Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Assia Anistratenko
Sanktpēterburga   P426 «Кварки» 09:52
Polina Kunitsyna
Sanktpēterburga   P470 «Парагвай» 11:20
Alexey Lagunov
Sanktpēterburga   P420 «Summertime Sadness» 09:40
Paul Mulenko
Sanktpēterburga   P440 «ЛЕнивые Ворчливые ПРОвокаторы» 10:20
Irina Pavlova
Rīga   P442 «Эстонские Белки» 10:24
Евгений Аверкин
Maskava   P419 «Шизики Шутят» 09:38
Алия Агаева
Sanktpēterburga   P407 «Порошок» 09:14
Ирина Балыбердина
Sanktpēterburga   P410 «Фифа, Цаца и Фря» 09:20
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   P475 «КоФе» 11:30
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   P452 «Белый Ус» 10:44
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   P428 «команда №327» 09:56
Павел Бренс
Sanktpēterburga   P454 «Мозговой шторм» 10:48
Никита Буряков
Sanktpēterburga   P437 «Кантри» 10:14
Илья Воронцов
Maskava   P418 «Ах только бы в этот раз мне не опоздать» 09:36
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   P479 «Клан Сусаниных» 11:38
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   P463 «Клуб 208» 11:06
Екатерина Грибова
Sanktpēterburga   P426 «Кварки» 09:52
Кирилл Грушецкий
Sanktpēterburga   P444 «Orav ja Siil» 10:28
Святослав Грязнов
Sanktpēterburga   P480 «Всем сладкий рулет» 11:40
Михаил Гурфинг
Sanktpēterburga   P425 «Команда-А» 09:50
Александр Дерендяев
Maskava   P474 «makes perfect sense» 11:28
Наталья Долгушина
Sanktpēterburga   P447 «Муфта, Полботинка и Моховая Борода » 10:34
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   P413 «Laevavarustajad» 09:26
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   P402 «Д'Амба» 09:04
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   P402 «Д'Амба» 09:04
Кира Ерёмина
Sanktpēterburga   P482 «Сириус» 11:44
Егор Ермаков
Sanktpēterburga   P483 «Двойное унынье» 11:46
Владимир Журкин
Sanktpēterburga   P445 «ПашаСвариПиво» 10:30
Анна Зиневич
Tallina   P438 «Fox&Wolf» 10:16
Александра Зотова
Sanktpēterburga   P416 «Corso & Co» 09:32
Виктор Ильин
Sanktpēterburga   P428 «команда №327» 09:56
Владимир Иофик
Maskava   P461 «Мы опоздаем» 11:02
Митя Иоффе
Sanktpēterburga   P462 «Евро-55» 11:04
Анна Кичатова
Sanktpēterburga   P466 «Неизведанный WestCall» 11:12
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   P433 «Ultimate Survival» 10:06
Павел Клевцов
Sanktpēterburga   P415 «Черная каракатица» 09:30
Елена Козлова
Sanktpēterburga   P413 «Laevavarustajad» 09:26
Ольга Колесникова
Sanktpēterburga   P428 «команда №327» 09:56
Екатерина Коляскина
Maskava   P412 «Пушистые тушки» 09:24
Татьяна Комарова
Sanktpēterburga   P417 «Горячие пятки» 09:34
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   P456 «Солнышко» 10:52
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   P403 «Rabid Ferrets» 09:06
Павел Криштальский
Maskava   P474 «makes perfect sense» 11:28
Елена Крымова
Sanktpēterburga   P460 «На волю в пампасы» 11:00
Полина Кузьмина
Sanktpēterburga   P409 «Сашина команда» 09:18
Юрий Курочкин
Sanktpēterburga   P411 «Прокрастинация и лень» 09:22
Алексей Ланцов
Sanktpēterburga   P455 «Далеко ли до Таллина?» 10:50
Валентина Лебедева
Pēterhofa   P400 «Альма-матер» 09:00
Алексей Матюхин
Sanktpēterburga   P445 «ПашаСвариПиво» 10:30
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   P400 «Альма-матер» 09:00
Наталия Мильштейн
Maskava   P404 «Пятница» 09:08
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   P416 «Corso & Co» 09:32
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   P463 «Клуб 208» 11:06
Мария Новокович
Sanktpēterburga   P436 «Маленькая компания» 10:12
Надежда Новоселова
Sanktpēterburga   P447 «Муфта, Полботинка и Моховая Борода » 10:34
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   P415 «Черная каракатица» 09:30
Всеволод Опарин
Sanktpēterburga   P453 «Мы — не ангелы» 10:46
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   P409 «Сашина команда» 09:18
Лидия Пантелеева
Sanktpēterburga   P445 «ПашаСвариПиво» 10:30
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   P401 «Мыкола Питерский» 09:02
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   P408 «ellki» 09:16
Юлька Петрова
Sanktpēterburga   P440 «ЛЕнивые Ворчливые ПРОвокаторы» 10:20
Сергей Платонов
Sanktpēterburga   P450 «Гомер Симпсон» 10:40
Марина Платонова
Sanktpēterburga   P450 «Гомер Симпсон» 10:40
Наталья Плотникова
Maskava   P466 «Неизведанный WestCall» 11:12
Анастасия Подругина
Maskava   P467 «19+» 11:14
Валерия Подругина
Maskava   P467 «19+» 11:14
Анастасия Потягалова
Maskava   P412 «Пушистые тушки» 09:24
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   P410 «Фифа, Цаца и Фря» 09:20
Ксения Романова
Tālo ārzemju pilsētas   P403 «Rabid Ferrets» 09:06
Мария Савельева
Sanktpēterburga   P481 «Неспортивная команда» 11:42
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   P403 «Rabid Ferrets» 09:06
Сергей Селезнёв
Maskava   P436 «Маленькая компания» 10:12
Дарья Синицына
Sanktpēterburga   P437 «Кантри» 10:14
Иван Скоробогатов
Sanktpēterburga   P443 «Grill Bar Team» 10:26
Евгения Скоробогатова
Sanktpēterburga   P443 «Grill Bar Team» 10:26
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   P441 «Потом придумаем» 10:22
Владимир Смирнов
Sanktpēterburga   P470 «Парагвай» 11:20
Павел Спигин
Sanktpēterburga   P435 «Тёплые рейтузы» 10:10
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   P464 «3D» 11:08
Юлия Тихомирова
Sanktpēterburga   P446 «Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева» 10:32
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   P423 «Божьи Одуванчики» 09:46
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   P422 «ТИХО-ходы» 09:44
Александр Тобенгауз
Maskava   P419 «Шизики Шутят» 09:38
Мария Трусова
Sanktpēterburga   P458 «МИ» 10:56
Саша Туманова
Sanktpēterburga   P457 «Сальвадор Гог» 10:54
Никита Тхоржевский
Sanktpēterburga   P483 «Двойное унынье» 11:46
Яна Ундозёрова
Sanktpēterburga   P437 «Кантри» 10:14
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   P441 «Потом придумаем» 10:22
Ксения Шагал
Sanktpēterburga   P429 «Матвей» 09:58
Елена Швец
Sanktpēterburga   P415 «Черная каракатица» 09:30
Лидия Шкуратова
Sanktpēterburga   P421 «МА-ЛИ-НА» 09:42
Анна Явейн
Sanktpēterburga   P480 «Всем сладкий рулет» 11:40
Софья Янчевская
Sanktpēterburga   P444 «Orav ja Siil» 10:28
Artem Leonov
Sanktpēterburga   P449 «Чистые печенья II» 10:38
Mikhail Sorokin
Sanktpēterburga   P405 «Team "TIM"» 09:10
Elias Vasiliev
Sanktpēterburga   P405 «Team "TIM"» 09:10
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   P464 «3D» 11:08
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   P401 «Мыкола Питерский» 09:02
Марина Боровкова
Maskava   P436 «Маленькая компания» 10:12
Дмитрий Василевский
Minska   P477 «Четыре Чегевары» 11:34
Анна Венидиктова
Rīga   P459 «Учумелые ноги» 10:58
Ирина Воложенина
Sanktpēterburga   P472 «эрудиты» 11:24
Айдар Галеев
Maskavas apgabals   P478 «Нас трудно сбить с пути - нам все равно куда идти» 11:36
Анна Григорьева
Sanktpēterburga   P451 «Чушка Кая» 10:42
Алексей Еньков
Sanktpēterburga   P453 «Мы — не ангелы» 10:46
Александр Иванов
Sanktpēterburga   P468 «СТАШ» 11:16
Наталья Ивашова
Sanktpēterburga   P420 «Summertime Sadness» 09:40
Светлана Климанова
Maskava   P404 «Пятница» 09:08
Серафима Козлова
Sanktpēterburga   P455 «Далеко ли до Таллина?» 10:50
Михаил Коновалов
Sanktpēterburga   P407 «Порошок» 09:14
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   P401 «Мыкола Питерский» 09:02
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   P416 «Corso & Co» 09:32
Елена Лапшина
Maskavas apgabals   P478 «Нас трудно сбить с пути - нам все равно куда идти» 11:36
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   P434 «Мыха и коха» 10:08
Екатерина Новоселова
Sanktpēterburga   P447 «Муфта, Полботинка и Моховая Борода » 10:34
Андрей Осипов
Sanktpēterburga   P472 «эрудиты» 11:24
Денис Палехов
Sanktpēterburga   P481 «Неспортивная команда» 11:42
Сергей Пивоваренок
Sanktpēterburga   P463 «Клуб 208» 11:06
Надежда Подвальная
Maskava   P473 «Ненервные сыроеды» 11:26
Дарья Романова
Maskava   P419 «Шизики Шутят» 09:38
Дмитрий Рыгус
Maskava   P439 «Усы повесил» 10:18
Андрей Семенюк
Sanktpēterburga   P427 «Ярость Топора» 09:54
Наталия Степанова
Maskava   P431 «Трамвай Еиналеж» 10:02
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   P410 «Фифа, Цаца и Фря» 09:20
Анастасия Темченко
Maskava   P432 «Jam every other day» 10:04
Михаил Тихомиров
Sanktpēterburga   P446 «Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева» 10:32
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   P409 «Сашина команда» 09:18
Александр Цирлин
Maskava   P407 «Порошок» 09:14
Алина Азаронок
Minska   P477 «Четыре Чегевары» 11:34
Ирина Акимова
Sanktpēterburga   P454 «Мозговой шторм» 10:48
Евгения Базанкова
Sanktpēterburga   P433 «Ultimate Survival» 10:06
Марина Базанова
Sanktpēterburga   P421 «МА-ЛИ-НА» 09:42
Наталия Баскова
Sanktpēterburga   P481 «Неспортивная команда» 11:42
Екатерина Беляева
Maskava   P439 «Усы повесил» 10:18
Наталья Беляева
Maskava   P439 «Усы повесил» 10:18
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   P410 «Фифа, Цаца и Фря» 09:20
Михаил Бобырь
Sanktpēterburga   P427 «Ярость Топора» 09:54
Виктор Бойков
  P465 «Moskva regioonist tiblad» 11:10
Елена Борисова
Sanktpēterburga   P466 «Неизведанный WestCall» 11:12
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   P401 «Мыкола Питерский» 09:02
Екатерина Брунец
Sanktpēterburga   P472 «эрудиты» 11:24
Валерия Важнова
Maskava   P419 «Шизики Шутят» 09:38
Алексей Венидиктов
Rīga   P459 «Учумелые ноги» 10:58
Анатолий Волков
Sanktpēterburga   P417 «Горячие пятки» 09:34
Екатерина Воротынская
Sanktpēterburga   P407 «Порошок» 09:14
Павел Гаманьков
Sanktpēterburga   P454 «Мозговой шторм» 10:48
Илья Георгиевский
Sanktpēterburga   P450 «Гомер Симпсон» 10:40
Аля Гербер
Sanktpēterburga   P457 «Сальвадор Гог» 10:54
Алевтина Гусева
Sanktpēterburga   P420 «Summertime Sadness» 09:40
Ирина Гырдымова
Sanktpēterburga   P437 «Кантри» 10:14
Ирина Дмитриева
Sanktpēterburga   P458 «МИ» 10:56
Регина Дорохова
Sanktpēterburga   P450 «Гомер Симпсон» 10:40
Евгения Драчева
Sanktpēterburga   P462 «Евро-55» 11:04
Ксения Зеленцова
Tallina   P432 «Jam every other day» 10:04
Марина Зинчук
Sanktpēterburga   P451 «Чушка Кая» 10:42
Татьяна Калюжная
Saratova   P439 «Усы повесил» 10:18
Ирина Карманова
Maskava   P406 «Неважно» 09:12
Владимир Кашкевич
Minska   P477 «Четыре Чегевары» 11:34
Екатерина Кирись
Minska   P477 «Четыре Чегевары» 11:34
Елена Кичинская
Sanktpēterburga   P433 «Ultimate Survival» 10:06
Эдуард Клементьев
Sanktpēterburga   P447 «Муфта, Полботинка и Моховая Борода » 10:34
Марина корешонкова
Sanktpēterburga   P456 «Солнышко» 10:52
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   P463 «Клуб 208» 11:06
Андрей Крупий
Tallina   P438 «Fox&Wolf» 10:16
Наталья Крылова
Sanktpēterburga   P406 «Неважно» 09:12
Кирилл Крючков
Sanktpēterburga   P445 «ПашаСвариПиво» 10:30
Максим Кудрин
Maskava   P473 «Ненервные сыроеды» 11:26
Татьяна Куракина
Sanktpēterburga   P405 «Team "TIM"» 09:10
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   P456 «Солнышко» 10:52
Елена Лебедева
Rīga   P459 «Учумелые ноги» 10:58
Лариса Лубневская
Sanktpēterburga   P417 «Горячие пятки» 09:34
Екатерина Луговых
Sanktpēterburga   P449 «Чистые печенья II» 10:38
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   P424 «ТИХО-ходики» 09:48
Эля Лукьянович
Sanktpēterburga   P422 «ТИХО-ходы» 09:44
Елена Лущенко
Rīga   P442 «Эстонские Белки» 10:24
Елена Любич
Sanktpēterburga   P408 «ellki» 09:16
Анна Маньшина
Sanktpēterburga   P434 «Мыха и коха» 10:08
Ирина Марцинкевич
Sanktpēterburga   P470 «Парагвай» 11:20
Ирина Милёхина
Sanktpēterburga   P425 «Команда-А» 09:50
Наталья Миронова
Sanktpēterburga   P421 «МА-ЛИ-НА» 09:42
Александра Надеждина
Sanktpēterburga   P468 «СТАШ» 11:16
Александр Недоспасов
Maskava   P404 «Пятница» 09:08
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   P400 «Альма-матер» 09:00
Анна Новикова
Sanktpēterburga   P460 «На волю в пампасы» 11:00
Георг Олеск
Sanktpēterburga   P449 «Чистые печенья II» 10:38
Оксана Павлик
Sanktpēterburga   P426 «Кварки» 09:52
Сергей Павлов
Sanktpēterburga   P454 «Мозговой шторм» 10:48
Александра Пашкова
Sanktpēterburga   P462 «Евро-55» 11:04
Максим Пинчуков
Sanktpēterburga   P425 «Команда-А» 09:50
Дарья Пинчукова
Sanktpēterburga   P425 «Команда-А» 09:50
Ярослав Поздняков
Sanktpēterburga   P462 «Евро-55» 11:04
Павел Попович
Rīga   P459 «Учумелые ноги» 10:58
Семён Пчёлкин
Sanktpēterburga   P470 «Парагвай» 11:20
Ксения Романенко
Maskava   P418 «Ах только бы в этот раз мне не опоздать» 09:36
Ольга Рябова
Pēterhofa   P400 «Альма-матер» 09:00
Оля Следникова
Sanktpēterburga   P457 «Сальвадор Гог» 10:54
Оксана Слободянюк
Sanktpēterburga   P455 «Далеко ли до Таллина?» 10:50
Денис Соловьев
Tallina   P464 «3D» 11:08
Александра Солодова
Sanktpēterburga   P476 «Бегущие с Фонтанки» 11:32
Анна Солодова
Sanktpēterburga   P476 «Бегущие с Фонтанки» 11:32
Людмила Спигина
Sanktpēterburga   P435 «Тёплые рейтузы» 10:10
Марина Степанова
Sanktpēterburga   P435 «Тёплые рейтузы» 10:10
Константин Столбов
Sanktpēterburga   P475 «КоФе» 11:30
Сергей Суханов
Sanktpēterburga   P472 «эрудиты» 11:24
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   P424 «ТИХО-ходики» 09:48
Елена Тишковская
Maskava   P431 «Трамвай Еиналеж» 10:02
Татьяна Тягур
Sanktpēterburga   P417 «Горячие пятки» 09:34
Владимир Фирсов
Sanktpēterburga   P476 «Бегущие с Фонтанки» 11:32
Павел Цветков
Sanktpēterburga   P466 «Неизведанный WestCall» 11:12
Оксана Чугунова
Sanktpēterburga   P451 «Чушка Кая» 10:42
Игорь Чурбаков
Sanktpēterburga   P424 «ТИХО-ходики» 09:48
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   P423 «Божьи Одуванчики» 09:46
Эдик Шагал
  P429 «Матвей» 09:58
Владимир Шалгунов
Maskava   P473 «Ненервные сыроеды» 11:26
Татьяна Шубина
Sanktpēterburga   P451 «Чушка Кая» 10:42
Галина Яковлева
Sanktpēterburga   P435 «Тёплые рейтузы» 10:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P400 09:00 Альма-матер

P400

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

Ольга Рябова

Pēterhofa

P401 09:02 Мыкола Питерский

P401

Сергей Крылов

Sanktpēterburga

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

P402 09:04 Д'Амба

P402

P403 09:06 Rabid Ferrets

P403

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Ксения Романова

Tālo ārzemju pilsētas

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

P404 09:08 Пятница

P404

Александр Недоспасов

Maskava

P405 09:10 Team "TIM"

P405

Mikhail Sorokin

Sanktpēterburga

Elias Vasiliev

Sanktpēterburga

Татьяна Куракина

Sanktpēterburga

P406 09:12 Неважно

P406

Ирина Карманова

Maskava

Наталья Крылова

Sanktpēterburga

P407 09:14 Порошок

P407

Алия Агаева

Sanktpēterburga

Екатерина Воротынская

Sanktpēterburga

P408 09:16 ellki

P408

Елена Любич

Sanktpēterburga

P409 09:18 Сашина команда

P409

P410 09:20 Фифа, Цаца и Фря

P410

Юрий Суркис

Sanktpēterburga

Анна Бехтева

Sanktpēterburga

P411 09:22 Прокрастинация и лень

P411

Юрий Курочкин

Sanktpēterburga

P412 09:24 Пушистые тушки

P412

P413 09:26 Laevavarustajad

P413

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

P415 09:30 Черная каракатица

P415

Павел Клевцов

Sanktpēterburga

Елена Швец

Sanktpēterburga

P416 09:32 Corso & Co

P416

СПбГТИ (ТУ) , Прометей
P417 09:34 Горячие пятки

P417

Анатолий Волков

Sanktpēterburga

Лариса Лубневская

Sanktpēterburga

Татьяна Тягур

Sanktpēterburga

P418 09:36 Ах только бы в этот раз мне не опоздать
Ксения Романенко

Maskava

P419 09:38 Шизики Шутят

P419

Валерия Важнова

Maskava

P420 09:40 Summertime Sadness

P420

Alexey Lagunov

Sanktpēterburga

Алевтина Гусева

Sanktpēterburga

P421 09:42 МА-ЛИ-НА

P421

Марина Базанова

Sanktpēterburga

Наталья Миронова

Sanktpēterburga

P422 09:44 ТИХО-ходы

P422

Эля Лукьянович

Sanktpēterburga

P423 09:46 Божьи Одуванчики

P423

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

P424 09:48 ТИХО-ходики

P424

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Игорь Чурбаков

Sanktpēterburga

P425 09:50 Команда-А

P425

Михаил Гурфинг

Sanktpēterburga

Ирина Милёхина

Sanktpēterburga

Максим Пинчуков

Sanktpēterburga

Дарья Пинчукова

Sanktpēterburga

P426 09:52 Кварки

P426

Assia Anistratenko

Sanktpēterburga

Оксана Павлик

Sanktpēterburga

P427 09:54 Ярость Топора

P427

Андрей Семенюк

Sanktpēterburga

Михаил Бобырь

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
P428 09:56 команда №327

P428

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Виктор Ильин

Sanktpēterburga

P429 09:58 Матвей

P429

Ксения Шагал

Sanktpēterburga

Эдик Шагал

P431 10:02 Трамвай Еиналеж
Елена Тишковская

Maskava

P432 10:04 Jam every other day

P432

Ксения Зеленцова

Tallina

P433 10:06 Ultimate Survival

P433

Евгения Базанкова

Sanktpēterburga

Елена Кичинская

Sanktpēterburga

P434 10:08 Мыха и коха

P434

Анна Маньшина

Sanktpēterburga

P435 10:10 Тёплые рейтузы

P435

Павел Спигин

Sanktpēterburga

Людмила Спигина

Sanktpēterburga

Марина Степанова

Sanktpēterburga

Галина Яковлева

Sanktpēterburga

ПКТ
P436 10:12 Маленькая компания

P436

P437 10:14 Кантри

P437

Никита Буряков

Sanktpēterburga

Дарья Синицына

Sanktpēterburga

Яна Ундозёрова

Sanktpēterburga

Ирина Гырдымова

Sanktpēterburga

P438 10:16 Fox&Wolf

P438

Андрей Крупий

Tallina

P439 10:18 Усы повесил

P439

Екатерина Беляева

Maskava

Наталья Беляева

Maskava

Татьяна Калюжная

Saratova

P440 10:20 ЛЕнивые Ворчливые ПРОвокаторы
Paul Mulenko

Sanktpēterburga

Юлька Петрова

Sanktpēterburga

P441 10:22 Потом придумаем

P441

P442 10:24 Эстонские Белки

P442

Елена Лущенко

Rīga

P443 10:26 Grill Bar Team

P443

Санкт-Петербург , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , НИУ ИТМО
P444 10:28 Orav ja Siil

P444

P445 10:30 ПашаСвариПиво

P445

Кирилл Крючков

Sanktpēterburga

P446 10:32 Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева

P446

P447 10:34 Муфта, Полботинка и Моховая Борода 

P447

Эдуард Клементьев

Sanktpēterburga

P449 10:38 Чистые печенья II

P449

Artem Leonov

Sanktpēterburga

Екатерина Луговых

Sanktpēterburga

Георг Олеск

Sanktpēterburga

P450 10:40 Гомер Симпсон

P450

Илья Георгиевский

Sanktpēterburga

Регина Дорохова

Sanktpēterburga

P451 10:42 Чушка Кая

P451

Марина Зинчук

Sanktpēterburga

Оксана Чугунова

Sanktpēterburga

Татьяна Шубина

Sanktpēterburga

P452 10:44 Белый Ус

P452

P453 10:46 Мы — не ангелы

P453

P454 10:48 Мозговой шторм

P454

Павел Бренс

Sanktpēterburga

Ирина Акимова

Sanktpēterburga

Павел Гаманьков

Sanktpēterburga

Сергей Павлов

Sanktpēterburga

P455 10:50 Далеко ли до Таллина?

P455

Алексей Ланцов

Sanktpēterburga

Оксана Слободянюк

Sanktpēterburga

P456 10:52 Солнышко

P456

Марина корешонкова

Sanktpēterburga

Татьяна Лагуткина

Sanktpēterburga

P457 10:54 Сальвадор Гог

P457

Саша Туманова

Sanktpēterburga

Аля Гербер

Sanktpēterburga

Оля Следникова

Sanktpēterburga

P458 10:56 МИ

P458

Мария Трусова

Sanktpēterburga

Ирина Дмитриева

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , Санкт-Петербург , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГИК
P459 10:58 Учумелые ноги

P459

Алексей Венидиктов

Rīga

Елена Лебедева

Rīga

Павел Попович

Rīga

P460 11:00 На волю в пампасы

P460

Елена Крымова

Sanktpēterburga

Анна Новикова

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
P461 11:02 Мы опоздаем

P461

P462 11:04 Евро-55

P462

Митя Иоффе

Sanktpēterburga

Евгения Драчева

Sanktpēterburga

Александра Пашкова

Sanktpēterburga

Ярослав Поздняков

Sanktpēterburga

P463 11:06 Клуб 208

P463

Антон Готовцев

Sanktpēterburga

Андрей Кратенков

Sanktpēterburga

P464 11:08 3D

P464

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Денис Соловьев

Tallina

парусный спорт
P465 11:10 Moskva regioonist tiblad

P465

Виктор Бойков

P466 11:12 Неизведанный WestCall

P466

Анна Кичатова

Sanktpēterburga

Елена Борисова

Sanktpēterburga

Павел Цветков

Sanktpēterburga

P467 11:14 19+

P467

P468 11:16 СТАШ

P468

Александра Надеждина

Sanktpēterburga

P470 11:20 Парагвай

P470

Polina Kunitsyna

Sanktpēterburga

Ирина Марцинкевич

Sanktpēterburga

Семён Пчёлкин

Sanktpēterburga

P472 11:24 эрудиты

P472

Андрей Осипов

Sanktpēterburga

Екатерина Брунец

Sanktpēterburga

Сергей Суханов

Sanktpēterburga

P473 11:26 Ненервные сыроеды

P473

Максим Кудрин

Maskava

Владимир Шалгунов

Maskava

P474 11:28 makes perfect sense

P474

Москва
P475 11:30 КоФе

P475

Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Константин Столбов

Sanktpēterburga

P476 11:32 Бегущие с Фонтанки

P476

Александра Солодова

Sanktpēterburga

Анна Солодова

Sanktpēterburga

Владимир Фирсов

Sanktpēterburga

P477 11:34 Четыре Чегевары

P477

Алина Азаронок

Minska

Владимир Кашкевич

Minska

Екатерина Кирись

Minska

P478 11:36 Нас трудно сбить с пути - нам все равно куда идти

P478

Айдар Галеев

Maskavas apgabals

Елена Лапшина

Maskavas apgabals

Подольск
P479 11:38 Клан Сусаниных

P479

Аня Гарбарук

Sanktpēterburga

P480 11:40 Всем сладкий рулет

P480

Анна Явейн

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , ФМЛ 239 , 387 , СПбГУ
P481 11:42 Неспортивная команда

P481

Денис Палехов

Sanktpēterburga

Наталия Баскова

Sanktpēterburga

P482 11:44 Сириус

P482

Кира Ерёмина

Sanktpēterburga

P483 11:46 Двойное унынье

P483