Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Николай Богачев
Sanktpēterburga   112 «Юкатан-минус» 09:24
Андрей Бринько
Maskava   104 «ДШ!-ДШ!» 09:08
Любовь Василевская
Sanktpēterburga   116 «Мощные ежи за российско-эстонскую дружбу» 09:32
Игорь Винокуров
Sanktpēterburga   108 «Dream Team» 09:16
Екатерина Винокурова
Sanktpēterburga   108 «Dream Team» 09:16
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   110 «Топонимическая комиссия» 09:20
Ната Гелетий
Maskava   100 «Транспортный трататаэдр» 09:00
Александр Копелевич
Sanktpēterburga   113 «Любитель Петербурга» 09:26
Михаил Крыгин
Maskava   120 «Kr» 09:40
Михаил Курицын
Sanktpēterburga   123 «Мыши» 09:46
Георгий Мавчун
Sanktpēterburga   122 «Northern Wind» 09:44
Григорий Мазурчик
Maskava   103 «ОЧР» 09:06
Игорь Манжай
Maskava   114 «АК МЭИ» 09:28
Ирина Мартынова
Maskava   111 «Тры чарапахi» 09:22
Игорь Мелентьев
Maskava   111 «Тры чарапахi» 09:22
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   108 «Dream Team» 09:16
Эльвира Мищенко
Sanktpēterburga   108 «Dream Team» 09:16
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   115 «Кошкин дом» 09:30
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   115 «Кошкин дом» 09:30
Аня Петросян
Sanktpēterburga   128 «Runtime Error» 09:56
Дмитрий Рисенберг
Maskava   103 «ОЧР» 09:06
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   110 «Топонимическая комиссия» 09:20
Елена Фоминова
Sanktpēterburga   101 «Безбашенные гидробионты» 09:02
Kristina Smoslova
Tallina   121 «The Expendables» 09:42
Светлана Азева
Tallina   102 «кумкваты» 09:04
Ирина Богомолова
Maskava   100 «Транспортный трататаэдр» 09:00
Алексей Богорац
Maskava   111 «Тры чарапахi» 09:22
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   115 «Кошкин дом» 09:30
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   105 «От рассвета до просвета» 09:10
Николай Лезжов
Sanktpēterburga   129 «K2» 10:23
Екатерина Малышева
Sanktpēterburga   129 «K2» 10:23
Михаил Нокель
Maskava   100 «Транспортный трататаэдр» 09:00
Natalja Ganetskaja
Tallina   121 «The Expendables» 09:42
Alexey Legakov Tseval
Tallina   121 «The Expendables» 09:42
Katya Rubtsova
Maskava   100 «Транспортный трататаэдр» 09:00
Любовь Астахова
Sanktpēterburga   105 «От рассвета до просвета» 09:10
Юлия Бессонова
Sanktpēterburga   123 «Мыши» 09:46
Алексей Варавва
Sanktpēterburga   101 «Безбашенные гидробионты» 09:02
Вера Винокурова
Tallina   116 «Мощные ежи за российско-эстонскую дружбу» 09:32
Анастасия Гагарина
Sanktpēterburga   101 «Безбашенные гидробионты» 09:02
Леночка Крыгина
Maskava   120 «Kr» 09:40
Глеб Пивоваров
Tallina   102 «кумкваты» 09:04
Екатерина Савкина
Sanktpēterburga   122 «Northern Wind» 09:44
Надежда Тимофеева
Tallina   102 «кумкваты» 09:04
Дмитрий Филимонов
Tallina   102 «кумкваты» 09:04
Антон Шаптибой
Sanktpēterburga   116 «Мощные ежи за российско-эстонскую дружбу» 09:32
Дарья Шашенкова
Sanktpēterburga   101 «Безбашенные гидробионты» 09:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 09:00 Транспортный трататаэдр

100

МГУ , Москва , НИУ МЭИ , Яндекс
101 09:02 Безбашенные гидробионты

101

Елена Фоминова

Sanktpēterburga

Алексей Варавва

Sanktpēterburga

Анастасия Гагарина

Sanktpēterburga

Дарья Шашенкова

Sanktpēterburga

102 09:04 кумкваты

102

Глеб Пивоваров

Tallina

Надежда Тимофеева

Tallina

Дмитрий Филимонов

Tallina

103 09:06 ОЧР

103

МАИ , Школа №57 , Формула ОТ , Москва , Яндекс
104 09:08 ДШ!-ДШ!

104

105 09:10 От рассвета до просвета

105

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Любовь Астахова

Sanktpēterburga

108 09:16 Dream Team

108

РГГМУ , ЭГО Транслейтинг , НовГУ , СПбГУПТД
110 09:20 Топонимическая комиссия

110

111 09:22 Тры чарапахi

111

112 09:24 Юкатан-минус

112

113 09:26 Любитель Петербурга

113

114 09:28 АК МЭИ

114

115 09:30 Кошкин дом

115

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

116 09:32 Мощные ежи за российско-эстонскую дружбу

116

Вера Винокурова

Tallina

Антон Шаптибой

Sanktpēterburga

ГМА , Кривожабье болото , СПбГУ
120 09:40 Kr

120

Леночка Крыгина

Maskava

121 09:42 The Expendables

121

Natalja Ganetskaja

Tallina

Alexey Legakov Tseval

Tallina

122 09:44 Northern Wind

122

Георгий Мавчун

Sanktpēterburga

Екатерина Савкина

Sanktpēterburga

123 09:46 Мыши

123

Михаил Курицын

Sanktpēterburga

Юлия Бессонова

Sanktpēterburga

128 09:56 Runtime Error

128

Аня Петросян

Sanktpēterburga

129 10:23 K2

129