Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   L419 «Кошаглоты» 09:38
Елена Бычкова
Maskava   L405 «Большой Львиный прайд» 09:10
Светлана Королева
Sanktpēterburga   L416 «Селедка на свободе» 09:32
Валентина Лебедева
Sanktpēterburga   L408 «Альма-матер» 09:16
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L404 «Unelmoja» 09:08
Игорь Манжай
Maskava   L420 «АК МЭИ» 09:40
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   L400 «Сашина команда» 09:00
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L409 «куда деваться» 09:18
Александра Рябикова
Maskava   L405 «Большой Львиный прайд» 09:10
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L405 «Большой Львиный прайд» 09:10
Анастасия Сергеева
Sanktpēterburga   L400 «Сашина команда» 09:00
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   L417 «ТИХО-ходы» 09:34
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   L419 «Кошаглоты» 09:38
Мария Федорова
Sanktpēterburga   L406 «Пешком по шпалам» 09:12
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L417 «ТИХО-ходы» 09:34
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L407 «Активные ленивцы» 09:14
Николай Большаков
Maskava   L402 «Мохлики» 09:04
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   L403 «Злобстеры» 09:06
Дарина Лебедева
Sanktpēterburga   L408 «Альма-матер» 09:16
Александра Навоева
Maskavas apgabals   L409 «куда деваться» 09:18
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   L408 «Альма-матер» 09:16
Елена Петрова
Sanktpēterburga   L416 «Селедка на свободе» 09:32
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L401 «Огни Самайна» 09:02
Александра Савина
Sanktpēterburga   L401 «Огни Самайна» 09:02
Мария Савина
Sanktpēterburga   L401 «Огни Самайна» 09:02
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L415 «Джеймс Бонд» 09:30
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   L409 «куда деваться» 09:18
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   L400 «Сашина команда» 09:00
Елена Большакова
Maskava   L402 «Мохлики» 09:04
Наталья Волоха
Sanktpēterburga   L416 «Селедка на свободе» 09:32
Екатерина Кравцова
Sanktpēterburga   L403 «Злобстеры» 09:06
Мария Кравцова
Sanktpēterburga   L403 «Злобстеры» 09:06
Светлана Манжай
Maskava   L420 «АК МЭИ» 09:40
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   L416 «Селедка на свободе» 09:32
Алла Расторопова
Sanktpēterburga   L407 «Активные ленивцы» 09:14
Дарья Соловьева
Sanktpēterburga   L406 «Пешком по шпалам» 09:12
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L415 «Джеймс Бонд» 09:30
Алина Тихонова
Sanktpēterburga   L417 «ТИХО-ходы» 09:34
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   L417 «ТИХО-ходы» 09:34
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Сашина команда

L400

L401 09:02 Огни Самайна

L401

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

L402 09:04 Мохлики

L402

Елена Большакова

Maskava

L403 09:06 Злобстеры

L403

Екатерина Кравцова

Sanktpēterburga

Мария Кравцова

Sanktpēterburga

L404 09:08 Unelmoja

L404

L405 09:10 Большой Львиный прайд

L405

L406 09:12 Пешком по шпалам

L406

Мария Федорова

Sanktpēterburga

Дарья Соловьева

Sanktpēterburga

L407 09:14 Активные ленивцы

L407

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Алла Расторопова

Sanktpēterburga

L408 09:16 Альма-матер

L408

L409 09:18 куда деваться

L409

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

L415 09:30 Джеймс Бонд

L415

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

L416 09:32 Селедка на свободе

L416

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Наталья Волоха

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

L417 09:34 ТИХО-ходы

L417

Алина Тихонова

Sanktpēterburga

Татьяна Тихонова

Sanktpēterburga

L419 09:38 Кошаглоты

L419

L420 09:40 АК МЭИ

L420

Светлана Манжай

Maskava