Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yulia Filippova
Maskava   139 «KARAMBA» 10:18
Irina Panina
Maskava   160 «ПаНиКа» 11:00
Ash Shevlyakov
Maskava   131 «Педальный Самокат» 10:02
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   105 «Две капитанки» 10:00
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   106 «Топонимический комиссар» 10:00
Антон Гогин
Maskava   133 «RuMoHoR» 10:06
Кира Горобец
Vladimira   137 «Знать!» 10:14
Евгений (Гений) Гребенев
Maskavas apgabals   128 «Гений Пушкина» 09:56
Денис Гришин
Sanktpēterburga   129 «Grinland Greenpieces» 09:58
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   147 «Стокгольмский синдром» 10:34
Иван Егоров
Sanktpēterburga   132 «Плюшевый десант» 10:04
Антон Карпушинский
Sanktpēterburga   141 «Ветер дует с Невы» 10:22
Маргарита Комиссарова
Maskava   141 «Ветер дует с Невы» 10:22
Андрей Корнейчук
Maskava   160 «ПаНиКа» 11:00
Светлана Королева
Sanktpēterburga   101 «Селедка на свободе» 10:00
Александр Крикун
Maskava   131 «Педальный Самокат» 10:02
Алла Крикун
Maskava   131 «Педальный Самокат» 10:02
Ирина Куприянова
Maskava   153 «В поисках Карлсона» 10:46
Павел Левдик
Sanktpēterburga   157 «Обойди мир» 10:54
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   107 «Большой Львиный Прайд» 10:00
Володя Моргулис
Maskava   108 «Большой Львиный Прайд» 10:00
Вадим Назаров
Maskava   135 «KVN» 10:10
Глеб Ненашев
Sanktpēterburga   159 «Три сестры» 10:58
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   127 «Кошкин дом» 09:54
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   127 «Кошкин дом» 09:54
Николай Никулин
Maskava   138 «БараХоды» 10:16
Елена Пименова
Sanktpēterburga   143 «Пупсики» 10:26
Ольга Попова
Maskavas apgabals   100 «Куда деваться» 10:00
Алексей Поросятьев
Minska   132 «Плюшевый десант» 10:04
Евгения Потемкина
Maskava   112 «Ленивцы» 10:00
Сергей Реука
Sanktpēterburga   103 «Огни Самайна» 10:00
Александра Рябикова
Maskava   108 «Большой Львиный Прайд» 10:00
Мария Савина
Sanktpēterburga   103 «Огни Самайна» 10:00
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   149 «Rabid Ferrets» 10:38
Виктория Святловская
Maskava   144 «Раффлезия» 10:28
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   107 «Большой Львиный Прайд» 10:00
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   114 «Потом придумаем» 10:00
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   141 «Ветер дует с Невы» 10:22
Юрий Стоцкий
Sanktpēterburga   154 «Sirius» 10:48
Ольга Токарь
Maskavas apgabals   161 «Фруктовый кефир» 11:02
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   105 «Две капитанки» 10:00
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   114 «Потом придумаем» 10:00
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   104 «Активные ленивцы» 10:00
Шейла Шейх
Sanktpēterburga   102 «тюлени» 10:00
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   143 «Пупсики» 10:26
Пётр Шубский
Maskavas apgabals   137 «Знать!» 10:14
Sunny Fish
Maskavas apgabals   109 «Бали» 10:00
Инга Андреева
Sanktpēterburga   159 «Три сестры» 10:58
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   130 «Его самопроизвольное перемещение» 10:00
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   150 «Мыкола Питерский» 10:40
Марина Боровкова
Maskava   111 «маленькая компания» 10:00
Леонид Дмитриев
Maskava   108 «Большой Львиный Прайд» 10:00
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   127 «Кошкин дом» 09:54
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   110 «Från gryning till lumen» 10:00
Вера Иванова
Sanktpēterburga   141 «Ветер дует с Невы» 10:22
Оля Климова
Maskava   108 «Большой Львиный Прайд» 10:00
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   150 «Мыкола Питерский» 10:40
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   107 «Большой Львиный Прайд» 10:00
Александра Навоева
Maskavas apgabals   100 «Куда деваться» 10:00
Михаил Нокель
Maskava   136 «Запасный трататаэдр» 10:12
Иван Павлик
Sanktpēterburga   140 «Sverige» 10:20
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   150 «Мыкола Питерский» 10:40
Елена Петрова
Sanktpēterburga   101 «Селедка на свободе» 10:00
Ксения Романова
Maskava   149 «Rabid Ferrets» 10:38
Александра Савина
Sanktpēterburga   103 «Огни Самайна» 10:00
Лиза Сластенова
Sanktpēterburga   130 «Его самопроизвольное перемещение» 10:00
Софья Соболь
Maskava   158 «Ежи на отдыхе» 10:56
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   100 «Куда деваться» 10:00
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   142 «Базилиус» 10:24
Margarita Chuchina
Maskava   139 «KARAMBA» 10:18
Alfhild Oenema
Stokholma   146 «Tnävmo» 10:32
Ivan Ohapkin
Maskava   139 «KARAMBA» 10:18
Egor Podobedov
Stokholma   146 «Tnävmo» 10:32
Katya Rubtsova
Maskava   136 «Запасный трататаэдр» 10:12
Алексей Агеев
Sanktpēterburga   159 «Три сестры» 10:58
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   158 «Ежи на отдыхе» 10:56
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   134 «Дуэт +» 07:00
Любовь Астахова
Sanktpēterburga   110 «Från gryning till lumen» 10:00
Илларион Балицкий
Sanktpēterburga   101 «Селедка на свободе» 10:00
Артём Басалаев
Sanktpēterburga   102 «тюлени» 10:00
Анна Богатова
Maskava   137 «Знать!» 10:14
Виктор Бойков
Stokholma   126 «» 09:52
мария бразовская
Sanktpēterburga   164 «МЫ» 11:08
Юлия Бразовская
Stokholma   164 «МЫ» 11:08
Тамара Буляница
Sanktpēterburga   154 «Sirius» 10:48
Елена Глухова
Maskavas apgabals   161 «Фруктовый кефир» 11:02
Иван Гуменюк
Sanktpēterburga   155 «Голубой вагон» 10:50
Дмитрий Ефимов
Sanktpēterburga   145 «Царица полей» 10:30
Яна Здоровец
Maskava   153 «В поисках Карлсона» 10:46
Наталья Изотова
Sanktpēterburga   104 «Активные ленивцы» 10:00
Илья Карасёв
Maskava   152 «2К» 10:44
Наташа Карелина
Maskava   160 «ПаНиКа» 11:00
Ирина Карманова
Sanktpēterburga   151 «Крылатые качели» 10:42
Алена Кислицина
Maskava   135 «KVN» 10:10
Светлана Козеровская
Maskava   144 «Раффлезия» 10:28
Ася Кравец
Minska   132 «Плюшевый десант» 10:04
Дмитрий Красов
Sanktpēterburga   148 «Белолапики» 10:36
Ольга Красова
Sanktpēterburga   148 «Белолапики» 10:36
Елена Крепская
Maskavas apgabals   100 «Куда деваться» 10:00
Алиса Крикун
Stokholma   131 «Педальный Самокат» 10:02
Иван Крылов
Sanktpēterburga   150 «Мыкола Питерский» 10:40
Наталья Крылова
Sanktpēterburga   151 «Крылатые качели» 10:42
Наталья Кутьина
Maskava   152 «2К» 10:44
Антонина Левдик
Sanktpēterburga   157 «Обойди мир» 10:54
Женя Левдик
Sanktpēterburga   157 «Обойди мир» 10:54
Игорь Манжай
Maskava   163 «АК МЭИ» 11:06
Света Манжай
Maskava   135 «KVN» 10:10
Эльмира Маратовна
Sanktpēterburga   148 «Белолапики» 10:36
Александр Метелица
Sanktpēterburga   134 «Дуэт +» 07:00
Андрей Мясников
Tālo ārzemju pilsētas   140 «Sverige» 10:20
Екатерина Неволина
Maskava   137 «Знать!» 10:14
Анна Никулина
Maskava   138 «БараХоды» 10:16
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   101 «Селедка на свободе» 10:00
Наталия Павлова
Sanktpēterburga   144 «Раффлезия» 10:28
Леночка Пащенкова
Sanktpēterburga   157 «Обойди мир» 10:54
Михаил Потемкин
Maskava   112 «Ленивцы» 10:00
Надежда Пушкина
Maskava   128 «Гений Пушкина» 09:56
Федор Рузанов
Sanktpēterburga   164 «МЫ» 11:08
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   164 «МЫ» 11:08
Екатерина Селютина
Stokholma   115 «» 10:00
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   145 «Царица полей» 10:30
Юрий Солдак
Стокгольм   130 «Его самопроизвольное перемещение» 10:00
Елена Стоцкая
Sanktpēterburga   154 «Sirius» 10:48
Наталья Сытенко
Sanktpēterburga   159 «Три сестры» 10:58
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   113 «J» 10:00
Наталья Уткина
Sanktpēterburga   142 «Базилиус» 10:24
Галина Чугунова
  161 «Фруктовый кефир» 11:02
Алёна Шалашова
Maskava   160 «ПаНиКа» 11:00
Ольга Шарина
Maskavas apgabals   109 «Бали» 10:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Куда деваться

100

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

Елена Крепская

Maskavas apgabals

101 10:00 Селедка на свободе

101

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Илларион Балицкий

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

102 10:00 тюлени

102

Шейла Шейх

Sanktpēterburga

Артём Басалаев

Sanktpēterburga

103 10:00 Огни Самайна

103

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

104 10:00 Активные ленивцы

104

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Наталья Изотова

Sanktpēterburga

105 10:00 Две капитанки

105

106 10:00 Топонимический комиссар

106

107 10:00 Большой Львиный Прайд

107

108 10:00 Большой Львиный Прайд

108

109 10:00 Бали

109

Sunny Fish

Maskavas apgabals

Ольга Шарина

Maskavas apgabals

110 10:00 Från gryning till lumen

110

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Любовь Астахова

Sanktpēterburga

111 10:00 маленькая компания

111

112 10:00 Ленивцы

112

Михаил Потемкин

Maskava

113 10:00 J

113

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

114 10:00 Потом придумаем

114

115 10:00 No name

115

Екатерина Селютина

Stokholma

126 09:52 No name

126

Виктор Бойков

Stokholma

127 09:54 Кошкин дом

127

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

128 09:56 Гений Пушкина

128

Надежда Пушкина

Maskava

129 09:58 Grinland Greenpieces

129

Денис Гришин

Sanktpēterburga

130 10:00 Его самопроизвольное перемещение

130

Юрий Солдак

Стокгольм

131 10:02 Педальный Самокат

131

Ash Shevlyakov

Maskava

Алиса Крикун

Stokholma

132 10:04 Плюшевый десант

132

Иван Егоров

Sanktpēterburga

Ася Кравец

Minska

133 10:06 RuMoHoR

133

134 07:00 Дуэт +

134

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

135 10:10 KVN

135

Алена Кислицина

Maskava

Света Манжай

Maskava

136 10:12 Запасный трататаэдр

136

Katya Rubtsova

Maskava

137 10:14 Знать!

137

Пётр Шубский

Maskavas apgabals

Анна Богатова

Maskava

Екатерина Неволина

Maskava

138 10:16 БараХоды

138

Анна Никулина

Maskava

139 10:18 KARAMBA

139

Yulia Filippova

Maskava

Margarita Chuchina

Maskava

Ivan Ohapkin

Maskava

140 10:20 Sverige

140

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Андрей Мясников

Tālo ārzemju pilsētas

141 10:22 Ветер дует с Невы

141

142 10:24 Базилиус

142

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

Наталья Уткина

Sanktpēterburga

143 10:26 Пупсики

143

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

144 10:28 Раффлезия

144

Светлана Козеровская

Maskava

Наталия Павлова

Sanktpēterburga

145 10:30 Царица полей

145

Дмитрий Ефимов

Sanktpēterburga

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

146 10:32 Tnävmo

146

Alfhild Oenema

Stokholma

Egor Podobedov

Stokholma

147 10:34 Стокгольмский синдром

147

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

148 10:36 Белолапики

148

Дмитрий Красов

Sanktpēterburga

Ольга Красова

Sanktpēterburga

Эльмира Маратовна

Sanktpēterburga

149 10:38 Rabid Ferrets

149

150 10:40 Мыкола Питерский

150

Сергей Крылов

Sanktpēterburga

Иван Крылов

Sanktpēterburga

151 10:42 Крылатые качели

151

Ирина Карманова

Sanktpēterburga

Наталья Крылова

Sanktpēterburga

152 10:44

152

Илья Карасёв

Maskava

Наталья Кутьина

Maskava

153 10:46 В поисках Карлсона

153

Яна Здоровец

Maskava

154 10:48 Sirius

154

Юрий Стоцкий

Sanktpēterburga

Тамара Буляница

Sanktpēterburga

Елена Стоцкая

Sanktpēterburga

155 10:50 Голубой вагон

155

Иван Гуменюк

Sanktpēterburga

157 10:54 Обойди мир

157

Павел Левдик

Sanktpēterburga

Антонина Левдик

Sanktpēterburga

Женя Левдик

Sanktpēterburga

Леночка Пащенкова

Sanktpēterburga

158 10:56 Ежи на отдыхе

158

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

159 10:58 Три сестры

159

Глеб Ненашев

Sanktpēterburga

Инга Андреева

Sanktpēterburga

Алексей Агеев

Sanktpēterburga

Наталья Сытенко

Sanktpēterburga

160 11:00 ПаНиКа

160

Irina Panina

Maskava

Наташа Карелина

Maskava

Алёна Шалашова

Maskava

161 11:02 Фруктовый кефир

161

Ольга Токарь

Maskavas apgabals

Елена Глухова

Maskavas apgabals

Галина Чугунова

163 11:06 АК МЭИ

163

Игорь Манжай

Maskava

164 11:08 МЫ

164

мария бразовская

Sanktpēterburga

Юлия Бразовская

Stokholma

Федор Рузанов

Sanktpēterburga

Татьяна Рузанова

Sanktpēterburga