Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1835 АК МЭИ 12:10 18:37 6:27 27 2:30 3:57
Константин Кабанов

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

2831 Задумчивое торнадо 10:02 17:42 7:40 27 3:00 4:40
Иван Стриженко

Троицк

3830 Тянитолкаи 10:00 18:13 8:13 27 3:00 5:13
Елена Булдакова

Sanktpēterburga

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

Екатерина Ферафонтьева

Sanktpēterburga

4850 СВНК 10:40 17:15 6:35 27 1:00 5:35

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

5845 Биогеодвижение 11:50 18:41 6:51 27 1:00 5:51
Алексей Мерецков

Maskava

Анна Тарасова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

6847 Огни Самайна 11:38 18:42 7:04 27 0:30 6:34
Сергей Реука

Sanktpēterburga

Маша Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытыъ

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

7832 ЮМ 10:04 18:43 8:39 27 1:30 7:09

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

8804 Лоси 09:08 12:47 3:39 26 3:00 0:39
Александр Белов

Tihvinas

Юрий Просвиряков

Tihvinas

Neapmeklētie kontrolpunkti

9801 Марафонцы 09:02 13:47 4:45 26 3:00 1:45
Сергей Заботин

Tihvinas

Елена Ионова

Tihvinas

Neapmeklētie kontrolpunkti

10808 Legion 09:16 15:09 5:53 26 3:00 2:53
Николай Анташев

Ļeņingradas apgabals

Сергей Авдеев

Tihvinas

Даниил Александров

Tihvinas

Neapmeklētie kontrolpunkti

11836 Давненько не было пешеходной с зачетом по времени 10:12 18:43 8:31 26 1:30 7:01

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

12800 Авторежим 09:00 14:27 5:27 24 1:30 3:57
Александр Егоров

Tihvinas

Ксения Матвеева

Tihvinas

Андрей Мельников

Tihvinas

Наталья Шишкина

Tihvinas

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

13803 Фурия 09:06 15:10 6:04 24 6:04
Денис Боричевский

Tihvinas

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

14805 Щипчики 09:10 15:18 6:08 24 6:08
Вячеслав Кукушкин

Tihvinas

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

15848 Мы с Марса 10:52 17:36 6:44 23 2:30 4:14
Игорь Абрамов

Sanktpēterburga

Артем Богатенков

Sanktpēterburga

Валерия Золотарева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

16846 Весёлые Барашки 11:42 18:06 6:24 23 0:30 5:54

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

17802 Богатырь-Би 09:20 14:25 5:05 22 1:30 3:35
Армен Зурабян

Tihvinas

Катя Кириченко

Tihvinas

Наташа Соловьева

Tihvinas

Рома Шумилов

Tihvinas

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

18807 Бригантина 09:14 14:51 5:37 21 1:00 4:37
Артем Авдеев

Tihvinas

Михаил Ваничев

Tihvinas

Андрей Куликов

Tihvinas

Александр Кустов

Tihvinas

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

19806 Техника 09:12 12:16 3:04 5 3:04
Алена Поварова

Tihvinas

Евгения Светловская

Tihvinas

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

20809 Enterprise 09:18 16:04 6:46 0 6:46
Дмитрий Соболев

Tihvinas

Numurs Komandas nosaukums Starts
833 Ленивцы 10:06
Дарья Дудина

Sanktpēterburga

849 ASAP 10:38

Parādīt dalībniekus