Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Rifat Fazlyev
Sanktpēterburga   188 «Синяки в коленках» 10:28
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   158 «Квант НастРоения» 09:58
Petr Simonov
Sanktpēterburga   138 «Crossover» 09:38
Olga Verutina
Sanktpēterburga   103 «Переверни матрас!» 09:03
Дарья Алёхина
Sanktpēterburga   1126 «Катарсис» 11:06
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   101 «Трям» 09:01
Виктория Антонова
Sanktpēterburga   188 «Синяки в коленках» 10:28
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   104 «Qq» 09:04
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   109 «Жёваный крот» 09:09
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   155 «Тушканчики» 09:55
Ася Аркадьева
Sanktpēterburga   124 «А кто его знает» 09:24
Александр Баранов
Sanktpēterburga   182 «Йошта» 10:22
Любовь Белова
Sanktpēterburga   161 «Танки грязи не боятся» 10:01
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   181 «Sbornaya solyanka» 10:21
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   109 «Жёваный крот» 09:09
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   128 «Удачный день» 09:28
Елена Борзова
Sanktpēterburga   189 «Теплые коты» 10:29
Олег Босхомджиев
Sanktpēterburga   199 «Слабоумие и отвага» 10:39
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   123 «ВейерштрассЕ» 09:23
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   151 «БРыСьКа» 09:51
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   1136 «Хорошие Люди» 11:16
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   139 «Неестественный отбор» 09:39
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   179 «Маша и Медведь» 10:19
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   121 «Ежики в тумане» 09:21
Оксана Васильева
Sanktpēterburga   175 «Огоньки» 10:15
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   117 «Мешки с костями» 09:17
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   1116 «The Pooh+» 10:56
Алексей Векшин
Sanktpēterburga   1119 «От двух до пяти» 10:59
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   120 «Keepsake» 09:20
Виктория Волочай
Sanktpēterburga   170 «Neverwhere» 10:10
Валерия Головина
Sanktpēterburga   162 «Банановый кекс» 10:02
Анна Горелик
Sanktpēterburga   137 «Трое против ветра» 09:37
Марина Григорьева
Sanktpēterburga   1128 «Ключ!» 11:08
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   164 «Сан-Симон» 10:04
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   182 «Йошта» 10:22
Максим Далин
Sanktpēterburga   190 «Городские Робинзоны» 10:30
Марина Далина
Sanktpēterburga   190 «Городские Робинзоны» 10:30
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   112 «Искатели трепангов» 09:12
Эмилия Дзюба
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   154 «Борода Трусова» 09:54
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   141 «Las tortugas&Горыныч» 09:41
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   144 «Хвостатые» 09:44
Артём Евсеев
Sanktpēterburga   150 «па-де-катр» 09:50
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   101 «Трям» 09:01
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   122 «От рассвета до Просвета» 09:22
Миша Забелин
Sanktpēterburga   165 «Огурец» 10:05
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   163 «Шустряки» 10:03
Марина Засимова
Sanktpēterburga   166 «В поисках приключений» 10:06
Анастасия Зиниченко
Sanktpēterburga   1129 «А то у нас лапки» 11:09
Александра Зотова
Sanktpēterburga   108 «Corso & Co» 09:08
Екатерина Казакова
Sanktpēterburga   107 «К2» 09:07
Ольга Капустина
Sanktpēterburga   141 «Las tortugas&Горыныч» 09:41
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   129 «Rosas Pandan» 09:29
Елена Козлова
Sanktpēterburga   143 «Шипшандр» 09:43
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   154 «Борода Трусова» 09:54
Мария Коржеманова
Sanktpēterburga   148 «Пятый этаж» 09:48
Александр Коровин
Sanktpēterburga   178 «ЛИСЯТА» 10:18
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   149 «Люди Че» 09:49
Никита Краснов
Sanktpēterburga   154 «Борода Трусова» 09:54
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   120 «Keepsake» 09:20
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   1109 «Эврика» 10:49
Екатерина Кудряшова
Sanktpēterburga   186 «Институт благородных девиц» 10:26
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   147 «Бежим, и волосы назад» 09:47
Роман Кулагин
Puškina   158 «Квант НастРоения» 09:58
Елена Кутакова
Sanktpēterburga   1129 «А то у нас лапки» 11:09
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   123 «ВейерштрассЕ» 09:23
Ольга Лаврухина
Maskava   160 «Альма-матер» 10:00
Игорь Лапшов
Maskava   175 «Огоньки» 10:15
Ольга Лапшова
Sanktpēterburga   175 «Огоньки» 10:15
Валентина Лебедева
Pēterhofa   160 «Альма-матер» 10:00
Ольга Лебедева
Sanktpēterburga   1113 «Турбо» 10:53
Татьяна Левичева
Puškina   1129 «А то у нас лапки» 11:09
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   159 «Просто лучшие :-)» 09:59
Ольга Лысенко
Sanktpēterburga   126 «Картина маслом» 09:26
Анна Макарова
Sanktpēterburga   181 «Sbornaya solyanka» 10:21
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   106 «Бурундуй» 09:06
Юлия Маругина
Sanktpēterburga   1129 «А то у нас лапки» 11:09
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   140 «Суслики» 09:40
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   108 «Corso & Co» 09:08
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   1137 «Молодые ветра» 11:17
Инна Муртазина
Sanktpēterburga   1140 «Космические улитки» 11:20
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   186 «Институт благородных девиц» 10:26
Юлия Останина
Sanktpēterburga   1103 «команда М» 10:43
Ольга Передрий
Sanktpēterburga   119 «Сохраняйте спокойствие» 09:19
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   134 «Борщевики» 09:34
Ирина Печенькина
Sanktpēterburga   181 «Sbornaya solyanka» 10:21
Елена Пименова
Sanktpēterburga   184 «Пупсики» 10:24
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   197 «Маруся и Co» 10:37
Ксения Поздина
Jekaterinburga   1117 «Here» 10:57
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   115 «Спящий ленивец» 09:15
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   118 «AR-info.ru» 09:18
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   136 «Ну и ладно» 09:36
Сергей Реука
Sanktpēterburga   132 «Огни Самайна» 09:32
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   172 «Шопоголики» 10:12
Екатерина Рулева
Sanktpēterburga   1128 «Ключ!» 11:08
Сергей Рымарев
Puškina   152 «Городской наблюдатель» 09:52
Мария Савина
Sanktpēterburga   132 «Огни Самайна» 09:32
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   101 «Трям» 09:01
Надин Севастьянова
Sanktpēterburga   1128 «Ключ!» 11:08
Анна Семенова
Sanktpēterburga   194 «Синяя звезда» 10:34
Елена Сергеева
Sanktpēterburga   156 «Прыткие киты» 09:56
Игорь Сидоренко
Sanktpēterburga   188 «Синяки в коленках» 10:28
Евгения Скурат
Sanktpēterburga   148 «Пятый этаж» 09:48
Анна Слизун
Sanktpēterburga   162 «Банановый кекс» 10:02
Владимир Смирнов
Sanktpēterburga   156 «Прыткие киты» 09:56
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   114 «Обригаду» 09:14
Дарья Сныткина
Sanktpēterburga   1131 «Jentene» 11:11
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   164 «Сан-Симон» 10:04
Володимир Солтанов
Maskava   100 «Val e Ole» 09:00
Елена Спасская
Sanktpēterburga   1113 «Турбо» 10:53
Ирина Степанова
Sanktpēterburga   105 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:05
Александра Столярова
Sanktpēterburga   166 «В поисках приключений» 10:06
Анна Столярова
Sanktpēterburga   1134 «Три Узла» 11:14
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   195 «3D» 10:35
Анна Торопова
Sanktpēterburga   172 «Шопоголики» 10:12
Александр Трусов
Sanktpēterburga   154 «Борода Трусова» 09:54
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   105 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:05
Алексей Ушаков
Sanktpēterburga   150 «па-де-катр» 09:50
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   1105 «Ежики в морковке» 10:45
Александр Хаманин
Sanktpēterburga   119 «Сохраняйте спокойствие» 09:19
Любовь Хмельнова
Sanktpēterburga   180 «Firefly» 10:20
Татьяна Цветкова
Sanktpēterburga   157 «Привет» 09:57
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   147 «Бежим, и волосы назад» 09:47
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   149 «Люди Че» 09:49
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   1107 «Серендипити» 10:47
Яна Чумичева
Sanktpēterburga   1115 «Geek&Dance» 10:55
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   184 «Пупсики» 10:24
Александр Шпер
Maskava   161 «Танки грязи не боятся» 10:01
Наталья Шпер
Maskava   161 «Танки грязи не боятся» 10:01
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   149 «Люди Че» 09:49
Александр Юдин
Sanktpēterburga   125 «Yellow Sailor» 09:25
Ирина Ярощук
Sanktpēterburga   1112 «Трюфели, кексы и немного крем-брюле» 10:52
Stacey Ivanova
Sanktpēterburga   1139 «Dos turistas» 11:19
Olga Mukhina
Sanktpēterburga   192 «Raw sisters» 10:32
Анастасия Агеева
Sanktpēterburga   169 «Штурмовики» 10:09
Кирилл Анаевский
Sanktpēterburga   193 «Подрастай-ка!» 10:33
Иван Андреев
Sanktpēterburga   1102 «Телепузики» 10:42
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   1124 «Тёплый город» 11:04
Надежда Аникиева
Sanktpēterburga   1135 «Идеи» 11:15
Татьяна Боброва
Sanktpēterburga   1132 «Sirena-cat» 11:12
Наталия Вальтман
Sanktpēterburga   162 «Банановый кекс» 10:02
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   171 «Муфта» 10:11
Лев Голотюк
Maskava   1123 «Московские неозорные» 11:03
Виктория Грибова
Sanktpēterburga   1127 «Слоны Петербурга» 11:07
Марина Данилова
Sanktpēterburga   1133 «Пышки» 11:13
Дмитрий Дёмин
Sanktpēterburga   170 «Neverwhere» 10:10
Надежда Донина
Sanktpēterburga   1131 «Jentene» 11:11
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   1138 «Корюшка на диване» 11:18
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   183 «Варежки» 10:23
Ольга Замула
Sanktpēterburga   1133 «Пышки» 11:13
Елена Ибрагимова
Sanktpēterburga   167 «Аццкие йожыги» 10:07
Максим Иксанов
Ļeņingradas apgabals   191 «Вечерний Пушкин» 10:31
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   107 «К2» 09:07
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   145 «Имени третьего медвежонка» 09:45
Ольга Кардаш
Sanktpēterburga   135 «Так получилось» 09:35
Инна Ковалевская
Sanktpēterburga   1120 «ДОБА ДУТА!» 11:00
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   1122 «Hannila» 11:02
Татьяна Котенева
Sanktpēterburga   1112 «Трюфели, кексы и немного крем-брюле» 10:52
Екатерина Куданова
Sanktpēterburga   150 «па-де-катр» 09:50
Елена Кустова
Sanktpēterburga   1130 «Из Таблетки без колёс» 11:10
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   110 «Зер гут» 09:10
Сылу Латыпова
Sanktpēterburga   138 «Crossover» 09:38
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   198 «Все путем!» 10:38
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   198 «Все путем!» 10:38
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   1106 «Muha» 10:46
Ландышева Любовь
Sanktpēterburga   1111 «Билет на балет» 10:51
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   106 «Бурундуй» 09:06
Дарья Матыскевич
Sanktpēterburga   140 «Суслики» 09:40
Ольга Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   140 «Суслики» 09:40
Вадим Межерицкий
Sanktpēterburga   1112 «Трюфели, кексы и немного крем-брюле» 10:52
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   196 «Бешеные черепахи» 10:36
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   1127 «Слоны Петербурга» 11:07
Надежда Моисеева
Sanktpēterburga   1114 «КозяБозя» 10:54
Виктор Морозов
Sanktpēterburga   146 «ПолШиМо» 09:46
Наталья Муратова
Sanktpēterburga   176 «Раздватричетырепятьвышелктотопогулять» 10:16
Денис Петров
Sanktpēterburga   133 «Хливкие шорьки» 09:33
Юлия Пономарева
Sanktpēterburga   131 «Без Шапочек» 09:31
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   168 «Лема» 10:08
Ольга Раева
Sanktpēterburga   105 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:05
Сергей Рождественский
Sanktpēterburga   187 «Боливар Трактор» 10:27
Никита Семенов
Sanktpēterburga   1135 «Идеи» 11:15
Дарья Семенова
Sanktpēterburga   173 «Белокрылый психролют» 10:13
Александр Сидько
Sanktpēterburga   1118 «STR» 10:58
Светлана Сныткина
Sanktpēterburga   1131 «Jentene» 11:11
Диана Соболева
Sanktpēterburga   1101 «Скорпионы» 10:41
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   147 «Бежим, и волосы назад» 09:47
Александр Сперанцев
Sanktpēterburga   173 «Белокрылый психролют» 10:13
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   102 «Крошки Ру» 09:02
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   111 «Фёдоры» 09:11
Мария Уразова
Sanktpēterburga   138 «Crossover» 09:38
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   112 «Искатели трепангов» 09:12
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   101 «Трям» 09:01
Софья Фомина
Sanktpēterburga   1140 «Космические улитки» 11:20
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   111 «Фёдоры» 09:11
Пандора Ханжина-Цветкова
Sanktpēterburga   142 «Хрень-с-горы» 09:42
Артем Цимко
Ļeņingradas apgabals   140 «Суслики» 09:40
Николай Чашников
Sanktpēterburga   1107 «Серендипити» 10:47
Илья Шалапанов
Sanktpēterburga   156 «Прыткие киты» 09:56
Анна Щекутьева
Sanktpēterburga   1108 «Usain Bolt & Co» 10:48
Юлия Ярославкина
Sanktpēterburga   185 «Крутышки» 10:25
Liubov Bakhareva
Sanktpēterburga   192 «Raw sisters» 10:32
Aleksandra Borshcheva
Sanktpēterburga   192 «Raw sisters» 10:32
Nikita Ivanov
Sanktpēterburga   1139 «Dos turistas» 11:19
Svetlana Krzhizhanovskaya
Sanktpēterburga   1104 «Лонгборднутая биполярочка» 10:44
Polina Kulakova
Sanktpēterburga   121 «Ежики в тумане» 09:21
Ole Mi
Sanktpēterburga   100 «Val e Ole» 09:00
Tatiana Mileshina
Sanktpēterburga   192 «Raw sisters» 10:32
Mikhail Nikolaev
Sanktpēterburga   103 «Переверни матрас!» 09:03
Елизавета Андреева
Sanktpēterburga   171 «Муфта» 10:11
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   1102 «Телепузики» 10:42
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   184 «Пупсики» 10:24
Сергей Афанасов
Sanktpēterburga   1108 «Usain Bolt & Co» 10:48
Катя Балдышева
Sanktpēterburga   136 «Ну и ладно» 09:36
Татьяна Баранова
Sanktpēterburga   193 «Подрастай-ка!» 10:33
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   148 «Пятый этаж» 09:48
Таисия Березина
Sanktpēterburga   1115 «Geek&Dance» 10:55
Ольга Березовская
Sanktpēterburga   185 «Крутышки» 10:25
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   110 «Зер гут» 09:10
Анна Бойкова
Sanktpēterburga   137 «Трое против ветра» 09:37
Дмитрий Бровин
Sanktpēterburga   1118 «STR» 10:58
Варвара Бурдина
Sanktpēterburga   1136 «Хорошие Люди» 11:16
Светлана Бурдина
Sanktpēterburga   1136 «Хорошие Люди» 11:16
Александра Бусыгина
Sanktpēterburga   139 «Неестественный отбор» 09:39
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   139 «Неестественный отбор» 09:39
Сергей Быков
Sanktpēterburga   121 «Ежики в тумане» 09:21
Юлия Быстрова
Sanktpēterburga   155 «Тушканчики» 09:55
Юрий Васильев
Sanktpēterburga   109 «Жёваный крот» 09:09
Виталий Ватулин
Sanktpēterburga   1136 «Хорошие Люди» 11:16
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   189 «Теплые коты» 10:29
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   111 «Фёдоры» 09:11
Ярослав Волков
Sanktpēterburga   1101 «Скорпионы» 10:41
Анастасия Волкова
Sanktpēterburga   1101 «Скорпионы» 10:41
Сергей Вязов
Sanktpēterburga   1100 «Селяне-старшие» 10:40
Алексей Гаврилов
Sanktpēterburga   1134 «Три Узла» 11:14
Анастасия Гончар
Sanktpēterburga   185 «Крутышки» 10:25
Анастасия Гржибовская
Sanktpēterburga   1104 «Лонгборднутая биполярочка» 10:44
Дмитрий Грибов
Sanktpēterburga   156 «Прыткие киты» 09:56
Светлана Грознова
Sanktpēterburga   1109 «Эврика» 10:49
Дмитрий Далин
Sanktpēterburga   190 «Городские Робинзоны» 10:30
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   141 «Las tortugas&Горыныч» 09:41
Светлана Дорохова
Sanktpēterburga   128 «Удачный день» 09:28
Болот Дугаржапов
Sanktpēterburga   199 «Слабоумие и отвага» 10:39
Александра Дундур
Sanktpēterburga   1104 «Лонгборднутая биполярочка» 10:44
Александр Егоров
Sanktpēterburga   183 «Варежки» 10:23
Софья Егорова
Sanktpēterburga   126 «Картина маслом» 09:26
Вероника Елагина
Sanktpēterburga   1109 «Эврика» 10:49
Евгения Железная
Sanktpēterburga   185 «Крутышки» 10:25
Валерия Журавлева
Sanktpēterburga   1126 «Катарсис» 11:06
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   197 «Маруся и Co» 10:37
София Зеликова
Sanktpēterburga   1119 «От двух до пяти» 10:59
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   116 «Петербургские странники» 09:16
Татьяна Иванова
Sanktpēterburga   1111 «Билет на балет» 10:51
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   129 «Rosas Pandan» 09:29
Ирина Карташова
Sanktpēterburga   109 «Жёваный крот» 09:09
Алексей Киреев
Sanktpēterburga   169 «Штурмовики» 10:09
Екатерина Клавдиева
Sanktpēterburga   189 «Теплые коты» 10:29
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   141 «Las tortugas&Горыныч» 09:41
Наталия Ковтуненко
Sanktpēterburga   1104 «Лонгборднутая биполярочка» 10:44
Валера Колмак
Sanktpēterburga   1101 «Скорпионы» 10:41
Дарья Короткова
Sanktpēterburga   127 «Улитки в тумане» 09:27
Анна Кропотина
Sanktpēterburga   175 «Огоньки» 10:15
Элина Кудашова
Sanktpēterburga   191 «Вечерний Пушкин» 10:31
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   1117 «Here» 10:57
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   110 «Зер гут» 09:10
Леонид Лаврентьев
Sanktpēterburga   172 «Шопоголики» 10:12
Елизавета Лавриновская
Sanktpēterburga   129 «Rosas Pandan» 09:29
Надежда Лебедева
Sanktpēterburga   108 «Corso & Co» 09:08
Павел Липанов
Sanktpēterburga   1116 «The Pooh+» 10:56
Светлана Лурье
Sanktpēterburga   176 «Раздватричетырепятьвышелктотопогулять» 10:16
Елена Любич
Sanktpēterburga   134 «Борщевики» 09:34
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   191 «Вечерний Пушкин» 10:31
Светлана Малашенко
Sanktpēterburga   104 «Qq» 09:04
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   160 «Альма-матер» 10:00
Леонид Мелькишев
Sanktpēterburga   189 «Теплые коты» 10:29
Денис Механиков
Sanktpēterburga   1105 «Ежики в морковке» 10:45
Ксения Миненкова
Sanktpēterburga   137 «Трое против ветра» 09:37
Борис Молчан
Sanktpēterburga   143 «Шипшандр» 09:43
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   171 «Муфта» 10:11
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   160 «Альма-матер» 10:00
Мария Никитина
Sanktpēterburga   105 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:05
Елена Новикова
Sanktpēterburga   117 «Мешки с костями» 09:17
Антон Новожилов
Sanktpēterburga   172 «Шопоголики» 10:12
Виктория Носовицкая
Sanktpēterburga   127 «Улитки в тумане» 09:27
Сергей Озеров
Sanktpēterburga   1135 «Идеи» 11:15
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   118 «AR-info.ru» 09:18
Ирина Парменова
Sanktpēterburga   163 «Шустряки» 10:03
Евгений Пелых
Sanktpēterburga   139 «Неестественный отбор» 09:39
Ярослав Переяслов
Sanktpēterburga   170 «Neverwhere» 10:10
Ирина Петрова
Sanktpēterburga   137 «Трое против ветра» 09:37
Алёна Подгайская
Sanktpēterburga   120 «Keepsake» 09:20
Алена Поляшова
Sanktpēterburga   117 «Мешки с костями» 09:17
Татьяна Пшеничная
Sanktpēterburga   147 «Бежим, и волосы назад» 09:47
Мария Раззак
Sanktpēterburga   1127 «Слоны Петербурга» 11:07
Екатерина Рождественская
Sanktpēterburga   187 «Боливар Трактор» 10:27
Наталья Романовская
Sanktpēterburga   157 «Привет» 09:57
Александр Руденко
Sanktpēterburga   143 «Шипшандр» 09:43
Екатерина Руденко
Sanktpēterburga   143 «Шипшандр» 09:43
Михаил Рымарев
Puškina   152 «Городской наблюдатель» 09:52
Надежда Рымарева
Puškina   152 «Городской наблюдатель» 09:52
Антон Рысьев
Sanktpēterburga   1115 «Geek&Dance» 10:55
Елена Рютина
Sanktpēterburga   1122 «Hannila» 11:02
Александра Савина
Sanktpēterburga   132 «Огни Самайна» 09:32
Арстлан Самитов
Sanktpēterburga   1127 «Слоны Петербурга» 11:07
Дмитрий Самолетов
Sanktpēterburga   163 «Шустряки» 10:03
Наталия Селиванова
Sanktpēterburga   136 «Ну и ладно» 09:36
Антон Семенов
Sanktpēterburga   164 «Сан-Симон» 10:04
Виктор Семенов
Sanktpēterburga   194 «Синяя звезда» 10:34
Виталий Семенов
Sanktpēterburga   194 «Синяя звезда» 10:34
Мария Семенова
Sanktpēterburga   194 «Синяя звезда» 10:34
Ольга Симакова
Maskava   1123 «Московские неозорные» 11:03
Антон Симплтон
Sanktpēterburga   1130 «Из Таблетки без колёс» 11:10
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   129 «Rosas Pandan» 09:29
Лиза Сластенова
Sanktpēterburga   148 «Пятый этаж» 09:48
Владимир Смирнов
Sanktpēterburga   1114 «КозяБозя» 10:54
Елизавета Соболева
Sanktpēterburga   1114 «КозяБозя» 10:54
Катерина Соколова
Sanktpēterburga   153 «Засады» 09:53
Вячеслав Солунди
Sanktpēterburga   1109 «Эврика» 10:49
Александр Спирин
Sanktpēterburga   1100 «Селяне-старшие» 10:40
Мария Спирина
Sanktpēterburga   1100 «Селяне-старшие» 10:40
Татьяна Спирина
Sanktpēterburga   1100 «Селяне-старшие» 10:40
Ирина Стоколяс
Sanktpēterburga   1115 «Geek&Dance» 10:55
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   102 «Крошки Ру» 09:02
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   1122 «Hannila» 11:02
Марина Татаринова
Sanktpēterburga   1113 «Турбо» 10:53
Юлия Титова
Sanktpēterburga   1135 «Идеи» 11:15
Анжелика Трофимова
Sanktpēterburga   138 «Crossover» 09:38
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   163 «Шустряки» 10:03
Руслан Усмонов
Sanktpēterburga   188 «Синяки в коленках» 10:28
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   168 «Лема» 10:08
Оля Фёдорова
Sanktpēterburga   1118 «STR» 10:58
Анастасия Фомина
Sanktpēterburga   125 «Yellow Sailor» 09:25
Ксения Франчук
Maskava   1123 «Московские неозорные» 11:03
Гриша Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   142 «Хрень-с-горы» 09:42
Максим Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   142 «Хрень-с-горы» 09:42
Станислав Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   142 «Хрень-с-горы» 09:42
Денис Хмельнов
Sanktpēterburga   180 «Firefly» 10:20
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   136 «Ну и ладно» 09:36
Александра Чернышева
Гатчина   178 «ЛИСЯТА» 10:18
Александра Чернышова
Sanktpēterburga   1113 «Турбо» 10:53
Юлия Шапошникова
Sanktpēterburga   1114 «КозяБозя» 10:54
Виталий Шаранов
Sanktpēterburga   187 «Боливар Трактор» 10:27
Алена Шарашова
Sanktpēterburga   117 «Мешки с костями» 09:17
Анастасия Щекутьева
Sanktpēterburga   1108 «Usain Bolt & Co» 10:48
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   179 «Маша и Медведь» 10:19
Дарья Юськова
Sanktpēterburga   131 «Без Шапочек» 09:31
Ирина Яковлева
Sanktpēterburga   176 «Раздватричетырепятьвышелктотопогулять» 10:16
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Val e Ole
Ole Mi

Sanktpēterburga

101 09:01 Трям

101

102 09:02 Крошки Ру

102

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

103 09:03 Переверни матрас!

103

Olga Verutina

Sanktpēterburga

Mikhail Nikolaev

Sanktpēterburga

104 09:04 Qq

104

Светлана Малашенко

Sanktpēterburga

105 09:05 Ползём, любуемся пейзажем

105

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Мария Никитина

Sanktpēterburga

106 09:06 Бурундуй

106

107 09:07 К2

107

108 09:08 Corso & Co

108

Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Надежда Лебедева

Sanktpēterburga

109 09:09 Жёваный крот

109

Юрий Васильев

Sanktpēterburga

Ирина Карташова

Sanktpēterburga

110 09:10 Зер гут

110

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Надежда Кухтенкова

Sanktpēterburga

111 09:11 Фёдоры

111

Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

Александра Виноградова

Sanktpēterburga

112 09:12 Искатели трепангов

112

114 09:14 Обригаду
115 09:15 Спящий ленивец

115

116 09:16 Петербургские странники

116

Елена Зиннатуллина

Sanktpēterburga

117 09:17 Мешки с костями

117

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Алена Поляшова

Sanktpēterburga

Алена Шарашова

Sanktpēterburga

118 09:18 AR-info.ru

118

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

119 09:19 Сохраняйте спокойствие

119

120 09:20 Keepsake

120

Алёна Подгайская

Sanktpēterburga

121 09:21 Ежики в тумане

121

Polina Kulakova

Sanktpēterburga

Сергей Быков

Sanktpēterburga

122 09:22 От рассвета до Просвета

122

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

123 09:23 ВейерштрассЕ

123

124 09:24 А кто его знает

124

Ася Аркадьева

Sanktpēterburga

125 09:25 Yellow Sailor

125

Александр Юдин

Sanktpēterburga

Анастасия Фомина

Sanktpēterburga

126 09:26 Картина маслом

126

Ольга Лысенко

Sanktpēterburga

Софья Егорова

Sanktpēterburga

127 09:27 Улитки в тумане

127

Дарья Короткова

Sanktpēterburga

Виктория Носовицкая

Sanktpēterburga

128 09:28 Удачный день

128

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Светлана Дорохова

Sanktpēterburga

129 09:29 Rosas Pandan

129

Михаил Карманов

Sanktpēterburga

Елизавета Лавриновская

Sanktpēterburga

Антошка Сириченко

Sanktpēterburga

131 09:31 Без Шапочек

131

Дарья Юськова

Sanktpēterburga

132 09:32 Огни Самайна

132

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

133 09:33 Хливкие шорьки

133

Денис Петров

Sanktpēterburga

134 09:34 Борщевики

134

Елена Любич

Sanktpēterburga

135 09:35 Так получилось

135

Ольга Кардаш

Sanktpēterburga

136 09:36 Ну и ладно

136

Катя Балдышева

Sanktpēterburga

Наталия Селиванова

Sanktpēterburga

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

137 09:37 Трое против ветра

137

Анна Горелик

Sanktpēterburga

Анна Бойкова

Sanktpēterburga

Ксения Миненкова

Sanktpēterburga

Ирина Петрова

Sanktpēterburga

138 09:38 Crossover

138

Petr Simonov

Sanktpēterburga

Сылу Латыпова

Sanktpēterburga

Мария Уразова

Sanktpēterburga

Анжелика Трофимова

Sanktpēterburga

139 09:39 Неестественный отбор

139

Александра Бусыгина

Sanktpēterburga

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Евгений Пелых

Sanktpēterburga

140 09:40 Суслики

140

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

141 09:41 Las tortugas&Горыныч

141

Анастасия Добровольская

Sanktpēterburga

Александр Клюкин

Sanktpēterburga

142 09:42 Хрень-с-горы

142

Гриша Ханжин-Цветков

Sanktpēterburga

Максим Ханжин-Цветков

Sanktpēterburga

Станислав Ханжин-Цветков

Sanktpēterburga

143 09:43 Шипшандр

143

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Борис Молчан

Sanktpēterburga

Александр Руденко

Sanktpēterburga

Екатерина Руденко

Sanktpēterburga

144 09:44 Хвостатые

144

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

145 09:45 Имени третьего медвежонка

145

Ольга Калинина

Sanktpēterburga

146 09:46 ПолШиМо

146

Виктор Морозов

Sanktpēterburga

147 09:47 Бежим, и волосы назад

147

Татьяна Пшеничная

Sanktpēterburga

148 09:48 Пятый этаж

148

Евгения Скурат

Sanktpēterburga

Дмитрий Барашев

Sanktpēterburga

Лиза Сластенова

Sanktpēterburga

149 09:49 Люди Че

149

150 09:50 па-де-катр

150

151 09:51 БРыСьКа

151

Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

152 09:52 Городской наблюдатель

152

Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

153 09:53 Засады

153

Катерина Соколова

Sanktpēterburga

154 09:54 Борода Трусова

154

Эмилия Дзюба

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Никита Краснов

Sanktpēterburga

155 09:55 Тушканчики

155

Юлия Быстрова

Sanktpēterburga

156 09:56 Прыткие киты

156

Елена Сергеева

Sanktpēterburga

Илья Шалапанов

Sanktpēterburga

Дмитрий Грибов

Sanktpēterburga

157 09:57 Привет

157

Наталья Романовская

Sanktpēterburga

158 09:58 Квант НастРоения

158

159 09:59 Просто лучшие :-)

159

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

160 10:00 Альма-матер

160

Наталия Мартынова

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

161 10:01 Танки грязи не боятся

161

162 10:02 Банановый кекс

162

163 10:03 Шустряки

163

Ирина Парменова

Sanktpēterburga

Дмитрий Самолетов

Sanktpēterburga

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

164 10:04 Сан-Симон

164

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Антон Семенов

Sanktpēterburga

165 10:05 Огурец

165

Миша Забелин

Sanktpēterburga

166 10:06 В поисках приключений

166

167 10:07 Аццкие йожыги

167

168 10:08 Лема

168

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

169 10:09 Штурмовики

169

Алексей Киреев

Sanktpēterburga

170 10:10 Neverwhere

170

Дмитрий Дёмин

Sanktpēterburga

Ярослав Переяслов

Sanktpēterburga

171 10:11 Муфта

171

Елизавета Андреева

Sanktpēterburga

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

172 10:12 Шопоголики

172

Ната Рощупкина

Sanktpēterburga

Анна Торопова

Sanktpēterburga

Леонид Лаврентьев

Sanktpēterburga

Антон Новожилов

Sanktpēterburga

173 10:13 Белокрылый психролют

173

175 10:15 Огоньки

175

Ольга Лапшова

Sanktpēterburga

Анна Кропотина

Sanktpēterburga

176 10:16 Раздватричетырепятьвышелктотопогулять

176

Светлана Лурье

Sanktpēterburga

Ирина Яковлева

Sanktpēterburga

178 10:18 ЛИСЯТА

178

Александра Чернышева

Гатчина

179 10:19 Маша и Медведь

179

Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

180 10:20 Firefly

180

Денис Хмельнов

Sanktpēterburga

181 10:21 Sbornaya solyanka

181

182 10:22 Йошта

182

183 10:23 Варежки

183

Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Александр Егоров

Sanktpēterburga

184 10:24 Пупсики

184

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

185 10:25 Крутышки

185

Ольга Березовская

Sanktpēterburga

Анастасия Гончар

Sanktpēterburga

Евгения Железная

Sanktpēterburga

186 10:26 Институт благородных девиц

186

187 10:27 Боливар Трактор

187

Екатерина Рождественская

Sanktpēterburga

Виталий Шаранов

Sanktpēterburga

188 10:28 Синяки в коленках

188

Rifat Fazlyev

Sanktpēterburga

Руслан Усмонов

Sanktpēterburga

189 10:29 Теплые коты

189

Елена Борзова

Sanktpēterburga

Татьяна Ведьгун

Sanktpēterburga

Екатерина Клавдиева

Sanktpēterburga

Леонид Мелькишев

Sanktpēterburga

190 10:30 Городские Робинзоны

190

Максим Далин

Sanktpēterburga

Марина Далина

Sanktpēterburga

Дмитрий Далин

Sanktpēterburga

191 10:31 Вечерний Пушкин

191

Максим Иксанов

Ļeņingradas apgabals

Элина Кудашова

Sanktpēterburga

Алина Мазеева

Sanktpēterburga

192 10:32 Raw sisters

192

Olga Mukhina

Sanktpēterburga

Liubov Bakhareva

Sanktpēterburga

Aleksandra Borshcheva

Sanktpēterburga

Tatiana Mileshina

Sanktpēterburga

193 10:33 Подрастай-ка!

193

Татьяна Баранова

Sanktpēterburga

194 10:34 Синяя звезда

194

Анна Семенова

Sanktpēterburga

Виктор Семенов

Sanktpēterburga

Виталий Семенов

Sanktpēterburga

Мария Семенова

Sanktpēterburga

195 10:35 3D

195

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

196 10:36 Бешеные черепахи

196

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

197 10:37 Маруся и Co

197

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

198 10:38 Все путем!

198

199 10:39 Слабоумие и отвага

199

Болот Дугаржапов

Sanktpēterburga

1100 10:40 Селяне-старшие

1100

Сергей Вязов

Sanktpēterburga

Александр Спирин

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

Татьяна Спирина

Sanktpēterburga

1101 10:41 Скорпионы

1101

Диана Соболева

Sanktpēterburga

Ярослав Волков

Sanktpēterburga

Анастасия Волкова

Sanktpēterburga

Валера Колмак

Sanktpēterburga

1102 10:42 Телепузики

1102

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

1103 10:43 команда М

1103

Юлия Останина

Sanktpēterburga

1104 10:44 Лонгборднутая биполярочка

1104

Svetlana Krzhizhanovskaya

Sanktpēterburga

Анастасия Гржибовская

Sanktpēterburga

Александра Дундур

Sanktpēterburga

Наталия Ковтуненко

Sanktpēterburga

1105 10:45 Ежики в морковке

1105

Денис Механиков

Sanktpēterburga

1106 10:46 Muha

1106

1107 10:47 Серендипити

1107

1108 10:48 Usain Bolt & Co

1108

Анна Щекутьева

Sanktpēterburga

Сергей Афанасов

Sanktpēterburga

Анастасия Щекутьева

Sanktpēterburga

1109 10:49 Эврика

1109

Светлана Грознова

Sanktpēterburga

Вероника Елагина

Sanktpēterburga

Вячеслав Солунди

Sanktpēterburga

1111 10:51 Билет на балет

1111

Татьяна Иванова

Sanktpēterburga

1112 10:52 Трюфели, кексы и немного крем-брюле

1112

1113 10:53 Турбо

1113

Ольга Лебедева

Sanktpēterburga

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Марина Татаринова

Sanktpēterburga

Александра Чернышова

Sanktpēterburga

1114 10:54 КозяБозя

1114

Владимир Смирнов

Sanktpēterburga

Елизавета Соболева

Sanktpēterburga

Юлия Шапошникова

Sanktpēterburga

1115 10:55 Geek&Dance

1115

Яна Чумичева

Sanktpēterburga

Таисия Березина

Sanktpēterburga

Антон Рысьев

Sanktpēterburga

Ирина Стоколяс

Sanktpēterburga

1116 10:56 The Pooh+

1116

Алла Ваулина

Sanktpēterburga

Павел Липанов

Sanktpēterburga

1117 10:57 Here

1117

Елена Кузнецова

Jekaterinburga

1118 10:58 STR

1118

Дмитрий Бровин

Sanktpēterburga

Оля Фёдорова

Sanktpēterburga

1119 10:59 От двух до пяти

1119

Алексей Векшин

Sanktpēterburga

София Зеликова

Sanktpēterburga

1120 11:00 ДОБА ДУТА!

1120

1122 11:02 Hannila

1122

Елена Рютина

Sanktpēterburga

Анна Сысоева

Sanktpēterburga

1123 11:03 Московские неозорные

1123

Ольга Симакова

Maskava

Ксения Франчук

Maskava

1124 11:04 Тёплый город

1124

1126 11:06 Катарсис

1126

Дарья Алёхина

Sanktpēterburga

Валерия Журавлева

Sanktpēterburga

1127 11:07 Слоны Петербурга

1127

Мария Раззак

Sanktpēterburga

Арстлан Самитов

Sanktpēterburga

1128 11:08 Ключ!

1128

1129 11:09 А то у нас лапки

1129

1130 11:10 Из Таблетки без колёс

1130

Елена Кустова

Sanktpēterburga

Антон Симплтон

Sanktpēterburga

1131 11:11 Jentene

1131

1132 11:12 Sirena-cat

1132

1133 11:13 Пышки

1133

Ольга Замула

Sanktpēterburga

1134 11:14 Три Узла

1134

Анна Столярова

Sanktpēterburga

Алексей Гаврилов

Sanktpēterburga

1135 11:15 Идеи

1135

Никита Семенов

Sanktpēterburga

Сергей Озеров

Sanktpēterburga

Юлия Титова

Sanktpēterburga

1136 11:16 Хорошие Люди

1136

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

Варвара Бурдина

Sanktpēterburga

Светлана Бурдина

Sanktpēterburga

Виталий Ватулин

Sanktpēterburga

1137 11:17 Молодые ветра

1137

1138 11:18 Корюшка на диване

1138

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

1139 11:19 Dos turistas

1139

Stacey Ivanova

Sanktpēterburga

Nikita Ivanov

Sanktpēterburga

1140 11:20 Космические улитки

1140

Инна Муртазина

Sanktpēterburga

Софья Фомина

Sanktpēterburga