Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Dmitry Antipov
Sanktpēterburga   173 «бежит орёт» 10:13
Alexandra Boykova
Maskava   148 «MadGreen» 09:48
FEDOR DUHOVSKOY
Sanktpēterburga   166 «Синий Краб» 10:06
Margarita Fanny Furgang
Sanktpēterburga   1104 «Дирекция тяги» 10:44
Ann Kalinina
Sanktpēterburga   1206 «Шпротоед и оккупант» 12:26
Ivan Ovechkin
Maskava   1100 «Sloth» 10:40
Maria Paisina
Sanktpēterburga   1144 «Пайса» 11:24
Aleksandr Rozhkov
Sanktpēterburga   1211 «Westcoast» 12:31
Viktorija Sjargi
Rīga   184 «Les Enfoirés en cavale» 10:24
Oleg Yakovlev
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   1232 «OG» 12:52
Екатерина Авдосьева
Sanktpēterburga   126 «J.O.P.A. в мыле» 09:26
Алия Агаева
Sanktpēterburga   1196 «Лорд Сноу» 12:16
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   1104 «Дирекция тяги» 10:44
Алексей Александров
Sanktpēterburga   134 «Иглобрюх» 09:34
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   100 «Нас пятило» 09:00
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   103 «жъжъь» 09:03
Мария Антонюк
Sanktpēterburga   1180 «M&M's» 12:00
Людмила Арсентьева
Sanktpēterburga   163 «Мозговой шторм» 10:03
Наташа Барсова
Tālo ārzemju pilsētas   1148 «Барсы» 11:28
Полина Баталина
Sanktpēterburga   115 «Ванильные котики» 09:15
Елена Батрак
Sanktpēterburga   1194 «Задумчивые выдры» 12:14
Юлия Беликова
Sanktpēterburga   136 «Смельчаки» 09:36
Любовь Белова
Sanktpēterburga   168 «Ы-Бо» 10:08
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   175 «Белый Ус» 10:15
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   1153 «Фифа, цаца и фря» 11:33
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   168 «Ы-Бо» 10:08
Дмитрий Бордюгов
Sanktpēterburga   150 «Тютешки» 09:50
Анна Борковская
Sanktpēterburga   1239 «Обойди мир» 12:59
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   1132 «Жлобы-туристы» 11:12
Александр Буберман
Sanktpēterburga   1112 «Прогулка FM» 10:52
Наталья Бугрецова
Sanktpēterburga   1165 «Муля» 11:45
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   113 «БРыСьКа» 09:13
Мария Буянова
Sanktpēterburga   1154 «кудабежим?» 11:34
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   141 «Ёжики в тумане» 09:41
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   1117 «The Pooh+» 10:57
Алексей Векшин
Sanktpēterburga   1216 «Каждый раз одно и то же» 12:36
Михаил Винокуров
Maskava   1110 «Медвежище и Кротище» 10:50
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   1147 «Невозможный Возможный Мир» 11:27
Аскар Галимзянов
Ufa   109 «Тюлени» 09:09
Надежда Галицкая
Sanktpēterburga   1157 «Мыло и верёвка» 11:37
Иван Гингизов
Sanktpēterburga   1166 «Слабоумие и слабоумие» 11:46
Сергей Глубоков
Sanktpēterburga   1114 «Хаос» 10:54
Катерина Годлевская
Maskava   164 «Собачье дело» 10:04
Игорь Голышев
Puškina   1234 «Пляжный воллейбол» 12:54
Сергей Григорьев
Sanktpēterburga   1192 «тут только так» 12:12
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   193 «Два мудреца в одном тазу...» 10:33
Екатерина Гриценко
Sanktpēterburga   1229 «Ряряря» 12:49
Святослав Грязнов
Sanktpēterburga   1193 «Tsundere Sharks» 12:13
Григорий Гуринский
Sanktpēterburga   174 «Закрасить всё!» 10:14
Анастасия Демидова
Sanktpēterburga   1189 «Бэнкси Тим» 12:09
Марта Дианова
Sanktpēterburga   161 «Усики миссис Норрис» 10:01
Юлия Дитяткина
Sanktpēterburga   1205 «Мокрецы или мокрицы» 12:25
Олеся Дробязко
Maskava   142 «Атакуй» 09:42
Мария Дубовцева
Sanktpēterburga   1178 «Ксюхоментоз» 11:58
Артур Дубро
Sanktpēterburga   1173 «Фарш Изопа» 11:53
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   1147 «Невозможный Возможный Мир» 11:27
Анна Елисеева
Maskava   1150 «Банда гипнотизеров» 11:30
Антон Ермаков
Sanktpēterburga   179 «Эдгар Аллан По» 10:19
Егор Ермаков
Sanktpēterburga   1178 «Ксюхоментоз» 11:58
Ася Ермакова
Sanktpēterburga   179 «Эдгар Аллан По» 10:19
Мария Жданова
Sanktpēterburga   1135 «Вперед по стенке!» 11:15
Миша Забелин
Sanktpēterburga   1121 «Огурец» 11:01
Юлия Завадская
Sanktpēterburga   1123 «Крошка По и компания» 11:03
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   171 «Шустряки» 10:11
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   160 «Gas Powered Stick!!!» 10:00
Елизавета Залевская
Sanktpēterburga   191 «Параноики» 10:31
Юлия Зассеева
Sanktpēterburga   1193 «Tsundere Sharks» 12:13
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   1122 «Street wanderers» 11:02
Ксения И
Sanktpēterburga   1171 «Львиный прайд» 11:51
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   101 «Если граффити неизбежно - рисуй первым» 09:01
Екатерина Ильина
Sanktpēterburga   1212 «ОАСК» 12:32
Василий Калинин
Sanktpēterburga   1133 «Улит и Ко» 11:13
Дарья Калинина
Sanktpēterburga   159 «Погуляем по трамвайным рельсам» 09:59
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   1113 «БеГеМотъ» 10:53
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   158 «Rosas Pandan» 09:58
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   1198 «ГПП» 12:18
Ксения Кинякина
Maskava   100 «Нас пятило» 09:00
Илья Козлов
Sanktpēterburga   1209 «Вечное сияние чистых ботинок» 12:29
Камилла Колосова
Sanktpēterburga   1123 «Крошка По и компания» 11:03
Иван Комаров
Maskava   1226 «Buz» 12:46
Елена Кондращева
Tula   139 «Free Runners» 09:39
Мария Коняшкина
Sanktpēterburga   199 «Я ночь, я тьма, я тыгыдык» 10:39
Вера Коренева
Sanktpēterburga   1172 «Пегас» 11:52
Людмила Корженевская
Jekaterinburga   1187 «Тако-кота» 12:07
Николай Корнилов
Ļeņingradas apgabals   1224 «Печеньки» 12:44
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   146 «Бежим и волосы назад» 09:46
Евгения Кулик
Sanktpēterburga   194 «Авокадо Кедавра» 10:34
Рената Кульчицкая
Sanktpēterburga   194 «Авокадо Кедавра» 10:34
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   1133 «Улит и Ко» 11:13
Елена Куталия
Sanktpēterburga   1126 «А1» 11:06
Екатерина Кюлекджи
Sanktpēterburga   1218 «Чучудуду» 12:38
Анна Лебедева
Maskava   1108 «Анна Неваляевна» 10:48
Павел Левдик
Sanktpēterburga   1239 «Обойди мир» 12:59
Ирина Левина
Sanktpēterburga   1152 «Adagio» 11:32
Александра Леонова
Sanktpēterburga   1188 «Dansează!» 12:08
Катерина Лихачева
Sanktpēterburga   169 «Яркие» 10:09
Наталья Логвинова
Sanktpēterburga   140 «Олени Обыкновенные» 09:40
Владимир Лубяной
Maskava   1155 «Великая команда» 11:35
Юлия Львова
Sanktpēterburga   119 «Кума, кума, дай ума» 09:19
Светлана Малашенко
Sanktpēterburga   103 «жъжъь» 09:03
Елена Мезенцева
Sanktpēterburga   1222 «Кукумария» 12:42
Ксения Мельникова
Sanktpēterburga   1162 «Инвадер» 11:42
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   162 «Corso & Co» 10:02
Андрей Минов
Ļeņingradas apgabals   182 «Минозавры» 10:22
Евгений Миролюбов
Sanktpēterburga   1102 «ПыльСтолбом» 10:42
Дима Миронов
Maskava   1151 «Тигровая Уточка» 11:31
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   1196 «Лорд Сноу» 12:16
Олег Михайлов
Sanktpēterburga   1174 «Freeride» 11:54
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   1115 «Сохраняйте спокойствие» 10:55
Анна Москвина
Sanktpēterburga   1139 «Петербургские странники» 11:19
Екатерина Мотькина
Sanktpēterburga   1138 «Дубль Два» 11:18
Евгения Назарова
Sanktpēterburga   136 «Смельчаки» 09:36
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   180 «Walk and eat» 10:20
Дмитрий Некрестьянов
Sanktpēterburga   174 «Закрасить всё!» 10:14
Мира Немировская
Sanktpēterburga   1103 «Редиски&Морковки» 10:43
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   1106 «БГмоты» 10:46
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   1106 «БГмоты» 10:46
Александр Никитин
Maskava   1150 «Банда гипнотизеров» 11:30
Надежда Новоселова
Sanktpēterburga   1217 «N» 12:37
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   153 «Чёрная каракатица» 09:53
Кристина Онищенко
Sanktpēterburga   1185 «Веселая компания» 12:05
Наталья Очева
Sanktpēterburga   172 «Большие сурикаты» 10:12
Анастасия Павлова
Sanktpēterburga   186 «Старый добрый Орлеан» 10:26
Анна Павлова
Sanktpēterburga   1184 «Прекрасная Зелёная» 12:04
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   165 «Искатели трепангов» 10:05
Полина Панчук
Sanktpēterburga   107 «Adventure times» 09:07
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   171 «Шустряки» 10:11
Елизавета Пастушенко
Sanktpēterburga   197 «Бегите, глупцы» 10:37
Александр Петров
Maskava   1215 «Общество с ограниченной безответственностью» 12:35
Екатерина Пикула
Sanktpēterburga   1224 «Печеньки» 12:44
Марина Пинаева
Sanktpēterburga   1149 «PROсекко» 11:29
Вячеслав Полушин
Sanktpēterburga   1120 «Кумкуат» 11:00
Надежда Полуэктова
Sanktpēterburga   121 «Dungeon Lords» 09:21
Таисия Полякова
Sanktpēterburga   1109 «Умный Кот» 10:49
Настя Попова
Maskava   133 «Друзья Грейс» 09:33
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   1153 «Фифа, цаца и фря» 11:33
Максим Прокошин
Sanktpēterburga   116 «Сосновамиборцы» 09:16
Наталия Пушкарёва
Sanktpēterburga   157 «STR» 09:57
Ольга Разина
Maskava   1195 «Великие Лаврентьевские озера» 12:15
Сергей Реука
Sanktpēterburga   1145 «Огни Самайна» 11:25
Янина Рец
Sanktpēterburga   187 «Халапеньо» 10:27
Александр Родионов
Sanktpēterburga   1135 «Вперед по стенке!» 11:15
Дарья Родионова
Sanktpēterburga   104 «Сюзор & Co» 09:04
Екатерина Родионова
Sanktpēterburga   1135 «Вперед по стенке!» 11:15
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   1127 «Шопоголики» 11:07
Александра Савина
Sanktpēterburga   1145 «Огни Самайна» 11:25
Мария Савина
Sanktpēterburga   1145 «Огни Самайна» 11:25
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   1177 «Жизнь как чудо» 11:57
Андрей Самсонов
Sanktpēterburga   1191 «Вова с нами 2019» 12:11
Фаниль Сафиуллин
Sanktpēterburga   115 «Ванильные котики» 09:15
Юлия Свитлик
Sanktpēterburga   1213 «В какаО!!!» 12:33
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   1147 «Невозможный Возможный Мир» 11:27
Анна Семенова
Sanktpēterburga   1186 «Команда» 12:06
Ирина Семичева
Sanktpēterburga   189 «Ну-ПаГоДиМа» 10:29
Наталья Сидельникова
Sanktpēterburga   184 «Les Enfoirés en cavale» 10:24
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   158 «Rosas Pandan» 09:58
Георгий Смирнов
Sanktpēterburga   108 «Zakat» 09:08
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   149 «Обригаду» 09:49
Анна Соколова
Sanktpēterburga   1170 «Альпаки» 11:50
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   143 «Sunnyfamily» 09:43
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   130 «Сорокули» 09:30
Дарья Сотникова
Sanktpēterburga   109 «Тюлени» 09:09
Александр Спирин
Sanktpēterburga   1109 «Умный Кот» 10:49
Мария Спирина
Sanktpēterburga   1109 «Умный Кот» 10:49
Елена Старикова
Sanktpēterburga   184 «Les Enfoirés en cavale» 10:24
Ольга Степанова
Sanktpēterburga   196 «Модильон» 10:36
Екатерина Суркова
Maskava   1110 «Медвежище и Кротище» 10:50
Александра Тимофеева
Sanktpēterburga   144 «Утки УУ» 09:44
Алина Титова
Sanktpēterburga   176 «Мешки с костями» 10:16
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   154 «Божьи одуванчики» 09:54
Екатерина Тихонова
Sanktpēterburga   129 «Тихо-тихо» 09:29
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   1133 «Улит и Ко» 11:13
Мария Трусова
Sanktpēterburga   159 «Погуляем по трамвайным рельсам» 09:59
Никита Тхоржевский
Sanktpēterburga   1178 «Ксюхоментоз» 11:58
Юлия Удачина
Sanktpēterburga   1112 «Прогулка FM» 10:52
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   111 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:11
Алексей Уткин
Sanktpēterburga   102 «Сурикаты-краеведы» 09:02
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   105 «Ириски» 09:05
Надя Фёдорова
Sanktpēterburga   1219 «Попытка №5» 12:39
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   1124 «Любовь-морковь» 11:04
Надежда Федяева
Voroņeža   1129 «Ежиный переполох» 11:09
Елена Фоминова
Sanktpēterburga   165 «Искатели трепангов» 10:05
Станислав Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   1179 «хрень-с-горы» 11:59
Ольга Христенко
Sanktpēterburga   122 «Пока такая» 09:22
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   132 «Синяя тележка с котиком» 09:32
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   146 «Бежим и волосы назад» 09:46
Иван Цыганов
Sanktpēterburga   1111 «Селедка на свободе» 10:51
Анастасия Чо
Sanktpēterburga   1171 «Львиный прайд» 11:51
Анна Шабашева
Sanktpēterburga   1210 «Розовые единороги» 12:30
Артур Шамсудинов
Sanktpēterburga   1171 «Львиный прайд» 11:51
Шейла Шейх
Sanktpēterburga   1116 «Наша команда?» 10:56
Юрий Шестернин
Ļeņingradas apgabals   116 «Сосновамиборцы» 09:16
Елизавета Шестернина
Ļeņingradas apgabals   116 «Сосновамиборцы» 09:16
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   1230 «ГенчоИзабелла+» 12:50
Александр Шпер
Maskava   168 «Ы-Бо» 10:08
Александр Шугаев
Sanktpēterburga   115 «Ванильные котики» 09:15
Сергей Шуманский
Sanktpēterburga   1173 «Фарш Изопа» 11:53
Александра Щапова
Sanktpēterburga   1104 «Дирекция тяги» 10:44
Olga Antikyan
Sanktpēterburga   1202 «Персик» 12:22
Marina Fedorova
Sanktpēterburga   167 «Собираем шишки» 10:07
Irene Shimko
Maskava   133 «Друзья Грейс» 09:33
Evgeniya Shturnova
Sanktpēterburga   1158 «Андрей» 11:38
Владимир Агеев
Sanktpēterburga   1193 «Tsundere Sharks» 12:13
Глушкова Анастасия
Sanktpēterburga   1213 «В какаО!!!» 12:33
Елена Андреева
Sanktpēterburga   1200 «Систематическая ошибка выжившего» 12:20
Илья Арцыман
Sanktpēterburga   152 «Зелёный километр» 09:52
Ольга Асташенкова
Sanktpēterburga   1196 «Лорд Сноу» 12:16
Наталья Бантимирова
Sanktpēterburga   1140 «Пар мне в лицо» 11:20
Дмитрий Батрак
Sanktpēterburga   1194 «Задумчивые выдры» 12:14
Александра Бойчук
Sanktpēterburga   1199 «Supergirls don't cry» 12:19
Полина Ванина
Sanktpēterburga   112 «Тёмный орден» 09:12
Александр Васильев
Sanktpēterburga   1223 «Медвежка» 12:43
Алиса Веселкова
Maskava   1142 «Кусь-кусь-клан» 11:22
Светлана Витрук
Sanktpēterburga   1231 «Тут только крутые коты» 12:51
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   124 «В шортах» 09:24
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   156 «Команда 156, старт 09:56» 09:56
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   1125 «пьюшки» 11:05
Андрей Голеницкий
Maskava   1136 «Кашалотики» 11:16
Алена Горбунова
Sanktpēterburga   1181 «Хлеб и молоко» 12:01
Алексей Грибенников
Sanktpēterburga   151 «звери ищут лето» 09:51
Мария Двоскина
Tālo ārzemju pilsētas   1225 «Астрофилиты» 12:45
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   183 «Молния ТуТ» 10:23
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   1197 «Корюшка на стене» 12:17
Наталья Емельяненко
Sanktpēterburga   1146 «Емеля» 11:26
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   1106 «БГмоты» 10:46
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   1105 «Абразивный Ильич» 10:45
Мария Жукова
Sanktpēterburga   1112 «Прогулка FM» 10:52
Дарья Забродская
Sanktpēterburga   1183 «Попрыгунчики» 12:03
Александр Зегжда
Sanktpēterburga   118 «Костин Ложцы» 09:18
Александр Ильин
Maskava   1150 «Банда гипнотизеров» 11:30
Радмила Ищенко
Sanktpēterburga   109 «Тюлени» 09:09
Юна Киселёва
Sanktpēterburga   1160 «По мотивам Бэнкси» 11:40
Татьяна Конон
Sanktpēterburga   127 «Птица Говорун» 09:27
Вероника Коняева
Sanktpēterburga   120 «Бегущий по поребрику» 09:20
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   177 «Hannila» 10:17
Надежда Куваева
Sanktpēterburga   1201 «Северное сияние» 12:21
Александра Кудрявцева
Sanktpēterburga   1175 «Кржемелик и Вахмурка» 11:55
Артем Кузнецов
Maskava   1208 «Пункт назначения» 12:28
Елена Кузнецова
Sanktpēterburga   1176 «Семифредо с питахайей» 11:56
Вячеслав Курбатов
Maskava   148 «MadGreen» 09:48
Андрей Лазарев
Sanktpēterburga   110 «Мальтийский орден» 09:10
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   137 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:37
Марина Латышева
Sanktpēterburga   188 «Ержи» 10:28
Илья Лужецкий
Maskava   1203 «Горячие крылышки BBQ» 12:23
Ирина Лысенко
Maskava   106 «Сусанинские навигаторы» 09:06
Константин Ляпцев
Sanktpēterburga   1196 «Лорд Сноу» 12:16
Степан Максимов
Sanktpēterburga   1193 «Tsundere Sharks» 12:13
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   114 «Мыха и Ко.» 09:14
Иван Мелёшин
Sanktpēterburga   1233 «подкустовые выползни» 12:53
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   1167 «Никто не вудиаллен» 11:47
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   1227 «Бешеные черепахи» 12:47
Димочка Морозов
Maskava   1228 «Чем кажется» 12:48
Сергей Оболкин
Sanktpēterburga   115 «Ванильные котики» 09:15
Анна Олейник
Sanktpēterburga   1137 «Лена» 11:17
Сергей Остащенко
Sanktpēterburga   1190 «Катя Лель» 12:10
Иван Павлик
Sanktpēterburga   1122 «Street wanderers» 11:02
Алёна Павловская
Sanktpēterburga   1204 «Почти Безголовые» 12:24
Виктория Пантова
Sanktpēterburga   170 «Веселые еноты» 10:10
Алексей Пеганов
Maskava   1208 «Пункт назначения» 12:28
Елена Петрова
Sanktpēterburga   1111 «Селедка на свободе» 10:51
Ольга Плешкова
Sanktpēterburga   1167 «Никто не вудиаллен» 11:47
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   198 «Палема» 10:38
Ольга Раева
Sanktpēterburga   111 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:11
Ксения Развенская
Maskava   1207 «Борщи» 12:27
Виктория Родина
Sanktpēterburga   172 «Большие сурикаты» 10:12
Марина Романова
Sanktpēterburga   1143 «Runtime error» 11:23
Анна Рымарева
Sanktpēterburga   155 «Уже не новички» 09:55
Екатерина Сафронова
Sanktpēterburga   1112 «Прогулка FM» 10:52
Александр Сидько
Sanktpēterburga   157 «STR» 09:57
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   1214 «Потом» 12:34
Алена Ситникова
Sanktpēterburga   181 «Роксана Бабаян» 10:21
Ирина Собченко
Sanktpēterburga   1101 «Три столицы» 10:41
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   190 «TaНи» 10:30
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   125 «Крошки Ру» 09:25
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   165 «Искатели трепангов» 10:05
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   128 «Айгер» 09:28
Павел Чезганов
Sanktpēterburga   1221 «@DUS@» 12:41
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   1107 «Экстремум» 10:47
Юлия Швецова
Sanktpēterburga   178 «Вспышка слева» 10:18
Анна Шулякова
Sanktpēterburga   1141 «Вино и Вата» 11:21
Елизавета Язева
Sanktpēterburga   1105 «Абразивный Ильич» 10:45
Захар Яковлев
Sanktpēterburga   1119 «Захар и КОфе» 10:59
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   111 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:11
Мария Ярыгина
Sanktpēterburga   1161 «Лисята» 11:41
Анастасия Яцницкая
Sanktpēterburga   145 «Уилт и К» 09:45
Anna Koltsova
Sanktpēterburga   170 «Веселые еноты» 10:10
Polina Kunitsyna
Sanktpēterburga   166 «Синий Краб» 10:06
Daniel Pavlov
Sanktpēterburga   1211 «Westcoast» 12:31
Dara Phillips
Maskava   1151 «Тигровая Уточка» 11:31
Laura Rt
Maskava   1151 «Тигровая Уточка» 11:31
Nathalie Selivanova
Sanktpēterburga   134 «Иглобрюх» 09:34
Sasha Williams
Sanktpēterburga   153 «Чёрная каракатица» 09:53
Инна Авдонина
Sanktpēterburga   120 «Бегущий по поребрику» 09:20
Артём Авдосьев
Sanktpēterburga   126 «J.O.P.A. в мыле» 09:26
Елена Агашина
Sanktpēterburga   114 «Мыха и Ко.» 09:14
Юлия Адливанкина
Sanktpēterburga   120 «Бегущий по поребрику» 09:20
Наталья Акимова
Sanktpēterburga   1191 «Вова с нами 2019» 12:11
Диана Аласталь
Sanktpēterburga   1121 «Огурец» 11:01
Анастасия Алёхина
Sanktpēterburga   1199 «Supergirls don't cry» 12:19
Владимир Андреев
Sanktpēterburga   1200 «Систематическая ошибка выжившего» 12:20
Ирина Андреева
Sanktpēterburga   1200 «Систематическая ошибка выжившего» 12:20
Александр Анисимов
Sanktpēterburga   169 «Яркие» 10:09
Елена Антонова
Sanktpēterburga   104 «Сюзор & Co» 09:04
Марат Арсаев
Maskava   1228 «Чем кажется» 12:48
Алиса Арсентьева
Sanktpēterburga   163 «Мозговой шторм» 10:03
Янина Артамонова
Sanktpēterburga   1149 «PROсекко» 11:29
Кирилл Артеменко
Sanktpēterburga   1200 «Систематическая ошибка выжившего» 12:20
Анастасия Бабуркина
Sanktpēterburga   1199 «Supergirls don't cry» 12:19
Татьяна Бабушкина
Sanktpēterburga   151 «звери ищут лето» 09:51
Алексей Барсов
Tālo ārzemju pilsētas   1148 «Барсы» 11:28
Иван Барышев
Sanktpēterburga   197 «Бегите, глупцы» 10:37
Евгений Бахмутов
Sanktpēterburga   1233 «подкустовые выползни» 12:53
Марина Бахмутова
Sanktpēterburga   1233 «подкустовые выползни» 12:53
Алёна Башмакова
Sanktpēterburga   1169 «Черепахи» 11:49
Валерия Бежанова
Sanktpēterburga   113 «БРыСьКа» 09:13
Мария Бекрешева
Sanktpēterburga   1204 «Почти Безголовые» 12:24
Святослав Белов
Sanktpēterburga   1149 «PROсекко» 11:29
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   166 «Синий Краб» 10:06
Елена Бенденко
Sanktpēterburga   1183 «Попрыгунчики» 12:03
Наталья Блумарин
Sanktpēterburga   1198 «ГПП» 12:18
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   137 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:37
Оля Бобинская
Sanktpēterburga   1181 «Хлеб и молоко» 12:01
Владимир Бобинский
Sanktpēterburga   1181 «Хлеб и молоко» 12:01
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   1132 «Жлобы-туристы» 11:12
Андрей Бобров
Sanktpēterburga   161 «Усики миссис Норрис» 10:01
Анастасия Боброва
Sanktpēterburga   161 «Усики миссис Норрис» 10:01
Михаил Богданов
Sanktpēterburga   1170 «Альпаки» 11:50
Ольга Богод
Sanktpēterburga   1163 «Озабоченные ёжики» 11:43
София Богорад
Sanktpēterburga   180 «Walk and eat» 10:20
Алексей Бойцов
Sanktpēterburga   145 «Уилт и К» 09:45
Роман Бондарев
Sanktpēterburga   1162 «Инвадер» 11:42
Маша Бондарева
Sanktpēterburga   1162 «Инвадер» 11:42
Андрей Браиловский
Maskava   1182 «Машина без крыши» 12:02
Денис Брусов
Sanktpēterburga   1169 «Черепахи» 11:49
Дарья Буданова
Maskava   142 «Атакуй» 09:42
Константин Булахтин
Sanktpēterburga   1235 «Тихоходы» 12:55
Елена Вальд
Sanktpēterburga   1146 «Емеля» 11:26
Надежда Василевская
Sanktpēterburga   1152 «Adagio» 11:32
Елена Васильева
Sanktpēterburga   1239 «Обойди мир» 12:59
Лидия Васильева
Sanktpēterburga   1223 «Медвежка» 12:43
Анна Веренцова
Sanktpēterburga   134 «Иглобрюх» 09:34
Александр Вернер
Sanktpēterburga   169 «Яркие» 10:09
Виктория Вершинина
Sanktpēterburga   1170 «Альпаки» 11:50
Ульяна Веряскина
Sanktpēterburga   126 «J.O.P.A. в мыле» 09:26
Дарья Виниченко
Sanktpēterburga   151 «звери ищут лето» 09:51
Андрей Виноградов
Sanktpēterburga   1158 «Андрей» 11:38
Виктория Власова
Sanktpēterburga   1209 «Вечное сияние чистых ботинок» 12:29
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   1125 «пьюшки» 11:05
Полина Воробьева
Sanktpēterburga   1125 «пьюшки» 11:05
Оля Ворожцова
Sanktpēterburga   174 «Закрасить всё!» 10:14
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   101 «Если граффити неизбежно - рисуй первым» 09:01
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   1197 «Корюшка на стене» 12:17
Юлия Гаврилина
Sanktpēterburga   1181 «Хлеб и молоко» 12:01
Максим Гайланс
Sanktpēterburga   1174 «Freeride» 11:54
Анастасия Галафеева
Sanktpēterburga   124 «В шортах» 09:24
Антон Гауф
Sanktpēterburga   194 «Авокадо Кедавра» 10:34
Миролюбов Георгий
Sanktpēterburga   1102 «ПыльСтолбом» 10:42
Камиля Гилязова
Sanktpēterburga   1190 «Катя Лель» 12:10
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   128 «Айгер» 09:28
Ксения Глебова
Sanktpēterburga   117 «Мы будем медленно идти и репетировать в пути» 09:17
Надежда Годлевская
Sanktpēterburga   164 «Собачье дело» 10:04
Юлия Горбачева
Sanktpēterburga   127 «Птица Говорун» 09:27
Ольга Грабова
Sanktpēterburga   1126 «А1» 11:06
Любовь Гультяева
Sanktpēterburga   198 «Палема» 10:38
Ольга Густова
Sanktpēterburga   1176 «Семифредо с питахайей» 11:56
Майя Двоскина
Tālo ārzemju pilsētas   1225 «Астрофилиты» 12:45
Соня Демидова
Sanktpēterburga   1189 «Бэнкси Тим» 12:09
Наталья Демина
Sanktpēterburga   196 «Модильон» 10:36
Марина Дерендяева
Sanktpēterburga   152 «Зелёный километр» 09:52
Юлия Дидбаридзе
Sanktpēterburga   1192 «тут только так» 12:12
Владимир Дмитриев
Sanktpēterburga   1191 «Вова с нами 2019» 12:11
Дарья Дорошенко
Sanktpēterburga   197 «Бегите, глупцы» 10:37
Анастасия Дремина
Sanktpēterburga   1154 «кудабежим?» 11:34
Галя Дубова
Sanktpēterburga   1143 «Runtime error» 11:23
Фёдор Дубшан
Sanktpēterburga   1116 «Наша команда?» 10:56
Светлана Дымшиц
Sanktpēterburga   1209 «Вечное сияние чистых ботинок» 12:29
Елена Евсеенко
Sanktpēterburga   175 «Белый Ус» 10:15
Светлана Евтехова
Sanktpēterburga   1149 «PROсекко» 11:29
Игорь Егоров
Sanktpēterburga   127 «Птица Говорун» 09:27
Анастасия Егорова
Sanktpēterburga   166 «Синий Краб» 10:06
Аня Егорова
Sanktpēterburga   1103 «Редиски&Морковки» 10:43
Оксана Егорова
Sanktpēterburga   189 «Ну-ПаГоДиМа» 10:29
Антон Елисеев
Maskava   1150 «Банда гипнотизеров» 11:30
Полина Елисеева
Sanktpēterburga   139 «Free Runners» 09:39
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   172 «Большие сурикаты» 10:12
Тимофей Ермаков
Sanktpēterburga   179 «Эдгар Аллан По» 10:19
Анна Ерышева
Sanktpēterburga   1230 «ГенчоИзабелла+» 12:50
Нина Животовская
Sanktpēterburga   102 «Сурикаты-краеведы» 09:02
Артем Жигулев
Sanktpēterburga   1231 «Тут только крутые коты» 12:51
Даниил Жигулев
Sanktpēterburga   1231 «Тут только крутые коты» 12:51
Мария Зайцева
Sanktpēterburga   1165 «Муля» 11:45
Лев Закутасов
Sanktpēterburga   1129 «Ежиный переполох» 11:09
Надежда Зелянина
  1177 «Жизнь как чудо» 11:57
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   1139 «Петербургские странники» 11:19
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   1139 «Петербургские странники» 11:19
Марианна Золина
Sanktpēterburga   163 «Мозговой шторм» 10:03
Мария Золина
Sanktpēterburga   163 «Мозговой шторм» 10:03
Иван Зырянов
Sanktpēterburga   1173 «Фарш Изопа» 11:53
Антон Иванов
Sanktpēterburga   1157 «Мыло и верёвка» 11:37
Елена Иванчина
Sanktpēterburga   176 «Мешки с костями» 10:16
Алексей Ильин
Sanktpēterburga   1212 «ОАСК» 12:32
Андрей Ильин
Sanktpēterburga   186 «Старый добрый Орлеан» 10:26
Мария К
Sanktpēterburga   138 «пищ» 09:38
Анастасия Каменецкая
Sanktpēterburga   1163 «Озабоченные ёжики» 11:43
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   158 «Rosas Pandan» 09:58
Светлана Карташова
Sanktpēterburga   111 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:11
Андрей Киброев
Sanktpēterburga   1158 «Андрей» 11:38
Павел Клевцов
Sanktpēterburga   153 «Чёрная каракатица» 09:53
Николай Клименко
Sanktpēterburga   172 «Большие сурикаты» 10:12
Никита Коваль
Sanktpēterburga   194 «Авокадо Кедавра» 10:34
Василиса Колмакова
Sanktpēterburga   1199 «Supergirls don't cry» 12:19
Камилла Колосова
Sanktpēterburga   1123 «Крошка По и компания» 11:03
Инна Комарова
Sanktpēterburga   1165 «Муля» 11:45
Маргарита Комиссарова
Maskava   1195 «Великие Лаврентьевские озера» 12:15
Егор Кондращев
Sanktpēterburga   139 «Free Runners» 09:39
Сергей Кондращев
Sanktpēterburga   139 «Free Runners» 09:39
Наталья Корейкина
Sanktpēterburga   1119 «Захар и КОфе» 10:59
Максим Коренев
Sanktpēterburga   123 «Птичье семейство» 09:23
Екатерина Коренева
Sanktpēterburga   123 «Птичье семейство» 09:23
Антон Корженевский
Sanktpēterburga   1187 «Тако-кота» 12:07
Ольга Корчагина
Sanktpēterburga   1114 «Хаос» 10:54
Романов Костя
Maskava   109 «Тюлени» 09:09
Иван Краев
Maskava   1159 «Драксель-шмаксель» 11:39
Геннадий Красников
Sanktpēterburga   183 «Молния ТуТ» 10:23
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   193 «Два мудреца в одном тазу...» 10:33
Антон Кротов
Maskava   1151 «Тигровая Уточка» 11:31
Андрей Круглов
Sanktpēterburga   141 «Ёжики в тумане» 09:41
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   1132 «Жлобы-туристы» 11:12
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   1139 «Петербургские странники» 11:19
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   1175 «Кржемелик и Вахмурка» 11:55
Инна Кузнецова
Sanktpēterburga   1189 «Бэнкси Тим» 12:09
Виктория Куклева
Sanktpēterburga   197 «Бегите, глупцы» 10:37
Анастасия Кухарь
Tvera   196 «Модильон» 10:36
Дарья Кухтина
Sanktpēterburga   176 «Мешки с костями» 10:16
Анна Лаврентьева
Sanktpēterburga   1128 «Чашка чая» 11:08
Елизавета Лавриновская
Sanktpēterburga   158 «Rosas Pandan» 09:58
Наталья Лаевская
Sanktpēterburga   1205 «Мокрецы или мокрицы» 12:25
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   110 «Мальтийский орден» 09:10
Светлана Лазарева
Sanktpēterburga   110 «Мальтийский орден» 09:10
Никита Лазовский
Sanktpēterburga   107 «Adventure times» 09:07
Евгений Лапин
Sanktpēterburga   1209 «Вечное сияние чистых ботинок» 12:29
Илья Латышев
Sanktpēterburga   188 «Ержи» 10:28
Александра Линцбах
Sanktpēterburga   173 «бежит орёт» 10:13
Павел Липанов
Sanktpēterburga   1117 «The Pooh+» 10:57
Елизавета Логашева
Sanktpēterburga   1114 «Хаос» 10:54
Вероника Логинова
Sanktpēterburga   1189 «Бэнкси Тим» 12:09
Павел Лохов
Sanktpēterburga   1156 «ЖЭСteam» 11:36
Валентина Лубяная
Maskava   1155 «Великая команда» 11:35
Александра Луговицына
Sanktpēterburga   1161 «Лисята» 11:41
Александрина Лукиянова
Sanktpēterburga   122 «Пока такая» 09:22
Наталья Луцак
Sanktpēterburga   1107 «Экстремум» 10:47
Екатерина Лысенко
Maskava   106 «Сусанинские навигаторы» 09:06
Олег Львов
Sanktpēterburga   1227 «Бешеные черепахи» 12:47
Ирина М
Sanktpēterburga   138 «пищ» 09:38
Джульетта Маевская
Sanktpēterburga   1121 «Огурец» 11:01
Анастасия Максимчук
Sanktpēterburga   122 «Пока такая» 09:22
Павловская Маргарита
Maskava   1182 «Машина без крыши» 12:02
Анастасия Матросова
Maskava   1159 «Драксель-шмаксель» 11:39
Владимир Мезенцев
Sanktpēterburga   1222 «Кукумария» 12:42
Нина Минина
Sanktpēterburga   190 «TaНи» 10:30
Мария Минова
Ļeņingradas apgabals   182 «Минозавры» 10:22
Катерина Миролюбова
Sanktpēterburga   1102 «ПыльСтолбом» 10:42
Эльвира Мищенко
Sanktpēterburga   1168 «Kullagar» 11:48
Владимир Мозговой
Sanktpēterburga   105 «Ириски» 09:05
Ромочка Морозов
Sanktpēterburga   1203 «Горячие крылышки BBQ» 12:23
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   1146 «Емеля» 11:26
Татьяна Мосякина
Sanktpēterburga   1166 «Слабоумие и слабоумие» 11:46
Лиза Мрачковская
Sanktpēterburga   187 «Халапеньо» 10:27
Ира Наумчик
Sanktpēterburga   1133 «Улит и Ко» 11:13
Иван Недайборщ
Maskava   1207 «Борщи» 12:27
Степан Некрасов
Sanktpēterburga   160 «Gas Powered Stick!!!» 10:00
Николай Немировский
Sanktpēterburga   1103 «Редиски&Морковки» 10:43
Артем Никитин
Sanktpēterburga   118 «Костин Ложцы» 09:18
Кирилл Никитин
Sanktpēterburga   104 «Сюзор & Co» 09:04
Екатерина Новоселова
Sanktpēterburga   1217 «N» 12:37
Алексей Онищенко
Sanktpēterburga   1185 «Веселая компания» 12:05
Алина Онищенко
Sanktpēterburga   1185 «Веселая компания» 12:05
Ульяна Онищенко
Sanktpēterburga   1185 «Веселая компания» 12:05
Александра Онучина
Sanktpēterburga   1177 «Жизнь как чудо» 11:57
Виолетта Павленко
Sanktpēterburga   1201 «Северное сияние» 12:21
Дмитрий Павлов
Sanktpēterburga   140 «Олени Обыкновенные» 09:40
Ольга Павлова
Sanktpēterburga   1184 «Прекрасная Зелёная» 12:04
Константин Пайсин
Sanktpēterburga   1144 «Пайса» 11:24
Ирина Пайсина
Sanktpēterburga   1144 «Пайса» 11:24
Константин Пармёнов
Sanktpēterburga   171 «Шустряки» 10:11
Влада Петрова
Sanktpēterburga   1174 «Freeride» 11:54
Екатерина Петрова
Sanktpēterburga   1101 «Три столицы» 10:41
Елена Петрова
Sanktpēterburga   1119 «Захар и КОфе» 10:59
Наталья Петрова
Sanktpēterburga   118 «Костин Ложцы» 09:18
Полина Петрова
Sanktpēterburga   1101 «Три столицы» 10:41
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   1167 «Никто не вудиаллен» 11:47
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   190 «TaНи» 10:30
Аня Петросян
Sanktpēterburga   1143 «Runtime error» 11:23
Дмитрий Пикула
Sanktpēterburga   1224 «Печеньки» 12:44
Мария Пономарева
Sanktpēterburga   151 «звери ищут лето» 09:51
Юлия Пономарёва
Sanktpēterburga   124 «В шортах» 09:24
Наташа Приходько
Sanktpēterburga   187 «Халапеньо» 10:27
Евгения Прокошина
Sanktpēterburga   105 «Ириски» 09:05
Валерия Прохорова
Sanktpēterburga   1172 «Пегас» 11:52
Евгения Пряхина
Sanktpēterburga   1170 «Альпаки» 11:50
Ирина Пытляк
Sanktpēterburga   1223 «Медвежка» 12:43
Алла Рабинович
Sanktpēterburga   1214 «Потом» 12:34
Вика Ражева
Sanktpēterburga   152 «Зелёный километр» 09:52
Ольга Родионова
Sanktpēterburga   104 «Сюзор & Co» 09:04
Алиса Русинова
Sanktpēterburga   175 «Белый Ус» 10:15
Сашенька Рыхова
Maskava   1203 «Горячие крылышки BBQ» 12:23
Елена Рютина
Sanktpēterburga   177 «Hannila» 10:17
Арина Рябкова
Sanktpēterburga   150 «Тютешки» 09:50
Виталий Семенов
Sanktpēterburga   1186 «Команда» 12:06
Павел Сергиенко
Maskava   1182 «Машина без крыши» 12:02
Александр Ситников
Sanktpēterburga   181 «Роксана Бабаян» 10:21
Тимофей Ситников
Sanktpēterburga   181 «Роксана Бабаян» 10:21
Дмитрий Сластён
Sanktpēterburga   123 «Птичье семейство» 09:23
Андрей Слесарев
Sanktpēterburga   1158 «Андрей» 11:38
Даниил Смирнов
Sanktpēterburga   191 «Параноики» 10:31
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   160 «Gas Powered Stick!!!» 10:00
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   146 «Бежим и волосы назад» 09:46
Мишуля Солохин
Maskava   1203 «Горячие крылышки BBQ» 12:23
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   130 «Сорокули» 09:30
Федор Спиридонов
Sanktpēterburga   186 «Старый добрый Орлеан» 10:26
Дмитрий Степаненко
Sanktpēterburga   152 «Зелёный километр» 09:52
Илья Степанов
Sanktpēterburga   122 «Пока такая» 09:22
Дмитрий Степура
Sanktpēterburga   155 «Уже не новички» 09:55
Анастасия Столярова
Sanktpēterburga   1187 «Тако-кота» 12:07
Ксения Столярова
Sanktpēterburga   1178 «Ксюхоментоз» 11:58
Наталья Столярова
Sanktpēterburga   1118 «Куропатки» 10:58
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   125 «Крошки Ру» 09:25
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   1153 «Фифа, цаца и фря» 11:33
Михаил Сущих
Sanktpēterburga   1235 «Тихоходы» 12:55
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   177 «Hannila» 10:17
Роман Табакаев
Sanktpēterburga   1187 «Тако-кота» 12:07
Анна Табулович
Sanktpēterburga   1140 «Пар мне в лицо» 11:20
Екатерина Тарароева
Sanktpēterburga   187 «Халапеньо» 10:27
Александра Теплюк
Sanktpēterburga   1191 «Вова с нами 2019» 12:11
Александра Теребова
Sanktpēterburga   1126 «А1» 11:06
Марат Терегулов
Sanktpēterburga   1233 «подкустовые выползни» 12:53
Дарья Тихонова
Sanktpēterburga   129 «Тихо-тихо» 09:29
Иван Толстой
Sanktpēterburga   199 «Я ночь, я тьма, я тыгыдык» 10:39
Олеся Томашенко
Sanktpēterburga   196 «Модильон» 10:36
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   171 «Шустряки» 10:11
Сергей Ушаков
Sanktpēterburga   105 «Ириски» 09:05
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   198 «Палема» 10:38
Анна Фарфель
Sanktpēterburga   186 «Старый добрый Орлеан» 10:26
Вера Федорова
Sanktpēterburga   170 «Веселые еноты» 10:10
Кристина Федорова
Sanktpēterburga   1165 «Муля» 11:45
Мария Федорова
Sanktpēterburga   1218 «Чучудуду» 12:38
Игорь Федорцов
Tjumeņa   137 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:37
Наталья Федяева
Sanktpēterburga   1129 «Ежиный переполох» 11:09
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   1111 «Селедка на свободе» 10:51
Мураджон Халилов
Sanktpēterburga   1173 «Фарш Изопа» 11:53
Артем Халфин
Sanktpēterburga   1202 «Персик» 12:22
Элина Халфина
Sanktpēterburga   1202 «Персик» 12:22
Александр Хаманин
Sanktpēterburga   1115 «Сохраняйте спокойствие» 10:55
Антон Хан
Sanktpēterburga   118 «Костин Ложцы» 09:18
Пандора Ханжина-Цветкова
Sanktpēterburga   1179 «хрень-с-горы» 11:59
Ольга Хван
Sanktpēterburga   1211 «Westcoast» 12:31
Виктор Хейнолайнен
Sanktpēterburga   1119 «Захар и КОфе» 10:59
Виктор Хомутов
Sanktpēterburga   1210 «Розовые единороги» 12:30
Руслан Цветков
Sanktpēterburga   112 «Тёмный орден» 09:12
Алиса Цветкова
Sanktpēterburga   132 «Синяя тележка с котиком» 09:32
Максимилиан Червов
Sanktpēterburga   1180 «M&M's» 12:00
Елена Черняк
Sanktpēterburga   155 «Уже не новички» 09:55
Вадим Чумель
Sanktpēterburga   1220 «морально готовые» 12:40
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   154 «Божьи одуванчики» 09:54
Мария Чурилова
Sanktpēterburga   170 «Веселые еноты» 10:10
Тимофей Шадловский
Sanktpēterburga   1183 «Попрыгунчики» 12:03
Юлия Шамонина
Sanktpēterburga   1210 «Розовые единороги» 12:30
Эд Шапиров
Sanktpēterburga   1162 «Инвадер» 11:42
Антон Шафиров
Sanktpēterburga   1206 «Шпротоед и оккупант» 12:26
Елена Швец
Sanktpēterburga   153 «Чёрная каракатица» 09:53
Марина Шевцова
Sanktpēterburga   189 «Ну-ПаГоДиМа» 10:29
Сергей Шестаков
Sanktpēterburga   1156 «ЖЭСteam» 11:36
Константин Шитьков
Maskava   1142 «Кусь-кусь-клан» 11:22
Евгений Шмаков
Sanktpēterburga   1230 «ГенчоИзабелла+» 12:50
Евгения Штутина
Sanktpēterburga   1120 «Кумкуат» 11:00
Олег Щербаков
Sanktpēterburga   1188 «Dansează!» 12:08
Дарья Юськова
Sanktpēterburga   124 «В шортах» 09:24
Павел Ямайский
Sanktpēterburga   175 «Белый Ус» 10:15
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Нас пятило

100

101 09:01 Если граффити неизбежно - рисуй первым

101

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Евгения Выборнова

Sanktpēterburga

102 09:02 Сурикаты-краеведы

102

Алексей Уткин

Sanktpēterburga

Нина Животовская

Sanktpēterburga

103 09:03 жъжъь

103

104 09:04 Сюзор & Co

104

Елена Антонова

Sanktpēterburga

Кирилл Никитин

Sanktpēterburga

Ольга Родионова

Sanktpēterburga

105 09:05 Ириски

105

Владимир Мозговой

Sanktpēterburga

Евгения Прокошина

Sanktpēterburga

Сергей Ушаков

Sanktpēterburga

106 09:06 Сусанинские навигаторы

106

Екатерина Лысенко

Maskava

107 09:07 Adventure times

107

Полина Панчук

Sanktpēterburga

Никита Лазовский

Sanktpēterburga

108 09:08 Zakat

108

109 09:09 Тюлени

109

Радмила Ищенко

Sanktpēterburga

Романов Костя

Maskava

110 09:10 Мальтийский орден

110

Андрей Лазарев

Sanktpēterburga

Анна Лазарева

Sanktpēterburga

Светлана Лазарева

Sanktpēterburga

111 09:11 Ползем, любуемся пейзажем

111

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Светлана Карташова

Sanktpēterburga

112 09:12 Тёмный орден

112

Полина Ванина

Sanktpēterburga

Руслан Цветков

Sanktpēterburga

113 09:13 БРыСьКа

113

Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

Валерия Бежанова

Sanktpēterburga

114 09:14 Мыха и Ко.

114

Елена Агашина

Sanktpēterburga

115 09:15 Ванильные котики

115

116 09:16 Сосновамиборцы

116

Юрий Шестернин

Ļeņingradas apgabals

117 09:17 Мы будем медленно идти и репетировать в пути

117

Ксения Глебова

Sanktpēterburga

118 09:18 Костин Ложцы

118

Артем Никитин

Sanktpēterburga

Наталья Петрова

Sanktpēterburga

Антон Хан

Sanktpēterburga

119 09:19 Кума, кума, дай ума

119

Юлия Львова

Sanktpēterburga

120 09:20 Бегущий по поребрику

120

Инна Авдонина

Sanktpēterburga

Юлия Адливанкина

Sanktpēterburga

121 09:21 Dungeon Lords

121

122 09:22 Пока такая

122

Александрина Лукиянова

Sanktpēterburga

Анастасия Максимчук

Sanktpēterburga

Илья Степанов

Sanktpēterburga

123 09:23 Птичье семейство

123

Максим Коренев

Sanktpēterburga

Екатерина Коренева

Sanktpēterburga

Дмитрий Сластён

Sanktpēterburga

124 09:24 В шортах

124

Анастасия Галафеева

Sanktpēterburga

Юлия Пономарёва

Sanktpēterburga

Дарья Юськова

Sanktpēterburga

125 09:25 Крошки Ру

125

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

126 09:26 J.O.P.A. в мыле

126

Артём Авдосьев

Sanktpēterburga

Ульяна Веряскина

Sanktpēterburga

127 09:27 Птица Говорун

127

Татьяна Конон

Sanktpēterburga

Юлия Горбачева

Sanktpēterburga

Игорь Егоров

Sanktpēterburga

128 09:28 Айгер

128

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

129 09:29 Тихо-тихо

129

Дарья Тихонова

Sanktpēterburga

130 09:30 Сорокули

130

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

132 09:32 Синяя тележка с котиком

132

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

Алиса Цветкова

Sanktpēterburga

133 09:33 Друзья Грейс

133

134 09:34 Иглобрюх

134

Nathalie Selivanova

Sanktpēterburga

Анна Веренцова

Sanktpēterburga

136 09:36 Смельчаки

136

137 09:37 Есть ли у нас план, мистер Фикс?

137

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Игорь Федорцов

Tjumeņa

138 09:38 пищ

138

Мария К

Sanktpēterburga

Ирина М

Sanktpēterburga

139 09:39 Free Runners

139

Полина Елисеева

Sanktpēterburga

Егор Кондращев

Sanktpēterburga

Сергей Кондращев

Sanktpēterburga

140 09:40 Олени Обыкновенные

140

Дмитрий Павлов

Sanktpēterburga

141 09:41 Ёжики в тумане

141

Андрей Круглов

Sanktpēterburga

142 09:42 Атакуй

142

Дарья Буданова

Maskava

143 09:43 Sunnyfamily

143

144 09:44 Утки УУ

144

145 09:45 Уилт и К

145

Алексей Бойцов

Sanktpēterburga

146 09:46 Бежим и волосы назад

146

Татьяна Соломон

Sanktpēterburga

148 09:48 MadGreen

148

149 09:49 Обригаду

149

150 09:50 Тютешки

150

Арина Рябкова

Sanktpēterburga

151 09:51 звери ищут лето

151

Татьяна Бабушкина

Sanktpēterburga

Дарья Виниченко

Sanktpēterburga

Мария Пономарева

Sanktpēterburga

152 09:52 Зелёный километр

152

Илья Арцыман

Sanktpēterburga

Марина Дерендяева

Sanktpēterburga

Вика Ражева

Sanktpēterburga

Дмитрий Степаненко

Sanktpēterburga

153 09:53 Чёрная каракатица

153

Sasha Williams

Sanktpēterburga

Павел Клевцов

Sanktpēterburga

Елена Швец

Sanktpēterburga

154 09:54 Божьи одуванчики

154

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

155 09:55 Уже не новички

155

Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Дмитрий Степура

Sanktpēterburga

Елена Черняк

Sanktpēterburga

156 09:56 Команда 156, старт 09:56

156

157 09:57 STR

157

158 09:58 Rosas Pandan

158

Михаил Карманов

Sanktpēterburga

Елизавета Лавриновская

Sanktpēterburga

159 09:59 Погуляем по трамвайным рельсам

159

Дарья Калинина

Sanktpēterburga

Мария Трусова

Sanktpēterburga

160 10:00 Gas Powered Stick!!!

160

Степан Некрасов

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

161 10:01 Усики миссис Норрис

161

Марта Дианова

Sanktpēterburga

Андрей Бобров

Sanktpēterburga

Анастасия Боброва

Sanktpēterburga

162 10:02 Corso & Co

162

Андрей Минкин

Sanktpēterburga

163 10:03 Мозговой шторм

163

Алиса Арсентьева

Sanktpēterburga

Марианна Золина

Sanktpēterburga

Мария Золина

Sanktpēterburga

164 10:04 Собачье дело

164

Надежда Годлевская

Sanktpēterburga

165 10:05 Искатели трепангов

165

166 10:06 Синий Краб

166

FEDOR DUHOVSKOY

Sanktpēterburga

Polina Kunitsyna

Sanktpēterburga

Сергей Белоусов

Sanktpēterburga

Анастасия Егорова

Sanktpēterburga

167 10:07 Собираем шишки

167

Marina Fedorova

Sanktpēterburga

168 10:08 Ы-Бо

168

169 10:09 Яркие

169

Александр Анисимов

Sanktpēterburga

Александр Вернер

Sanktpēterburga

170 10:10 Веселые еноты

170

Anna Koltsova

Sanktpēterburga

Вера Федорова

Sanktpēterburga

Мария Чурилова

Sanktpēterburga

171 10:11 Шустряки

171

Константин Пармёнов

Sanktpēterburga

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

172 10:12 Большие сурикаты

172

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Ольга Епифанова

Sanktpēterburga

Николай Клименко

Sanktpēterburga

173 10:13 бежит орёт

173

Dmitry Antipov

Sanktpēterburga

Александра Линцбах

Sanktpēterburga

174 10:14 Закрасить всё!

174

Оля Ворожцова

Sanktpēterburga

175 10:15 Белый Ус

175

Елена Евсеенко

Sanktpēterburga

Алиса Русинова

Sanktpēterburga

Павел Ямайский

Sanktpēterburga

176 10:16 Мешки с костями

176

Алина Титова

Sanktpēterburga

Елена Иванчина

Sanktpēterburga

Дарья Кухтина

Sanktpēterburga

177 10:17 Hannila

177

Елена Рютина

Sanktpēterburga

Анна Сысоева

Sanktpēterburga

178 10:18 Вспышка слева

178

Юлия Швецова

Sanktpēterburga

179 10:19 Эдгар Аллан По

179

Антон Ермаков

Sanktpēterburga

Ася Ермакова

Sanktpēterburga

Тимофей Ермаков

Sanktpēterburga

180 10:20 Walk and eat

180

София Богорад

Sanktpēterburga

181 10:21 Роксана Бабаян

181

Александр Ситников

Sanktpēterburga

Тимофей Ситников

Sanktpēterburga

182 10:22 Минозавры

182

Андрей Минов

Ļeņingradas apgabals

Мария Минова

Ļeņingradas apgabals

183 10:23 Молния ТуТ

183

Геннадий Красников

Sanktpēterburga

184 10:24 Les Enfoirés en cavale

184

186 10:26 Старый добрый Орлеан

186

Андрей Ильин

Sanktpēterburga

Федор Спиридонов

Sanktpēterburga

Анна Фарфель

Sanktpēterburga

187 10:27 Халапеньо

187

Янина Рец

Sanktpēterburga

Лиза Мрачковская

Sanktpēterburga

Наташа Приходько

Sanktpēterburga

Екатерина Тарароева

Sanktpēterburga

188 10:28 Ержи

188

Илья Латышев

Sanktpēterburga

189 10:29 Ну-ПаГоДиМа

189

Ирина Семичева

Sanktpēterburga

Оксана Егорова

Sanktpēterburga

Марина Шевцова

Sanktpēterburga

190 10:30 TaНи

190

Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

191 10:31 Параноики

191

Даниил Смирнов

Sanktpēterburga

193 10:33 Два мудреца в одном тазу...

193

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Георгий Крицук

Sanktpēterburga

194 10:34 Авокадо Кедавра

194

Евгения Кулик

Sanktpēterburga

Антон Гауф

Sanktpēterburga

Никита Коваль

Sanktpēterburga

196 10:36 Модильон

196

Наталья Демина

Sanktpēterburga

Анастасия Кухарь

Tvera

Олеся Томашенко

Sanktpēterburga

197 10:37 Бегите, глупцы

197

Иван Барышев

Sanktpēterburga

Дарья Дорошенко

Sanktpēterburga

Виктория Куклева

Sanktpēterburga

198 10:38 Палема

198

Любовь Гультяева

Sanktpēterburga

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

199 10:39 Я ночь, я тьма, я тыгыдык

199

Иван Толстой

Sanktpēterburga

1100 10:40 Sloth

1100

Ivan Ovechkin

Maskava

1101 10:41 Три столицы

1101

Ирина Собченко

Sanktpēterburga

Екатерина Петрова

Sanktpēterburga

Полина Петрова

Sanktpēterburga

1102 10:42 ПыльСтолбом

1102

Миролюбов Георгий

Sanktpēterburga

Катерина Миролюбова

Sanktpēterburga

1103 10:43 Редиски&Морковки

1103

Аня Егорова

Sanktpēterburga

Николай Немировский

Sanktpēterburga

1104 10:44 Дирекция тяги

1104

1105 10:45 Абразивный Ильич

1105

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

1106 10:46 БГмоты