Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Aleksey Kulikov
Sanktpēterburga   123 «Piggyback» 10:46
Евгений Адаев
Sanktpēterburga   121 «X-travel» 10:42
Люба Астахова
Sanktpēterburga   109 «От рассвета до Просвета» 10:18
Григорий Баталов
Sanktpēterburga   135 «Вприпрыжку!» 11:10
Надежда Белая
Maskava   103 «Клей БФ» 10:44
Николай Богачев
Sanktpēterburga   154 «Юкатан-минус» 11:48
Лидия Выскубова
Sanktpēterburga   110 «Так я нарушил закон!» 10:20
Женя Голышев
Sanktpēterburga   141 «Хромая Лошадь Атакует» 11:22
Карачинская Елизавета
Sanktpēterburga   152 «Вихрь» 11:44
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   109 «От рассвета до Просвета» 10:18
Елена Захаржевская
Ļeņingradas apgabals   136 «песочные часы» 11:12
Виктор Калайда
Sanktpēterburga   131 «Балтийская звезда» 11:02
Константин Кирьянов
Sanktpēterburga   121 «X-travel» 10:42
Кирилл Кравченко
Sanktpēterburga   116 «X-Travel.bus» 10:32
Кирилл Круподеря
Maskava   122 «Злобные альпенюги» 10:44
Ирина Латышева
Maskavas apgabals   114 «все, как мы любим» 10:28
Арина Майборода (Павлова)
Pēterhofa   151 «Бессмертный пони» 11:42
Евгений Мамонтов
Sanktpēterburga   126 «Galaxy» 10:52
Игорь Манжай
Maskava   100 «АК МЭИ» 10:00
Николай Мелехин
Maskava   117 «Дубы-Колдуны» 10:34
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   150 «АБВГДЁЖ» 11:40
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   153 «Кошкин дом» 11:46
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   153 «Кошкин дом» 11:46
Денис Ракитин
Sanktpēterburga   133 «Не олимпийская сборная Ямайки» 11:06
Виктор Ремез
Sanktpēterburga   110 «Так я нарушил закон!» 10:20
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   124 «Полёт нормальный» 10:48
Алексей Федоренко
Sanktpēterburga   155 «Серая масса» 11:50
Олег Фролов
Maskava   103 «Клей БФ» 10:44
Сергей Черкесов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   132 «Come together» 11:04
Irina Smirnova
Sanktpēterburga   104 «Сосновоборские медведи» 10:08
Георгий Антипов
Sanktpēterburga   138 «Бешеные черепахи» 11:16
Евгения Беленкова
Sanktpēterburga   129 «Весна» 10:58
Марина Боровкова
Maskava   140 «маленькая компания» 11:20
Артем Виноходов
Sanktpēterburga   155 «Серая масса» 11:50
Надежда Дмитренко
Sanktpēterburga   102 «НВ» 10:04
Валентин Дмитриев
Ļeņingradas apgabals   115 «Место для подвига» 10:30
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   153 «Кошкин дом» 11:46
Михаил Каменцев
Sanktpēterburga   120 «Кампи-стайл» 10:40
Алексей Кузьмин
Sanktpēterburga   128 «Советский разведчик» 10:56
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   111 «Николаевский Экспресс» 10:22
Надин Севастьянова
Sanktpēterburga   144 «КлючЪ!» 11:28
Марина Стриженко
Maskava   112 «Задумчивое торнадо» 11:02
Павел Фролов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   127 «[degene]runner» 10:54
Мария Шумилина
Tvera   119 «Bimo» 10:38
Сергей .
Sosnovy Bor   134 «Team 134» 11:08
Mikhail Arkhipovv
Sanktpēterburga   104 «Сосновоборские медведи» 10:08
Александр Белый
Maskava   103 «Клей БФ» 10:44
Александр Бузовский
Sosnovy Bor   137 «Team 137» 11:14
Саша Васин
Sanktpēterburga   141 «Хромая Лошадь Атакует» 11:22
Ирина Гаврилова
Maskava   118 «Pauci sciunt» 10:36
Юлия Давыдова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   132 «Come together» 11:04
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   151 «Бессмертный пони» 11:42
Нуну Джалиашвили
Maskava   122 «Злобные альпенюги» 10:44
Дмитрий Ефремов
Sanktpēterburga   152 «Вихрь» 11:44
Денис Жуйков
Sanktpēterburga   142 «Неожиданный Лосось В Кустах Черники» 11:24
Юлия Жуйкова
Sanktpēterburga   142 «Неожиданный Лосось В Кустах Черники» 11:24
Антон Иванов
Sosnovy Bor   113 «ЛАЭС» 10:26
Вероника Иванова
Sosnovy Bor   113 «ЛАЭС» 10:26
Ольга Кабанова
Maskavas apgabals   114 «все, как мы любим» 10:28
Степан Карпенко
Sosnovy Bor   137 «Team 137» 11:14
Дмитрий Кимбер
Sanktpēterburga   120 «Кампи-стайл» 10:40
Маргарита Колесова
Sanktpēterburga   152 «Вихрь» 11:44
Татьяна Корнева
Ļeņingradas apgabals   136 «песочные часы» 11:12
Мария Куликова
Sanktpēterburga   123 «Piggyback» 10:46
Андрей Лепин
Sanktpēterburga   126 «Galaxy» 10:52
Татьяна Максименко
Ļeņingradas apgabals   136 «песочные часы» 11:12
Татьяна Маслова
Sanktpēterburga   131 «Балтийская звезда» 11:02
Алексей Мокрушин
Sanktpēterburga   144 «КлючЪ!» 11:28
Оксана Мокрушина
Sanktpēterburga   144 «КлючЪ!» 11:28
Ярослав Насонов
Sanktpēterburga   150 «АБВГДЁЖ» 11:40
Ольга Новокович
Ufa   140 «маленькая компания» 11:20
Юлия Ольшевская
Sanktpēterburga   129 «Весна» 10:58
Кирилл Петров
Sosnovy Bor   125 «команда 107» 10:50
Яна Салманова
Sanktpēterburga   141 «Хромая Лошадь Атакует» 11:22
Виталий Семешко
Sosnovy Bor   125 «команда 107» 10:50
Константин Сластенин
Sosnovy Bor   125 «команда 107» 10:50
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   124 «Полёт нормальный» 10:48
Анастасия Ставрович
Sanktpēterburga   128 «Советский разведчик» 10:56
Николай Сысоев
Sanktpēterburga   152 «Вихрь» 11:44
Сима Танина
Sanktpēterburga   141 «Хромая Лошадь Атакует» 11:22
Антон Тараканов
Sanktpēterburga   142 «Неожиданный Лосось В Кустах Черники» 11:24
Максим Терещенков
Sosnovy Bor   125 «команда 107» 10:50
Света Тихонова
Sanktpēterburga   142 «Неожиданный Лосось В Кустах Черники» 11:24
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   108 «J» 10:16
Екатерина Ферафонтьева
Sanktpēterburga   124 «Полёт нормальный» 10:48
Александра Филатова
Tvera   119 «Bimo» 10:38
Елена Цыпилева
Maskava   118 «Pauci sciunt» 10:36
Мария Чурилина
Sanktpēterburga   116 «X-Travel.bus» 10:32
Алёна Шуткина
Sanktpēterburga   138 «Бешеные черепахи» 11:16
Игорь Юнаков
Sanktpēterburga   151 «Бессмертный пони» 11:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 АК МЭИ

100

102 10:04 НВ

102

103 10:44 Клей БФ

103

Александр Белый

Maskava

104 10:08 Сосновоборские медведи

104

Irina Smirnova

Sanktpēterburga

Mikhail Arkhipovv

Sanktpēterburga

108 10:16 J

108

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

109 10:18 От рассвета до Просвета

109

Люба Астахова

Sanktpēterburga

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

110 10:20 Так я нарушил закон!

110

Виктор Ремез

Sanktpēterburga

111 10:22 Николаевский Экспресс

111

112 11:02 Задумчивое торнадо

112

113 10:26 ЛАЭС

113

Антон Иванов

Sosnovy Bor

Вероника Иванова

Sosnovy Bor

114 10:28 все, как мы любим

114

Ирина Латышева

Maskavas apgabals

Ольга Кабанова

Maskavas apgabals

115 10:30 Место для подвига

115

Валентин Дмитриев

Ļeņingradas apgabals

116 10:32 X-Travel.bus

116

Мария Чурилина

Sanktpēterburga

117 10:34 Дубы-Колдуны

117

118 10:36 Pauci sciunt

118

Ирина Гаврилова

Maskava

Елена Цыпилева

Maskava

119 10:38 Bimo

119

Александра Филатова

Tvera

120 10:40 Кампи-стайл

120

Дмитрий Кимбер

Sanktpēterburga

121 10:42 X-travel

121

122 10:44 Злобные альпенюги

122

Нуну Джалиашвили

Maskava

123 10:46 Piggyback

123

Aleksey Kulikov

Sanktpēterburga

Мария Куликова

Sanktpēterburga

124 10:48 Полёт нормальный

124

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

Екатерина Ферафонтьева

Sanktpēterburga

125 10:50 команда 107

125

Кирилл Петров

Sosnovy Bor

Виталий Семешко

Sosnovy Bor

Константин Сластенин

Sosnovy Bor

Максим Терещенков

Sosnovy Bor

126 10:52 Galaxy

126

Андрей Лепин

Sanktpēterburga

127 10:54 [degene]runner

127

Павел Фролов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

128 10:56 Советский разведчик

128

Анастасия Ставрович

Sanktpēterburga

129 10:58 Весна

129

Юлия Ольшевская

Sanktpēterburga

131 11:02 Балтийская звезда

131

Виктор Калайда

Sanktpēterburga

Татьяна Маслова

Sanktpēterburga

132 11:04 Come together

132

Сергей Черкесов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Юлия Давыдова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

133 11:06 Не олимпийская сборная Ямайки

133

Денис Ракитин

Sanktpēterburga

134 11:08 Team 134

134

Сергей .

Sosnovy Bor

135 11:10 Вприпрыжку!

135

136 11:12 песочные часы

136

Елена Захаржевская

Ļeņingradas apgabals

Татьяна Корнева

Ļeņingradas apgabals

Татьяна Максименко

Ļeņingradas apgabals

137 11:14 Team 137

137

Александр Бузовский

Sosnovy Bor

Степан Карпенко

Sosnovy Bor

138 11:16 Бешеные черепахи

138

Алёна Шуткина

Sanktpēterburga

140 11:20 маленькая компания

140

Ольга Новокович

Ufa

141 11:22 Хромая Лошадь Атакует

141

Женя Голышев

Sanktpēterburga

Саша Васин

Sanktpēterburga

Яна Салманова

Sanktpēterburga

Сима Танина

Sanktpēterburga

142 11:24 Неожиданный Лосось В Кустах Черники

142

Денис Жуйков

Sanktpēterburga

Юлия Жуйкова

Sanktpēterburga

Антон Тараканов

Sanktpēterburga

Света Тихонова

Sanktpēterburga

144 11:28 КлючЪ!

144

Алексей Мокрушин

Sanktpēterburga

Оксана Мокрушина

Sanktpēterburga

150 11:40 АБВГДЁЖ

150

Ярослав Насонов

Sanktpēterburga

151 11:42 Бессмертный пони

151

Дмитрий Денисов

Sanktpēterburga

Игорь Юнаков

Sanktpēterburga

152 11:44 Вихрь

152

Дмитрий Ефремов

Sanktpēterburga

Маргарита Колесова

Sanktpēterburga

Николай Сысоев

Sanktpēterburga

153 11:46 Кошкин дом

153

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

154 11:48 Юкатан-минус

154

155 11:50 Серая масса

155