Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   128 «Пятый этаж» 08:56
Tanya Nayashkova
Maskava   130 «Тоторо» 09:00
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   139 «Квант НастРоения» 09:18
Люба Александрова
Maskavas apgabals   124 «Сам-Сам» 08:48
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   101 «Трям» 08:02
Люба Астахова
Sanktpēterburga   113 «Aamusta Valovirran» 08:26
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   106 «Удачный день» 08:12
Анастасия Бондарович
Maskava   136 «Ежова голова» 09:12
Сергей Быков
Sanktpēterburga   152 «Ежики в тумане» 09:44
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   152 «Ежики в тумане» 09:44
Игорь Винокуров
Sanktpēterburga   150 «Этюд» 09:40
Екатерина Винокурова
Sanktpēterburga   150 «Этюд» 09:40
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   102 «Toponymy komissio» 08:04
Алёна Власова
Sanktpēterburga   148 «Пугливый страус» 09:36
Антон Выдрин
Sanktpēterburga   144 «Вояджер» 09:28
Наталья Гаврилова
Petrozavodska   114 «ЩИ» 08:28
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   121 «Замзунзуберлижфиналиш» 08:42
Антон Гогин
Maskava   124 «Сам-Сам» 08:48
Андрей Гребенкин
Sanktpēterburga   146 «ТАКСА» 09:32
Денис Гришин
Sanktpēterburga   110 «Crazy Physics» 08:20
Ксения Дербикова
Maskava   104 «Улитки Про» 08:08
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   101 «Трям» 08:02
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   113 «Aamusta Valovirran» 08:26
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   115 «Gas Powered Stick!!!» 08:30
Светлана Зендрикова
Maskava   135 «Путь бобра» 09:10
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   167 «Полный дальше!» 10:14
Вера Иванова
Sanktpēterburga   146 «ТАКСА» 09:32
Александр Игнатов
Maskava   100 «Красные лисы» 08:00
Дарья Игнатова
Maskava   100 «Красные лисы» 08:00
Ольга Исаева
Maskava   161 «Корону поправь!» 10:02
Александр Кабайлов
Maskava   102 «Toponymy komissio» 08:04
Евгений Киров
Sanktpēterburga   162 «Клинический случай» 10:04
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   103 «Vihreät kivensyöjät» 08:06
Иван Комаров
Jekaterinburga   155 «Buz» 09:50
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   117 «Солнышко» 08:34
Лера Корнеева
Maskava   104 «Улитки Про» 08:08
Светлана Королева
Sanktpēterburga   109 «Куда деваться» 08:18
Дарья Королькова
Sanktpēterburga   127 «DreamTeam» 08:54
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   116 «Rabid Ferrets» 08:32
Иван Кузнецов
Sanktpēterburga   153 «ДиМари и Ко» 09:46
Роман Кулагин
Puškina   139 «Квант НастРоения» 09:18
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   117 «Солнышко» 08:34
Михаил Ларин
Maskava   164 «Ветеринарики» 10:08
Михаил Лебедев
Sanktpēterburga   158 «Пилигримы» 09:56
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   110 «Crazy Physics» 08:20
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   102 «Toponymy komissio» 08:04
Вера Маценко
Maskava   122 «Чупакабра и Ко» 08:44
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   112 «Сурикаты» 08:24
Наталия Мильштейн
Maskava   129 «Пятница» 08:58
Дима Миронов
Maskava   119 «Virtahepo ja kapybara» 08:38
Александра Навоева
Maskavas apgabals   109 «Куда деваться» 08:18
Аня Овчаренко
Maskava   119 «Virtahepo ja kapybara» 08:38
Наталья Очева
Sanktpēterburga   112 «Сурикаты» 08:24
Дмитрий Павлов
Sanktpēterburga   153 «ДиМари и Ко» 09:46
Екатерина Парфенова
Petrozavodska   114 «ЩИ» 08:28
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   131 «Абракадабра» 09:02
Ольга Попова
Maskavas apgabals   142 «Фин-тифлюшки» 09:24
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   123 «AR-info.ru» 08:46
Андрей Пучков
Sanktpēterburga   154 «Всё успеть!» 09:48
Сергей Реука
Sanktpēterburga   111 «Огни Самайна» 08:22
Ксения Романова
Tālo ārzemju pilsētas   116 «Rabid Ferrets» 08:32
Мария Савина
Sanktpēterburga   111 «Огни Самайна» 08:22
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   116 «Rabid Ferrets» 08:32
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   146 «ТАКСА» 09:32
Дмитрий Тихомиров
Tālo ārzemju pilsētas   110 «Crazy Physics» 08:20
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   140 «ТИХО-ходы» 09:20
Мария Торопова
Sanktpēterburga   153 «ДиМари и Ко» 09:46
Оля Ходюкова
Sanktpēterburga   154 «Всё успеть!» 09:48
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   142 «Фин-тифлюшки» 09:24
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   134 «Валенки» 09:08
Ксения Шагал
Sanktpēterburga   163 «Matvej» 10:06
Эдик Шагал
Helsinki   163 «Matvej» 10:06
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   118 «J» 08:36
Алексей Баронин
Maskava   161 «Корону поправь!» 10:02
Ольга Бондаренко
Maskava   137 «НУиНУ» 09:14
Виктор Бондарович
Maskava   136 «Ежова голова» 09:12
Марина Боровкова
Maskava   107 «маленькая компания» 08:14
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   166 «The Pooh» 10:12
Александр Верещагин
Sanktpēterburga   159 «Sisu» 09:58
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   167 «Полный дальше!» 10:14
Анна Давыдкина
Maskava   126 «Дно и овощи: время решительных полумер» 08:52
Александр Загороднев
Maskava   126 «Дно и овощи: время решительных полумер» 08:52
светлана климанова
Maskava   129 «Пятница» 08:58
Дмитрий Корженевский
Maskava   103 «Vihreät kivensyöjät» 08:06
Анна Кузина
Sanktpēterburga   120 «Коза Пуховая» 08:40
Алексей Кучумов
Maskava   125 «Ротонда-70» 08:50
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   158 «Пилигримы» 09:56
Дмитрий Малышев
Sanktpēterburga   144 «Вояджер» 09:28
Екатерина Маляренко
Sanktpēterburga   162 «Клинический случай» 10:04
Валентина Маметьева
Maskavas apgabals   109 «Куда деваться» 08:18
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   169 «Неспеша» 10:18
Александр Недоспасов
Maskava   129 «Пятница» 08:58
Михаил Нокель
Maskava   105 «Добр бодр бобр Додр» 08:10
Дмитрий Осипков
Maskava   126 «Дно и овощи: время решительных полумер» 08:52
Екатерина Пучкова
Sanktpēterburga   154 «Всё успеть!» 09:48
Анастасия С
Sanktpēterburga   149 «Стрела» 09:38
Александра Савина
Sanktpēterburga   111 «Огни Самайна» 08:22
Елена Сальникова
Maskava   133 «Двое из Сарова» 09:06
Евгения Скурат
Sanktpēterburga   128 «Пятый этаж» 08:56
Александр Спирин
Sanktpēterburga   138 «Умный Кот» 09:16
Мария Спирина
Sanktpēterburga   138 «Умный Кот» 09:16
Татьяна Степанова
Sanktpēterburga   146 «ТАКСА» 09:32
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   132 «Крошки Ру» 09:04
Сергей Товпеко
Sanktpēterburga   168 «Первый пошел» 10:16
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   157 «Мозг и Мускул» 09:54
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   165 «EE» 10:10
Денис Шорин
Maskava   135 «Путь бобра» 09:10
Наталия Ариончик
Maskava   108 «Подосинки» 08:16
Алексей Б.
Sanktpēterburga   127 «DreamTeam» 08:54
Павел Бурба
Maskava   108 «Подосинки» 08:16
Елена Быкова
Sanktpēterburga   152 «Ежики в тумане» 09:44
Максим Герасёв
Maskavas apgabals   121 «Замзунзуберлижфиналиш» 08:42
Михаил Горбунцов
Maskava   105 «Добр бодр бобр Додр» 08:10
Екатерина Гриценко
Sanktpēterburga   148 «Пугливый страус» 09:36
Светлана Дорохова
Sanktpēterburga   106 «Удачный день» 08:12
Кирилл Зендриков
Maskava   135 «Путь бобра» 09:10
Нина Иванова
Sanktpēterburga   134 «Валенки» 09:08
Ирина Козлова
Sanktpēterburga   154 «Всё успеть!» 09:48
Ярослав Корешонков
Sanktpēterburga   117 «Солнышко» 08:34
Марина Корешонкова
Sanktpēterburga   117 «Солнышко» 08:34
Лена Кузина
Sanktpēterburga   120 «Коза Пуховая» 08:40
ВАлентина Кузнецова
Maskava   133 «Двое из Сарова» 09:06
Ольга Л.
Sanktpēterburga   127 «DreamTeam» 08:54
Павел Липанов
Sanktpēterburga   166 «The Pooh» 10:12
Святослав Липей
Maskava   104 «Улитки Про» 08:08
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   140 «ТИХО-ходы» 09:20
Сергей Лукьянович
Sanktpēterburga   140 «ТИХО-ходы» 09:20
Игорь Макарьев
Sanktpēterburga   148 «Пугливый страус» 09:36
Анастасия Махнева
Sanktpēterburga   141 «Неместные» 09:22
Ольга Махненко
Maskava   107 «маленькая компания» 08:14
Олег Маценко
Maskava   122 «Чупакабра и Ко» 08:44
Ольга Маценко
Maskava   122 «Чупакабра и Ко» 08:44
Юлия Мирошниченко
Sanktpēterburga   169 «Неспеша» 10:18
Светлана Муминова
Maskavas apgabals   164 «Ветеринарики» 10:08
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   123 «AR-info.ru» 08:46
Николай Пенкрат
Sanktpēterburga   131 «Абракадабра» 09:02
Надежда Рощина
Maskava   108 «Подосинки» 08:16
Григорий Смыслов
Maskava   126 «Дно и овощи: время решительных полумер» 08:52
Елена Старцева
Maskava   125 «Ротонда-70» 08:50
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   132 «Крошки Ру» 09:04
Алексей Стрельцов
Sanktpēterburga   149 «Стрела» 09:38
Дина Татаркина
Maskava   125 «Ротонда-70» 08:50
Софья Татаркина
Maskava   125 «Ротонда-70» 08:50
Владислава Тихомирова
Jekaterinburga   155 «Buz» 09:50
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   141 «Неместные» 09:22
Анна Тихонова
Maskava   137 «НУиНУ» 09:14
Маша Трофимова
Maskava   135 «Путь бобра» 09:10
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   118 «J» 08:36
Антон Фатеев
Sanktpēterburga   144 «Вояджер» 09:28
Наталия Фотенгауэр- Малиновская
Maskava   129 «Пятница» 08:58
Станислав Х.
Sanktpēterburga   127 «DreamTeam» 08:54
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   131 «Абракадабра» 09:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 08:00 Красные лисы

100

101 08:02 Трям

101

102 08:04 Toponymy komissio

102

103 08:06 Vihreät kivensyöjät

103

104 08:08 Улитки Про

104

Святослав Липей

Maskava

105 08:10 Добр бодр бобр Додр

105

Михаил Горбунцов

Maskava

106 08:12 Удачный день

106

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Светлана Дорохова

Sanktpēterburga

107 08:14 маленькая компания

107

Ольга Махненко

Maskava

108 08:16 Подосинки

108

Наталия Ариончик

Maskava

Павел Бурба

Maskava

Надежда Рощина

Maskava

109 08:18 Куда деваться

109

110 08:20 Crazy Physics

110

Денис Гришин

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихомиров

Tālo ārzemju pilsētas

111 08:22 Огни Самайна

111

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

112 08:24 Сурикаты

112

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

113 08:26 Aamusta Valovirran

113

Люба Астахова

Sanktpēterburga

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

114 08:28 ЩИ

114

115 08:30 Gas Powered Stick!!!

115

116 08:32 Rabid Ferrets

116

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Ксения Романова

Tālo ārzemju pilsētas

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

117 08:34 Солнышко

117

Ярослав Корешонков

Sanktpēterburga

Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

118 08:36 J

118

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

119 08:38 Virtahepo ja kapybara

119

120 08:40 Коза Пуховая

120

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

121 08:42 Замзунзуберлижфиналиш

121

Максим Герасёв

Maskavas apgabals

122 08:44 Чупакабра и Ко

122

Олег Маценко

Maskava

Ольга Маценко

Maskava

123 08:46 AR-info.ru

123

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

124 08:48 Сам-Сам

124

125 08:50 Ротонда-70

125

Елена Старцева

Maskava

Дина Татаркина

Maskava

Софья Татаркина

Maskava

126 08:52 Дно и овощи: время решительных полумер

126

Григорий Смыслов

Maskava

127 08:54 DreamTeam

127

Алексей Б.

Sanktpēterburga

Ольга Л.

Sanktpēterburga

Станислав Х.

Sanktpēterburga

128 08:56 Пятый этаж

128

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

Евгения Скурат

Sanktpēterburga

129 08:58 Пятница

129

Наталия Фотенгауэр- Малиновская

Maskava

130 09:00 Тоторо

130

131 09:02 Абракадабра

131

Николай Пенкрат

Sanktpēterburga

Ксения Шигапова

Sanktpēterburga

132 09:04 Крошки Ру

132

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

133 09:06 Двое из Сарова

133

ВАлентина Кузнецова

Maskava

134 09:08 Валенки

134

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

135 09:10 Путь бобра

135

Кирилл Зендриков

Maskava

Маша Трофимова

Maskava

136 09:12 Ежова голова

136

137 09:14 НУиНУ

137

Анна Тихонова

Maskava

138 09:16 Умный Кот

138

139 09:18 Квант НастРоения

139

140 09:20 ТИХО-ходы

140

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Сергей Лукьянович

Sanktpēterburga

141 09:22 Неместные

141

Анастасия Махнева

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

142 09:24 Фин-тифлюшки

142

Ольга Попова

Maskavas apgabals

144 09:28 Вояджер

144

Антон Выдрин

Sanktpēterburga

Антон Фатеев

Sanktpēterburga

146 09:32 ТАКСА

146

148 09:36 Пугливый страус

148

Алёна Власова

Sanktpēterburga

Екатерина Гриценко

Sanktpēterburga

Игорь Макарьев

Sanktpēterburga

149 09:38 Стрела

149

Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей Стрельцов

Sanktpēterburga

150 09:40 Этюд

150

152 09:44 Ежики в тумане

152

Сергей Быков

Sanktpēterburga

Елена Быкова

Sanktpēterburga

153 09:46 ДиМари и Ко

153

Иван Кузнецов

Sanktpēterburga

Дмитрий Павлов

Sanktpēterburga

Мария Торопова

Sanktpēterburga

154 09:48 Всё успеть!

154

Андрей Пучков

Sanktpēterburga

Оля Ходюкова

Sanktpēterburga

Ирина Козлова

Sanktpēterburga

155 09:50 Buz

155

Иван Комаров

Jekaterinburga

Владислава Тихомирова

Jekaterinburga

157 09:54 Мозг и Мускул

157

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

158 09:56 Пилигримы

158

159 09:58 Sisu

159

161 10:02 Корону поправь!

161

162 10:04 Клинический случай

162

163 10:06 Matvej

163

Ксения Шагал

Sanktpēterburga

164 10:08 Ветеринарики

164

Светлана Муминова

Maskavas apgabals

165 10:10 EE

165

Елена Шмакова

Sanktpēterburga

166 10:12 The Pooh

166

Алла Ваулина

Sanktpēterburga

Павел Липанов

Sanktpēterburga

167 10:14 Полный дальше!

167

168 10:16 Первый пошел

168

Сергей Товпеко

Sanktpēterburga

169 10:18 Неспеша

169

Юлия Мирошниченко

Sanktpēterburga