Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Gleb Glushanok
Sanktpēterburga   L499 «WGS84» 10:18
Александр Баранов
Sanktpēterburga   L414 «Йошта» 07:28
Мария Великохатько
Maskava   L493 «Dancing Queen» 10:06
Антонина Вилкова
Maskava   L404 «Большой Львиный прайд» 07:08
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   L408 «Топонимическая комиссия» 07:16
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   L414 «Йошта» 07:28
Илья Дюжаков
Sanktpēterburga   L433 «Скераси» 08:06
Дмитрий Ерохин
Maskava   L463 «Красная трансформаторная будка» 09:06
Екатерина Казакова
Sanktpēterburga   L451 «К2» 08:42
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   L418 «Железные Пони» 07:36
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   L420 «Бревно» 07:40
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   L455 «Солнышко» 08:50
ирина коробкина
Sanktpēterburga   L417 «Черепахи» 07:34
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   L418 «Железные Пони» 07:36
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   L455 «Солнышко» 08:50
Анна Лалетина
Maskava   L475 «Пеппи Лайт» 09:30
Валентина Лебедева
Pēterhofa   L421 «Альма-матер» 07:42
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L402 «Drömmare» 07:04
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   L404 «Большой Львиный прайд» 07:08
Хайдар Нурлигареев
Maskava   L467 «Зайцы и Таксы на выезде» 09:14
Елизавета Павлова
Maskava   L467 «Зайцы и Таксы на выезде» 09:14
Катерина Пугина
Maskava   L453 «Солнечные зайчики» 08:46
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L416 «Огни Самайна» 07:32
Евгения Рутковская
Sanktpēterburga   L471 «Орден Лисы-Колбасы» 09:22
Мария Савина
Sanktpēterburga   L416 «Огни Самайна» 07:32
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   L408 «Топонимическая комиссия» 07:16
Виктория Сумачёва
Sanktpēterburga   L471 «Орден Лисы-Колбасы» 09:22
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   L461 «Божьи одуванчики» 09:02
Мария Чиркова
Maskava   L473 «Тюлени» 09:26
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L400 «Валенки» 07:00
Константин Щербаков
Maskava   L445 «10 лет Биогеодвижению» 08:30
Анна Щербакова
Maskava   L445 «10 лет Биогеодвижению» 08:30
Марина Янковская
Maskava   L465 «Mormor» 09:10
Алексей Богорац
Maskava   L404 «Большой Львиный прайд» 07:08
Леонид Дмитриев
Maskava   L404 «Большой Львиный прайд» 07:08
Иван Евплов
Maskava   L473 «Тюлени» 09:26
Алексей Кадыров
Sanktpēterburga   L479 «Енот1» 09:38
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   L451 «К2» 08:42
Анна Кузина
Sanktpēterburga   L412 «Коза Пуховая» 07:24
Мария Морозова
Sanktpēterburga   L469 «Массандра» 09:18
Максим Назаров
Tālo ārzemju pilsētas   L477 «Максимальный Полином +» 09:34
Марина Рубина
Sanktpēterburga   L400 «Валенки» 07:00
Елена Сальникова
Maskava   L419 «Двое из Сарова» 07:38
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L415 «Крошки Ру» 07:30
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L415 «Крошки Ру» 07:30
Татьяна Франус
Sanktpēterburga   L491 «Конфетки» 10:02
Артур Хамитов
Maskava   L465 «Mormor» 09:10
Matvei Glushanok
Sanktpēterburga   L499 «WGS84» 10:18
Mariia Nikolaeva
Sanktpēterburga   L499 «WGS84» 10:18
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   L400 «Валенки» 07:00
Газар Газарьянц
Sanktpēterburga   L418 «Железные Пони» 07:36
Никита Голиков
Sanktpēterburga   L437 «ФТШ — фывапролджэ» 08:14
Елена Голубева
Sanktpēterburga   L417 «Черепахи» 07:34
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L400 «Валенки» 07:00
Алексей Кадыров
Sanktpēterburga   L479 «Енот1» 09:38
Елена Кадырова
Sanktpēterburga   L479 «Енот1» 09:38
Арина Козерог
Maskava   L491 «Конфетки» 10:02
Ирина Козерог
Maskava   L491 «Конфетки» 10:02
Марина Корешонкова
Sanktpēterburga   L455 «Солнышко» 08:50
Лена Кузина
Sanktpēterburga   L412 «Коза Пуховая» 07:24
валентина кузнецова
Саров   L419 «Двое из Сарова» 07:38
Ольга Лаврухина
Maskava   L421 «Альма-матер» 07:42
Людмила Михеева
Sanktpēterburga   L469 «Массандра» 09:18
Аня Назарова
Tālo ārzemju pilsētas   L477 «Максимальный Полином +» 09:34
Эмма Назарова
Tālo ārzemju pilsētas   L477 «Максимальный Полином +» 09:34
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   L421 «Альма-матер» 07:42
Наталья Нечаева
Sanktpēterburga   L421 «Альма-матер» 07:42
Татьяна Петривляк
Sanktpēterburga   L469 «Массандра» 09:18
Иван Резник
Sanktpēterburga   L437 «ФТШ — фывапролджэ» 08:14
Денис Резниченко
Sanktpēterburga   L437 «ФТШ — фывапролджэ» 08:14
Александра Савина
Sanktpēterburga   L416 «Огни Самайна» 07:32
Анастасия Смирнрова
Sanktpēterburga   L469 «Массандра» 09:18
Полина Спорышева
Tālo ārzemju pilsētas   L477 «Максимальный Полином +» 09:34
Андрей Стародубцев
Sanktpēterburga   L437 «ФТШ — фывапролджэ» 08:14
Мария Степанова
Maskava   L453 «Солнечные зайчики» 08:46
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   L433 «Скераси» 08:06
Ирина Франус
Sanktpēterburga   L491 «Конфетки» 10:02
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   L461 «Божьи одуванчики» 09:02
Екатерина Чурилло
Maskava   L453 «Солнечные зайчики» 08:46
Елена Яскеляйнен
Sanktpēterburga   L433 «Скераси» 08:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 07:00 Валенки

L400

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

L402 07:04 Drömmare

L402

L404 07:08 Большой Львиный прайд

L404

L408 07:16 Топонимическая комиссия

L408

L412 07:24 Коза Пуховая

L412

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

L414 07:28 Йошта

L414

L415 07:30 Крошки Ру

L415

L416 07:32 Огни Самайна

L416

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

L417 07:34 Черепахи

L417

Елена Голубева

Sanktpēterburga

L418 07:36 Железные Пони

L418

Газар Газарьянц

Sanktpēterburga

L419 07:38 Двое из Сарова

L419

валентина кузнецова

Саров

L420 07:40 Бревно

L420

Ольга Киселёва

Sanktpēterburga

L421 07:42 Альма-матер

L421

Ольга Лаврухина

Maskava

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

Наталья Нечаева

Sanktpēterburga

L433 08:06 Скераси

L433

Илья Дюжаков

Sanktpēterburga

Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

Елена Яскеляйнен

Sanktpēterburga

L437 08:14 ФТШ — фывапролджэ

L437

Никита Голиков

Sanktpēterburga

Иван Резник

Sanktpēterburga

Денис Резниченко

Sanktpēterburga

Андрей Стародубцев

Sanktpēterburga

L445 08:30 10 лет Биогеодвижению

L445

L451 08:42 К2

L451

L453 08:46 Солнечные зайчики

L453

Мария Степанова

Maskava

Екатерина Чурилло

Maskava

L455 08:50 Солнышко

L455

Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

L461 09:02 Божьи одуванчики

L461

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

L463 09:06 Красная трансформаторная будка

L463

L465 09:10 Mormor

L465

L467 09:14 Зайцы и Таксы на выезде

L467

L469 09:18 Массандра

L469

Мария Морозова

Sanktpēterburga

Людмила Михеева

Sanktpēterburga

Татьяна Петривляк

Sanktpēterburga

Анастасия Смирнрова

Sanktpēterburga

L471 09:22 Орден Лисы-Колбасы

L471

L473 09:26 Тюлени

L473

L475 09:30 Пеппи Лайт

L475

L477 09:34 Максимальный Полином +

L477

Максим Назаров

Tālo ārzemju pilsētas

Аня Назарова

Tālo ārzemju pilsētas

Эмма Назарова

Tālo ārzemju pilsētas

Полина Спорышева

Tālo ārzemju pilsētas

L479 09:38 Енот1

L479

Алексей Кадыров

Sanktpēterburga

Елена Кадырова

Sanktpēterburga

L491 10:02 Конфетки

L491

Татьяна Франус

Sanktpēterburga

Арина Козерог

Maskava

Ирина Козерог

Maskava

Ирина Франус

Sanktpēterburga

L493 10:06 Dancing Queen

L493

L499 10:18 WGS84

L499

Gleb Glushanok

Sanktpēterburga

Matvei Glushanok

Sanktpēterburga

Mariia Nikolaeva

Sanktpēterburga

L4101 10:22 Круты как огурцы

L4101