Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Sergey Kondrashchev
Tula   141 «FreeRunners» 12:27
Елена Агапова
Sanktpēterburga   109 «Сайгаки» 12:08
Галина Акперова
Sanktpēterburga   126 «Пушинка» 12:20
Артём Антонов
Ļeņingradas apgabals   151 «Позитифф» 12:29
Ольга Архипова
Sanktpēterburga   125 «Бегунчики» 12:25
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   152 «Две капитанки» 12:28
Татьяна Босова
Ļeņingradas apgabals   129 «South Park» 12:22
Дмитрий Булавинов
Sanktpēterburga   130 «RandomRace» 12:22
Лариса Водопьянова
Sanktpēterburga   153 «Феникс» 12:53
Виктория Востротина
Ļeņingradas apgabals   138 «Победа» 12:26
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   157 «Portal» 12:56
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   105 «Попытка №2» 12:05
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   106 «Ночь и тишина» 12:06
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   154 «ИЛИТА» 13:23
Александра Дундур
Sanktpēterburga   155 «команда М» 13:18
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   104 «to be defined» 12:04
Александр Ермолин
Sanktpēterburga   122 «Жабы на метле» 12:19
Владимир Журкин
Sanktpēterburga   126 «Пушинка» 12:20
Гульфия Зайнутдинова
Ļeņingradas apgabals   145 «олененок» 12:45
Григорий Ивакин
Ļeņingradas apgabals   132 «Кутузовский жанр» 12:32
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   143 «Лень» 12:43
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   113 «Мяки-пяки» 12:14
Светлана Королева
Sanktpēterburga   121 «В поисках полосатого слона» 12:21
Валентина Кочеткова
Sanktpēterburga   148 «На мягких лапах» 12:48
Павел Ларионов
Ļeņingradas apgabals   124 «Лариончики» 12:24
Павел Маврин
Sanktpēterburga   147 «Мимимишки» 12:48
Ксения Макарова
Sanktpēterburga   150 «Наугад» 12:50
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   112 «Бурундуй» 12:10
Просто Мария
Sanktpēterburga   156 «Ахаха» 12:32
Яна Миронова
Sanktpēterburga   161 «Лучики солнца» 12:12
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   142 «АБВГДЁЖ» 12:47
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   134 «Кошкин дом» 12:25
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   134 «Кошкин дом» 12:25
Юлия Останина
Sanktpēterburga   155 «команда М» 13:18
Екатерина Перьева
Sanktpēterburga   161 «Лучики солнца» 12:12
Рита Саблина
Maskava   147 «Мимимишки» 12:48
Ирина Соколова
Ļeņingradas apgabals   136 «ЁКЛМН» 13:02
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   133 «Вместе веселей» 12:26
Елена Спасская
Sanktpēterburga   102 «Турбо» 12:02
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   117 «Полёт нормальный» 12:15
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   144 «Ежики-Хрюшечки» 12:41
Ирина Степанова
Ļeņingradas apgabals   111 «NEX» 12:11
Надежда Суркова
Ļeņingradas apgabals   140 «Сурковы» 12:29
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   116 «Божьи одуванчики» 12:14
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   152 «Две капитанки» 12:28
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   112 «Бурундуй» 12:10
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   120 «ЯПОНА МАТЬ» 12:18
Елена Швецова
Sanktpēterburga   105 «Попытка №2» 12:05
Михаил Шерстнев
Sanktpēterburga   118 «Fox» 12:18
Александр Шкробов
Sanktpēterburga   101 «ВадикВадик» 12:01
Павел Ющенко
Maskavas apgabals   147 «Мимимишки» 12:48
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   128 «Птички-птички» 12:28
Elias Vasiliev
Sanktpēterburga   103 «Бригада SOS» 12:03
Аня Веденеева
Sanktpēterburga   139 «Крошка и Енот» 12:39
Татьяна Войстрик
Sanktpēterburga   114 «Так или иначе» 12:12
Игорь Долгополов
Sanktpēterburga   127 «Чикопони» 12:37
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   134 «Кошкин дом» 12:25
Алина Каприан
Ļeņingradas apgabals   146 «ФИФы - Физкультурные,Инициативные,Фантазеры.» 12:13
михаил михайлов
  119 «Михычи» 12:15
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   136 «ЁКЛМН» 13:02
Татьяна Павлова
Sanktpēterburga   125 «Бегунчики» 12:25
Филипп Пантелеев
Sanktpēterburga   107 «Buzzinga» 12:09
Лидия Пантелеева
Sanktpēterburga   126 «Пушинка» 12:20
Алина Попова
Sanktpēterburga   137 «фортуна» 12:37
Сергей Поромов
Sanktpēterburga   144 «Ежики-Хрюшечки» 12:41
Максим Пухов
Sanktpēterburga   115 «ЧеПуха» 12:17
Андрей Субботин
Sanktpēterburga   120 «ЯПОНА МАТЬ» 12:18
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   149 «Сашина команда» 12:39
Яна Яблочко
Sanktpēterburga   156 «Ахаха» 12:32
Анастасия Якушева
Sanktpēterburga   123 «осень» 12:18
Mikhail Sorokin
Sanktpēterburga   103 «Бригада SOS» 12:03
Анастасия Агапова
Sanktpēterburga   142 «АБВГДЁЖ» 12:47
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   116 «Божьи одуванчики» 12:14
Алина Балтина
Sanktpēterburga   126 «Пушинка» 12:20
Антон Банных
Sanktpēterburga   144 «Ежики-Хрюшечки» 12:41
Евгения Барташевич
Ļeņingradas apgabals   138 «Победа» 12:26
Полина Безклубная
Ļeņingradas apgabals   146 «ФИФы - Физкультурные,Инициативные,Фантазеры.» 12:13
Анатолий Булавинов
  130 «RandomRace» 12:22
Елена Булдакова
Гусев Калининградской обл.   117 «Полёт нормальный» 12:15
Фёдор Василенко
Sanktpēterburga   142 «АБВГДЁЖ» 12:47
Артем Велюго
Ļeņingradas apgabals   132 «Кутузовский жанр» 12:32
Костя Виролайнен
Sanktpēterburga   156 «Ахаха» 12:32
Дарья Востротина
Ļeņingradas apgabals   138 «Победа» 12:26
Ольга Востротина
Ļeņingradas apgabals   138 «Победа» 12:26
Анюта Вульф
Sanktpēterburga   122 «Жабы на метле» 12:19
Ксения Гасникова
Sanktpēterburga   105 «Попытка №2» 12:05
Ирина Гладкова
  130 «RandomRace» 12:22
Тамара Гутева
Sanktpēterburga   144 «Ежики-Хрюшечки» 12:41
Мария Душко
Sanktpēterburga   104 «to be defined» 12:04
Павел Евсюков
Sanktpēterburga   101 «ВадикВадик» 12:01
Фарух Жмура
  129 «South Park» 12:22
Владислав Зайнутдинов
Ļeņingradas apgabals   145 «олененок» 12:45
Амалия Зайнутдинова
Ļeņingradas apgabals   145 «олененок» 12:45
Рената Зайнутдинова
Ļeņingradas apgabals   145 «олененок» 12:45
Александр Заслонкин
Sanktpēterburga   154 «ИЛИТА» 13:23
Катерина Зыблева
Sanktpēterburga   107 «Buzzinga» 12:09
Светлана Игнатьева
Sanktpēterburga   133 «Вместе веселей» 12:26
Елена Кириллова
Ļeņingradas apgabals   140 «Сурковы» 12:29
Наталия Ковтуненко
Sanktpēterburga   155 «команда М» 13:18
Елена Кондращева
Tula   141 «FreeRunners» 12:27
Антон Коренчук
Ļeņingradas apgabals   111 «NEX» 12:11
Ольга Крылаткова
Ļeņingradas apgabals   146 «ФИФы - Физкультурные,Инициативные,Фантазеры.» 12:13
Света Кузьмина
Sanktpēterburga   137 «фортуна» 12:37
Игорь Кулешов
  129 «South Park» 12:22
Егор Куликов
Sanktpēterburga   147 «Мимимишки» 12:48
Диана Ларионова
Ļeņingradas apgabals   124 «Лариончики» 12:24
Ксения Ларионова
Ļeņingradas apgabals   124 «Лариончики» 12:24
Александра Лобанова
  151 «Позитифф» 12:29
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   112 «Бурундуй» 12:10
игорь михайлов
  119 «Михычи» 12:15
юлия михайлова
  119 «Михычи» 12:15
Елена Мосягина
Sanktpēterburga   122 «Жабы на метле» 12:19
Александра Мусякова
Ļeņingradas apgabals   136 «ЁКЛМН» 13:02
Евгения Мусякова
Ļeņingradas apgabals   136 «ЁКЛМН» 13:02
Татьяна Нечаева
  160 «Румболовские волки» 12:24
Ольга Пантелеева
Sanktpēterburga   107 «Buzzinga» 12:09
Кирилл Панузин
  164 «Пикома» 12:23
Артём Поляков
  160 «Румболовские волки» 12:24
Даниил Попихин
  160 «Румболовские волки» 12:24
Дмитрий Пухов
Sanktpēterburga   115 «ЧеПуха» 12:17
Руслана Сакаева
Sanktpēterburga   113 «Мяки-пяки» 12:14
Сергей Салакин
Sanktpēterburga   131 «Салакин и К» 13:20
Ирина Салакина
Sanktpēterburga   131 «Салакин и К» 13:20
Элина Салакина
Sanktpēterburga   131 «Салакин и К» 13:20
С. Самаров
  163 «Свой» 12:31
алексей сахарцев
Sanktpēterburga   150 «Наугад» 12:50
Наталья Свинаренко
Sanktpēterburga   154 «ИЛИТА» 13:23
Евгений Сергеев
  129 «South Park» 12:22
Софья Силина
Sanktpēterburga   142 «АБВГДЁЖ» 12:47
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   117 «Полёт нормальный» 12:15
Дарья Смородина
  160 «Румболовские волки» 12:24
Диана Суркова
Ļeņingradas apgabals   140 «Сурковы» 12:29
Любовь Тавасиева
Ļeņingradas apgabals   146 «ФИФы - Физкультурные,Инициативные,Фантазеры.» 12:13
Егор Таскаев
Sanktpēterburga   139 «Крошка и Енот» 12:39
А. Титов
  162 «Титовы» 12:31
Д. Титов
  162 «Титовы» 12:31
О. Титова
  162 «Титовы» 12:31
Ю. Титова
  162 «Титовы» 12:31
Любовь Уроженко
Sanktpēterburga   109 «Сайгаки» 12:08
Роман Фертов
Sanktpēterburga   120 «ЯПОНА МАТЬ» 12:18
Ирина Флегонтова
  151 «Позитифф» 12:29
Кристина Фурман
Sanktpēterburga   127 «Чикопони» 12:37
Марина Хохрякова
Sanktpēterburga   114 «Так или иначе» 12:12
Юлия Часовская
Sanktpēterburga   109 «Сайгаки» 12:08
Евгений Часовской
Sanktpēterburga   109 «Сайгаки» 12:08
Василий Шамко
Sanktpēterburga   157 «Portal» 12:56
Адия Шут
  165 «команда» 12:32
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
101 12:01 ВадикВадик
Павел Евсюков

Sanktpēterburga

102 12:02 Турбо
Елена Спасская

Sanktpēterburga

103 12:03 Бригада SOS
Elias Vasiliev

Sanktpēterburga

Mikhail Sorokin

Sanktpēterburga

104 12:04 to be defined
Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Мария Душко

Sanktpēterburga

105 12:05 Попытка №2
Елена Швецова

Sanktpēterburga

Ксения Гасникова

Sanktpēterburga

106 12:06 Ночь и тишина
107 12:09 Buzzinga
Катерина Зыблева

Sanktpēterburga

Ольга Пантелеева

Sanktpēterburga

109 12:08 Сайгаки
Елена Агапова

Sanktpēterburga

Любовь Уроженко

Sanktpēterburga

Юлия Часовская

Sanktpēterburga

Евгений Часовской

Sanktpēterburga

111 12:11 NEX
Ирина Степанова

Ļeņingradas apgabals

Антон Коренчук

Ļeņingradas apgabals

112 12:10 Бурундуй
Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

113 12:14 Мяки-пяки
Ольга Кольцова

Sanktpēterburga

Руслана Сакаева

Sanktpēterburga

114 12:12 Так или иначе
Марина Хохрякова

Sanktpēterburga

115 12:17 ЧеПуха
Максим Пухов

Sanktpēterburga

Дмитрий Пухов

Sanktpēterburga

116 12:14 Божьи одуванчики
Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

117 12:15 Полёт нормальный
Елена Булдакова

Гусев Калининградской обл.

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

118 12:18 Fox
119 12:15 Михычи
игорь михайлов

юлия михайлова

120 12:18 ЯПОНА МАТЬ
Роман Фертов

Sanktpēterburga

121 12:21 В поисках полосатого слона
122 12:19 Жабы на метле
Анюта Вульф

Sanktpēterburga

Елена Мосягина

Sanktpēterburga

123 12:18 осень
124 12:24 Лариончики
Павел Ларионов

Ļeņingradas apgabals

Диана Ларионова

Ļeņingradas apgabals

Ксения Ларионова

Ļeņingradas apgabals

125 12:25 Бегунчики
126 12:20 Пушинка
Алина Балтина

Sanktpēterburga

127 12:37 Чикопони
Кристина Фурман

Sanktpēterburga

128 12:28 Птички-птички
Ирина Ямщикова

Sanktpēterburga

129 12:22 South Park
Татьяна Босова

Ļeņingradas apgabals

Фарух Жмура

Игорь Кулешов

Евгений Сергеев

130 12:22 RandomRace
Анатолий Булавинов

Ирина Гладкова

131 13:20 Салакин и К
Сергей Салакин

Sanktpēterburga

Ирина Салакина

Sanktpēterburga

Элина Салакина

Sanktpēterburga

132 12:32 Кутузовский жанр
Григорий Ивакин

Ļeņingradas apgabals

Артем Велюго

Ļeņingradas apgabals

133 12:26 Вместе веселей
Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Светлана Игнатьева

Sanktpēterburga

134 12:25 Кошкин дом
Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

136 13:02 ЁКЛМН
Ирина Соколова

Ļeņingradas apgabals

Александра Мусякова

Ļeņingradas apgabals

Евгения Мусякова

Ļeņingradas apgabals

137 12:37 фортуна
Алина Попова

Sanktpēterburga

Света Кузьмина

Sanktpēterburga

138 12:26 Победа
Виктория Востротина

Ļeņingradas apgabals

Евгения Барташевич

Ļeņingradas apgabals

Дарья Востротина

Ļeņingradas apgabals

Ольга Востротина

Ļeņingradas apgabals

139 12:39 Крошка и Енот
Аня Веденеева

Sanktpēterburga

Егор Таскаев

Sanktpēterburga

140 12:29 Сурковы
Надежда Суркова

Ļeņingradas apgabals

Елена Кириллова

Ļeņingradas apgabals

Диана Суркова

Ļeņingradas apgabals

141 12:27 FreeRunners
Елена Кондращева

Tula

142 12:47 АБВГДЁЖ
Анастасия Агапова

Sanktpēterburga

Фёдор Василенко

Sanktpēterburga

Софья Силина

Sanktpēterburga

143 12:43 Лень
144 12:41 Ежики-Хрюшечки
Сергей Поромов

Sanktpēterburga

Антон Банных

Sanktpēterburga

Тамара Гутева

Sanktpēterburga

145 12:45 олененок
Владислав Зайнутдинов

Ļeņingradas apgabals

Амалия Зайнутдинова

Ļeņingradas apgabals

Рената Зайнутдинова

Ļeņingradas apgabals

146 12:13 ФИФы - Физкультурные,Инициативные,Фантазеры.
Алина Каприан

Ļeņingradas apgabals

Полина Безклубная

Ļeņingradas apgabals

Ольга Крылаткова

Ļeņingradas apgabals

Любовь Тавасиева

Ļeņingradas apgabals

147 12:48 Мимимишки
Павел Маврин

Sanktpēterburga

Павел Ющенко

Maskavas apgabals

Егор Куликов

Sanktpēterburga

148 12:48 На мягких лапах
149 12:39 Сашина команда
150 12:50 Наугад
алексей сахарцев

Sanktpēterburga

151 12:29 Позитифф
Артём Антонов

Ļeņingradas apgabals

Александра Лобанова

Ирина Флегонтова

152 12:28 Две капитанки
153 12:53 Феникс
154 13:23 ИЛИТА
Александр Заслонкин

Sanktpēterburga

Наталья Свинаренко

Sanktpēterburga

155 13:18 команда М
Юлия Останина

Sanktpēterburga

Наталия Ковтуненко

Sanktpēterburga

156 12:32 Ахаха
Просто Мария

Sanktpēterburga

Яна Яблочко

Sanktpēterburga

Костя Виролайнен

Sanktpēterburga

157 12:56 Portal
Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

160 12:24 Румболовские волки
Татьяна Нечаева

Артём Поляков

Даниил Попихин

Дарья Смородина

161 12:12 Лучики солнца
162 12:31 Титовы
А. Титов

Д. Титов

О. Титова

Ю. Титова

163 12:31 Свой
С. Самаров

164 12:23 Пикома
Кирилл Панузин

165 12:32 команда
Адия Шут