Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Виктория Аганина
Jekaterinburga   L408 «Сполох» 09:16
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   L429 «Трям» 09:58
Иван Антонов
Maskavas apgabals   L447 «Vlerick 1» 10:34
Александр Баранов
Sanktpēterburga   L446 «Весёлые Барашки» 10:32
Григорий Баталов
Sanktpēterburga   L469 «Вприпрыжку!» 11:18
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   L402 «Две капитанки» 09:04
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   L459 «Муми-мамы» 10:58
Елена Бычкова
Maskava   L427 «Большой Львиный Прайд» 09:54
Мария Великохатько
Maskava   L479 «Dancing Queen» 11:38
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   L463 «ТК» 11:06
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   L458 «Keepsake» 10:56
Аннушка Волкова
Sanktpēterburga   L464 «Северное Сияние» 11:08
Лидия Выскубова
Sanktpēterburga   L471 «Grinch&Santa» 11:22
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   L419 «Гав-Гав» 09:38
Алена Гладких
Sanktpēterburga   L461 «Петербургские тигры» 11:02
Сергей Головков
Sanktpēterburga   L445 «Маша и Медведь» 10:30
Евгений (Гений) Гребенев
Maskavas apgabals   L433 «Горький-150» 10:06
Юлия Григорьева
Sanktpēterburga   L481 «Бакланы» 11:42
Сергей Громов
Tvera   L439 «Мишка ест малину» 10:18
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   L446 «Весёлые Барашки» 10:32
Татьяна Дудук
Sanktpēterburga   L430 «Rosas pandan» 10:00
Павел Егоров
Sanktpēterburga   L467 «Маленькая лошадка» 11:14
Ольга Еськина
Ļeņingradas apgabals   L404 «Бобры» 09:08
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   L429 «Трям» 09:58
Тамара Жукова
Maskava   L420 «Рождественские олени дедушки Санты :)» 09:40
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   L410 «Gas Powered Stick!!!» 09:20
Андрей Карелин
Sanktpēterburga   L451 «AirShpuntik» 10:42
Полина Карлова
Maskavas apgabals   L420 «Рождественские олени дедушки Санты :)» 09:40
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   L430 «Rosas pandan» 10:00
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   L401 «Железные Пони» 09:02
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   L400 «Улетайки» 09:00
Александра Киланова
Sanktpēterburga   L436 «Две ноги на трех ногах» 10:12
Николай Козлов
Sanktpēterburga   L476 «3Ко» 11:32
Алексей Козятинский
Sanktpēterburga   L474 «Слабоумие и Отвага» 11:28
Александра Колесова
Sanktpēterburga   L426 «решуматан» 09:52
Светлана Королева
Sanktpēterburga   L422 «Мохлики - 3 Д» 09:44
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   L401 «Железные Пони» 09:02
Дарья Котова
Sanktpēterburga   L481 «Бакланы» 11:42
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   L421 «Фи» 09:42
Андрей Макаренцев
Maskava   L432 «Скотобаза» 10:04
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L406 «Unistaja» 09:12
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   L431 «Сурикаты» 10:02
Кристина Микрюкова
Maskavas apgabals   L420 «Рождественские олени дедушки Санты :)» 09:40
Макс Морозов
Sanktpēterburga   L414 «Тяни–Толкай» 09:28
Мария Наумова
Sanktpēterburga   L468 «Недятлы» 11:16
Николай Останен
Sanktpēterburga   L460 «Yat» 11:00
Наталья Очева
Sanktpēterburga   L431 «Сурикаты» 10:02
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L417 «Белая полоса» 09:34
Елена Пименова
Sanktpēterburga   L438 «Пупсики» 10:16
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   L455 «AR-info.ru» 10:50
Алена Прищепенко
Sanktpēterburga   L485 «50 метров синей изоленты» 11:50
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L437 «Огни Самайна» 10:14
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   L414 «Тяни–Толкай» 09:28
Мария Савина
Sanktpēterburga   L437 «Огни Самайна» 10:14
Виктория Святловская
Maskava   L425 «Райффлезия» 09:50
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L429 «Трям» 09:58
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   L430 «Rosas pandan» 10:00
Юлия Стасюк
Tallina   L431 «Сурикаты» 10:02
Глеб Сырых
Maskava   L424 «Born of Frustration» 09:48
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   L402 «Две капитанки» 09:04
Дмитрий Трубин
Sanktpēterburga   L474 «Слабоумие и Отвага» 11:28
Мария Федорова
Sanktpēterburga   L483 «Пешком по шпалам» 11:46
Татьяна Харлашина
Sanktpēterburga   L487 «пара-ходики» 11:54
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   L482 «Выкрутасы» 11:44
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   L482 «Выкрутасы» 11:44
Вера Чистякова
Sanktpēterburga   L434 «КоВер» 10:08
Ольга Чистякова
Sanktpēterburga   L471 «Grinch&Santa» 11:22
Ян Чубченко
Sanktpēterburga   L465 «Чубпопожва» 11:10
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L428 «Неугомонные проходимцы» 09:56
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   L438 «Пупсики» 10:16
Константин Щербаков
Maskava   L423 «Биогеодвижение» 09:46
Анна Щербакова
Maskava   L423 «Биогеодвижение» 09:46
Лида Щербакова
Maskava   L423 «Биогеодвижение» 09:46
Сергей Бакешин
Sanktpēterburga   L456 «Вежливые люди» 10:52
Илья Бичучер
Maskava   L456 «Вежливые люди» 10:52
Николай Большаков
Maskava   L422 «Мохлики - 3 Д» 09:44
Ольга Бондаренко
Maskava   L425 «Райффлезия» 09:50
Ольга Боровских
Maskava   L452 «Приятные новости» 10:44
Варвара Ведухина
Sanktpēterburga   L478 «Алтай» 11:36
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   L419 «Гав-Гав» 09:38
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   L419 «Гав-Гав» 09:38
Мария Горбунова
Sanktpēterburga   L482 «Выкрутасы» 11:44
Леонид Гуменюк
Sanktpēterburga   L444 «Светлая лошадка» 10:28
Ксения Денисова
Sanktpēterburga   L480 «4 ноги из Санкт - Петербурга» 11:40
Федор Ельцов
Sanktpēterburga   L466 «Ух-ти» 11:12
Ольга Журавлёва
Sanktpēterburga   L472 «Бодрые улитки» 11:24
Людмила Козлова
Sanktpēterburga   L476 «3Ко» 11:32
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   L458 «Keepsake» 10:56
Наталья Куканова
Maskava   L450 «Белолапики» 10:40
Алексей Кучумов
Maskava   L409 «Ротонда-70» 09:18
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   L405 «TEELE» 09:10
Анна Лисененкова
Sanktpēterburga   L488 «Лисички со спичками» 11:56
Екатерина Мельникова
Maskava   L477 «Суровые хайлендеры» 11:34
Татьяна Минеева
Sanktpēterburga   L403 «МиЦи (без Ро)» 09:06
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   L457 «Пассат» 10:54
Александра Савина
Sanktpēterburga   L437 «Огни Самайна» 10:14
Елена Серебреникова
Sanktpēterburga   L459 «Муми-мамы» 10:58
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   L411 «Таня» 09:22
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L407 «Джеймс Бонд» 09:14
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   L457 «Пассат» 10:54
Константин Шемяк
Helsinki   L489 «Especials» 11:58
Maurits Arnaud
Tālo ārzemju pilsētas   L447 «Vlerick 1» 10:34
Simon Bossuyt
Tālo ārzemju pilsētas   L447 «Vlerick 1» 10:34
Stefan Brone
Tālo ārzemju pilsētas   L447 «Vlerick 1» 10:34
Debora De Cuyper
Tālo ārzemju pilsētas   L448 «Vlerick 2» 10:36
Jan De Knibber
Tālo ārzemju pilsētas   L454 «Vlerick 4» 10:48
Pauline Decock
Tālo ārzemju pilsētas   L449 «Vlerick 3» 10:38
Valerie Hugenholtz
Tālo ārzemju pilsētas   L449 «Vlerick 3» 10:38
Degroote Laurens
Tālo ārzemju pilsētas   L449 «Vlerick 3» 10:38
Thomas Maeyaert
Tālo ārzemju pilsētas   L454 «Vlerick 4» 10:48
Thomas Paret
Tālo ārzemju pilsētas   L454 «Vlerick 4» 10:48
Pieterjan Surreys
Tālo ārzemju pilsētas   L454 «Vlerick 4» 10:48
Kristina Sutton
Tālo ārzemju pilsētas   L448 «Vlerick 2» 10:36
Sofie Van Wilder
Tālo ārzemju pilsētas   L448 «Vlerick 2» 10:36
Zincke Vandebroucke
Tālo ārzemju pilsētas   L448 «Vlerick 2» 10:36
Louis Vercruysse
Tālo ārzemju pilsētas   L449 «Vlerick 3» 10:38
Станислав Алексеев
Sanktpēterburga   L412 «Euro70» 09:24
Валерия Беленкова
Maskava   L463 «ТК» 11:06
Ольга Веселовская
Helsinki   L489 «Especials» 11:58
Артём Гаврилов
Sanktpēterburga   L419 «Гав-Гав» 09:38
Анна Герасимова
Sanktpēterburga   L483 «Пешком по шпалам» 11:46
Ирина Гладких
Sanktpēterburga   L461 «Петербургские тигры» 11:02
елена голубева
Sanktpēterburga   L441 «черепахи» 10:22
Юлия Дмитриева
Sanktpēterburga   L474 «Слабоумие и Отвага» 11:28
Кира Дьяченко
Sanktpēterburga   L460 «Yat» 11:00
Евгений Еськин
Ļeņingradas apgabals   L404 «Бобры» 09:08
Лена Жвакунова
Sanktpēterburga   L465 «Чубпопожва» 11:10
Станислав Журавлёв
Sanktpēterburga   L472 «Бодрые улитки» 11:24
Николай Захаренков
Sanktpēterburga   L434 «КоВер» 10:08
Юрий Зуев
Sanktpēterburga   L411 «Таня» 09:22
Инна Зуева
Sanktpēterburga   L411 «Таня» 09:22
Константин Зябкин
Sanktpēterburga   L413 «Энцефалитные клещи» 09:26
Наталья Изотова
Sanktpēterburga   L428 «Неугомонные проходимцы» 09:56
Антон Израилев
Sanktpēterburga   L488 «Лисички со спичками» 11:56
Юрий Караванов
Jekaterinburga   L408 «Сполох» 09:16
Дмитрий Карелин
Sanktpēterburga   L451 «AirShpuntik» 10:42
Жанетта Карелина
Sanktpēterburga   L451 «AirShpuntik» 10:42
Светлана Козеровская
Maskava   L425 «Райффлезия» 09:50
Екатерина Козлова
Sanktpēterburga   L476 «3Ко» 11:32
Альбина Комиссарова
Tvera   L439 «Мишка ест малину» 10:18
Светлана Кондрашова
Sanktpēterburga   L464 «Северное Сияние» 11:08
Николай Котов
Sanktpēterburga   L481 «Бакланы» 11:42
Екатерина Кравцова
Sanktpēterburga   L405 «TEELE» 09:10
Мария Кравцова
Sanktpēterburga   L405 «TEELE» 09:10
Георгий Крючков
Maskava   L408 «Сполох» 09:16
Иван Кудрявцев
Sanktpēterburga   L432 «Скотобаза» 10:04
Ирина Лаптева
Sanktpēterburga   L466 «Ух-ти» 11:12
Александр Либер
Sanktpēterburga   L436 «Две ноги на трех ногах» 10:12
Елена Лисененкова
Sanktpēterburga   L488 «Лисички со спичками» 11:56
Ольга Малоземова
Sanktpēterburga   L467 «Маленькая лошадка» 11:14
Светлана Манжай
Maskava   L418 «Лютики и ромашки» 09:36
Алексей Михайловский
Maskava   L412 «Euro70» 09:24
Людмила Михеева
Sanktpēterburga   L400 «Улетайки» 09:00
Виталий Мозин
Sanktpēterburga   L426 «решуматан» 09:52
Елизавета Московкина
Sanktpēterburga   L430 «Rosas pandan» 10:00
Евгения Мотовилова
Sanktpēterburga   L401 «Железные Пони» 09:02
Николай Мощанский
Sanktpēterburga   L466 «Ух-ти» 11:12
Дарья Нестерова
Sanktpēterburga   L467 «Маленькая лошадка» 11:14
Лариса Нестерова
Sanktpēterburga   L467 «Маленькая лошадка» 11:14
Анна Носова
Sanktpēterburga   L400 «Улетайки» 09:00
Артем Облучинский
Sanktpēterburga   L481 «Бакланы» 11:42
Мария Осипова
Sanktpēterburga   L445 «Маша и Медведь» 10:30
Елизавета Останен
Sanktpēterburga   L460 «Yat» 11:00
Сергей Павлов
Sanktpēterburga   L480 «4 ноги из Санкт - Петербурга» 11:40
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   L455 «AR-info.ru» 10:50
Анна Петрова
Sanktpēterburga   L444 «Светлая лошадка» 10:28
Анна Питернова
Sanktpēterburga   L413 «Энцефалитные клещи» 09:26
Виктория Позднякова
Maskava   L412 «Euro70» 09:24
Дмитрий Положенцев
Sanktpēterburga   L444 «Светлая лошадка» 10:28
Юля Поповецкая
Sanktpēterburga   L465 «Чубпопожва» 11:10
Максим Поповецкий
Sanktpēterburga   L465 «Чубпопожва» 11:10
Борис Прищепенко
Sanktpēterburga   L485 «50 метров синей изоленты» 11:50
Полина Прокопьева
Sanktpēterburga   L432 «Скотобаза» 10:04
Анна Румянцева
Sanktpēterburga   L486 «Лакки» 11:52
Надежда Румянцева
Sanktpēterburga   L486 «Лакки» 11:52
Евгений Самохин
Maskava   L408 «Сполох» 09:16
Татьяна Семенова
Sanktpēterburga   L466 «Ух-ти» 11:12
Сергей Симанков
Sanktpēterburga   L426 «решуматан» 09:52
Олеся Сироткина
Sanktpēterburga   L413 «Энцефалитные клещи» 09:26
Евгений Скотников
Sanktpēterburga   L460 «Yat» 11:00
Георгий Соколов
Sanktpēterburga   L474 «Слабоумие и Отвага» 11:28
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   L410 «Gas Powered Stick!!!» 09:20
Наталья Соловьева
Ļeņingradas apgabals   L432 «Скотобаза» 10:04
Екатерина Сон
Sanktpēterburga   L424 «Born of Frustration» 09:48
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L407 «Джеймс Бонд» 09:14
Максим Суслин
Sanktpēterburga   L444 «Светлая лошадка» 10:28
Дина Татаркина
Maskava   L409 «Ротонда-70» 09:18
Соня Татаркина
Maskava   L409 «Ротонда-70» 09:18
Георгий Федосеев
Sanktpēterburga   L426 «решуматан» 09:52
Алексей Харлашин
Sanktpēterburga   L487 «пара-ходики» 11:54
Роника Чопра
Maskava   L412 «Euro70» 09:24
Андрей Чудин
Sanktpēterburga   L468 «Недятлы» 11:16
Анна Шемяк
Helsinki   L489 «Especials» 11:58
Елена Шемяк
Helsinki   L489 «Especials» 11:58
Ярослава Шепель
Baltijas valstu pilsētas   L405 «TEELE» 09:10
Евгений Шифрин
Sanktpēterburga   L411 «Таня» 09:22
Людмила Шкарлат
Petrozavodska   L451 «AirShpuntik» 10:42
Евгения Шумахер
Maskava   L450 «Белолапики» 10:40
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L400 09:00 Улетайки

L400

Людмила Михеева

Sanktpēterburga

Анна Носова

Sanktpēterburga

L401 09:02 Железные Пони

L401

Евгения Мотовилова

Sanktpēterburga

L402 09:04 Две капитанки

L402

L403 09:06 МиЦи (без Ро)

L403

L404 09:08 Бобры

L404

Ольга Еськина

Ļeņingradas apgabals

Евгений Еськин

Ļeņingradas apgabals

Санкт-Петербург
L405 09:10 TEELE

L405

Екатерина Кравцова

Sanktpēterburga

Мария Кравцова

Sanktpēterburga

Ярослава Шепель

Baltijas valstu pilsētas

L406 09:12 Unistaja

L406

Санкт-Петербург , Школа № 210 , Завод по ремонту медтехники , НИУ ИТМО
L407 09:14 Джеймс Бонд

L407

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

L408 09:16 Сполох

L408

Юрий Караванов

Jekaterinburga

Георгий Крючков

Maskava

Евгений Самохин

Maskava

L409 09:18 Ротонда-70

L409

Дина Татаркина

Maskava

Соня Татаркина

Maskava

L410 09:20 Gas Powered Stick!!!

L410

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

L411 09:22 Таня

L411

Юрий Зуев

Sanktpēterburga

Инна Зуева

Sanktpēterburga

Евгений Шифрин

Sanktpēterburga

L412 09:24 Euro70

L412

Станислав Алексеев

Sanktpēterburga

Алексей Михайловский

Maskava

Виктория Позднякова

Maskava

Роника Чопра

Maskava

L413 09:26 Энцефалитные клещи

L413

Константин Зябкин

Sanktpēterburga

Анна Питернова

Sanktpēterburga

Олеся Сироткина

Sanktpēterburga

L414 09:28 Тяни–Толкай

L414

Макс Морозов

Sanktpēterburga

L417 09:34 Белая полоса

L417

L418 09:36 Лютики и ромашки

L418

Светлана Манжай

Maskava

Москва , КАиС МЭИ
L419 09:38 Гав-Гав

L419

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Артём Гаврилов

Sanktpēterburga

L420 09:40 Рождественские олени дедушки Санты :)

L420

L421 09:42 Фи
L422 09:44 Мохлики - 3 Д

L422

L423 09:46 Биогеодвижение

L423

МГУ
L424 09:48 Born of Frustration

L424

Екатерина Сон

Sanktpēterburga

L425 09:50 Райффлезия

L425

Светлана Козеровская

Maskava

L426 09:52 решуматан

L426

Виталий Мозин

Sanktpēterburga

Сергей Симанков

Sanktpēterburga

Георгий Федосеев

Sanktpēterburga

L427 09:54 Большой Львиный Прайд

L427

L428 09:56 Неугомонные проходимцы

L428

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Наталья Изотова

Sanktpēterburga

L429 09:58 Трям

L429

L430 10:00 Rosas pandan

L430

Татьяна Дудук

Sanktpēterburga

Елизавета Московкина

Sanktpēterburga

L431 10:02 Сурикаты

L431

L432 10:04 Скотобаза

L432

Иван Кудрявцев

Sanktpēterburga

Полина Прокопьева

Sanktpēterburga

Наталья Соловьева

Ļeņingradas apgabals

L433 10:06 Горький-150

L433

Подольск , НИЯУ МИФИ , Саров , РГАИС , НГЛУ им. Н.А.Добролюбова , ФГБУ ФИПС
L434 10:08 КоВер

L434

Вера Чистякова

Sanktpēterburga

Николай Захаренков

Sanktpēterburga

БГТУ Военмех , ПКТ , СПбГУ
L436 10:12 Две ноги на трех ногах

L436

Александр Либер

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , ЧГК
L437 10:14 Огни Самайна

L437

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

L438 10:16 Пупсики

L438

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

L439 10:18 Мишка ест малину

L439

Альбина Комиссарова

Tvera

L441 10:22 черепахи

L441

елена голубева

Sanktpēterburga

L444 10:28 Светлая лошадка

L444

Леонид Гуменюк

Sanktpēterburga

Анна Петрова

Sanktpēterburga

Дмитрий Положенцев

Sanktpēterburga

Максим Суслин

Sanktpēterburga

БГТУ Военмех , Санкт-Петербург , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , ЧГК , СПбГУ
L445 10:30 Маша и Медведь

L445

Мария Осипова

Sanktpēterburga

МКСПО «Корчагинцы» , СПО "Мишка" , Студ.Отряд , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L446 10:32 Весёлые Барашки

L446

L447 10:34 Vlerick 1

L447

Иван Антонов

Maskavas apgabals

Maurits Arnaud

Tālo ārzemju pilsētas

Simon Bossuyt

Tālo ārzemju pilsētas

Stefan Brone

Tālo ārzemju pilsētas

L448 10:36 Vlerick 2

L448

Debora De Cuyper

Tālo ārzemju pilsētas

Kristina Sutton

Tālo ārzemju pilsētas

Sofie Van Wilder

Tālo ārzemju pilsētas

Zincke Vandebroucke

Tālo ārzemju pilsētas

L449 10:38 Vlerick 3

L449

Pauline Decock

Tālo ārzemju pilsētas

Valerie Hugenholtz

Tālo ārzemju pilsētas

Degroote Laurens

Tālo ārzemju pilsētas

Louis Vercruysse

Tālo ārzemju pilsētas

L450 10:40 Белолапики

L450

Евгения Шумахер

Maskava

L451 10:42 AirShpuntik

L451

Андрей Карелин

Sanktpēterburga

Дмитрий Карелин

Sanktpēterburga

Жанетта Карелина

Sanktpēterburga

Людмила Шкарлат

Petrozavodska

L452 10:44 Приятные новости

L452

L454 10:48 Vlerick 4

L454

Jan De Knibber

Tālo ārzemju pilsētas

Thomas Maeyaert

Tālo ārzemju pilsētas

Thomas Paret

Tālo ārzemju pilsētas

Pieterjan Surreys

Tālo ārzemju pilsētas

L455 10:50 AR-info.ru

L455

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

L456 10:52 Вежливые люди

L456

L457 10:54 Пассат

L457

L458 10:56 Keepsake

L458

L459 10:58 Муми-мамы Санкт-Петербург
L460 11:00 Yat

L460

Кира Дьяченко

Sanktpēterburga

Елизавета Останен

Sanktpēterburga

Евгений Скотников

Sanktpēterburga

L461 11:02 Петербургские тигры
Алена Гладких

Sanktpēterburga

Ирина Гладких

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
L463 11:06 ТК

L463

Настя Вилкова

Ļeņingradas apgabals

Валерия Беленкова

Maskava

L464 11:08 Северное Сияние

L464

Светлана Кондрашова

Sanktpēterburga

L465 11:10 Чубпопожва

L465

Ян Чубченко

Sanktpēterburga

Лена Жвакунова

Sanktpēterburga

Юля Поповецкая

Sanktpēterburga

Максим Поповецкий

Sanktpēterburga

L466 11:12 Ух-ти

L466

Федор Ельцов

Sanktpēterburga

Ирина Лаптева

Sanktpēterburga

Николай Мощанский

Sanktpēterburga

Татьяна Семенова

Sanktpēterburga

L467 11:14 Маленькая лошадка

L467

Павел Егоров

Sanktpēterburga

Ольга Малоземова

Sanktpēterburga

Дарья Нестерова

Sanktpēterburga

Лариса Нестерова

Sanktpēterburga

L468 11:16 Недятлы

L468

Мария Наумова

Sanktpēterburga

Андрей Чудин

Sanktpēterburga

L469 11:18 Вприпрыжку!

L469

L471 11:22 Grinch&Santa

L471

L472 11:24 Бодрые улитки

L472

Станислав Журавлёв

Sanktpēterburga

L474 11:28 Слабоумие и Отвага

L474

Дмитрий Трубин

Sanktpēterburga

Юлия Дмитриева

Sanktpēterburga

Георгий Соколов

Sanktpēterburga

L476 11:32 3Ко

L476

Николай Козлов

Sanktpēterburga

Екатерина Козлова

Sanktpēterburga

L477 11:34 Суровые хайлендеры

L477

L478 11:36 Алтай

L478

L479 11:38 Dancing Queen

L479

L480 11:40 4 ноги из Санкт - Петербурга

L480

Сергей Павлов

Sanktpēterburga

L481 11:42 Бакланы

L481

Дарья Котова

Sanktpēterburga

Николай Котов

Sanktpēterburga

Артем Облучинский

Sanktpēterburga

L482 11:44 Выкрутасы

L482

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

L483 11:46 Пешком по шпалам

L483

Мария Федорова

Sanktpēterburga

Анна Герасимова

Sanktpēterburga

L485 11:50 50 метров синей изоленты

L485

Борис Прищепенко

Sanktpēterburga

L486 11:52 Лакки

L486

Анна Румянцева

Sanktpēterburga

Надежда Румянцева

Sanktpēterburga

L487 11:54 пара-ходики

L487

Алексей Харлашин

Sanktpēterburga

L488 11:56 Лисички со спичками

L488

Антон Израилев

Sanktpēterburga

Елена Лисененкова

Sanktpēterburga

L489 11:58 Especials

L489

Ольга Веселовская

Helsinki

Анна Шемяк

Helsinki

Елена Шемяк

Helsinki

L490 12:00 No name

L490