Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Наталья Аболина
Maskava   832 «ЮМ» 10:04
Николай Анташев
Ļeņingradas apgabals   808 «Legion» 09:16
Александр Баранов
Sanktpēterburga   846 «Весёлые Барашки» 11:42
Анна Бусленко
Maskava   845 «Биогеодвижение» 11:50
Игорь Манжай
Maskava   835 «АК МЭИ» 12:10
Антон Суриков
Sanktpēterburga   836 «Давненько не было пешеходной с зачетом по времени» 10:12
Константин Щербаков
Maskava   845 «Биогеодвижение» 11:50
Игорь Абрамов
Sanktpēterburga   848 «Мы с Марса» 10:52
Александра Абрамова
Sanktpēterburga   848 «Мы с Марса» 10:52
Асия Ахметжанова
Sanktpēterburga   836 «Давненько не было пешеходной с зачетом по времени» 10:12
Алексей Богатов
Sanktpēterburga   833 «Ленивцы» 10:06
Сергей Реука
Sanktpēterburga   847 «Огни Самайна» 11:38
Александра Савина
Sanktpēterburga   847 «Огни Самайна» 11:38
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   830 «Тянитолкаи» 10:00
Марина Стриженко
Maskava   831 «Задумчивое торнадо» 10:02
Игорь Точанский
Sanktpēterburga   850 «СВНК» 10:40
Ярослав Шабанов
Maskava   832 «ЮМ» 10:04
Артем Авдеев
Tihvinas   807 «Бригантина» 09:14
Сергей Авдеев
Tihvinas   808 «Legion» 09:16
Даниил Александров
Tihvinas   808 «Legion» 09:16
Александр Белов
Tihvinas   804 «Лоси» 09:08
Артем Богатенков
Sanktpēterburga   848 «Мы с Марса» 10:52
Денис Боричевский
Tihvinas   803 «Фурия» 09:06
Елена Булдакова
Sanktpēterburga   830 «Тянитолкаи» 10:00
Михаил Ваничев
Tihvinas   807 «Бригантина» 09:14
Дарья Дудина
Sanktpēterburga   833 «Ленивцы» 10:06
Александр Егоров
Tihvinas   800 «Авторежим» 09:00
Сергей Заботин
Tihvinas   801 «Марафонцы» 09:02
Валерия Золотарева
Sanktpēterburga   848 «Мы с Марса» 10:52
Армен Зурабян
Tihvinas   802 «Богатырь-Би» 09:20
Елена Ионова
Tihvinas   801 «Марафонцы» 09:02
Константин Кабанов
Maskava   835 «АК МЭИ» 12:10
Катя Кириченко
Tihvinas   802 «Богатырь-Би» 09:20
Вячеслав Кукушкин
Tihvinas   805 «Щипчики» 09:10
Андрей Куликов
Tihvinas   807 «Бригантина» 09:14
Александр Кустов
Tihvinas   807 «Бригантина» 09:14
Ксения Матвеева
Tihvinas   800 «Авторежим» 09:00
Андрей Мельников
Tihvinas   800 «Авторежим» 09:00
Алексей Мерецков
Maskava   845 «Биогеодвижение» 11:50
Алена Поварова
Tihvinas   806 «Техника» 09:12
Юрий Просвиряков
Tihvinas   804 «Лоси» 09:08
Маша Савина
Sanktpēterburga   847 «Огни Самайна» 11:38
Евгения Светловская
Tihvinas   806 «Техника» 09:12
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   830 «Тянитолкаи» 10:00
Дмитрий Соболев
Tihvinas   809 «Enterprise» 09:18
Наташа Соловьева
Tihvinas   802 «Богатырь-Би» 09:20
Иван Стриженко
Троицк   831 «Задумчивое торнадо» 10:02
Ольга Сытыъ
Sanktpēterburga   847 «Огни Самайна» 11:38
Анна Тарасова
Sanktpēterburga   845 «Биогеодвижение» 11:50
Екатерина Ферафонтьева
Sanktpēterburga   830 «Тянитолкаи» 10:00
Наталья Шишкина
Tihvinas   800 «Авторежим» 09:00
Рома Шумилов
Tihvinas   802 «Богатырь-Би» 09:20
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
800 09:00 Авторежим
Александр Егоров

Tihvinas

Ксения Матвеева

Tihvinas

Андрей Мельников

Tihvinas

Наталья Шишкина

Tihvinas

801 09:02 Марафонцы
Сергей Заботин

Tihvinas

Елена Ионова

Tihvinas

802 09:20 Богатырь-Би
Армен Зурабян

Tihvinas

Катя Кириченко

Tihvinas

Наташа Соловьева

Tihvinas

Рома Шумилов

Tihvinas

803 09:06 Фурия
Денис Боричевский

Tihvinas

804 09:08 Лоси
Александр Белов

Tihvinas

Юрий Просвиряков

Tihvinas

805 09:10 Щипчики
Вячеслав Кукушкин

Tihvinas

806 09:12 Техника
Алена Поварова

Tihvinas

Евгения Светловская

Tihvinas

807 09:14 Бригантина
Артем Авдеев

Tihvinas

Михаил Ваничев

Tihvinas

Андрей Куликов

Tihvinas

Александр Кустов

Tihvinas

808 09:16 Legion
Николай Анташев

Ļeņingradas apgabals

Сергей Авдеев

Tihvinas

Даниил Александров

Tihvinas

809 09:18 Enterprise
Дмитрий Соболев

Tihvinas

830 10:00 Тянитолкаи
Елена Булдакова

Sanktpēterburga

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

Екатерина Ферафонтьева

Sanktpēterburga

831 10:02 Задумчивое торнадо
Иван Стриженко

Троицк

832 10:04 ЮМ
833 10:06 Ленивцы
Дарья Дудина

Sanktpēterburga

835 12:10 АК МЭИ
Константин Кабанов

Maskava

836 10:12 Давненько не было пешеходной с зачетом по времени
845 11:50 Биогеодвижение
Алексей Мерецков

Maskava

Анна Тарасова

Sanktpēterburga

846 11:42 Весёлые Барашки
847 11:38 Огни Самайна
Сергей Реука

Sanktpēterburga

Маша Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытыъ

Sanktpēterburga

848 10:52 Мы с Марса
Игорь Абрамов

Sanktpēterburga

Артем Богатенков

Sanktpēterburga

Валерия Золотарева

Sanktpēterburga

849 10:38 ASAP
850 10:40 СВНК