Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Polina Kunitsyna
Sanktpēterburga   X347 «Синий краб» 10:34
Tony Kuznetsov
Sanktpēterburga   X321 «ice!» 09:42
Nikolai Minkevich
Sanktpēterburga   X303 «Паровоз-Анархия» 09:06
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   X339 «Квант НастРоения» 10:18
Алия Агаева
Sanktpēterburga   X333 «Умерь свой пыл» 10:06
Сергей Белов
Ļeņingradas apgabals   X307 «O 3» 09:14
Настя Веретенникова
Sanktpēterburga   X309 «Шилопопые» 09:18
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   X369 «Прогрыз» 11:18
Сергей Воронин
Sanktpēterburga   X355 «Flycycle» 10:50
Александр Дворкин
Sanktpēterburga   X369 «Прогрыз» 11:18
Эмилия Дзюба
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   X301 «Борода Трусова» 09:02
Константин Добрицкий
Sanktpēterburga   X327 «Ры» 09:54
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   X317 «Glück» 09:34
Дмитрий Завгородний
Sanktpēterburga   X315 «Беррис» 09:30
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   X303 «Паровоз-Анархия» 09:06
Никита Краснов
Sanktpēterburga   X301 «Борода Трусова» 09:02
Геннадий Кузьмин
Sanktpēterburga   X365 «Два Бурундука без Хомяка» 11:10
Роман Кулагин
Puškina   X339 «Квант НастРоения» 10:18
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   X337 «Пенелопа Гну» 10:14
Ирина Малышева
Sanktpēterburga   X383 «Велобег» 11:46
Андрей Мартиросов
Sanktpēterburga   X355 «Flycycle» 10:50
Елизавета Матвеева
Sanktpēterburga   X331 «Велотроль» 10:02
Никита Матюшенков
Sanktpēterburga   X315 «Беррис» 09:30
Антон Петров
Sanktpēterburga   X319 «Культурный слой» 09:38
Артур Петров
Sanktpēterburga   X319 «Культурный слой» 09:38
Дмитрий Петров
Sanktpēterburga   X317 «Glück» 09:34
Михаилъ Питаль
Sanktpēterburga   X321 «ice!» 09:42
Сергей Платонов
Sanktpēterburga   X385 «Alpaca» 11:50
Антон Рыжов
Sanktpēterburga   X369 «Прогрыз» 11:18
Ольга Рыжок
Sanktpēterburga   X371 «Быстрые Батоны» 11:22
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   X335 «Эрудиты» 10:10
Алексей Трофимов
Ļeņingradas apgabals   X303 «Паровоз-Анархия» 09:06
Сергей Фадеев
Sanktpēterburga   X321 «ice!» 09:42
Сергей Хомяков
Sanktpēterburga   X333 «Умерь свой пыл» 10:06
Артур Шамсудинов
Sanktpēterburga   X333 «Умерь свой пыл» 10:06
Владислав Яковлев
Sanktpēterburga   X323 «Выворотни» 09:46
Андрей Ямбаев
Sanktpēterburga   X355 «Flycycle» 10:50
Елена Благочиннова
Sanktpēterburga   X351 «Типичный Питер» 10:42
Дмитрий Бурдин
Sanktpēterburga   X327 «Ры» 09:54
Даша Жернакова
Sanktpēterburga   X321 «ice!» 09:42
Алексей Зубовский
Sanktpēterburga   X331 «Велотроль» 10:02
Анна Иванова
Sanktpēterburga   X315 «Беррис» 09:30
Николай Косовский
Sanktpēterburga   X341 «Муррмишка и Муррнаташка» 10:22
Екатерина Краснобаева
Sanktpēterburga   X323 «Выворотни» 09:46
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   X313 «Slow motion» 09:26
Антон Нестеров
Sanktpēterburga   X333 «Умерь свой пыл» 10:06
Павел Николаев
Sanktpēterburga   X343 «Вольные стрелки» 10:26
Иван Орешко
Sanktpēterburga   X361 «Борис ест мышьяк (БЕМ)» 11:02
Николай Перевёрткин
Sanktpēterburga   X305 «Заводные дедушки и Микулишна» 09:10
Денис Федоров
Sanktpēterburga   X329 «Всадники апокалипсиса» 09:58
Svetlana Krzhizhanovskaya
Sanktpēterburga   X361 «Борис ест мышьяк (БЕМ)» 11:02
Павел Аполосов
Sanktpēterburga   X371 «Быстрые Батоны» 11:22
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   X347 «Синий краб» 10:34
Роман Белянцев
Sanktpēterburga   X351 «Типичный Питер» 10:42
Полина Буль
Sanktpēterburga   X329 «Всадники апокалипсиса» 09:58
Виталий Ватулин
Sanktpēterburga   X327 «Ры» 09:54
Николай Галицкий
Sanktpēterburga   X309 «Шилопопые» 09:18
Степан Галицкий
Sanktpēterburga   X309 «Шилопопые» 09:18
Иван Добрицкий
Sanktpēterburga   X327 «Ры» 09:54
Александра Дундур
Sanktpēterburga   X361 «Борис ест мышьяк (БЕМ)» 11:02
Кирилл Евдокимов
Sanktpēterburga   X331 «Велотроль» 10:02
Игорь Кашапов
Sanktpēterburga   X323 «Выворотни» 09:46
Наташа Кашапова
Sanktpēterburga   X323 «Выворотни» 09:46
Николай Крылов
Sanktpēterburga   X315 «Беррис» 09:30
Андрей Куликов
Ļeņingradas apgabals   X307 «O 3» 09:14
Елизавета Лаврюшова
Sanktpēterburga   X371 «Быстрые Батоны» 11:22
Леонид Ланцетов
Sanktpēterburga   X343 «Вольные стрелки» 10:26
Федор Малышев
Sanktpēterburga   X383 «Велобег» 11:46
Сергей Нечипоренко
Sanktpēterburga   X337 «Пенелопа Гну» 10:14
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   X365 «Два Бурундука без Хомяка» 11:10
Галина Петрученко
Tvera   X309 «Шилопопые» 09:18
Андрей Пляко
Sanktpēterburga   X341 «Муррмишка и Муррнаташка» 10:22
Семен Пчелкин
Sanktpēterburga   X347 «Синий краб» 10:34
Валерий Расков
Sanktpēterburga   X305 «Заводные дедушки и Микулишна» 09:10
Василий Сениченков
Sanktpēterburga   X347 «Синий краб» 10:34
Артем Сидоров
Sanktpēterburga   X335 «Эрудиты» 10:10
Евгений Симанович
Sanktpēterburga   X305 «Заводные дедушки и Микулишна» 09:10
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   X331 «Велотроль» 10:02
Александр Трусов
Sanktpēterburga   X301 «Борода Трусова» 09:02
Ян Челодюк
Sanktpēterburga   X351 «Типичный Питер» 10:42
Николай Яхонтов
Sanktpēterburga   X305 «Заводные дедушки и Микулишна» 09:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X301 09:02 Борода Трусова

X301

Эмилия Дзюба

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Никита Краснов

Sanktpēterburga

Александр Трусов

Sanktpēterburga

X303 09:06 Паровоз-Анархия

X303

Nikolai Minkevich

Sanktpēterburga

Алексей Трофимов

Ļeņingradas apgabals

X305 09:10 Заводные дедушки и Микулишна

X305

Валерий Расков

Sanktpēterburga

Евгений Симанович

Sanktpēterburga

Николай Яхонтов

Sanktpēterburga

X307 09:14 O 3

X307

Сергей Белов

Ļeņingradas apgabals

Андрей Куликов

Ļeņingradas apgabals

X309 09:18 Шилопопые

X309

Николай Галицкий

Sanktpēterburga

Степан Галицкий

Sanktpēterburga

Галина Петрученко

Tvera

X313 09:26 Slow motion

X313

X315 09:30 Беррис

X315

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Николай Крылов

Sanktpēterburga

X317 09:34 Glück

X317

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

X319 09:38 Культурный слой

X319

Антон Петров

Sanktpēterburga

Артур Петров

Sanktpēterburga

X321 09:42 ice!

X321

Tony Kuznetsov

Sanktpēterburga

Михаилъ Питаль

Sanktpēterburga

Сергей Фадеев

Sanktpēterburga

Даша Жернакова

Sanktpēterburga

X323 09:46 Выворотни

X323

Игорь Кашапов

Sanktpēterburga

Наташа Кашапова

Sanktpēterburga

X327 09:54 Ры

X327

Дмитрий Бурдин

Sanktpēterburga

Виталий Ватулин

Sanktpēterburga

Иван Добрицкий

Sanktpēterburga

X329 09:58 Всадники апокалипсиса

X329

Денис Федоров

Sanktpēterburga

Полина Буль

Sanktpēterburga

X331 10:02 Велотроль

X331

Кирилл Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

X333 10:06 Умерь свой пыл

X333

Алия Агаева

Sanktpēterburga

Сергей Хомяков

Sanktpēterburga

Антон Нестеров

Sanktpēterburga

X335 10:10 Эрудиты

X335

Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

Артем Сидоров

Sanktpēterburga

X337 10:14 Пенелопа Гну

X337

Сергей Нечипоренко

Sanktpēterburga

X339 10:18 Квант НастРоения

X339

X341 10:22 Муррмишка и Муррнаташка

X341

Андрей Пляко

Sanktpēterburga

X343 10:26 Вольные стрелки

X343

Павел Николаев

Sanktpēterburga

Леонид Ланцетов

Sanktpēterburga

X347 10:34 Синий краб

X347

Polina Kunitsyna

Sanktpēterburga

Сергей Белоусов

Sanktpēterburga

Семен Пчелкин

Sanktpēterburga

Василий Сениченков

Sanktpēterburga

X351 10:42 Типичный Питер

X351

Роман Белянцев

Sanktpēterburga

Ян Челодюк

Sanktpēterburga

X355 10:50 Flycycle

X355

X361 11:02 Борис ест мышьяк (БЕМ)

X361

Иван Орешко

Sanktpēterburga

Svetlana Krzhizhanovskaya

Sanktpēterburga

Александра Дундур

Sanktpēterburga

X365 11:10 Два Бурундука без Хомяка
Анна Никонорова

Sanktpēterburga

X369 11:18 Прогрыз

X369

X371 11:22 Быстрые Батоны

X371

Ольга Рыжок

Sanktpēterburga

Павел Аполосов

Sanktpēterburga

Елизавета Лаврюшова

Sanktpēterburga

X383 11:46 Велобег

X383

Ирина Малышева

Sanktpēterburga

Федор Малышев

Sanktpēterburga

X385 11:50 Alpaca

X385