Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Дмитрий Богатырев
Puškina   K-37 «Ничего не жалко» 10:18
Яна Верещагина
Sanktpēterburga   K-86 «Выкрутасы» 10:43
Ирина Дубровская
Sanktpēterburga   K-97 «Хомячки-подрядчики» 10:48
Наталия Илларионова
Sanktpēterburga   K-156 «Няшки» 11:18
Елена Королева
Sanktpēterburga   K-126 «Слон на поле» 11:03
Светлана Королева
Sanktpēterburga   K-07 «Охотники за торнадо» 10:03
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   K-16 «Rabid Ferrets (СПб.)» 10:08
Татьяна Левичева
Puškina   K-37 «Ничего не жалко» 10:18
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   K-96 «Лейб-гвардии Конно-егерский полк» 10:48
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   K-07 «Охотники за торнадо» 10:03
Дарья Сперанская
Maskava   K-147 «Фронт» 11:13
Таня Старкова
Sanktpēterburga   K-17 «RGB» 10:08
Степан Степаныч
Sanktpēterburga   K-136 «Казаки» 11:08
Анатолий Тутов
Sanktpēterburga   K-47 «Конно-гренадерский полк» 10:23
Анна Уварова
Sanktpēterburga   K-166 «Кавалерист-девицы» 11:23
Ульяна Андреева
Sanktpēterburga   K-56 «Дочки-матери» 10:28
Георгий Антипов
Sanktpēterburga   K-167 «Бешеные черепахи» 11:23
Александр Гайдай
Maskava   K-26 «Заюся и Мишуся» 10:13
Вячеслав Гриценок
Sanktpēterburga   K-67 «Pig's team» 10:33
Диана Дмитриева
Sanktpēterburga   K-126 «Слон на поле» 11:03
Сергей Дядюк
Sanktpēterburga   K-87 «Средне-Невский судостроительный завод» 10:43
Надежда Игошина
Sanktpēterburga   K-166 «Кавалерист-девицы» 11:23
Дмитрий Коменденко
Sanktpēterburga   K-156 «Няшки» 11:18
Марина Курбатова
Maskava   K-26 «Заюся и Мишуся» 10:13
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   K-57 «точки над Ё» 10:28
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   K-206 «АБВГДЁЖ» 11:43
Наталия Моисеева
Sanktpēterburga   K-06 «Моск Лейтенанта Шмидта» 10:03
Иван Павлик
Sanktpēterburga   K-46 «Лейб-Гвардии Конный полк» 10:23
Денис Петров
Sanktpēterburga   K-106 «Петров и сыновья» 10:53
Елена Петрова
Sanktpēterburga   K-177 «Селедка на свободе» 11:28
Сергей Реука
Sanktpēterburga   K-66 «Огни Самайна» 10:33
Александра Савина
Sanktpēterburga   K-66 «Огни Самайна» 10:33
Мария Савина
Sanktpēterburga   K-66 «Огни Самайна» 10:33
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   K-16 «Rabid Ferrets (СПб.)» 10:08
Александа Спицын
Sanktpēterburga   K-127 «Тараканы» 11:03
Иван Сухарев
Sanktpēterburga   K-17 «RGB» 10:08
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   K-137 «Кошаглоты» 11:08
Татьяна Филенко
Sanktpēterburga   K-36 «Сакура» 10:18
Антон Чухнов
Sanktpēterburga   K-06 «Моск Лейтенанта Шмидта» 10:03
Алевтина Шакирова
Sanktpēterburga   K-56 «Дочки-матери» 10:28
Елизавета Шашкова
Sanktpēterburga   K-47 «Конно-гренадерский полк» 10:23
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   K-46 «Лейб-Гвардии Конный полк» 10:23
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   K-57 «точки над Ё» 10:28
Леонид Андрухов
Sanktpēterburga   K-156 «Няшки» 11:18
Татьяна Баскакова
Sanktpēterburga   K-157 «Гаврозаврики» 11:18
Виктория Батьковна
Sanktpēterburga   K-136 «Казаки» 11:08
Татьяна Батюкова
Sanktpēterburga   K-127 «Тараканы» 11:03
Василиса Буракова
Sanktpēterburga   K-47 «Конно-гренадерский полк» 10:23
Аркадий Быстрый
Sanktpēterburga   K-136 «Казаки» 11:08
Владислав Вахрушев
Sanktpēterburga   K-87 «Средне-Невский судостроительный завод» 10:43
Екатерина Вербицкая
Sanktpēterburga   K-47 «Конно-гренадерский полк» 10:23
Дмитрий Волков
Sanktpēterburga   K-67 «Pig's team» 10:33
Светлана Гаврилова
Sanktpēterburga   K-177 «Селедка на свободе» 11:28
Артем Гарибов
Sanktpēterburga   K-127 «Тараканы» 11:03
Илья Евдокимов
Sanktpēterburga   K-17 «RGB» 10:08
Ольга Жуковская
Sanktpēterburga   K-27 «Уланы» 10:13
Алик Загонов
Sanktpēterburga   K-146 «ДримТим» 11:13
Кристина Залетина
Sanktpēterburga   K-27 «Уланы» 10:13
Татьяна Залетина
Sanktpēterburga   K-27 «Уланы» 10:13
Евгений Иванов
Maskava   K-147 «Фронт» 11:13
Евгений Карганашвили
Sanktpēterburga   K-126 «Слон на поле» 11:03
Георгий Карелин
Sanktpēterburga   K-206 «АБВГДЁЖ» 11:43
Катерина Колесник
Sanktpēterburga   K-177 «Селедка на свободе» 11:28
Игорь Коллодий
Sanktpēterburga   K-157 «Гаврозаврики» 11:18
Александр Кузнецов
Sanktpēterburga   K-157 «Гаврозаврики» 11:18
Сергей Макаров
Sanktpēterburga   K-206 «АБВГДЁЖ» 11:43
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   K-97 «Хомячки-подрядчики» 10:48
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   K-17 «RGB» 10:08
Настя Насонкина
Sanktpēterburga   K-27 «Уланы» 10:13
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   K-177 «Селедка на свободе» 11:28
Александр Орлов
Sanktpēterburga   K-36 «Сакура» 10:18
Степан Петров
Sanktpēterburga   K-106 «Петров и сыновья» 10:53
Федор Петров
Sanktpēterburga   K-106 «Петров и сыновья» 10:53
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   K-106 «Петров и сыновья» 10:53
Александр Рябов
Sanktpēterburga   K-206 «АБВГДЁЖ» 11:43
Татьяна Саввина
Sanktpēterburga   K-137 «Кошаглоты» 11:08
Анна Слободянюк
Sanktpēterburga   K-127 «Тараканы» 11:03
Елена Солощева
Sanktpēterburga   K-137 «Кошаглоты» 11:08
Ольга Сытых
Sanktpēterburga   K-66 «Огни Самайна» 10:33
Настя Терентьева
Sanktpēterburga   K-07 «Охотники за торнадо» 10:03
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   K-126 «Слон на поле» 11:03
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   K-86 «Выкрутасы» 10:43
Алёна Шуткина
Sanktpēterburga   K-167 «Бешеные черепахи» 11:23
Алексей Яковлев
Sanktpēterburga   K-57 «точки над Ё» 10:28
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
K-06 10:03 Моск Лейтенанта Шмидта
Антон Чухнов

Sanktpēterburga

K-07 10:03 Охотники за торнадо
Настя Терентьева

Sanktpēterburga

K-16 10:08 Rabid Ferrets (СПб.)
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

K-17 10:08 RGB
Таня Старкова

Sanktpēterburga

Иван Сухарев

Sanktpēterburga

Илья Евдокимов

Sanktpēterburga

Ольга Морозова

Sanktpēterburga

K-26 10:13 Заюся и Мишуся
K-27 10:13 Уланы
Ольга Жуковская

Sanktpēterburga

Кристина Залетина

Sanktpēterburga

Татьяна Залетина

Sanktpēterburga

Настя Насонкина

Sanktpēterburga

K-36 10:18 Сакура
Александр Орлов

Sanktpēterburga

K-37 10:18 Ничего не жалко
K-46 10:23 Лейб-Гвардии Конный полк
Иван Павлик

Sanktpēterburga

K-47 10:23 Конно-гренадерский полк
Анатолий Тутов

Sanktpēterburga

Василиса Буракова

Sanktpēterburga

Екатерина Вербицкая

Sanktpēterburga

K-56 10:28 Дочки-матери
K-57 10:28 точки над Ё
Алина Мазеева

Sanktpēterburga

Алексей Яковлев

Sanktpēterburga

K-66 10:33 Огни Самайна
Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытых

Sanktpēterburga

K-67 10:33 Pig's team
Дмитрий Волков

Sanktpēterburga

K-86 10:43 Выкрутасы
Яна Верещагина

Sanktpēterburga

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

K-87 10:43 Средне-Невский судостроительный завод
Сергей Дядюк

Sanktpēterburga

Владислав Вахрушев

Sanktpēterburga

K-96 10:48 Лейб-гвардии Конно-егерский полк
K-97 10:48 Хомячки-подрядчики
Максим Михайлов

Sanktpēterburga

K-106 10:53 Петров и сыновья
Денис Петров

Sanktpēterburga

Степан Петров

Sanktpēterburga

Федор Петров

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

K-126 11:03 Слон на поле
Елена Королева

Sanktpēterburga

Евгений Карганашвили

Sanktpēterburga

Дмитрий Тимофеев

Sanktpēterburga

K-127 11:03 Тараканы
Татьяна Батюкова

Sanktpēterburga

Артем Гарибов

Sanktpēterburga

Анна Слободянюк

Sanktpēterburga

K-136 11:08 Казаки
Виктория Батьковна

Sanktpēterburga

Аркадий Быстрый

Sanktpēterburga

K-137 11:08 Кошаглоты
Татьяна Саввина

Sanktpēterburga

Елена Солощева

Sanktpēterburga

K-146 11:13 ДримТим
Алик Загонов

Sanktpēterburga

K-147 11:13 Фронт
Евгений Иванов

Maskava

K-156 11:18 Няшки
Леонид Андрухов

Sanktpēterburga

K-157 11:18 Гаврозаврики
Татьяна Баскакова

Sanktpēterburga

Игорь Коллодий

Sanktpēterburga

Александр Кузнецов

Sanktpēterburga

K-166 11:23 Кавалерист-девицы
Анна Уварова

Sanktpēterburga

K-167 11:23 Бешеные черепахи
Алёна Шуткина

Sanktpēterburga

K-177 11:28 Селедка на свободе
Елена Петрова

Sanktpēterburga

Светлана Гаврилова

Sanktpēterburga

Катерина Колесник

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

K-206 11:43 АБВГДЁЖ
Георгий Карелин

Sanktpēterburga

Сергей Макаров

Sanktpēterburga

Александр Рябов

Sanktpēterburga