Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Sergey Vinogradov
Maskava   L482 «Кракозяблики» 11:44
Камран Алиев
Maskava   L465 «2 психа и прекрасная девушка» 11:10
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   L431 «Большой Львиный Прайд» 10:02
Мария Антонова
Maskava   L473 «Бегущие белки» 11:26
Анна Батова
Sanktpēterburga   L406 «доходяги» 09:12
Мария Белинская
Sanktpēterburga   L419 «Лопе де Вега» 09:38
Екатерина Берзина
Maskavas apgabals   L476 «Ура! Про_Слоняемся» 11:32
Лена Бурачевская
Maskava   L489 «Гундежница и Живчик» 11:58
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   L400 «Нелепый дуэт» 09:00
Валентина Бучко
Maskava   L465 «2 психа и прекрасная девушка» 11:10
Елена Бычкова
Maskava   L434 «Большой Львиный Прайд.» 10:08
Ирина Гудкова
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L486 «Горизонт» 11:52
Алексей Длугач
Maskava   L433 «Большой Львиный Прайд» 10:06
Катерина Еремина
Maskava   L423 «Квадратные колесЫ» 09:46
Сергей Есаков
Maskava   L424 «Внезапно» 09:48
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   L431 «Большой Львиный Прайд» 10:02
Александра Золотова
Maskava   L448 «Пулей в клеточку» 10:36
Андрей Зуев
Maskava   L401 «БэВэПэ» 09:02
Ирина Иванова
Maskava   L432 «Большой Львиный Прайд» 10:04
Светлана Иванова
Maskava   L426 «Новая Эра» 09:52
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   L467 «Кот и Рыж» 11:14
Дмитрий Ильинский
Maskavas apgabals   L459 «Северный Лось» 10:58
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   L408 «Улетайки» 09:16
Мария Коган
Sanktpēterburga   L414 «Аллилуйя, неваляшки» 09:28
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   L448 «Пулей в клеточку» 10:36
Оля Лебедева
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L486 «Горизонт» 11:52
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   L467 «Кот и Рыж» 11:14
Катерина Макарова
Maskava   L477 «Блуждатели» 11:34
Анастасия Максимова
Maskava   L474 «Финики» 11:28
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   L411 «Бурундуй» 09:22
Евгения Мамонтова
Maskava   L472 «полосатые» 11:24
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L431 «Большой Львиный Прайд» 10:02
Ирина Маркова
Maskava   L483 «МиМиМи» 11:46
Ирина Мартынова
Maskava   L433 «Большой Львиный Прайд» 10:06
Анастасия Мельникова
Maskava   L444 «Пантера подмяла Педро» 10:28
Владимир Менделевич
Maskava   L417 «ПтиМаты» 09:34
Лариса Менделевич
Maskava   L417 «ПтиМаты» 09:34
Андрей Меньшов
Maskavas apgabals   L451 «Торобоан йатич» 10:42
Маргарита Мещерякова
Maskava   L475 «Аквилон» 11:30
Андрей Митрофанов
Maskava   L436 «Мурочки» 10:12
Володя Моргулис
Maskava   L432 «Большой Львиный Прайд» 10:04
Людмила Неробеева
Maskava   L439 «ЛиР» 10:18
Елена Нестерова
Maskava   L458 «КЛМН» 10:56
Константин Окуньков
Maskava   L453 «Бешеные черепахы» 10:46
Виктор Орлов
Maskava   L426 «Новая Эра» 09:52
Ринат Отморский
Maskava   L439 «ЛиР» 10:18
Александра Пак
Maskavas apgabals   L413 «Мир Веселых Девчат (МВД)» 09:26
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L405 «Белая полоса» 09:10
Елена Переславцева
Maskava   L451 «Торобоан йатич» 10:42
Александр Петров
Maskava   L484 «Канадские белки» 11:48
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L428 «куда деваться» 09:56
Сергей Протасов
Maskava   L416 «Пряники» 09:32
Любовь Пыстина
Maskava   L435 «Джема» 10:10
Анна Ракова
Maskava   L429 «Стрела» 09:58
Светлана Рамзина
Maskava   L417 «ПтиМаты» 09:34
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L432 «Большой Львиный Прайд» 10:04
Дарья Седова
Maskava   L448 «Пулей в клеточку» 10:36
Ирина Соколова
Ļeņingradas apgabals   L455 «ЁКЛМН» 10:50
Мария Сомова
Maskava   L471 «Клей БФ» 11:22
Хайдар Стародубцев
Maskava   L462 «Метрополитен им. Кагановича» 11:04
Алексей Стрельцов
Maskava   L418 «Йох-ха-нгА. Второй состав.» 09:36
Катя Сухорукова
Maskava   L484 «Канадские белки» 11:48
Александра Уголева
Maskava   L452 «Салют» 10:44
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   L402 «Было бы нелепо» 09:04
Олег Фролов
Maskava   L471 «Клей БФ» 11:22
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L407 «NiceГра» 09:14
Юрий Хромов
Maskava   L424 «Внезапно» 09:48
Надежда Чайко
Maskava   L474 «Финики» 11:28
Иван Шамрин
Maskava   L465 «2 психа и прекрасная девушка» 11:10
Алексей Шевелёв
Maskava   L440 «Удача на удаче» 10:20
Максим Щедрин
Maskava   L435 «Джема» 10:10
Константин Щербаков
Maskava   L412 «Биогеодвижение» 09:24
Анна Щербакова
Maskava   L412 «Биогеодвижение» 09:24
Анастасия Ядыкина
Maskava   L413 «Мир Веселых Девчат (МВД)» 09:26
Вадим Яньшин
Maskava   L441 «Лаппа-драппа» 10:22
Mary Shirokova
Maskava   L427 «Любители прогулок» 09:54
Дмитрий Абаулин
Maskava   L450 «Турград без самоката» 10:40
Валя Акименкова
Maskava   L430 «Большой Львиный Прайд» 10:00
Ирина Армашева
Sanktpēterburga   L414 «Аллилуйя, неваляшки» 09:28
Дина Бек
Maskava   L457 «Метеоры» 10:54
Николай Большаков
Maskava   L443 «Мохлики» 10:26
Оксана Виноградова
Jaroslavļa   L422 «Кролики» 09:44
Оксана Вышиванная
Maskava   L449 «Неугомонные» 10:38
Альберт Гараев
Maskava   L487 «Крутые бобры» 11:54
Ирина Голубенко
Maskava   L442 «Клиппер» 10:24
Елена Жуковская
Maskava   L424 «Внезапно» 09:48
Оля Климова
Maskava   L434 «Большой Львиный Прайд.» 10:08
Максим Кожевников
Maskava   L466 «Вселенское Зло и ко» 11:12
Дмитрий Колосов
Maskava   L480 «Биостатисты» 11:40
Валерия Коренева
Maskavas apgabals   L422 «Кролики» 09:44
Наталья Куканова
Maskava   L438 «Ёжики» 10:16
Алексей Кызылов
Maskava   L485 «Львята» 11:50
Мария Лаврова
Sanktpēterburga   L469 «Пончитто» 11:18
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   L404 «Злобстеры» 09:08
Мария Липова
Maskava   L437 «НГШ» 10:14
Ольга Мальцева
Maskava   L423 «Квадратные колесЫ» 09:46
Александр Мельников
Maskava   L444 «Пантера подмяла Педро» 10:28
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   L455 «ЁКЛМН» 10:50
Анна Носова
Sanktpēterburga   L408 «Улетайки» 09:16
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   L409 «Сестренка & Co» 09:18
Артём Окуньков
Maskava   L453 «Бешеные черепахы» 10:46
Ирина Окунькова
Maskava   L453 «Бешеные черепахы» 10:46
Яна Оладейникова
Maskava   L422 «Кролики» 09:44
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   L419 «Лопе де Вега» 09:38
Светлана Плужник
Maskava   L434 «Большой Львиный Прайд.» 10:08
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   L402 «Было бы нелепо» 09:04
Наталья Рижская
Maskavas apgabals   L460 «Лучше всех» 11:00
Александра Рябикова
Maskava   L432 «Большой Львиный Прайд» 10:04
Татьяна Седова
Maskava   L468 «К-Девушки» 11:16
Людмила Титкова
Maskava   L457 «Метеоры» 10:54
Мария Титова
Maskava   L459 «Северный Лось» 10:58
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   L428 «куда деваться» 09:56
Андрей Урядов
Maskava   L480 «Биостатисты» 11:40
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   L431 «Большой Львиный Прайд» 10:02
Ольга Храмова
Maskava   L489 «Гундежница и Живчик» 11:58
Яна Шабельникова
Maskava   L449 «Неугомонные» 10:38
Нина Широкова
Sanktpēterburga   L467 «Кот и Рыж» 11:14
Dima Kykyskin
Maskavas apgabals   L436 «Мурочки» 10:12
Darya Vinogradova
Maskava   L482 «Кракозяблики» 11:44
Ekaterina Vinogradova
Maskavas apgabals   L482 «Кракозяблики» 11:44
Sofya Vinogradova
Maskavas apgabals   L482 «Кракозяблики» 11:44
Андрей Абаулин
Maskava   L450 «Турград без самоката» 10:40
Лейла Алескерова
Maskava   L463 «Лейка» 11:06
Татьяна Асташина
Maskava   L472 «полосатые» 11:24
Мария Бабиенко
Maskava   L437 «НГШ» 10:14
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   L400 «Нелепый дуэт» 09:00
Александр Батанцев
Maskavas apgabals   L470 «Суслики» 11:20
Алеся Батанцева
Maskavas apgabals   L470 «Суслики» 11:20
Елена Большакова
Maskava   L443 «Мохлики» 10:26
Александра Волкова
Maskava   L434 «Большой Львиный Прайд.» 10:08
Илья Гараев
Maskava   L487 «Крутые бобры» 11:54
Светлана Городничева
Maskava   L401 «БэВэПэ» 09:02
Марина Горская
Sanktpēterburga   L406 «доходяги» 09:12
Екатерина Гущина
Maskava   L416 «Пряники» 09:32
Ольга Дворникова
Maskava   L489 «Гундежница и Живчик» 11:58
Мария Добрынина
Maskava   L480 «Биостатисты» 11:40
Татьяна Дубровская
Maskava   L427 «Любители прогулок» 09:54
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   L402 «Было бы нелепо» 09:04
Александра Еращенкова
Sanktpēterburga   L405 «Белая полоса» 09:10
Алексей Еремин
Maskavas apgabals   L476 «Ура! Про_Слоняемся» 11:32
Иван Еремин
Maskava   L423 «Квадратные колесЫ» 09:46
Елена Ерохина
Puškina   L419 «Лопе де Вега» 09:38
Елена Замятина
Maskava   L461 «Вяленые креведки» 11:02
Светлана Зубкова
Maskava   L427 «Любители прогулок» 09:54
Елена Кирсанова
Maskava   L437 «НГШ» 10:14
Марина Короткова
Sanktpēterburga   L407 «NiceГра» 09:14
Ангелина Кофман
Maskava   L474 «Финики» 11:28
Екатерина Кравцова
Sanktpēterburga   L404 «Злобстеры» 09:08
Мария Кравцова
Sanktpēterburga   L404 «Злобстеры» 09:08
Дмитрий Красов
Sanktpēterburga   L438 «Ёжики» 10:16
Ольга Красова
Sanktpēterburga   L438 «Ёжики» 10:16
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   L406 «доходяги» 09:12
Ольга Лаврова
Sanktpēterburga   L469 «Пончитто» 11:18
Дмитрий Лебедев
Торжок   L486 «Горизонт» 11:52
Александр Макаров
Maskava   L477 «Блуждатели» 11:34
Иван Макаров
Maskava   L477 «Блуждатели» 11:34
Алексей Мальцев
Maskava   L423 «Квадратные колесЫ» 09:46
Аня Маслова
Maskava   L436 «Мурочки» 10:12
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   L406 «доходяги» 09:12
Евгений Мещеряков
Maskava   L475 «Аквилон» 11:30
Тимур Миниахметов
Sanktpēterburga   L409 «Сестренка & Co» 09:18
Вероника Митрофанова
Maskava   L436 «Мурочки» 10:12
Андрей Мурычев
Sanktpēterburga   L419 «Лопе де Вега» 09:38
Александра Мусякова
Sanktpēterburga   L455 «ЁКЛМН» 10:50
Евгения Мусякова
Sanktpēterburga   L455 «ЁКЛМН» 10:50
Каринэ Назарян
Maskava   L463 «Лейка» 11:06
Ирина Нейжмакова
Maskava   L461 «Вяленые креведки» 11:02
Дмитрий Нестеров
Maskava   L458 «КЛМН» 10:56
Ярослав Нестеров
Maskava   L458 «КЛМН» 10:56
Илья Плахов
Maskava   L457 «Метеоры» 10:54
Дарья Понкратова
Maskava   L473 «Бегущие белки» 11:26
Евгений Притула
Maskava   L430 «Большой Львиный Прайд» 10:00
Александр Рижский
Maskavas apgabals   L460 «Лучше всех» 11:00
Анна Снегирёва
Maskava   L468 «К-Девушки» 11:16
Дарья Солдаткина
Maskava   L485 «Львята» 11:50
Юля Стрелец
Sanktpēterburga   L414 «Аллилуйя, неваляшки» 09:28
Александра Томилина
Maskava   L424 «Внезапно» 09:48
Андрей Тютюнов
Sanktpēterburga   L469 «Пончитто» 11:18
Сергей Тютюнов
Sanktpēterburga   L469 «Пончитто» 11:18
Людмила Уголева
Maskava   L452 «Салют» 10:44
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   L409 «Сестренка & Co» 09:18
Даниил Халипов
Maskava   L473 «Бегущие белки» 11:26
Наталья Ходжаянц
Sanktpēterburga   L409 «Сестренка & Co» 09:18
Наталья Хоружая
Maskava   L460 «Лучше всех» 11:00
Илья Хоружий
Maskava   L460 «Лучше всех» 11:00
Владимир Цветков
Maskava   L441 «Лаппа-драппа» 10:22
Павел Целунов
Торжок   L486 «Горизонт» 11:52
Евгения Шумахер
Maskava   L438 «Ёжики» 10:16
Елена Якубенко
Maskava   L418 «Йох-ха-нгА. Второй состав.» 09:36
Ирина Яньшина
Maskava   L441 «Лаппа-драппа» 10:22
Наталья Яньшина
Maskava   L441 «Лаппа-драппа» 10:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L400 09:00 Нелепый дуэт

L400

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

L401 09:02 БэВэПэ

L401

Светлана Городничева

Maskava

L402 09:04 Было бы нелепо

L402

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

L404 09:08 Злобстеры

L404

Екатерина Кравцова

Sanktpēterburga

Мария Кравцова

Sanktpēterburga

L405 09:10 Белая полоса

L405

Александра Еращенкова

Sanktpēterburga

L406 09:12 доходяги

L406

Анна Батова

Sanktpēterburga

Марина Горская

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

L407 09:14 NiceГра
Марина Короткова

Sanktpēterburga

L408 09:16 Улетайки

L408

Анна Носова

Sanktpēterburga

L409 09:18 Сестренка & Co

L409

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Тимур Миниахметов

Sanktpēterburga

Татьяна Федорова

Sanktpēterburga

Наталья Ходжаянц

Sanktpēterburga

L411 09:22 Бурундуй

L411

ПГУПС , Горелово , ОАО РЖД
L412 09:24 Биогеодвижение

L412

L413 09:26 Мир Веселых Девчат (МВД)

L413

L414 09:28 Аллилуйя, неваляшки

L414

Мария Коган

Sanktpēterburga

Ирина Армашева

Sanktpēterburga

Юля Стрелец

Sanktpēterburga

L416 09:32 Пряники

L416

Екатерина Гущина

Maskava

L417 09:34 ПтиМаты

L417

L418 09:36 Йох-ха-нгА. Второй состав.

L418

Елена Якубенко

Maskava

L419 09:38 Лопе де Вега

L419

Елена Ерохина

Puškina

Андрей Мурычев

Sanktpēterburga

L422 09:44 Кролики

L422

L423 09:46 Квадратные колесЫ

L423

Иван Еремин

Maskava

Алексей Мальцев

Maskava

РГГУ , НИУ МЭИ
L424 09:48 Внезапно

L424

Александра Томилина

Maskava

L426 09:52 Новая Эра

L426

L427 09:54 Любители прогулок

L427

Mary Shirokova

Maskava

Татьяна Дубровская

Maskava

Светлана Зубкова

Maskava

L428 09:56 куда деваться

L428

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

L429 09:58 Стрела

L429

L430 10:00 Большой Львиный Прайд

L430

Евгений Притула

Maskava

Бегущий Город , Формула ОТ , Следопыт , Большой Львиный Прайд
L431 10:02 Большой Львиный Прайд

L431

Бегущий Город , Формула ОТ , Следопыт , Большой Львиный Прайд , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L432 10:04 Большой Львиный Прайд

L432

Бегущий Город , Формула ОТ , Следопыт , Большой Львиный Прайд
L433 10:06 Большой Львиный Прайд

L433

Бегущий Город , Формула ОТ , Следопыт , Большой Львиный Прайд
L434 10:08 Большой Львиный Прайд.

L434

Александра Волкова

Maskava

Бегущий Город , Формула ОТ , Большой Львиный Прайд
L435 10:10 Джема

L435

L436 10:12 Мурочки

L436

Dima Kykyskin

Maskavas apgabals

Аня Маслова

Maskava

Вероника Митрофанова

Maskava

L437 10:14 НГШ

L437

Мария Бабиенко

Maskava

Елена Кирсанова

Maskava

L438 10:16 Ёжики

L438

Дмитрий Красов

Sanktpēterburga

Ольга Красова

Sanktpēterburga

Евгения Шумахер

Maskava

L439 10:18 ЛиР

L439

Москва , Пешком
L440 10:20 Удача на удаче

L440

L441 10:22 Лаппа-драппа

L441

Владимир Цветков

Maskava

Ирина Яньшина

Maskava

Наталья Яньшина

Maskava

L442 10:24 Клиппер

L442

L443 10:26 Мохлики

L443

Елена Большакова

Maskava

L444 10:28 Пантера подмяла Педро

L444

СХ , Москва , ЧГК
L448 10:36 Пулей в клеточку

L448

L449 10:38 Неугомонные

L449

L450 10:40 Турград без самоката

L450

Андрей Абаулин

Maskava

L451 10:42 Торобоан йатич

L451

L452 10:44 Салют

L452

Людмила Уголева

Maskava

L453 10:46 Бешеные черепахы

L453

L455 10:50 ЁКЛМН

L455

Ирина Соколова

Ļeņingradas apgabals

Александра Мусякова

Sanktpēterburga

Евгения Мусякова

Sanktpēterburga

L457 10:54 Метеоры

L457

Дина Бек

Maskava

Илья Плахов

Maskava

L458 10:56 КЛМН

L458

Дмитрий Нестеров

Maskava

Ярослав Нестеров

Maskava

Skype , НИУ МИЭТ
L459 10:58 Северный Лось

L459

L460 11:00 Лучше всех

L460

Наталья Рижская

Maskavas apgabals

Александр Рижский

Maskavas apgabals

Наталья Хоружая

Maskava

Илья Хоружий

Maskava

L461 11:02 Вяленые креведки

L461

Елена Замятина

Maskava

Ирина Нейжмакова

Maskava

L462 11:04 Метрополитен им. Кагановича

L462

L463 11:06 Лейка

L463

Лейла Алескерова

Maskava

Каринэ Назарян

Maskava

L465 11:10 2 психа и прекрасная девушка

L465

L466 11:12 Вселенское Зло и ко

L466

L467 11:14 Кот и Рыж

L467

L468 11:16 К-Девушки

L468

Анна Снегирёва

Maskava

L469 11:18 Пончитто

L469

Мария Лаврова

Sanktpēterburga

Ольга Лаврова

Sanktpēterburga

Андрей Тютюнов

Sanktpēterburga

Сергей Тютюнов

Sanktpēterburga

L470 11:20 Суслики

L470

Александр Батанцев

Maskavas apgabals

Алеся Батанцева

Maskavas apgabals

L471 11:22 Клей БФ

L471

Бегущий Город , Следопыт , Москва
L472 11:24 полосатые

L472

Татьяна Асташина

Maskava

L473 11:26 Бегущие белки

L473

Дарья Понкратова

Maskava

Даниил Халипов

Maskava

L474 11:28 Финики

L474

Ангелина Кофман

Maskava

L475 11:30 Аквилон

L475

Евгений Мещеряков

Maskava

L476 11:32 Ура! Про_Слоняемся

L476

Алексей Еремин

Maskavas apgabals

L477 11:34 Блуждатели

L477

Александр Макаров

Maskava

Иван Макаров

Maskava

L479 11:38 ОНА

L479

L480 11:40 Биостатисты

L480

Мария Добрынина

Maskava

L482 11:44 Кракозяблики

L482

Darya Vinogradova

Maskava

Ekaterina Vinogradova

Maskavas apgabals

Sofya Vinogradova

Maskavas apgabals

L483 11:46 МиМиМи

L483

L484 11:48 Канадские белки

L484

L485 11:50 Львята

L485

Дарья Солдаткина

Maskava

L486 11:52 Горизонт

L486

Ирина Гудкова

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Оля Лебедева

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Дмитрий Лебедев

Торжок

Павел Целунов

Торжок

Торжок
L487 11:54 Крутые бобры

L487

Илья Гараев

Maskava

L489 11:58 Гундежница и Живчик

L489

Ольга Дворникова

Maskava

L490 12:00 No name

L490