Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Katerina Tolmacheva
Sanktpēterburga   633 «Дважды два» 10:06
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   611 «Шустрые тихоходки» 09:22
Артём Авдосьев
Sanktpēterburga   613 «J.O.P.A. в мыле» 09:26
Анна Батова
Sanktpēterburga   601 «Доходяги» 09:02
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   628 «Оптический цыплёнок» 09:56
Анастасия Волобуева
Maskava   609 «АК МЭИ» 09:18
Андрей Гребенкин
Sanktpēterburga   607 «БронеТупики» 09:14
Артур Григорьев
Sanktpēterburga   650 «Зелёный Свет» 10:40
Алена Григорьева
Sanktpēterburga   603 «Вероломный как тритон» 09:06
Елена Григорьева
Sanktpēterburga   650 «Зелёный Свет» 10:40
Мария Дорофеева
Ļeņingradas apgabals   648 «Crazy Wrens» 10:36
Павел Зайцев
Sanktpēterburga   627 «Пыжовчане» 09:54
Наталья Ивушкина
Sanktpēterburga   623 «Бодрые Суслики» 09:46
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   625 «Кот и Рыж» 09:50
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   621 «Крутые бобры» 09:42
Антон Карпушинский
Sanktpēterburga   635 «В бой идут молодые львы» 10:10
Елена Козлова
Sanktpēterburga   638 «Шипшандр» 10:16
Дмитрий Кочергин
Sanktpēterburga   617 «Серые волки» 09:34
Михаил Кудрявцев
Sanktpēterburga   633 «Дважды два» 10:06
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   633 «Дважды два» 10:06
Валерий Кузнецов
Sanktpēterburga   652 «ЛУЧ» 10:44
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   634 «Фильтикультяп на колесах» 10:08
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   625 «Кот и Рыж» 09:50
Лизавета Лисица
Sanktpēterburga   623 «Бодрые Суслики» 09:46
Игорь Манжай
Maskava   609 «АК МЭИ» 09:18
Александра Манохина
Sanktpēterburga   624 «Грибная охота» 09:48
Макс Морозов
Sanktpēterburga   610 «Тяни-Толкай» 09:20
Ирина Никитюк
Sanktpēterburga   618 «"Амнезия"» 09:36
Юлиана Пестрикова
Sanktpēterburga   647 «Максимум» 10:34
Наталья Петрова
Sanktpēterburga   646 «Фьюжики» 10:32
Елена Пименова
Sanktpēterburga   636 «Пупсики» 10:12
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   650 «Зелёный Свет» 10:40
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   654 «Маруся и Co» 10:48
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   631 «Охотники за торнадо» 10:02
Антон Рыжов
Sanktpēterburga   628 «Оптический цыплёнок» 09:56
Дмитрий Рыжов
Sanktpēterburga   645 «Ветка дерева» 10:30
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   610 «Тяни-Толкай» 09:20
Андрей Сидоренко
Sanktpēterburga   616 «Клирик, Файдер, Маг и Вор (КФМВ)» 09:32
Мария Сидоренко
Sanktpēterburga   616 «Клирик, Файдер, Маг и Вор (КФМВ)» 09:32
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   607 «БронеТупики» 09:14
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   653 «Ежики Хрюшечки» 10:46
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   635 «В бой идут молодые львы» 10:10
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   632 «3D» 10:04
Наташа Субботина
Sanktpēterburga   633 «Дважды два» 10:06
Наталия Сукманова
Sanktpēterburga   651 «Кот и компания» 10:42
Дмитрий Хлопин
Sanktpēterburga   604 «Жеваный крот» 09:08
Ксения Хрипко
Sanktpēterburga   649 «Хомячки-подрядчики» 10:38
Александра Царёва
Sanktpēterburga   642 «Деффчонки» 10:24
Елена Черницкая
Ļeņingradas apgabals   608 «Этиология и патогенез» 09:16
Антон Шадрин
Sanktpēterburga   645 «Ветка дерева» 10:30
Михаил Шерстнев
Sanktpēterburga   605 «Лис» 09:10
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   636 «Пупсики» 10:12
Екатерина Авдосьева
Sanktpēterburga   613 «J.O.P.A. в мыле» 09:26
Ольга Блюмина
Sanktpēterburga   643 «Крылатые качели» 10:26
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   615 «Солнушастый субалет» 09:30
Анна Борковская
Sanktpēterburga   654 «Маруся и Co» 10:48
Галина Груздева
Puškina   622 «Snake II» 09:44
Валентина Диева
Sanktpēterburga   606 «Кто сказал, что я сдал?...» 09:12
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   652 «ЛУЧ» 10:44
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   639 «КСТТ "Экстрим"» 10:18
Алёнка Жукова
Кронштадт   600 «Бегущие под Небом» 09:00
Оксана Зорина
Sanktpēterburga   646 «Фьюжики» 10:32
Вера Иванова
Sanktpēterburga   635 «В бой идут молодые львы» 10:10
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   621 «Крутые бобры» 09:42
Сережа Коваленков
Sanktpēterburga   600 «Бегущие под Небом» 09:00
Дмитрий Коробовский
Sanktpēterburga   620 «Снегири» 09:40
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   626 «Коалы» 09:52
Елизавета Михайлова
Sanktpēterburga   626 «Коалы» 09:52
Иван Павлик
Sanktpēterburga   640 «Blue Shark» 10:20
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   615 «Солнушастый субалет» 09:30
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   632 «3D» 10:04
Сергей Поромов
Sanktpēterburga   653 «Ежики Хрюшечки» 10:46
Елена Савчук
Sanktpēterburga   611 «Шустрые тихоходки» 09:22
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   655 «Умнее чем зайцы» 10:50
Вера Степанова
Sanktpēterburga   632 «3D» 10:04
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   622 «Snake II» 09:44
Игорь Трескунов
Sanktpēterburga   618 «"Амнезия"» 09:36
Оксана Шевелева
Sanktpēterburga   644 «Про-Таллий» 10:28
Нина Широкова
Sanktpēterburga   625 «Кот и Рыж» 09:50
Маргарита Шлыкова
Sanktpēterburga   640 «Blue Shark» 10:20
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   617 «Серые волки» 09:34
Ольга Яковлева
Sanktpēterburga   641 «мормышки» 10:22
Кирилл Антонов
Sanktpēterburga   627 «Пыжовчане» 09:54
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   636 «Пупсики» 10:12
Павел Бастриков
Sanktpēterburga   660 «Ыежжоча» 11:00
Луиза Бастрикова
Sanktpēterburga   660 «Ыежжоча» 11:00
Ирина Бегларян
Sanktpēterburga   632 «3D» 10:04
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   634 «Фильтикультяп на колесах» 10:08
Ирина Богомолова
Sanktpēterburga   611 «Шустрые тихоходки» 09:22
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   615 «Солнушастый субалет» 09:30
Надежда Василевская
Sanktpēterburga   642 «Деффчонки» 10:24
Владимир Виткин
Sanktpēterburga   628 «Оптический цыплёнок» 09:56
Мария Волкова
Sanktpēterburga   606 «Кто сказал, что я сдал?...» 09:12
Вадим Вологдин
Sanktpēterburga   614 «Сашики» 09:28
Александра Вологдина
Sanktpēterburga   614 «Сашики» 09:28
Инна Вьюгина
Sanktpēterburga   641 «мормышки» 10:22
Михаил Герасимов
Sanktpēterburga   652 «ЛУЧ» 10:44
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   630 «Ласточки» 10:00
Денис Голованов
Sanktpēterburga   620 «Снегири» 09:40
Виталий Гончаренко
Sanktpēterburga   642 «Деффчонки» 10:24
Николай Гордиенко
Sanktpēterburga   645 «Ветка дерева» 10:30
Татьяна Громова
Sanktpēterburga   611 «Шустрые тихоходки» 09:22
Евгения Грушко
Sanktpēterburga   600 «Бегущие под Небом» 09:00
Данила Дорофеев
Ļeņingradas apgabals   648 «Crazy Wrens» 10:36
Алёна Дорофеева
Ļeņingradas apgabals   648 «Crazy Wrens» 10:36
Владимир Ельчинов
Maskava   603 «Вероломный как тритон» 09:06
Лилия Журило
Sanktpēterburga   605 «Лис» 09:10
Анастасия Завгородняя
Sanktpēterburga   642 «Деффчонки» 10:24
Юлия Зазовская
Sanktpēterburga   628 «Оптический цыплёнок» 09:56
Алексей Зорин
Sanktpēterburga   646 «Фьюжики» 10:32
Маргарита Ивушкина
Sanktpēterburga   623 «Бодрые Суслики» 09:46
Олег Казарин
Sanktpēterburga   605 «Лис» 09:10
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   621 «Крутые бобры» 09:42
Михаил Кича
Sanktpēterburga   608 «Этиология и патогенез» 09:16
Евгения Клыгина
Sanktpēterburga   643 «Крылатые качели» 10:26
Ольга Ковалëва
Sanktpēterburga   612 «Код Опасности» 09:24
Анастасия Колесникова
Sanktpēterburga   647 «Максимум» 10:34
Владимир Косаревский
Sanktpēterburga   639 «КСТТ "Экстрим"» 10:18
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   601 «Доходяги» 09:02
Екатерина Кулинич
Sanktpēterburga   627 «Пыжовчане» 09:54
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   634 «Фильтикультяп на колесах» 10:08
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   655 «Умнее чем зайцы» 10:50
Виктория Лещук
Sanktpēterburga   603 «Вероломный как тритон» 09:06
Юска Лобанова
Sanktpēterburga   613 «J.O.P.A. в мыле» 09:26
Юрий Лузянин
Sanktpēterburga   626 «Коалы» 09:52
Михаил Макаров
Sanktpēterburga   651 «Кот и компания» 10:42
Михаил Мартьянов
Sanktpēterburga   650 «Зелёный Свет» 10:40
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   601 «Доходяги» 09:02
Зоя Медведева
Sanktpēterburga   651 «Кот и компания» 10:42
Сергей Мельников
Sanktpēterburga   653 «Ежики Хрюшечки» 10:46
Александр Моисеенко
Sanktpēterburga   641 «мормышки» 10:22
Наталья Мокийчук
Sanktpēterburga   619 «Джекпот» 09:38
Юля Настас
Sanktpēterburga   619 «Джекпот» 09:38
Анастасия Николаева
Sanktpēterburga   614 «Сашики» 09:28
Артём Никонов
Sanktpēterburga   638 «Шипшандр» 10:16
Татьяна Паповян
Sanktpēterburga   649 «Хомячки-подрядчики» 10:38
Владимир Пестриков
Sanktpēterburga   647 «Максимум» 10:34
Марина Петрова
Sanktpēterburga   646 «Фьюжики» 10:32
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   622 «Snake II» 09:44
Владимир Попов
Sanktpēterburga   630 «Ласточки» 10:00
Анна Попович
Sanktpēterburga   612 «Код Опасности» 09:24
Анна Просвирина
Sanktpēterburga   604 «Жеваный крот» 09:08
Елизавета Рембицкая
Sanktpēterburga   615 «Солнушастый субалет» 09:30
Оксана Роговик
Sanktpēterburga   601 «Доходяги» 09:02
Андрей Сапронов
Sanktpēterburga   626 «Коалы» 09:52
Елизавета Сафонова
Sanktpēterburga   604 «Жеваный крот» 09:08
Галина Синкевич
Sanktpēterburga   624 «Грибная охота» 09:48
Полина Скопич
Sanktpēterburga   623 «Бодрые Суслики» 09:46
Кирилл Слободенюк
Sanktpēterburga   612 «Код Опасности» 09:24
Антон Смольный
Sanktpēterburga   644 «Про-Таллий» 10:28
Святослав Смольный
Sanktpēterburga   644 «Про-Таллий» 10:28
Алексей Сукманов
Sanktpēterburga   651 «Кот и компания» 10:42
Сивкова Татьяна
Sanktpēterburga   605 «Лис» 09:10
Сергей Терентьев
Sanktpēterburga   631 «Охотники за торнадо» 10:02
Мария Терентьева
Sanktpēterburga   619 «Джекпот» 09:38
Илья Терешин
Sanktpēterburga   660 «Ыежжоча» 11:00
Анатолий Трухин
Sanktpēterburga   618 «"Амнезия"» 09:36
Ирина Фёдорова
  639 «КСТТ "Экстрим"» 10:18
Екатерина Фомина
Sanktpēterburga   647 «Максимум» 10:34
Андрей Черников
Sanktpēterburga   621 «Крутые бобры» 09:42
Дмитрий Чугреев
Sanktpēterburga   645 «Ветка дерева» 10:30
Светлана Чугунова
Sanktpēterburga   620 «Снегири» 09:40
Василий Шамко
Sanktpēterburga   637 «Портал» 10:14
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   640 «Blue Shark» 10:20
Евгений Шифрин
Sanktpēterburga   622 «Snake II» 09:44
Павел Шишкин
Sanktpēterburga   616 «Клирик, Файдер, Маг и Вор (КФМВ)» 09:32
Павел Шмелев
Sanktpēterburga   618 «"Амнезия"» 09:36
Евгений Шутов
Sanktpēterburga   638 «Шипшандр» 10:16
Виталий Юлов
Sanktpēterburga   607 «БронеТупики» 09:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
600 09:00 Бегущие под Небом

600

Алёнка Жукова

Кронштадт

Евгения Грушко

Sanktpēterburga

601 09:02 Доходяги

601

Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

Оксана Роговик

Sanktpēterburga

603 09:06 Вероломный как тритон

603

Владимир Ельчинов

Maskava

Виктория Лещук

Sanktpēterburga

604 09:08 Жеваный крот

604

Дмитрий Хлопин

Sanktpēterburga

Анна Просвирина

Sanktpēterburga

Елизавета Сафонова

Sanktpēterburga

605 09:10 Лис

605

Лилия Журило

Sanktpēterburga

Олег Казарин

Sanktpēterburga

Сивкова Татьяна

Sanktpēterburga

606 09:12 Кто сказал, что я сдал?...

606

Мария Волкова

Sanktpēterburga

607 09:14 БронеТупики

607

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Виталий Юлов

Sanktpēterburga

СПбГУПТД , СПбГПУ
608 09:16 Этиология и патогенез

608

Елена Черницкая

Ļeņingradas apgabals

Михаил Кича

Sanktpēterburga

609 09:18 АК МЭИ

609

МГУ , Альпклуб МЭИ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
610 09:20 Тяни-Толкай

610

Макс Морозов

Sanktpēterburga

611 09:22 Шустрые тихоходки

611

Мария Абрамова

Sanktpēterburga

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Ирина Богомолова

Sanktpēterburga

Татьяна Громова

Sanktpēterburga

Школа №292 , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
612 09:24 Код Опасности

612

Ольга Ковалëва

Sanktpēterburga

Анна Попович

Sanktpēterburga

Кирилл Слободенюк

Sanktpēterburga

613 09:26 J.O.P.A. в мыле

613

Артём Авдосьев

Sanktpēterburga

Юска Лобанова

Sanktpēterburga

614 09:28 Сашики

614

Вадим Вологдин

Sanktpēterburga

Александра Вологдина

Sanktpēterburga

Анастасия Николаева

Sanktpēterburga

615 09:30 Солнушастый субалет

615

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Елизавета Рембицкая

Sanktpēterburga

616 09:32 Клирик, Файдер, Маг и Вор (КФМВ)

616

Павел Шишкин

Sanktpēterburga

617 09:34 Серые волки

617

618 09:36 "Амнезия"

618

Ирина Никитюк

Sanktpēterburga

Анатолий Трухин

Sanktpēterburga

Павел Шмелев

Sanktpēterburga

619 09:38 Джекпот

619

Наталья Мокийчук

Sanktpēterburga

Юля Настас

Sanktpēterburga

Мария Терентьева

Sanktpēterburga

СПбГАСУ
620 09:40 Снегири

620

Денис Голованов

Sanktpēterburga

Светлана Чугунова

Sanktpēterburga

621 09:42 Крутые бобры

621

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Андрей Черников

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
622 09:44 Snake II

622

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

Евгений Шифрин

Sanktpēterburga

623 09:46 Бодрые Суслики

623

Маргарита Ивушкина

Sanktpēterburga

Полина Скопич

Sanktpēterburga

624 09:48 Грибная охота

624

Галина Синкевич

Sanktpēterburga

625 09:50 Кот и Рыж

625

626 09:52 Коалы

626

Юрий Лузянин

Sanktpēterburga

Андрей Сапронов

Sanktpēterburga

627 09:54 Пыжовчане

627

Павел Зайцев

Sanktpēterburga

Кирилл Антонов

Sanktpēterburga

Екатерина Кулинич

Sanktpēterburga

ГУАП , Санкт-Петербург
628 09:56 Оптический цыплёнок

628

Антон Рыжов

Sanktpēterburga

Владимир Виткин

Sanktpēterburga

Юлия Зазовская

Sanktpēterburga

Велопитер , НИУ ИТМО
630 10:00 Ласточки

630

Елена Говоренкова

Sanktpēterburga

Владимир Попов

Sanktpēterburga

631 10:02 Охотники за торнадо

631

Сергей Терентьев

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО
632 10:04 3D

632

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Вера Степанова

Sanktpēterburga

Ирина Бегларян

Sanktpēterburga

633 10:06 Дважды два

633

634 10:08 Фильтикультяп на колесах

634

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

635 10:10 В бой идут молодые львы

635

636 10:12 Пупсики

636

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

637 10:14 Портал

637

Василий Шамко

Sanktpēterburga

638 10:16 Шипшандр

638

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Артём Никонов

Sanktpēterburga

Евгений Шутов

Sanktpēterburga

СПбГПУ
639 10:18 КСТТ "Экстрим"

639

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Владимир Косаревский

Sanktpēterburga

Ирина Фёдорова

640 10:20 Blue Shark

640

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Ксения Шигапова

Sanktpēterburga

641 10:22 мормышки

641

Ольга Яковлева

Sanktpēterburga

Инна Вьюгина

Sanktpēterburga

Александр Моисеенко

Sanktpēterburga

642 10:24 Деффчонки

642

Надежда Василевская

Sanktpēterburga

Виталий Гончаренко

Sanktpēterburga

Анастасия Завгородняя

Sanktpēterburga

643 10:26 Крылатые качели

643

Ольга Блюмина

Sanktpēterburga

Евгения Клыгина

Sanktpēterburga

644 10:28 Про-Таллий

644

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

645 10:30 Ветка дерева

645

Дмитрий Рыжов

Sanktpēterburga

Антон Шадрин

Sanktpēterburga

Николай Гордиенко

Sanktpēterburga

Дмитрий Чугреев

Sanktpēterburga

ФМЛ 239
646 10:32 Фьюжики

646

Оксана Зорина

Sanktpēterburga

Алексей Зорин

Sanktpēterburga

Марина Петрова

Sanktpēterburga

647 10:34 Максимум

647

Анастасия Колесникова

Sanktpēterburga

Владимир Пестриков

Sanktpēterburga

Екатерина Фомина

Sanktpēterburga

648 10:36 Crazy Wrens

648

Мария Дорофеева

Ļeņingradas apgabals

Данила Дорофеев

Ļeņingradas apgabals

Алёна Дорофеева

Ļeņingradas apgabals

649 10:38 Хомячки-подрядчики

649

Ксения Хрипко

Sanktpēterburga

Татьяна Паповян

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
650 10:40 Зелёный Свет

650

Михаил Мартьянов

Sanktpēterburga

651 10:42 Кот и компания

651

Михаил Макаров

Sanktpēterburga

Зоя Медведева

Sanktpēterburga

Алексей Сукманов

Sanktpēterburga

652 10:44 ЛУЧ

652

Елена Елисеева

Sanktpēterburga

Михаил Герасимов

Sanktpēterburga

653 10:46 Ежики Хрюшечки

653

Сергей Поромов

Sanktpēterburga

Сергей Мельников

Sanktpēterburga

654 10:48 Маруся и Co

654

655 10:50 Умнее чем зайцы

655

Ирина Лебедева

Sanktpēterburga

660 11:00 Ыежжоча

660

Павел Бастриков

Sanktpēterburga

Луиза Бастрикова

Sanktpēterburga

Илья Терешин

Sanktpēterburga