Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   103 «J» 09:06
Александра Абрамова
Sanktpēterburga   149 «Шалены бджилки» 10:38
Константин Бакушин
Ļeņingradas apgabals   130 «Ползущие вместе» 10:00
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   132 «Дундуки» 10:04
Екатерина Берзина
Maskavas apgabals   152 «Про_слоняться» 10:44
Алексей Бовт
Sanktpēterburga   126 «Бовтики» 09:52
Николай Богачев
Sanktpēterburga   123 «Юкатан» 09:46
Александр Бородкин
Sanktpēterburga   130 «Ползущие вместе» 10:00
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   151 «Муми» 10:42
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   110 «Суслички» 09:20
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   121 «Снежки» 09:42
Елена Бычкова
Maskava   119 «Большой Львиный Прайд» 09:38
Илья Викторов
Sanktpēterburga   138 «Серые будни» 10:16
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   158 «Топонимический комиссар» 10:56
Алена Гладких
Sanktpēterburga   107 «Петербургские тигры» 09:14
Настя Гудулина
Sanktpēterburga   157 «БРЕДущие» 10:54
Денис Дащенко
Sanktpēterburga   166 «tarandro» 11:12
Юлия Демидова
Sanktpēterburga   130 «Ползущие вместе» 10:00
Алексей Длугач
Maskava   116 «Большой Львиный Прайд» 09:32
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   150 «Gas Powered Stick!!!» 10:40
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   128 «Чикаго» 09:56
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   110 «Суслички» 09:20
Евгений Капитульский
Rīga   127 «Шаурслиежу дзелзцельш ун иебиезинатайс пиенс» 09:54
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   137 «Железные пони» 10:14
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   120 «Улетайки» 09:40
Виктор Коваленко
Sanktpēterburga   143 «Коленки» 10:26
Мария Коган
Sanktpēterburga   139 «Аллилуйя, неваляшки!» 10:18
Валентина Колягина
Maskavas apgabals   100 «Авиаторы» 09:00
Алла Комиссаренко
Maskava   109 «Провожаем Фрола» 09:18
Александр Копелевич
Sanktpēterburga   118 «Любители Петербурга» 09:36
Ирина Коперник
Maskava   105 «Himawari» 09:10
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   137 «Железные пони» 10:14
Кирилл Кравченко
Sanktpēterburga   108 «X-Travel» 09:16
Татьяна Левичева
Puškina   127 «Шаурслиежу дзелзцельш ун иебиезинатайс пиенс» 09:54
Лиза Макарова
Sanktpēterburga   154 «Желатин» 10:48
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   134 «Soñador» 10:08
Игорь Мелентьев
Maskava   114 «Искатели приключений» 09:28
Володя Моргулис
Maskava   119 «Большой Львиный Прайд» 09:38
Юлия Останина
Sanktpēterburga   128 «Чикаго» 09:56
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   131 «Сашина команда» 10:02
Дмитрий Пахнин
Sanktpēterburga   117 «Проходимцы» 09:34
Елена Пахнина
Sanktpēterburga   117 «Проходимцы» 09:34
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   133 «Белая полоса» 10:06
Светлана Плужник
Maskava   112 «Большой Львиный Прайд» 09:24
ЮлиЧ Продченко
Maskava   112 «Большой Львиный Прайд» 09:24
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   111 «Было бы нелепо» 09:22
Григорий Речистов
Maskava   104 «MIPT runners» 09:08
Александра Рябикова
Maskava   119 «Большой Львиный Прайд» 09:38
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   115 «Львёнка-Алёнка» 09:30
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   115 «Львёнка-Алёнка» 09:30
Сергей Смирнов
Maskava   112 «Большой Львиный Прайд» 09:24
Екатерина Соловьева
Sanktpēterburga   165 «не тихий Тихон» 11:10
Елена Спасская
Sanktpēterburga   135 «Турбо» 10:10
АНДРЕЙ СУББОТИН
Sanktpēterburga   113 «Япона МАТЬ!» 09:26
Сергей Султанов
Sanktpēterburga   155 «\/esn@» 10:50
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   132 «Дундуки» 10:04
Мария Федорова
Sanktpēterburga   144 «Пешком по шпалам» 10:28
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   113 «Япона МАТЬ!» 09:26
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   111 «Было бы нелепо» 09:22
Павел Цупиков
Rīga   127 «Шаурслиежу дзелзцельш ун иебиезинатайс пиенс» 09:54
Мария Чурилина
Sanktpēterburga   108 «X-Travel» 09:16
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   140 «Активные ленивцы» 10:20
Аглая Шолохова
Sanktpēterburga   101 «Кочепатки» 09:02
Константин Щербаков
Maskava   114 «Искатели приключений» 09:28
Ольга Ясакова
Sanktpēterburga   141 «Бублик» 10:22
Dmitry Arkhipov
Ļeņingradas apgabals   142 «Берёзовый фреш» 10:24
Марина Vinnie
Sanktpēterburga   168 «Дохлый номер» 11:16
Виктор Баркан
Sanktpēterburga   116 «Большой Львиный Прайд» 09:32
Владимир Бахтин
Sanktpēterburga   123 «Юкатан» 09:46
Виталий Генералов
Maskava   100 «Авиаторы» 09:00
Валентин Дмитриев
Ļeņingradas apgabals   125 «Место для подвига» 09:50
Леонид Дмитриев
Maskava   119 «Большой Львиный Прайд» 09:38
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   122 «Бодрята» 09:44
Наталья Ко
Sanktpēterburga   167 «Шурики» 11:14
Анна Кузина
Sanktpēterburga   146 «Коза Пуховая» 10:32
Наталья Куканова
Maskava   145 «Белолапики» 10:30
Анна Носова
Sanktpēterburga   120 «Улетайки» 09:40
Наталья Павлова
Sanktpēterburga   163 «На БОБах» 11:06
Иван Плетнёв
Sanktpēterburga   136 «Рабочая версия» 10:12
Алина Прокудина
Sanktpēterburga   136 «Рабочая версия» 10:12
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   102 «Джеймс Бонд» 09:04
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   124 «3872 Орка» 09:48
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   124 «3872 Орка» 09:48
Ирина Толпейкина
Sanktpēterburga   168 «Дохлый номер» 11:16
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   131 «Сашина команда» 10:02
Павел Фролов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   104 «MIPT runners» 09:08
Павел Юнин
Maskava   112 «Большой Львиный Прайд» 09:24
Анртон Архипов
Ļeņingradas apgabals   142 «Берёзовый фреш» 10:24
Вячеслав Беляев
Sanktpēterburga   139 «Аллилуйя, неваляшки!» 10:18
Татьяна Бовт
Sanktpēterburga   126 «Бовтики» 09:52
Александр Бодров
Sanktpēterburga   122 «Бодрята» 09:44
Мария Быкова
Sanktpēterburga   137 «Железные пони» 10:14
Любовь Викторова
Sanktpēterburga   139 «Аллилуйя, неваляшки!» 10:18
Светлана Викторова
Sanktpēterburga   138 «Серые будни» 10:16
Варвара Вихрева
Maskava   149 «Шалены бджилки» 10:38
Дмитрий Вороненко
Maskava   129 «Для меня!!!» 09:58
Анна Герасимова
Sanktpēterburga   144 «Пешком по шпалам» 10:28
Ирина Гладких
Sanktpēterburga   107 «Петербургские тигры» 09:14
Елена Головань
Архангельск   166 «tarandro» 11:12
Михаил Гончаренко
Jekaterinburga   109 «Провожаем Фрола» 09:18
Андрей Дащенко
Sanktpēterburga   166 «tarandro» 11:12
Валерий Дешко
Sanktpēterburga   118 «Любители Петербурга» 09:36
Наталья Довбуш
Sanktpēterburga   115 «Львёнка-Алёнка» 09:30
Кирилл Дробаченко
Sanktpēterburga   154 «Желатин» 10:48
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   111 «Было бы нелепо» 09:22
Елизавета Ефремова
Sanktpēterburga   157 «БРЕДущие» 10:54
Ольга Журавлёва
Sanktpēterburga   169 «Бодрые улитки» 11:18
Дмитрий Зимнухов
Maskava   129 «Для меня!!!» 09:58
Ксения Зотова
Maskava   149 «Шалены бджилки» 10:38
Нина Иванова
Sanktpēterburga   140 «Активные ленивцы» 10:20
Полина Иванова
Sanktpēterburga   157 «БРЕДущие» 10:54
Юлия Коваленко
Sanktpēterburga   143 «Коленки» 10:26
Дмитрий Красов
Sanktpēterburga   145 «Белолапики» 10:30
Ольга Красова
Sanktpēterburga   145 «Белолапики» 10:30
Лена Кузина
Sanktpēterburga   146 «Коза Пуховая» 10:32
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   121 «Снежки» 09:42
Михаил Курицын
Sanktpēterburga   170 «МышЫ» 11:20
Дмитрий Курылев
Maskava   105 «Himawari» 09:10
Александр Лагутин
Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas   104 «MIPT runners» 09:08
Ирина Мартынова
Maskava   115 «Львёнка-Алёнка» 09:30
Сардаана Матвеева
  156 «Галстук Медведева» 10:52
Антонина Метенева
Sanktpēterburga   157 «БРЕДущие» 10:54
Александра Мещерякова
Sanktpēterburga   108 «X-Travel» 09:16
Степан Некрасов
Sanktpēterburga   150 «Gas Powered Stick!!!» 10:40
Александр Павлов
Sanktpēterburga   163 «На БОБах» 11:06
Юлия Петрова
Sanktpēterburga   107 «Петербургские тигры» 09:14
Алла Расторопова
Sanktpēterburga   140 «Активные ленивцы» 10:20
Марина Рубина
Sanktpēterburga   140 «Активные ленивцы» 10:20
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   151 «Муми» 10:42
Ольга Сидорова
Sanktpēterburga   135 «Турбо» 10:10
Александр Скворцов
Sanktpēterburga   167 «Шурики» 11:14
Олег Сковычев
Maskavas apgabals   152 «Про_слоняться» 10:44
Ольга Следникова
Sanktpēterburga   101 «Кочепатки» 09:02
Ева Сми
Maskava   129 «Для меня!!!» 09:58
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   150 «Gas Powered Stick!!!» 10:40
Евгений Соловьев
Sanktpēterburga   165 «не тихий Тихон» 11:10
Тихон Соловьев
Sanktpēterburga   165 «не тихий Тихон» 11:10
Сахаяна Соломонова
  156 «Галстук Медведева» 10:52
Алена Старкова
  156 «Галстук Медведева» 10:52
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   102 «Джеймс Бонд» 09:04
Юлия Стрелец
Sanktpēterburga   139 «Аллилуйя, неваляшки!» 10:18
Анна Стрельникова
Maskava   109 «Провожаем Фрола» 09:18
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   103 «J» 09:06
Роман Фертов
Sanktpēterburga   113 «Япона МАТЬ!» 09:26
Александра Хлобыстова
Sanktpēterburga   167 «Шурики» 11:14
Марина Царькова
Tvera   124 «3872 Орка» 09:48
Павел Шевелёв
Sanktpēterburga   155 «\/esn@» 10:50
Галя Яковлева
Sanktpēterburga   137 «Железные пони» 10:14
Ольга Яскова
Sanktpēterburga   160 «Олени» 11:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 09:00 Авиаторы

100

101 09:02 Кочепатки

101

Аглая Шолохова

Sanktpēterburga

Ольга Следникова

Sanktpēterburga

102 09:04 Джеймс Бонд

102

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

103 09:06 J

103

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

104 09:08 MIPT runners

104

Павел Фролов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Александр Лагутин

Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas

МФТИ
105 09:10 Himawari

105

Дмитрий Курылев

Maskava

107 09:14 Петербургские тигры

107

Алена Гладких

Sanktpēterburga

Ирина Гладких

Sanktpēterburga

Юлия Петрова

Sanktpēterburga

108 09:16 X-Travel

108

Мария Чурилина

Sanktpēterburga

Александра Мещерякова

Sanktpēterburga

109 09:18 Провожаем Фрола

109

Михаил Гончаренко

Jekaterinburga

Анна Стрельникова

Maskava

110 09:20 Суслички

110

111 09:22 Было бы нелепо

111

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

112 09:24 Большой Львиный Прайд

112

Большой Львиный Прайд
113 09:26 Япона МАТЬ!

113

Роман Фертов

Sanktpēterburga

СПбГПУ
114 09:28 Искатели приключений

114

115 09:30 Львёнка-Алёнка

115

Наталья Довбуш

Sanktpēterburga

Ирина Мартынова

Maskava

Большой Львиный Прайд
116 09:32 Большой Львиный Прайд

116

Большой Львиный Прайд
117 09:34 Проходимцы

117

Дмитрий Пахнин

Sanktpēterburga

Елена Пахнина

Sanktpēterburga

118 09:36 Любители Петербурга

118

Валерий Дешко

Sanktpēterburga

119 09:38 Большой Львиный Прайд

119

Большой Львиный Прайд
120 09:40 Улетайки

120

Анна Носова

Sanktpēterburga

121 09:42 Снежки

121

Полина Кулакова

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , Санкт-Петербург , СПбГПУ
122 09:44 Бодрята

122

Александр Бодров

Sanktpēterburga

СПбГУ
123 09:46 Юкатан

123

СПбГАВМ , НИУ ИТМО
124 09:48 3872 Орка

124

Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

Марина Царькова

Tvera

125 09:50 Место для подвига

125

Валентин Дмитриев

Ļeņingradas apgabals

126 09:52 Бовтики

126

Алексей Бовт

Sanktpēterburga

Татьяна Бовт

Sanktpēterburga

127 09:54 Шаурслиежу дзелзцельш ун иебиезинатайс пиенс

127

Рига
128 09:56 Чикаго

128

Аглая Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Останина

Sanktpēterburga

СПбГАВМ , СПбГУ
129 09:58 Для меня!!!

129

Дмитрий Вороненко

Maskava

Дмитрий Зимнухов

Maskava

Ева Сми

Maskava

130 10:00 Ползущие вместе

130

131 10:02 Сашина команда

131

132 10:04 Дундуки

132

133 10:06 Белая полоса

133

134 10:08 Soñador

134

135 10:10 Турбо

135

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Ольга Сидорова

Sanktpēterburga

136 10:12 Рабочая версия

136

Иван Плетнёв

Sanktpēterburga

137 10:14 Железные пони

137

Мария Быкова

Sanktpēterburga

Галя Яковлева

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , ОАО Ростелеком , СПбГУТ
138 10:16 Серые будни

138

Илья Викторов

Sanktpēterburga

Светлана Викторова

Sanktpēterburga

139 10:18 Аллилуйя, неваляшки!

139

Мария Коган

Sanktpēterburga

Вячеслав Беляев

Sanktpēterburga

Любовь Викторова

Sanktpēterburga

Юлия Стрелец

Sanktpēterburga

ФМЛ 239 , СПбГПУ
140 10:20 Активные ленивцы

140

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Алла Расторопова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

141 10:22 Бублик

141

Ольга Ясакова

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГУ
142 10:24 Берёзовый фреш

142

Dmitry Arkhipov

Ļeņingradas apgabals

Анртон Архипов

Ļeņingradas apgabals

143 10:26 Коленки

143

Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

144 10:28 Пешком по шпалам

144

Мария Федорова

Sanktpēterburga

Анна Герасимова

Sanktpēterburga

145 10:30 Белолапики

145

Дмитрий Красов

Sanktpēterburga

Ольга Красова

Sanktpēterburga

146 10:32 Коза Пуховая

146

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

149 10:38 Шалены бджилки

149

Варвара Вихрева

Maskava

Ксения Зотова

Maskava

РГПУ им. А.И.Герцена
150 10:40 Gas Powered Stick!!!

150

Степан Некрасов

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
151 10:42 Муми

151

Татьяна Рузанова

Sanktpēterburga

152 10:44 Про_слоняться

152

Олег Сковычев

Maskavas apgabals

154 10:48 Желатин

154

Лиза Макарова

Sanktpēterburga

Кирилл Дробаченко

Sanktpēterburga

155 10:50 \/esn@

155

Павел Шевелёв

Sanktpēterburga

156 10:52 Галстук Медведева

156

Сардаана Матвеева

Сахаяна Соломонова

Алена Старкова

157 10:54 БРЕДущие

157

Настя Гудулина

Sanktpēterburga

Елизавета Ефремова

Sanktpēterburga

Полина Иванова

Sanktpēterburga

Антонина Метенева

Sanktpēterburga

158 10:56 Топонимический комиссар

158

160 11:00 Олени

160

Ольга Яскова

Sanktpēterburga

163 11:06 На БОБах

163

Александр Павлов

Sanktpēterburga

165 11:10 не тихий Тихон

165

Евгений Соловьев

Sanktpēterburga

Тихон Соловьев

Sanktpēterburga

166 11:12 tarandro

166

Денис Дащенко

Sanktpēterburga

Елена Головань

Архангельск

Андрей Дащенко

Sanktpēterburga

167 11:14 Шурики

167

Наталья Ко

Sanktpēterburga

Александр Скворцов

Sanktpēterburga

Александра Хлобыстова

Sanktpēterburga

168 11:16 Дохлый номер

168

Марина Vinnie

Sanktpēterburga

169 11:18 Бодрые улитки

169

Ольга Журавлёва

Sanktpēterburga

170 11:20 МышЫ

170

Михаил Курицын

Sanktpēterburga