Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Pavel Gulyaev
Sanktpēterburga   834 «Калушата и Бутяфыч» 10:08
Ash Shevlyakov
Maskava   835 «Pantheon 91» 10:10
Людмила Агеева
Maskava   840 «Дети газовых плит» 10:20
Валерия Безуглова
Maskava   839 «Бродячий цирк» 10:18
Николай Гузев
Maskava   852 «Жёлтая стрелка» 10:44
Дмитрий Доронин
Maskava   831 «ХимРар» 10:02
Катя Кобликова
Maskava   849 «Sleepflower» 10:38
Ирина Кравченко
Sanktpēterburga   843 «Команда А» 10:26
Nastёna Левчук
Maskava   837 «"Эй, дежурные!"» 10:14
Лариса Макарова
Maskava   833 «Просто так!» 10:06
Юлия Маругина
Sanktpēterburga   839 «Бродячий цирк» 10:18
Андрей Митрофанов
Maskava   836 «Мурочки» 10:12
Георгий Носеевич
Maskava   842 «Медяшки» 10:24
Сергей Реука
Sanktpēterburga   844 «Огни Самайна» 10:28
Мария Савина
Sanktpēterburga   844 «Огни Самайна» 10:28
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   843 «Команда А» 10:26
Станислав Семенов
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   831 «ХимРар» 10:02
Маргарита Силантьева
Maskavas apgabals   850 «Борщчъ» 10:40
Павел Борисов
Maskava   848 «с» 10:36
Юрий Ляшук
Maskava   832 «Нормальные герои всегда идут в обход» 10:04
Елена Мартынова
Maskava   847 «TraLaLa» 10:34
Александр Никитин
Maskavas apgabals   831 «ХимРар» 10:02
Сергей Сотсков
Maskava   840 «Дети газовых плит» 10:20
Наталья Старикова
Maskava   833 «Просто так!» 10:06
Марина Стриженко
Maskava   846 «Задумчивое торнадо» 10:32
Игорь Точанский
Sanktpēterburga   841 «Дед Мазай и Зайка» 10:22
Максим Требунский
Vologda   845 «Випэ 2» 10:30
Анна Армарчук
Maskava   842 «Медяшки» 10:24
Карина Бережная
Maskava   848 «с» 10:36
Надежда Веселова
Maskava   832 «Нормальные герои всегда идут в обход» 10:04
Светлана Гуляева
Sanktpēterburga   834 «Калушата и Бутяфыч» 10:08
Оксана Гундарова
Maskava   830 «Ф, Щ и Оксана в горошек» 10:00
Иван Иванов
Vologda   845 «Випэ 2» 10:30
Ольга Каринина
Vologda   848 «с» 10:36
Аня Маслова
Maskava   836 «Мурочки» 10:12
Дмитрий Матющенко
Maskavas apgabals   850 «Борщчъ» 10:40
Ксения Молнар
Vologda   845 «Випэ 2» 10:30
Алла Полянская
Maskava   847 «TraLaLa» 10:34
Александра Савина
Sanktpēterburga   844 «Огни Самайна» 10:28
Иван Стриженко
Maskava   846 «Задумчивое торнадо» 10:32
Екатерина Точанская
Sanktpēterburga   841 «Дед Мазай и Зайка» 10:22
Виталий Чернов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   836 «Мурочки» 10:12
Василий Шарапов
Maskava   833 «Просто так!» 10:06
Наталья Шарапова
Maskava   833 «Просто так!» 10:06
Алексей Широкий
Vologda   845 «Випэ 2» 10:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
830 10:00 Ф, Щ и Оксана в горошек

830

Оксана Гундарова

Maskava

831 10:02 ХимРар

831

Станислав Семенов

Citas Volgas federālā apgabala pilsētas

832 10:04 Нормальные герои всегда идут в обход

832

Надежда Веселова

Maskava

833 10:06 Просто так!

833

Василий Шарапов

Maskava

Наталья Шарапова

Maskava

834 10:08 Калушата и Бутяфыч

834

Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

835 10:10 Pantheon 91

835

Ash Shevlyakov

Maskava

836 10:12 Мурочки

836

Аня Маслова

Maskava

Виталий Чернов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

837 10:14 "Эй, дежурные!"
839 10:18 Бродячий цирк

839

840 10:20 Дети газовых плит

840

841 10:22 Дед Мазай и Зайка

841

Екатерина Точанская

Sanktpēterburga

842 10:24 Медяшки

842

Анна Армарчук

Maskava

843 10:26 Команда А

843

844 10:28 Огни Самайна

844

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

845 10:30 Випэ 2

845

Иван Иванов

Vologda

Ксения Молнар

Vologda

Алексей Широкий

Vologda

846 10:32 Задумчивое торнадо

846

Иван Стриженко

Maskava

847 10:34 TraLaLa
Алла Полянская

Maskava

848 10:36 с

848

Карина Бережная

Maskava

Ольга Каринина

Vologda

849 10:38 Sleepflower

849

850 10:40 Борщчъ

850

Дмитрий Матющенко

Maskavas apgabals

852 10:44 Жёлтая стрелка

852