Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Marina Huana
Maskava   212 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Asya Kravets
Minska   283 «Estonian Air» 10:23
Margerin Margerin
Maskava   213 «Внезапно» 09:13
Sasha Nahayko
Minska   2110 «ХАЙки» 10:50
Anna Ovsienko
Maskava   212 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   2118 «Квант НастРоения» 10:58
Galina Petukhova
Sanktpēterburga   252 «113!» 09:52
Dara Phillips
Maskava   270 «Тигровая уточка» 10:10
Elena Pisklyukova
Sanktpēterburga   236 «Сказки старого В» 09:36
Ana Sia
Viļņa   274 «Deep» 10:14
Viktorija Sjargi
Rīga   215 «Британские учОные» 09:15
Oxana Tolstova
Maskava   289 «ТриО» 10:29
Dzmitry Ulezla
Minska   2180 «Кекс, котики и корвалол» 12:00
Nadezhda Vasilenko
Voroņeža   2152 «Казус» 11:32
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   227 «Магнолия» 09:27
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   2252 «Блуждающие вомбаты» 13:12
Мария Абдулина
Maskava   213 «Внезапно» 09:13
Юлия Агаркова
Viļņa   2244 «Шелк» 13:04
Люба Александрова
Maskavas apgabals   264 «Сам-Сам» 10:04
Алиса Алексеева
Sanktpēterburga   291 «А кто бедный котик» 10:31
Лидия Антонова
Maskava   2132 «Розмарин и Рубенс» 11:12
Александра Бал
Viļņa   2144 «Губка Боб и Патрик с устрицами» 11:24
Сергей Барсуков
Maskava   2216 «Перелетный птиц» 12:36
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   248 «Белый Ус» 09:48
Нина Белявская
Maskava   298 «АМТ» 10:38
Антон Божко
Maskava   2125 «Модель для сборки» 11:05
Денис Брусов
Sanktpēterburga   246 «Черепахи» 09:46
Анна Бузмакова
Maskavas apgabals   237 «Лисьими тропами» 09:37
Светлана Бурдина
Sanktpēterburga   245 «Хорошие люди» 09:45
Ольга Бурцева
Maskava   281 «А вдруг» 10:21
Василий Ваcильев
Maskava   241 «За грибочками!» 09:41
Сергей Вариончик
Maskava   296 «Сильная, смелая, но...» 10:36
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   262 «Keepsake» 10:02
Валерия Вишневская
Maskavas apgabals   205 «Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)» 09:05
Виктория Волочай
Sanktpēterburga   240 «Новая папка (2)» 09:40
Илья Воронцов
Maskava   226 «Броуновские блуждания» 09:26
Мария Воронцова
Maskavas apgabals   200 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Евгений Врублевский
Minska   276 «Active Minsk» 10:16
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   208 «Bad Zeppelin» 09:08
Наталья Галай
Minska   2108 «Fiolettovo» 10:48
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   2198 «B поисках приключений» 12:18
Мурад Гаттал
Tālo ārzemju pilsētas   293 «Караван» 10:33
Татьяна Голикова
Maskava   200 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   204 «Leone di San Marco» 09:04
Игорь Голышев
Puškina   231 «Команда» 09:31
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   2146 «Улыбаемся и машем» 11:26
Iна Граковiч
Minska   265 «Монте-Карло» 10:05
Марья Гуля-Яновская
Maskavas apgabals   237 «Лисьими тропами» 09:37
Виктория Гусева
Maskava   286 «Команда Плюх» 10:26
Дмитрий Дёмин
Sanktpēterburga   240 «Новая папка (2)» 09:40
Галина Детинич
Maskava   2106 «Да просто как-нибудь назови)» 10:46
Мария Дещенко
Minska   2104 «Йоужики» 10:44
Мария Долинская
Minska   2112 «Мамихлапинатапай» 10:52
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   239 «Лабас Вакарас» 09:39
Анна Дуденина
Maskava   234 «Идём!» 09:34
Татьяна Жабинская
Sanktpēterburga   2240 «Бяки-буки» 13:00
Роман Жавнис
Maskava   294 «Gerai» 10:34
Аня Ждан
Minska   2274 «Веселый Молочник» 13:34
Тамара Жукова
Maskava   205 «Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)» 09:05
Татьяна Забелина
Sanktpēterburga   2252 «Блуждающие вомбаты» 13:12
Мария Загородная
Sanktpēterburga   291 «А кто бедный котик» 10:31
Ирина Зосимова
Maskavas apgabals   255 «Вместе весело» 09:55
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   208 «Bad Zeppelin» 09:08
Мария Иванова
Maskava   202 «Естный Ювелиртор» 09:02
Дарья Игнатова
Maskava   222 «Мятный карась» 09:22
Лиза Игнатьева
London   290 «Сборище Чудовищ» 10:30
Александра Ильиных
Maskava   260 «Cubozoa» 10:00
Вальдемар К
Maskava   297 «TallinUp» 10:37
Никита Калабашкин
Maskava   213 «Внезапно» 09:13
Анастасия Камельянова
Maskava   234 «Идём!» 09:34
Полина Карлова
Maskavas apgabals   205 «Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)» 09:05
Александра Киланова
Sanktpēterburga   2151 «Пикси и кицунэ» 11:31
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   210 «Ultimate Survival» 09:10
Анна Кожемякина
Minska   2121 «Iмбрыкi» 11:01
Елена Козлова
Sanktpēterburga   2181 «Шипшандр» 12:01
Тимофей Коломиец
Maskava   212 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   200 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Ирина Коробкина
Sanktpēterburga   2228 «Бегемоты» 12:48
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   204 «Leone di San Marco» 09:04
Михаил Кравцов
Maskava   202 «Естный Ювелиртор» 09:02
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   262 «Keepsake» 10:02
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   228 «Rabid Ferrets» 09:28
Марина Крылова
Sanktpēterburga   225 «Свахотохас» 09:25
Оля Куделина
Maskava   223 «Борода в сливках» 09:23
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   238 «Бежим и волосы назад» 09:38
Роман Кулагин
Puškina   2118 «Квант НастРоения» 10:58
Ольга Лаврухина
Maskava   294 «Gerai» 10:34
Валентина Лебедева
Pēterhofa   220 «Альма-матер» 09:20
Екатерина Лесовская
Maskava   273 «God bless GPS» 10:13
Наталия Логинова
Sanktpēterburga   2201 «Умный Кот» 12:21
Ольга Лукашенко
Maskava   204 «Leone di San Marco» 09:04
Юлия Людчик
Vīne   292 «Чук и Гук» 10:32
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   225 «Свахотохас» 09:25
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   225 «Свахотохас» 09:25
Екатерина Маришина
Maskava   275 «Морские котики» 10:15
Антон Мартысевич
Minska   283 «Estonian Air» 10:23
Александр Матвеев
Maskava   216 «Фомальгаут» 09:16
Кристина Микрюкова
Maskavas apgabals   205 «Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)» 09:05
Наталья Миняйло
Sanktpēterburga   2116 «Профитроли» 10:56
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   244 «Kullagar» 09:44
Владимир Мосяйкин
Maskava   253 «че так п̶о̶з̶д̶н̶о̶ рано» 09:53
Полина Назарова
Rīga   215 «Британские учОные» 09:15
Татьяна Осипова
Maskava   259 «Хромые свиньи» 09:59
Владислава Павленко
Maskava   218 «М.О.П.С.» 09:18
Сергей Павлюк
Sanktpēterburga   252 «113!» 09:52
Евгений Пастернак
Maskava   221 «Vacos De Lumbre» 09:21
Анастасия Подругина
Maskava   221 «Vacos De Lumbre» 09:21
Таисия Полякова
Sanktpēterburga   2201 «Умный Кот» 12:21
Настя Попова
Maskava   203 «Друзья Грейс» 09:03
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   257 «AR-info.ru» 09:57
Ольга Прилуцкая
Sanktpēterburga   252 «113!» 09:52
Евгений Романов
Maskava   2152 «Казус» 11:32
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   217 «Шопоголики» 09:17
Александр Рыбаков
Tālo ārzemju pilsētas   2124 «катяты» 11:04
Ольга Рябошенко
Sanktpēterburga   263 «НашЛось» 10:03
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   249 «Планы на ветер» 09:49
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   228 «Rabid Ferrets» 09:28
Виктория Святловская
Maskava   230 «1-2-3-4-5» 09:30
Галина Силина
Maskava   247 «Прогульщики» 09:47
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   214 «О'кей, Гугл!» 09:14
Софья Соболь
Sanktpēterburga   299 «Ежи на отдыхе» 10:39
Александра Соловьева
Maskava   220 «Альма-матер» 09:20
Александр Спирин
Sanktpēterburga   2201 «Умный Кот» 12:21
Мария Спирина
Sanktpēterburga   2201 «Умный Кот» 12:21
Лена Старцева
Maskava   2258 «Planet Express» 13:18
Владислав Стержанов
Maskava   290 «Сборище Чудовищ» 10:30
Наталья Строк
Minska   2170 «Перемена» 11:50
Екатерина Сырейщикова
Maskava   2120 «Жесть» 11:00
Александр Тивельков
Maskava   2206 «За Пони!» 12:26
Юлия Тивелькова
Maskava   2206 «За Пони!» 12:26
Борис Тихомиров
Sanktpēterburga   263 «НашЛось» 10:03
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   207 «ТИХО-ходы» 09:07
Денис Тростянко
Minska   2196 «Острова В.Преснякова» 12:16
Павел Тугаринов
Maskavas apgabals   209 «Бродячие пингвины» 09:09
Ольга Уваркина
Maskava   219 «Чернослив и Курага» 09:19
Олег Фахурдинов
Maskava   237 «Лисьими тропами» 09:37
Елена Фёдорова
Minska   265 «Монте-Карло» 10:05
Андрей Федосеев
Maskava   267 «Летающий центнер» 10:07
Илья Фридман
Minska   2274 «Веселый Молочник» 13:34
Александра Харламова
Maskava   253 «че так п̶о̶з̶д̶н̶о̶ рано» 09:53
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   261 «Пара нормальных» 10:01
Любовь Хмельнова
Sanktpēterburga   2240 «Бяки-буки» 13:00
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   236 «Сказки старого В» 09:36
Ирина Целищева
Sanktpēterburga   238 «Бежим и волосы назад» 09:38
Михаил Чайкун
Maskava   212 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Евгений Чернов
Rīga   278 «Си Ху Лун Цзин» 10:18
Любовь Щевьёва
Maskava   259 «Хромые свиньи» 09:59
Александр Ягунов
  2141 «Двое не спят» 11:21
Лариса Яковлева
Vroclava   295 «Сибирские Гномы» 10:35
Ольга Якушева
Maskava   250 «buen camino» 09:50
Марина Янковская
Maskava   268 «Джульетта&Hamster» 10:08
Iryna Panasiuk
Minska   272 «Попугайчики 25» 10:12
LARISA RYMARCHIK
Viļņa   2123 «РЫМОР» 11:03
Tatiana Semenova
Sanktpēterburga   2102 «ЖЕнсть» 10:42
Irene Shimko
Maskava   203 «Друзья Грейс» 09:03
Ольга Аксамит
Minska   2140 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   299 «Ежи на отдыхе» 10:39
Дарья Бежанидзе
Maskava   2156 «Спортивные хомячки» 11:36
Ольга Волкова
Maskava   2186 «Черепашки на отдыхе» 12:06
Екатерина Воронина
Maskava   2128 «Между делом» 11:08
Айгуль Воронова
Maskavas apgabals   258 «Бизоны Хиггса» 09:58
Сергей Гавриленко
Maskava   282 «гаврики» 10:22
Надежда Герасимова
Maskava   279 «Дети йети» 10:19
Кирилл Гутников
Sanktpēterburga   2122 «Петсон и Финдус» 11:02
Бекетова Дарья
Maskava   296 «Сильная, смелая, но...» 10:36
Юлька Долгая
Ļeņingradas apgabals   242 «Долгие» 09:42
Борис Дудин
Sanktpēterburga   2136 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   284 «Корюшка танцует литонез» 10:24
Тулина Екатерина
Minska   2220 «Вперед и вверх» 12:40
Иван Жбанов
Sanktpēterburga   291 «А кто бедный котик» 10:31
Андрей Журавлев
Maskavas apgabals   255 «Вместе весело» 09:55
Ксения Зубова
Maskava   260 «Cubozoa» 10:00
Паша Иржавский
Minska   277 «Здесь и сейчас» 10:17
Мария Карманова
Sanktpēterburga   243 «НеВажно» 09:43
Светлана Козеровская
Maskava   230 «1-2-3-4-5» 09:30
Елена Колканова
Maskava   286 «Команда Плюх» 10:26
Татьяна Куделевич
Minska   2142 «Ух-ты» 11:22
Александра Кудрявцева
Sanktpēterburga   254 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Альбина Лебедева
Maskava   285 «Код красный» 10:25
Алена Лукина
Maskava   235 «Оп оп» 09:35
Дмитрий Нестеров
Prāga   233 «КЛМН» 09:33
Михаил Нокель
Maskava   201 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Ирина Оборотистова
Maskava   218 «М.О.П.С.» 09:18
Ярослав Переяслов
Sanktpēterburga   240 «Новая папка (2)» 09:40
Кирилл Пиксендеев
Maskava   2151 «Пикси и кицунэ» 11:31
Рада Радева
Maskava   282 «гаврики» 10:22
Юлия Селифанова
Maskava   229 «Веселые кутабы» 09:29
Екатерина Сучкова
Sanktpēterburga   287 «КаМаБо» 10:27
Кирилл Теймуразов
Maskava   298 «АМТ» 10:38
Татьяна Тягур
Sanktpēterburga   232 «Круче кручи» 09:32
Максим Фомкин
Rīga   2124 «катяты» 11:04
Дмитрий Цыбин
Maskava   274 «Deep» 10:14
Полина Цыбина
Maskava   274 «Deep» 10:14
Дмитрий Цыганов
Sanktpēterburga   211 «Зайчатки разума» 09:11
Вячеслав Чекушин
Rīga   206 «На вираже» 09:06
Алла Чекушина
Rīga   206 «На вираже» 09:06
Ильдар Шайхивалиев
Sanktpēterburga   2116 «Профитроли» 10:56
Sveta Gladkih
Rīga   2124 «катяты» 11:04
ivan mosin
Maskava   281 «А вдруг» 10:21
ELENA ORLOVA
Viļņa   2123 «РЫМОР» 11:03
VIKTOR RYMARCIK
Viļņa   2123 «РЫМОР» 11:03
Mark Vinogradov
Maskava   290 «Сборище Чудовищ» 10:30
Алиса Акутина
Minska   2108 «Fiolettovo» 10:48
Андрей Альховик
Minska   2142 «Ух-ты» 11:22
Ольга Анопренко
Sanktpēterburga   220 «Альма-матер» 09:20
Руслан Баймашкин
Maskava   271 «Света и Техники» 10:11
Светлана Баймашкина
Maskava   271 «Света и Техники» 10:11
Мария Баранова
Veļikijnovgoroda   214 «О'кей, Гугл!» 09:14
Андрей Белоусов
Maskava   267 «Летающий центнер» 10:07
Дмитрий Белявский
Maskava   298 «АМТ» 10:38
Борис Бессонов
Maskava   219 «Чернослив и Курага» 09:19
Арвидас Бивейнис
Viļņa   2144 «Губка Боб и Патрик с устрицами» 11:24
Александр Бодров
Sanktpēterburga   239 «Лабас Вакарас» 09:39
Сергей Боков
Maskava   258 «Бизоны Хиггса» 09:58
Максим Бондарь
Maskavas apgabals   264 «Сам-Сам» 10:04
Егор Брусов
Sanktpēterburga   246 «Черепахи» 09:46
Ирина Буланова
Minska   2104 «Йоужики» 10:44
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   245 «Хорошие люди» 09:45
Надежда Вариончик
Maskava   296 «Сильная, смелая, но...» 10:36
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   227 «Магнолия» 09:27
Юлия Вовкогон
Citas Baltkrievijas pilsētas   295 «Сибирские Гномы» 10:35
Анатолий Волков
Sanktpēterburga   232 «Круче кручи» 09:32
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   284 «Корюшка танцует литонез» 10:24
Максим Гавриленко
Maskava   282 «гаврики» 10:22
Николай Гаркушин
Maskava   279 «Дети йети» 10:19
Никита Голубев
Ļeņingradas apgabals   2228 «Бегемоты» 12:48
Екатерина Голышева
Puškina   231 «Команда» 09:31
Наталья Гречук
Viļņa   2144 «Губка Боб и Патрик с устрицами» 11:24
Оксана Гусева
Maskava   289 «ТриО» 10:29
Юлия Гусева
Maskava   2216 «Перелетный птиц» 12:36
Ольга Гутникова
Sanktpēterburga   2122 «Петсон и Финдус» 11:02
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   227 «Магнолия» 09:27
Евгений Долгий
Ļeņingradas apgabals   242 «Долгие» 09:42
Степан Долгий
Ļeņingradas apgabals   242 «Долгие» 09:42
Оксана Духонченко
Viļņa   258 «Бизоны Хиггса» 09:58
Елена Евсеенко
Sanktpēterburga   248 «Белый Ус» 09:48
Вера Жданова
Minska   276 «Active Minsk» 10:16
Георгий Жубанов
Maskava   259 «Хромые свиньи» 09:59
Ирина Задачина
Maskava   2156 «Спортивные хомячки» 11:36
Анастасия Звонарева
Maskava   267 «Летающий центнер» 10:07
Юлия Зеликман
Maskava   230 «1-2-3-4-5» 09:30
Юрий Иванов
Minska   2220 «Вперед и вверх» 12:40
Елена Игнатьева
Sanktpēterburga   263 «НашЛось» 10:03
Константин Избинский
Maskava   286 «Команда Плюх» 10:26
Полина Ильиных
Ļeņingradas apgabals   242 «Долгие» 09:42
Елена Ильясова
Maskava   221 «Vacos De Lumbre» 09:21
Лена Караваева
Sanktpēterburga   291 «А кто бедный котик» 10:31
Дмитрий Карманов
Sanktpēterburga   243 «НеВажно» 09:43
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   249 «Планы на ветер» 09:49
Елена Кичинская
Sanktpēterburga   210 «Ultimate Survival» 09:10
Андрей Климович
Minska   2196 «Острова В.Преснякова» 12:16
Оля Ковалёнок
Minska   276 «Active Minsk» 10:16
Митя Козлов
Sanktpēterburga   2181 «Шипшандр» 12:01
Сергей Козлов
Maskava   2128 «Между делом» 11:08
Людмила Козлова
Sanktpēterburga   2181 «Шипшандр» 12:01
Андрей Колканов
Maskava   286 «Команда Плюх» 10:26
Инна Коршунова
Maskava   222 «Мятный карась» 09:22
Дмитрий Кравцов
Minska   2142 «Ух-ты» 11:22
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   2146 «Улыбаемся и машем» 11:26
Анна Крылова
Sanktpēterburga   2136 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Роман Кугот
Minska   2112 «Мамихлапинатапай» 10:52
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   254 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Алла Куневич
Minska   2140 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Дарья Лебедева
Prāga   220 «Альма-матер» 09:20
Иван Леончик
Prāga   2104 «Йоужики» 10:44
Кира Ли
Maskava   219 «Чернослив и Курага» 09:19
Максим Ли
Maskava   219 «Чернослив и Курага» 09:19
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   261 «Пара нормальных» 10:01
Алиса Лисок
Citas Baltkrievijas pilsētas   2274 «Веселый Молочник» 13:34
Полина Лисок
Minska   2274 «Веселый Молочник» 13:34
Лариса Лубневская
Sanktpēterburga   232 «Круче кручи» 09:32
Ольга Людчик
Tālo ārzemju pilsētas   292 «Чук и Гук» 10:32
Миша Лямцев
Minska   2180 «Кекс, котики и корвалол» 12:00
Екатерина Магедова
Sanktpēterburga   214 «О'кей, Гугл!» 09:14
Артемий Маришин
Maskava   275 «Морские котики» 10:15
Ростислав Марченко
Minska   276 «Active Minsk» 10:16
Лидия Матвеева
Sanktpēterburga   2228 «Бегемоты» 12:48
Полина Матвеева
Sanktpēterburga   2136 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Анджей Мацкевич
Viļņa   2144 «Губка Боб и Патрик с устрицами» 11:24
Дима Миронов
Maskava   270 «Тигровая уточка» 10:10
Владимир Мироновский
Maskava   221 «Vacos De Lumbre» 09:21
Екатерина Мищенко
Sanktpēterburga   244 «Kullagar» 09:44
Эльвира Мищенко
Sanktpēterburga   244 «Kullagar» 09:44
Владимир Назаренко
Sanktpēterburga   2252 «Блуждающие вомбаты» 13:12
Дарья Назарова
Maskava   273 «God bless GPS» 10:13
Кестас Нартаустас
Viļņa   294 «Gerai» 10:34
Оксана Нахайко
Minska   2110 «ХАЙки» 10:50
Евгения Некошнова
Maskava   2125 «Модель для сборки» 11:05
Елена Нестерова
Prāga   233 «КЛМН» 09:33
Ольга Никитина
  2141 «Двое не спят» 11:21
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   2146 «Улыбаемся и машем» 11:26
Елизавета Новосёлова
Sanktpēterburga   231 «Команда» 09:31
Мария Новосёлова-Дайнеко
Sanktpēterburga   231 «Команда» 09:31
Мария Орановская-Малецкая
Minska   2108 «Fiolettovo» 10:48
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   257 «AR-info.ru» 09:57
Андрэй Панасюк
Minska   272 «Попугайчики 25» 10:12
Даша Панасюк
Minska   272 «Попугайчики 25» 10:12
Марина Панасюк
Minska   272 «Попугайчики 25» 10:12
Роман Перфильев
Maskava   2125 «Модель для сборки» 11:05
Алеся Петренко
Minska   2108 «Fiolettovo» 10:48
Александра Плыкина
Maskava   2186 «Черепашки на отдыхе» 12:06
Инна Погорелова
Sanktpēterburga   2252 «Блуждающие вомбаты» 13:12
Татьяна Пшеничная
Sanktpēterburga   238 «Бежим и волосы назад» 09:38
Наталья Рассказова
Sanktpēterburga   245 «Хорошие люди» 09:45
Денис Ремняков
Sanktpēterburga   2136 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Ксения Романова
Maskava   228 «Rabid Ferrets» 09:28
Александра Рубаненко
Maskava   269 «Лютики» 10:09
Евгения Русинова
Sanktpēterburga   248 «Белый Ус» 09:48
Александр Саззи
Sanktpēterburga   254 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Ира Санкевич
Minska   277 «Здесь и сейчас» 10:17
Александр Сафонов
Maskava   223 «Борода в сливках» 09:23
Екатерина Свириденко
Minska   2170 «Перемена» 11:50
Олеся Селина
Maskava   289 «ТриО» 10:29
Варвара Семенюк
Sanktpēterburga   246 «Черепахи» 09:46
Екатерина Семенюк
Sanktpēterburga   246 «Черепахи» 09:46
Алексей Силин
Maskava   247 «Прогульщики» 09:47
Григорий Силин
Maskava   247 «Прогульщики» 09:47
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   214 «О'кей, Гугл!» 09:14
Ирина Сойко
Minska   2142 «Ух-ты» 11:22
Яна Солтан
Minska   2180 «Кекс, котики и корвалол» 12:00
Полина Стоголева
Sanktpēterburga   204 «Leone di San Marco» 09:04
Роман Стома
Viļņa   233 «КЛМН» 09:33
Сергей Стома
Viļņa   233 «КЛМН» 09:33
Маргарита Суркова
Maskava   218 «М.О.П.С.» 09:18
Даниил Сучков
Sanktpēterburga   287 «КаМаБо» 10:27
Дина Татаркина
Maskava   230 «1-2-3-4-5» 09:30
Лена Терешкова
Minska   277 «Здесь и сейчас» 10:17
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   207 «ТИХО-ходы» 09:07
Анна Тугаринова
Maskavas apgabals   209 «Бродячие пингвины» 09:09
Артур Хамитов
Tālo ārzemju pilsētas   268 «Джульетта&Hamster» 10:08
Евгений Хинко
Maskava   253 «че так п̶о̶з̶д̶н̶о̶ рано» 09:53
Алиса Цветкова
Sanktpēterburga   236 «Сказки старого В» 09:36
Мария Чанина
Maskava   241 «За грибочками!» 09:41
Ирина Чернова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   278 «Си Ху Лун Цзин» 10:18
Евгений Чертков
Sanktpēterburga   2102 «ЖЕнсть» 10:42
Дамир Шакиров
Maskava   241 «За грибочками!» 09:41
Лариса Шегида
Maskava   267 «Летающий центнер» 10:07
Наталья Шерстнева
Maskava   296 «Сильная, смелая, но...» 10:36
Давид Шниперсон
Maskava   201 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Юлия Шумбар
Sanktpēterburga   261 «Пара нормальных» 10:01
Дмитрий Яковлев
Vroclava   295 «Сибирские Гномы» 10:35
Дарья Яковлева
Vroclava   295 «Сибирские Гномы» 10:35
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
200 09:00 Бу-у-удьте любезны!

200

201 09:01 Добр бодр бобр Додр

201

Давид Шниперсон

Maskava

202 09:02 Естный Ювелиртор

202

203 09:03 Друзья Грейс

203

204 09:04 Leone di San Marco

204

Полина Стоголева

Sanktpēterburga

205 09:05 Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)

205

206 09:06 На вираже

206

207 09:07 ТИХО-ходы

207

Марина Тихонова

Sanktpēterburga

208 09:08 Bad Zeppelin

208

209 09:09 Бродячие пингвины

209

Павел Тугаринов

Maskavas apgabals

Анна Тугаринова

Maskavas apgabals

210 09:10 Ultimate Survival

210

Елена Кичинская

Sanktpēterburga

211 09:11 Зайчатки разума

211

212 09:12 Kon-Tea-Ki

212

213 09:13 Внезапно

213

214 09:14 О'кей, Гугл!

214

Мария Баранова

Veļikijnovgoroda

Екатерина Магедова

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

215 09:15 Британские учОные

215

216 09:16 Фомальгаут

216

217 09:17 Шопоголики

217

Ната Рощупкина

Sanktpēterburga

218 09:18 М.О.П.С.

218

Маргарита Суркова

Maskava

219 09:19 Чернослив и Курага

219

Борис Бессонов

Maskava

Кира Ли

Maskava

Максим Ли

Maskava

220 09:20 Альма-матер

220

Ольга Анопренко

Sanktpēterburga

Дарья Лебедева

Prāga

221 09:21 Vacos De Lumbre

221

Елена Ильясова

Maskava

Владимир Мироновский

Maskava

222 09:22 Мятный карась

222

Инна Коршунова

Maskava

223 09:23 Борода в сливках

223

Александр Сафонов

Maskava

225 09:25 Свахотохас

225

226 09:26 Броуновские блуждания

226

227 09:27 Магнолия

227

Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Владислав Веселитский

Sanktpēterburga

Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

228 09:28 Rabid Ferrets

228

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Ксения Романова

Maskava

229 09:29 Веселые кутабы

229

230 09:30 1-2-3-4-5

230

Юлия Зеликман

Maskava

Дина Татаркина

Maskava

231 09:31 Команда

231

Екатерина Голышева

Puškina

Елизавета Новосёлова

Sanktpēterburga

Мария Новосёлова-Дайнеко

Sanktpēterburga

232 09:32 Круче кручи

232

Татьяна Тягур

Sanktpēterburga

Анатолий Волков

Sanktpēterburga

Лариса Лубневская

Sanktpēterburga

233 09:33 КЛМН

233

Елена Нестерова

Prāga

Роман Стома

Viļņa

Сергей Стома

Viļņa

234 09:34 Идём!

234

235 09:35 Оп оп

235

236 09:36 Сказки старого В

236

Elena Pisklyukova

Sanktpēterburga

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

Алиса Цветкова

Sanktpēterburga

237 09:37 Лисьими тропами

237

238 09:38 Бежим и волосы назад

238

Ирина Целищева

Sanktpēterburga

Татьяна Пшеничная

Sanktpēterburga

239 09:39 Лабас Вакарас

239

Александр Бодров

Sanktpēterburga

240 09:40 Новая папка (2)

240

241 09:41 За грибочками!

241

Мария Чанина

Maskava

Дамир Шакиров

Maskava

242 09:42 Долгие

242

Юлька Долгая

Ļeņingradas apgabals

Евгений Долгий

Ļeņingradas apgabals

Степан Долгий

Ļeņingradas apgabals

Полина Ильиных

Ļeņingradas apgabals

243 09:43 НеВажно

243

Дмитрий Карманов

Sanktpēterburga

244 09:44 Kullagar

244

Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Екатерина Мищенко

Sanktpēterburga

Эльвира Мищенко

Sanktpēterburga

245 09:45 Хорошие люди

245

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

Наталья Рассказова

Sanktpēterburga

246 09:46 Черепахи

246

Денис Брусов

Sanktpēterburga

Егор Брусов

Sanktpēterburga

Варвара Семенюк

Sanktpēterburga

Екатерина Семенюк

Sanktpēterburga

247 09:47 Прогульщики

247

Алексей Силин

Maskava

Григорий Силин

Maskava

248 09:48 Белый Ус

248

Елена Евсеенко

Sanktpēterburga

Евгения Русинова

Sanktpēterburga

249 09:49 Планы на ветер

249

Олег Кисленко

Sanktpēterburga

250 09:50 buen camino

250

252 09:52 113!

252

Galina Petukhova

Sanktpēterburga

Сергей Павлюк

Sanktpēterburga

253 09:53 че так п̶о̶з̶д̶н̶о̶ рано

253

Евгений Хинко

Maskava

254 09:54 Кржемелик и Вахмурка

254

Геннадий Кудрявцев

Sanktpēterburga

Александр Саззи

Sanktpēterburga

255 09:55 Вместе весело

255

Ирина Зосимова

Maskavas apgabals

Андрей Журавлев

Maskavas apgabals

257 09:57 AR-info.ru

257

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

258 09:58 Бизоны Хиггса

258

Айгуль Воронова

Maskavas apgabals

Сергей Боков

Maskava

Оксана Духонченко

Viļņa

259 09:59 Хромые свиньи

259

Георгий Жубанов

Maskava

260 10:00 Cubozoa

260

261 10:01 Пара нормальных

261

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

Юлия Шумбар

Sanktpēterburga

262 10:02 Keepsake

262

263 10:03 НашЛось

263

Елена Игнатьева

Sanktpēterburga

264 10:04 Сам-Сам

264

Максим Бондарь

Maskavas apgabals

265 10:05 Монте-Карло

265

267 10:07 Летающий центнер

267

Андрей Белоусов

Maskava

Анастасия Звонарева

Maskava

Лариса Шегида

Maskava

268 10:08 Джульетта&Hamster

268

Артур Хамитов

Tālo ārzemju pilsētas

269 10:09 Лютики

269

Александра Рубаненко

Maskava

270 10:10 Тигровая уточка

270

Dara Phillips

Maskava

Дима Миронов

Maskava

271 10:11 Света и Техники

271

Руслан Баймашкин

Maskava

Светлана Баймашкина

Maskava

272 10:12 Попугайчики 25

272

Андрэй Панасюк

Minska

Даша Панасюк

Minska

Марина Панасюк

Minska

273 10:13 God bless GPS

273

Дарья Назарова

Maskava

274 10:14 Deep

274

275 10:15 Морские котики

275

Артемий Маришин

Maskava

276 10:16 Active Minsk

276

Вера Жданова

Minska

Оля Ковалёнок

Minska

Ростислав Марченко

Minska

277 10:17 Здесь и сейчас

277

Ира Санкевич

Minska

Лена Терешкова

Minska

278 10:18 Си Ху Лун Цзин

278

Ирина Чернова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

279 10:19 Дети йети

279

Николай Гаркушин

Maskava

281 10:21 А вдруг

281

ivan mosin

Maskava

282 10:22 гаврики

282

Максим Гавриленко

Maskava

283 10:23 Estonian Air

283

284 10:24 Корюшка танцует литонез

284

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

285 10:25 Код красный

285

286 10:26 Команда Плюх

286

Константин Избинский

Maskava

Андрей Колканов

Maskava

287 10:27 КаМаБо

287

Даниил Сучков

Sanktpēterburga

289 10:29 ТриО

289

Oxana Tolstova

Maskava

Оксана Гусева

Maskava

Олеся Селина

Maskava

290 10:30 Сборище Чудовищ

290

291 10:31 А кто бедный котик

291

Иван Жбанов

Sanktpēterburga

Лена Караваева

Sanktpēterburga

292 10:32 Чук и Гук

292

Ольга Людчик

Tālo ārzemju pilsētas

293 10:33 Караван

293

Мурад Гаттал

Tālo ārzemju pilsētas

294 10:34 Gerai

294

Кестас Нартаустас

Viļņa

295 10:35 Сибирские Гномы

295

Юлия Вовкогон

Citas Baltkrievijas pilsētas

Дмитрий Яковлев

Vroclava

Дарья Яковлева

Vroclava

296 10:36 Сильная, смелая, но...

296

Надежда Вариончик

Maskava

Наталья Шерстнева

Maskava

297 10:37 TallinUp

297

298 10:38 АМТ

298

Дмитрий Белявский

Maskava

299 10:39 Ежи на отдыхе

299

Софья Соболь

Sanktpēterburga

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

2102 10:42 ЖЕнсть

2102

Tatiana Semenova

Sanktpēterburga

Евгений Чертков

Sanktpēterburga

2104 10:44 Йоужики

2104

Ирина Буланова

Minska

Иван Леончик

Prāga

2106 10:46 Да просто как-нибудь назови)
2108 10:48 Fiolettovo

2108

Алиса Акутина

Minska

Мария Орановская-Малецкая

Minska

Алеся Петренко

Minska

2110 10:50 ХАЙки

2110

Sasha Nahayko

Minska

Оксана Нахайко

Minska

2112 10:52 Мамихлапинатапай

2112

Роман Кугот

Minska

2116 10:56 Профитроли

2116

2118 10:58 Квант НастРоения

2118

2120 11:00 Жесть

2120

2121 11:01 Iмбрыкi

2121

2122 11:02 Петсон и Финдус

2122

Ольга Гутникова

Sanktpēterburga

2123 11:03 РЫМОР

2123

ELENA ORLOVA

Viļņa

VIKTOR RYMARCIK

Viļņa

2124 11:04 катяты

2124

Александр Рыбаков

Tālo ārzemju pilsētas

Sveta Gladkih

Rīga

2125 11:05 Модель для сборки

2125

Евгения Некошнова

Maskava

Роман Перфильев

Maskava

2128 11:08 Между делом

2128

Сергей Козлов

Maskava

2132 11:12 Розмарин и Рубенс

2132

2136 11:16 Шутка друга автора вопроса

2136

Борис Дудин

Sanktpēterburga

Анна Крылова

Sanktpēterburga

Полина Матвеева

Sanktpēterburga

Денис Ремняков

Sanktpēterburga

2140 11:20 Аранжавы ўзровень

2140

Алла Куневич

Minska

2141 11:21 Двое не спят

2141

Ольга Никитина

2142 11:22 Ух-ты

2142

Андрей Альховик

Minska

Дмитрий Кравцов

Minska

Ирина Сойко

Minska

2144 11:24 Губка Боб и Патрик с устрицами

2144

Арвидас Бивейнис

Viļņa

Наталья Гречук

Viļņa

Анджей Мацкевич

Viļņa

2146 11:26 Улыбаемся и машем
Антон Готовцев

Sanktpēterburga

Андрей Кратенков

Sanktpēterburga

Алексей Николаев

Sanktpēterburga

2151 11:31 Пикси и кицунэ

2151

2152 11:32 Казус

2152

2156 11:36 Спортивные хомячки

2156

Ирина Задачина

Maskava

2170 11:50 Перемена

2170

Екатерина Свириденко

Minska

2180 12:00 Кекс, котики и корвалол

2180

Миша Лямцев

Minska

Яна Солтан

Minska

2181 12:01 Шипшандр

2181

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Митя Козлов

Sanktpēterburga

Людмила Козлова

Sanktpēterburga

2186 12:06 Черепашки на отдыхе

2186

Александра Плыкина

Maskava

2196 12:16 Острова В.Преснякова

2196

Андрей Климович

Minska

2198 12:18 B поисках приключений

2198

Аня Гарбарук

Sanktpēterburga

2201 12:21 Умный Кот

2201

2206 12:26 За Пони!

2206

2214 12:34 Бревно

2214

2216 12:36 Перелетный птиц

2216

Юлия Гусева

Maskava

2220 12:40 Вперед и вверх

2220

Юрий Иванов

Minska

2228 12:48 Бегемоты

2228

Никита Голубев

Ļeņingradas apgabals

Лидия Матвеева

Sanktpēterburga

2240 13:00 Бяки-буки

2240

2244 13:04 Шелк

2244

2252 13:12 Блуждающие вомбаты

2252

Владимир Назаренко

Sanktpēterburga

Инна Погорелова

Sanktpēterburga

2258 13:18 Planet Express

2258

2274 13:34 Веселый Молочник

2274

Алиса Лисок

Citas Baltkrievijas pilsētas

Полина Лисок

Minska