Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Дмитрий Антонов
Sanktpēterburga   631 «Грибная Охота» 10:14
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   632 «mmc» 10:04
Светлана Королева
Sanktpēterburga   604 «Охотники за торнадо» 11:08
Михаил Кузнецов
Maskavas apgabals   648 «Жуковские бронеястребы» 10:36
Екатерина Кузьменко
Sanktpēterburga   645 «Команда А» 10:30
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   604 «Охотники за торнадо» 11:08
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   632 «mmc» 10:04
Сережа Коваленков
Sanktpēterburga   650 «Бегущие под Небом» 10:40
Григорий Петелин
Sanktpēterburga   647 «Enotsock» 10:34
Иван Самохвалов
Sanktpēterburga   630 «@DuderhoffBrau» 10:00
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   645 «Команда А» 10:30
Ирина Синева
Čerepoveca   646 «Smile Style» 10:32
Анна Стрябкова
Sanktpēterburga   649 «Искатели приключений» 10:38
Роман Чередниченко
Sanktpēterburga   633 «БоброМамонты» 10:06
Борис Чертенков
Sanktpēterburga   630 «@DuderhoffBrau» 10:00
Анна Чертенкова
Sanktpēterburga   630 «@DuderhoffBrau» 10:00
Надежда Белова
Sanktpēterburga   602 «Таурег» 10:10
Дарина Жоган
Citas Baltkrievijas pilsētas   645 «Команда А» 10:30
Елена Иванова
Tihvinas   603 «Оранжевый броневик» 09:52
Ренат Измайлов
Tihvinas   600 «Инновация-Телепортация» 09:48
Неля Измайлова
Tihvinas   600 «Инновация-Телепортация» 09:48
Инга Ключникова
Sanktpēterburga   649 «Искатели приключений» 10:38
Павел Кочнев
Sanktpēterburga   632 «mmc» 10:04
Капиталина Лебедева
Tihvinas   601 «Ярвиолла» 09:02
Олег Метельков
Tihvinas   601 «Ярвиолла» 09:02
Ярослав Метельков
Tihvinas   601 «Ярвиолла» 09:02
Лариса Метелькова
Tihvinas   601 «Ярвиолла» 09:02
Александр Морин
Sanktpēterburga   650 «Бегущие под Небом» 10:40
Денис Остапенко
Sanktpēterburga   632 «mmc» 10:04
Аннаэль Петелина
Sanktpēterburga   647 «Enotsock» 10:34
Роман Петрусев
Tihvinas   600 «Инновация-Телепортация» 09:48
Игорь Пузыня
Sanktpēterburga   602 «Таурег» 10:10
Сергей Синев
Čerepoveca   646 «Smile Style» 10:32
Никита Стрябков
Sanktpēterburga   649 «Искатели приключений» 10:38
Настя Терентьева
Sanktpēterburga   604 «Охотники за торнадо» 11:08
Елена Травкина
Tihvinas   603 «Оранжевый броневик» 09:52
Сергей Усианов
Sanktpēterburga   631 «Грибная Охота» 10:14
Виктория Ушакова
Tihvinas   603 «Оранжевый броневик» 09:52
Миша Филиппов
Sanktpēterburga   650 «Бегущие под Небом» 10:40
Инна Хаданова
Tihvinas   600 «Инновация-Телепортация» 09:48
Наталья Шарапова
Tihvinas   603 «Оранжевый броневик» 09:52
Дмитрий Шиханов
Sanktpēterburga   650 «Бегущие под Небом» 10:40
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   602 «Таурег» 10:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
600 09:48 Инновация-Телепортация
Ренат Измайлов

Tihvinas

Неля Измайлова

Tihvinas

Роман Петрусев

Tihvinas

Инна Хаданова

Tihvinas

601 09:02 Ярвиолла
Капиталина Лебедева

Tihvinas

Олег Метельков

Tihvinas

Ярослав Метельков

Tihvinas

Лариса Метелькова

Tihvinas

602 10:10 Таурег
Надежда Белова

Sanktpēterburga

Игорь Пузыня

Sanktpēterburga

Елена Шмакова

Sanktpēterburga

603 09:52 Оранжевый броневик
Елена Иванова

Tihvinas

Елена Травкина

Tihvinas

Виктория Ушакова

Tihvinas

Наталья Шарапова

Tihvinas

604 11:08 Охотники за торнадо
Настя Терентьева

Sanktpēterburga

630 10:00 @DuderhoffBrau
631 10:14 Грибная Охота
Сергей Усианов

Sanktpēterburga

632 10:04 mmc
Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Павел Кочнев

Sanktpēterburga

Денис Остапенко

Sanktpēterburga

633 10:06 БоброМамонты
645 10:30 Команда А
Дарина Жоган

Citas Baltkrievijas pilsētas

646 10:32 Smile Style
Сергей Синев

Čerepoveca

647 10:34 Enotsock
Аннаэль Петелина

Sanktpēterburga

648 10:36 Жуковские бронеястребы
Михаил Кузнецов

Maskavas apgabals

649 10:38 Искатели приключений
Анна Стрябкова

Sanktpēterburga

Инга Ключникова

Sanktpēterburga

Никита Стрябков

Sanktpēterburga

650 10:40 Бегущие под Небом
Александр Морин

Sanktpēterburga

Миша Филиппов

Sanktpēterburga

Дмитрий Шиханов

Sanktpēterburga