и Медведь» 10:36
Андрей Дахин
Sanktpēterburga   360 «АМД» 11:00
Надежда Дмитренко
Sanktpēterburga   325 «НВ» 09:50
Екатерина Зинченко
Sanktpēterburga   323 «OpenAir» 09:46
Михаил Иванов
Sanktpēterburga   338 «Lost Peristalters» 10:16
Михаил Каменцев
Sanktpēterburga   346 «Кампи-стайл» 10:32
Антон Колмыченко
Sanktpēterburga   356 «Одуванчики» 10:52
Николай Косовский
Sanktpēterburga   302 «Ника» 09:04
Алексей Кричун
Sanktpēterburga   326 «АЁ» 09:52
Валентин Куличенко
Sanktpēterburga   331 «Южное Бутово» 10:02
Николай Перевёрткин
Sanktpēterburga   321 «Заводные дедушки» 09:42
Екатерина Попова
Sanktpēterburga   307 «Мамонты» 09:14
Дмитрий Преловский
Sanktpēterburga   389 «Черные Глаза» 10:24
Андрей Смирнов
Sanktpēterburga   358 «November Charlie» 10:56
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   334 «Енот и Гугенот» 10:08
Николай Спиридонов
Sanktpēterburga   310 «Велотроллейбус» 09:20
Кирилл Степанов
Sanktpēterburga   330 «Самокрутка» 10:00
Петр Ф
Sanktpēterburga   361 «Велопрачка и педальная пальма» 11:02
Юлия Алямкина
Sanktpēterburga   335 «какнибудь» 10:10
Александра Андреева
Sanktpēterburga   357 «Матрасные познаватели» 10:54
Константин Андрианов
Maskava   341 «МыНеВелоГонщики» 10:22
Сергей Антонов
Sanktpēterburga   356 «Одуванчики» 10:52
Анна Волкова
Sanktpēterburga   320 «Северное сияние» 09:40
Петр Вторушин
Sanktpēterburga   348 «Маша и Медведь» 10:36
Никита Гаглоев
Sanktpēterburga   348 «Маша и Медведь» 10:36
Анна Головинова
Sanktpēterburga   326 «АЁ» 09:52
Анна Гончарова
Sanktpēterburga   305 «Чайки» 09:10
Александр Гурьев
Sanktpēterburga   340 «Борода Трусова» 10:20
Максим Гусев
Sanktpēterburga   389 «Черные Глаза» 10:24
Елена Дацко
Sanktpēterburga   303 «Дерзкие улитки» 09:06
Никита Дацко
Sanktpēterburga   303 «Дерзкие улитки» 09:06
Василий Егоров
Sanktpēterburga   323 «OpenAir» 09:46
Дима Ершов
Sanktpēterburga   334 «Енот и Гугенот» 10:08
Ярослав Ефимов
Sanktpēterburga   335 «какнибудь» 10:10
Анатолий Жилин
Sanktpēterburga   337 «Паровоз Анархия» 10:14
Кати Карринмяки
Sanktpēterburga   353 «Дрррррр» 10:46
Дмитрий Кимбер
Sanktpēterburga   346 «Кампи-стайл» 10:32
Виталий Коваленко
Sanktpēterburga   311 «Трамонтана» 09:22
Светлана Кондрашова
Sanktpēterburga   320 «Северное сияние» 09:40
Юлия Королькова
Sanktpēterburga   335 «какнибудь» 10:10
Анна Костина
Sanktpēterburga   344 «Хомяки» 10:28
Николай Котов
Sanktpēterburga   301 «Снусмумрики» 09:02
Тимофей Купцов
Sanktpēterburga   323 «OpenAir» 09:46
Михаил Малков
Sanktpēterburga   330 «Самокрутка» 10:00
Дмитрий Мезерин
Sanktpēterburga   305 «Чайки» 09:10
Фёдор Михайлов
Sanktpēterburga   339 «Адская Маракуйя» 10:18
Дмитрий Морошкин
Sanktpēterburga   312 «Hemul & Ghnome» 09:24
Евгений Паршин
Sanktpēterburga   307 «Мамонты» 09:14
Вячеслав Петров
Sanktpēterburga   324 «Топор непосредственного Эльфа» 09:48
Андрей Пляко
Sanktpēterburga   302 «Ника» 09:04
Антон Полубояринов
Sanktpēterburga   362 «ALAN» 11:04
Наталья Притыковская
Sanktpēterburga   300 «Гроза болот» 09:00
Валерий Расков
Puškina   321 «Заводные дедушки» 09:42
Юрий Рогалев
Sanktpēterburga   360 «АМД» 11:00
Евгения Рузова
Sanktpēterburga   361 «Велопрачка и педальная пальма» 11:02
Илья Стахеев
Sanktpēterburga   303 «Дерзкие улитки» 09:06
Егор Тимофеев
Sanktpēterburga   339 «Адская Маракуйя» 10:18
Татьяна Тягур
Sanktpēterburga   308 «Горячие пятки» 09:16
Николай Ушаков
Sanktpēterburga   304 «Божественный ветер» 09:08
Ирина Форш
Sanktpēterburga   351 «Слоник Грипсхольм» 10:42
Анастасия Фраш
Sanktpēterburga   305 «Чайки» 09:10
Александра Хизова
Sanktpēterburga   334 «Енот и Гугенот» 10:08
Александра Цуринова
Sanktpēterburga   355 «Цуриновы и Ко» 10:50
Александр Югов
Sanktpēterburga   334 «Енот и Гугенот» 10:08
Коля Якуба
Sanktpēterburga   389 «Черные Глаза» 10:24
Николай Яхонтов
Sanktpēterburga   321 «Заводные дедушки» 09:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
300 09:00 Гроза болот

300

Наталья Притыковская

Sanktpēterburga

JetBrains , Яндекс
301 09:02 Снусмумрики

301

Дарья Котова

Sanktpēterburga

Николай Котов

Sanktpēterburga

302 09:04 Ника

302

Андрей Пляко

Sanktpēterburga

303 09:06 Дерзкие улитки

303

Елена Дацко

Sanktpēterburga

Никита Дацко

Sanktpēterburga

Илья Стахеев

Sanktpēterburga

304 09:08 Божественный ветер

304

Николай Ушаков

Sanktpēterburga

305 09:10 Чайки

305

Анна Гончарова

Sanktpēterburga

Дмитрий Мезерин

Sanktpēterburga

Анастасия Фраш

Sanktpēterburga

306 09:12 Ленинградский ПочтальON

306

Транзас , ФМЛ 30 , СПбГПУ
307 09:14 Мамонты

307

Евгений Паршин

Sanktpēterburga

308 09:16 Горячие пятки

308

Татьяна Тягур

Sanktpēterburga

310 09:20 Велотроллейбус

310

311 09:22 Трамонтана

311

Виталий Коваленко

Sanktpēterburga

312 09:24 Hemul & Ghnome

312

Юрий Васильев

Sanktpēterburga

Дмитрий Морошкин

Sanktpēterburga

320 09:40 Северное сияние

320

Инна Курдюмова

Sanktpēterburga

Анна Волкова

Sanktpēterburga

Светлана Кондрашова

Sanktpēterburga

321 09:42 Заводные дедушки

321

Валерий Расков

Puškina

Николай Яхонтов

Sanktpēterburga

322 09:44 fast and light

322

Олег Дахин

Sanktpēterburga

Андрей Фёдоров

Sanktpēterburga

БГТУ Военмех , Альпклуб ЛЭТИ , Санкт-Петербург , ФМЛ 239 , НИУ ИТМО
323 09:46 OpenAir

323

Сергей Семенов

Sanktpēterburga

Василий Егоров

Sanktpēterburga

Тимофей Купцов

Sanktpēterburga

324 09:48 Топор непосредственного Эльфа

324

Kirill Pospelov

Maskava

Олег Иванов

Maskavas apgabals

Вячеслав Петров

Sanktpēterburga

МГУ
325 09:50 НВ

325

326 09:52 АЁ

326

Алексей Кричун

Sanktpēterburga

Анна Головинова

Sanktpēterburga

330 10:00 Самокрутка

330

Михаил Малков

Sanktpēterburga

331 10:02 Южное Бутово

331

СПбГПУ
334 10:08 Енот и Гугенот

334

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

Дима Ершов

Sanktpēterburga

Александра Хизова

Sanktpēterburga

Александр Югов

Sanktpēterburga

МКСПО «Корчагинцы» , РГПУ им. А.И.Герцена , Велопитер , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
335 10:10 какнибудь

335

Юлия Алямкина

Sanktpēterburga

Ярослав Ефимов

Sanktpēterburga

Юлия Королькова

Sanktpēterburga

336 10:12 Выкрутасы

336

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

337 10:14 Паровоз Анархия

337

Nikolai Minkevich

Sanktpēterburga

Анатолий Жилин

Sanktpēterburga

338 10:16 Lost Peristalters

338

Антон Мальцев

Sanktpēterburga

Иван Онучин

Sanktpēterburga

Eduard Gurskiy

Sanktpēterburga

Михаил Иванов

Sanktpēterburga

JetBrains , ФМЛ 239 , СПбГПУ
339 10:18 Адская Маракуйя

339

Фёдор Михайлов

Sanktpēterburga

Егор Тимофеев

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
340 10:20 Борода Трусова

340

Алексей Трофимов

Ļeņingradas apgabals

Денис Юрьевич

Sanktpēterburga

Александр Гурьев

Sanktpēterburga

341 10:22 МыНеВелоГонщики

341

Константин Андрианов

Maskava

343 10:26 Крокодил крапчатый

343

Борис Рожко

Sanktpēterburga

344 10:28 Хомяки

344

Игорь Ходак

Sanktpēterburga

Анна Костина

Sanktpēterburga

346 10:32 Кампи-стайл

346

Дмитрий Кимбер

Sanktpēterburga

347 10:34 Неолимпийская сборная Ямайки

347

Илья Гурьянов

Sanktpēterburga

Денис Ракитин

Sanktpēterburga

348 10:36 Маша и Медведь

348

Мария Антипина

Sanktpēterburga

Петр Вторушин

Sanktpēterburga

Никита Гаглоев

Sanktpēterburga

349 10:38 Мартовский Котэ

349

351 10:42 Слоник Грипсхольм

351

Анастасия Рыко

Sanktpēterburga

Ирина Форш

Sanktpēterburga

353 10:46 Дрррррр

353

Кати Карринмяки

Sanktpēterburga

354 10:48 Стрельцы

354

Андрей Ches

Sanktpēterburga

Илья Юдаков

Sanktpēterburga

355 10:50 Цуриновы и Ко

355

Александра Цуринова

Sanktpēterburga

356 10:52 Одуванчики

356

Сергей Антонов

Sanktpēterburga

357 10:54 Матрасные познаватели

357

Лёшка Скрат

Sanktpēterburga

Александра Андреева

Sanktpēterburga

358 10:56 November Charlie

358

Ксения Цаплина

Sanktpēterburga

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

359 10:58 Ленивые опоссумы

359

360 11:00 АМД

360

Андрей Дахин

Sanktpēterburga

Юрий Рогалев

Sanktpēterburga

361 11:02 Велопрачка и педальная пальма

361

Петр Ф

Sanktpēterburga

Евгения Рузова

Sanktpēterburga

362 11:04 ALAN

362

Антон Полубояринов

Sanktpēterburga

389 10:24 Черные Глаза

389

Максим Гусев

Sanktpēterburga

Коля Якуба

Sanktpēterburga