Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Ekaterina Brocke
Stokholma   P4100 «Brocke» 10:20
Ekaterina Gorshkova
Tālo ārzemju pilsētas   P476 «Фика с какой» 09:32
Елена Агапова
Sanktpēterburga   P438 «Сайгаки» 08:16
Ксения Аксёнова
Sanktpēterburga   P423 «Покайся, Антонина» 07:46
Лайтарук Алла
Maskava   P456 «Love» 08:52
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   P436 «Кифе++» 08:12
Антон Выдрин
Sanktpēterburga   P492 «Вояджер» 10:04
Майя Глумова
Maskava   P450 «Зевгма» 08:40
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P410 «Leone di San Marco» 07:20
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   P418 «Улыбаемся и машем» 07:36
Денис Гришин
Sanktpēterburga   P419 «Зверополис» 07:38
Михаил Дворкин
Sanktpēterburga   P432 «ФТШ — гуляем не спеша» 08:04
Елена Дедова
Jekaterinburga   P466 «Медленные нейроны» 09:12
Александр Дракон
Maskavas apgabals   P460 «Модуль ориентации» 09:00
Тася Дымова
Maskava   P490 «Боржомула» 10:00
Мария Зырянова
Jekaterinburga   P434 «Zzz» 08:08
Александр Корвяков
Maskavas apgabals   P4104 «Лев Александрович Лайт» 08:38
Никита Краснов
Sanktpēterburga   P4106 «The Пен-Мех» 09:48
Евгений Курпилянский
Jekaterinburga   P434 «Zzz» 08:08
Константин Лихоманов
Jekaterinburga   P430 «Поезд №193» 08:00
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   P454 «Crazy Physics» 08:48
Елизавета Матвеева
Sanktpēterburga   P4102 «Тюлени и кондеи» 08:36
Сергей Мельников
Tālo ārzemju pilsētas   P430 «Поезд №193» 08:00
Наталья Милехина
Maskava   P468 «Fernweh» 09:16
Ирина Морозова
Maskava   P446 «crazy mushrooms» 08:32
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   P418 «Улыбаемся и машем» 07:36
Дарья Николаева
Sanktpēterburga   P423 «Покайся, Антонина» 07:46
Алексей Петров
Maskava   P4104 «Лев Александрович Лайт» 08:38
Марьяна Пискарева
Maskava   P450 «Зевгма» 08:40
Михаил Пядёркин
Tālo ārzemju pilsētas   P442 «В гости в икее» 08:24
Евгений Романов
Maskava   P472 «Паром» 09:24
Ксения Романова
Maskava   P419 «Зверополис» 07:38
Олеся Семенова
Sanktpēterburga   P444 «Новая жизнь!» 08:28
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   P430 «Поезд №193» 08:00
София Техажева
Maskava   P430 «Поезд №193» 08:00
Александр Тобенгауз
Maskava   P482 «Матвей шутит» 09:44
Даня Удимов
Maskava   P421 «Чудим» 07:42
Иван Фредерикс
Sanktpēterburga   P454 «Crazy Physics» 08:48
Эдик Шагал
Helsinki   P482 «Матвей шутит» 09:44
Павел Ющенко
Maskavas apgabals   P442 «В гости в икее» 08:24
Ксения Блажевич
Maskava   P480 «тупой, еще тупее» 09:40
Алексей Буславьев
Jekaterinburga   P466 «Медленные нейроны» 09:12
Vitaly Бухаркин
Maskava   P494 «Gamla Style» 10:08
Дмитрий Малышев
Sanktpēterburga   P492 «Вояджер» 10:04
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   P436 «Кифе++» 08:12
Татьяна Петухова
Maskava   P464 «По холмам и далеко» 09:08
Мария Хорькова
Jekaterinburga   P466 «Медленные нейроны» 09:12
Masha Pashkova
Maskava   P472 «Паром» 09:24
Alexey Sidelnikov
Tālo ārzemju pilsētas   P462 «Смех сквозь слёзы» 09:04
Анна Александрова
Maskava   P464 «По холмам и далеко» 09:08
Екатерина Алешина
Sanktpēterburga   P436 «Кифе++» 08:12
Рахиль Борщевская
Maskava   P417 «В-О-С-У» 07:34
Валерия Важнова
Maskava   P482 «Матвей шутит» 09:44
Андрей Вечерский
Sanktpēterburga   P492 «Вояджер» 10:04
Дарья Гайдур
Tālo ārzemju pilsētas   P476 «Фика с какой» 09:32
Татьяна Гамаюнова
Sanktpēterburga   P418 «Улыбаемся и машем» 07:36
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   P440 «A-A-A» 08:20
Екатерина Гарбарук
Sanktpēterburga   P432 «ФТШ — гуляем не спеша» 08:04
Дмитрий Графский
Maskava   P468 «Fernweh» 09:16
Галина Гришанина
Sanktpēterburga   P4106 «The Пен-Мех» 09:48
Юлия Демянец
Stokholma   P476 «Фика с какой» 09:32
Владимир Дымов
Maskava   P490 «Боржомула» 10:00
Григорий Дымов
Maskava   P490 «Боржомула» 10:00
Юлия Зеликман
Maskava   P417 «В-О-С-У» 07:34
Ирина Зосимова
Maskavas apgabals   P460 «Модуль ориентации» 09:00
Алексей Зубовский
Sanktpēterburga   P4102 «Тюлени и кондеи» 08:36
Светлана Козеровская
Maskava   P417 «В-О-С-У» 07:34
Анна Козлова
Jekaterinburga   P466 «Медленные нейроны» 09:12
Юрий Коноплёв
Sanktpēterburga   P423 «Покайся, Антонина» 07:46
Андрей Кормачев
Sanktpēterburga   P4102 «Тюлени и кондеи» 08:36
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   P418 «Улыбаемся и машем» 07:36
Женя Левдик
Sanktpēterburga   P432 «ФТШ — гуляем не спеша» 08:04
Валентина Мартынова
Sanktpēterburga   P4106 «The Пен-Мех» 09:48
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P432 «ФТШ — гуляем не спеша» 08:04
Петр Романов
Maskava   P419 «Зверополис» 07:38
Александр Ротов
Sanktpēterburga   P4106 «The Пен-Мех» 09:48
Рита Саблина
Maskava   P442 «В гости в икее» 08:24
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   P4102 «Тюлени и кондеи» 08:36
Любовь Уроженко
Sanktpēterburga   P438 «Сайгаки» 08:16
Антон Фатеев
Sanktpēterburga   P492 «Вояджер» 10:04
Виктор Хейнолайнен
Sanktpēterburga   P458 «ФТШ — быстрые как тахионы» 08:56
Кирилл Чапчиков
Sanktpēterburga   P423 «Покайся, Антонина» 07:46
Ксения Чекулаева
Maskava   P417 «В-О-С-У» 07:34
Женя Чучина
Maskava   P421 «Чудим» 07:42
Ксения Шагал
Helsinki   P482 «Матвей шутит» 09:44
Олег Шалабодов
Sanktpēterburga   P444 «Новая жизнь!» 08:28
Валерия Щукина
Maskava   P4104 «Лев Александрович Лайт» 08:38
Лидия Эрдман
Maskava   P4104 «Лев Александрович Лайт» 08:38
Захар Яковлев
Sanktpēterburga   P458 «ФТШ — быстрые как тахионы» 08:56
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P410 07:20 Leone di San Marco

P410

P417 07:34 В-О-С-У

P417

Рахиль Борщевская

Maskava

Юлия Зеликман

Maskava

Светлана Козеровская

Maskava

Ксения Чекулаева

Maskava

P418 07:36 Улыбаемся и машем

P418

Антон Готовцев

Sanktpēterburga

Татьяна Гамаюнова

Sanktpēterburga

Андрей Кратенков

Sanktpēterburga

P419 07:38 Зверополис

P419

Денис Гришин

Sanktpēterburga

Петр Романов

Maskava

P421 07:42 Чудим

P421

Женя Чучина

Maskava

P423 07:46 Покайся, Антонина

P423

Юрий Коноплёв

Sanktpēterburga

Кирилл Чапчиков

Sanktpēterburga

P430 08:00 Поезд №193

P430

P432 08:04 ФТШ — гуляем не спеша

P432

Михаил Дворкин

Sanktpēterburga

Екатерина Гарбарук

Sanktpēterburga

Женя Левдик

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

P434 08:08 Zzz

P434

P436 08:12 Кифе++

P436

Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Екатерина Алешина

Sanktpēterburga

P438 08:16 Сайгаки

P438

Елена Агапова

Sanktpēterburga

Любовь Уроженко

Sanktpēterburga

P440 08:20 A-A-A

P440

Аня Гарбарук

Sanktpēterburga

P442 08:24 В гости в икее

P442

Михаил Пядёркин

Tālo ārzemju pilsētas

Павел Ющенко

Maskavas apgabals

Рита Саблина

Maskava

P444 08:28 Новая жизнь!

P444

Олеся Семенова

Sanktpēterburga

Олег Шалабодов

Sanktpēterburga

P446 08:32 crazy mushrooms

P446

P450 08:40 Зевгма

P450

P454 08:48 Crazy Physics

P454

P456 08:52 Love

P456

P458 08:56 ФТШ — быстрые как тахионы

P458

Виктор Хейнолайнен

Sanktpēterburga

Захар Яковлев

Sanktpēterburga

P460 09:00 Модуль ориентации

P460

Ирина Зосимова

Maskavas apgabals

P462 09:04 Смех сквозь слёзы

P462

Alexey Sidelnikov

Tālo ārzemju pilsētas

P464 09:08 По холмам и далеко

P464

Анна Александрова

Maskava

P466 09:12 Медленные нейроны

P466

Елена Дедова

Jekaterinburga

Анна Козлова

Jekaterinburga

P468 09:16 Fernweh

P468

Дмитрий Графский

Maskava

P472 09:24 Паром

P472

Masha Pashkova

Maskava

P476 09:32 Фика с какой

P476

Ekaterina Gorshkova

Tālo ārzemju pilsētas

Дарья Гайдур

Tālo ārzemju pilsētas

Юлия Демянец

Stokholma

P480 09:40 тупой, еще тупее

P480

P482 09:44 Матвей шутит

P482

Валерия Важнова

Maskava

Ксения Шагал

Helsinki

P490 10:00 Боржомула

P490

Владимир Дымов

Maskava

Григорий Дымов

Maskava

P492 10:04 Вояджер

P492

Антон Выдрин

Sanktpēterburga

Андрей Вечерский

Sanktpēterburga

Антон Фатеев

Sanktpēterburga

P494 10:08 Gamla Style

P494

P4100 10:20 Brocke

P4100

Ekaterina Brocke

Stokholma

P4102 08:36 Тюлени и кондеи

P4102

Алексей Зубовский

Sanktpēterburga

Андрей Кормачев

Sanktpēterburga

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

P4104 08:38 Лев Александрович Лайт

P4104

Валерия Щукина

Maskava

Лидия Эрдман

Maskava

P4106 09:48 The Пен-Мех

P4106

Никита Краснов

Sanktpēterburga

Галина Гришанина

Sanktpēterburga

Валентина Мартынова

Sanktpēterburga

Александр Ротов

Sanktpēterburga