Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
rural dweller
Tālo ārzemju pilsētas   P117 «Неторопливый» 11:04
Alexander Kiselev
Sanktpēterburga   P106 «Бревно» 10:42
Alexander Krotov
Helsinki   P157 «Вышли к Херсону» 12:24
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   P129 «Школа Кота» 11:28
Алексей Аксёнов
Sanktpēterburga   P111 «Аракфакра!» 10:52
Люба Александрова
Maskavas apgabals   P182 «Сам-Сам» 10:30
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   P166 «Большой Львиный прайд» 10:30
Люба Астахова
Sanktpēterburga   P185 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:30
Ирина Балыбердина
Sanktpēterburga   P146 «Фифа, Цаца и Фря» 12:02
Александр Баранов
Sanktpēterburga   P183 «Йошта» 10:30
Юлия Басова
Sanktpēterburga   P185 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:30
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   P146 «Фифа, Цаца и Фря» 12:02
Андрей Бринько
Maskava   P153 «ДШ!-ДШ!» 12:18
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   P126 «Мыкола» 11:22
Елена Бычкова
Maskava   P168 «Большой рыжий кот» 10:30
Анатолий Вершинин
Sanktpēterburga   P185 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:30
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   P174 «keepsake» 10:30
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   P179 «Топонимический комиссар» 10:30
Лариса Водопьянова
Sanktpēterburga   P135 «Боевая черепаха» 11:40
Андрей Гарбарук
Sanktpēterburga   P127 «Клан Сусаниных» 11:24
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   P184 «Замзунзуберлижфиналиш» 10:30
Антон Гогин
Maskava   P168 «Большой рыжий кот» 10:30
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P103 «Leone di San Marco» 10:36
Денис Гришин
Sanktpēterburga   P176 «Grinland Greenpieces» 10:30
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   P183 «Йошта» 10:30
Михаил Дворкин
Sanktpēterburga   P150 «dvorkins» 12:10
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   P102 «Взаимно хвостатые» 10:34
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   P111 «Аракфакра!» 10:52
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   P166 «Большой Львиный прайд» 10:30
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   P185 «Весельчаки и Dr.Toll» 10:30
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   P163 «Gas Powered Stick!!!» 10:30
Александра Зотова
Sanktpēterburga   P116 «Corso & Co» 11:02
Вера Иванова
Sanktpēterburga   P121 «COI» 11:12
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   P143 «Железные Пони» 11:56
Лида Кастильо Чагина
Sanktpēterburga   P139 «Lämpimämpi» 11:48
Иван Кирсанов
Sanktpēterburga   P113 «Findus» 10:56
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   P106 «Бревно» 10:42
Елена Козлова
Sanktpēterburga   P102 «Взаимно хвостатые» 10:34
Татьяна Комарова
Sanktpēterburga   P101 «Горячие пятки» 10:32
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   P188 «Солнышко» 10:30
Лера Корнеева
Maskava   P171 «Улитки-Про» 10:30
ирина коробкина
Sanktpēterburga   P119 «Черепахи» 11:08
Светлана Королева
Sanktpēterburga   P170 «Селедка на свободе» 10:30
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   P143 «Железные Пони» 11:56
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   P174 «keepsake» 10:30
Валентина Лебедева
Pēterhofa   P107 «Альма-матер» 10:44
Екатерина Лещинер
Maskava   P177 «Семейство кошачьих» 10:30
Лев Лещинер
Maskava   P177 «Семейство кошачьих» 10:30
Екатерина Лысенко
Maskava   P175 «Сусанинские навигаторы» 10:30
Роман Мадеев
Sanktpēterburga   P121 «COI» 11:12
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   P164 «UnEksija» 10:30
Павел Маслов
Sanktpēterburga   P151 «Оливье» 12:14
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   P116 «Corso & Co» 11:02
Володя Моргулис
Maskava   P166 «Большой Львиный прайд» 10:30
Александра Навоева
Maskavas apgabals   P167 «Большой Львиный прайд» 10:30
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   P189 «Кошкин дом» 10:30
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   P189 «Кошкин дом» 10:30
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   P126 «Мыкола» 11:22
Елена Пименова
Sanktpēterburga   P122 «Пупсики» 11:14
Инна Погорелова
Sanktpēterburga   P129 «Школа Кота» 11:28
Ольга Попова
Maskavas apgabals   P167 «Большой Львиный прайд» 10:30
Алёна Потыкалова
Maskava   P168 «Большой рыжий кот» 10:30
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   P140 «AR-info.ru» 11:50
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   P146 «Фифа, Цаца и Фря» 12:02
Андрей Пучков
Sanktpēterburga   P147 «Все успеть!» 12:04
Екатерина Пучкова
Sanktpēterburga   P147 «Все успеть!» 12:04
Сергей Реука
Sanktpēterburga   P180 «Огни Самайна» 10:30
Ксения Романова
Maskava   P168 «Большой рыжий кот» 10:30
Александра Рябикова
Maskava   P166 «Большой Львиный прайд» 10:30
Мария Савина
Sanktpēterburga   P180 «Огни Самайна» 10:30
Сергей Смирнов
Maskava   P187 «Большой Львиный прайд» 10:30
Сергей Смолин
Maskava   P181 «Другой город» 10:30
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   P163 «Gas Powered Stick!!!» 10:30
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   P121 «COI» 11:12
Алла Стоцкая
Sanktpēterburga   P155 «Фортуна» 12:22
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   P146 «Фифа, Цаца и Фря» 12:02
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   P105 «Божьи одуванчики» 10:40
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   P167 «Большой Львиный прайд» 10:30
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   P170 «Селедка на свободе» 10:30
Анастасия Цыкина
Sanktpēterburga   P151 «Оливье» 12:14
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   P172 «Валенки» 10:30
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   P122 «Пупсики» 11:14
Alexey Kovaliov
Maskava   P128 «БелаМява» 11:26
Екатерина Акчурина
Sanktpēterburga   P144 «Гавакчур» 11:58
Марина Боровкова
Maskava   P165 «Ко & Co» 10:30
Татьяна Брынцева
Sanktpēterburga   P129 «Школа Кота» 11:28
Лидия Гвоздарева
Maskava   P112 «Excellent» 10:54
Дарья Герш
Sanktpēterburga   P142 «Не тряпки» 11:54
Ксения Гонченко
Sanktpēterburga   P100 «Москиты» 10:30
Михаил Горбунцов
Maskava   P173 «Добр бодр бобр Додр» 10:30
Денис Дмитриев
Sanktpēterburga   P120 «Семейный завтрак» 11:10
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   P189 «Кошкин дом» 10:30
Алексей Зарембо
Sanktpēterburga   P150 «dvorkins» 12:10
Ксения Иванова
Sanktpēterburga   P144 «Гавакчур» 11:58
наташа ким
Sanktpēterburga   P145 «Ручьи» 12:00
Дмитрий Корженевский
Maskava   P164 «UnEksija» 10:30
Анна Кузина
Sanktpēterburga   P178 «Коза Пуховая» 10:30
Алексей Кучумов
Maskava   P109 «Ротонда-70» 10:48
Ирина Лысенко
Maskava   P175 «Сусанинские навигаторы» 10:30
Валентина Маметьева
Maskavas apgabals   P167 «Большой Львиный прайд» 10:30
Ольга Махненко
Maskava   P165 «Ко & Co» 10:30
Константин Михин
Sanktpēterburga   P136 «Странники» 11:42
Михаил Нокель
Maskava   P173 «Добр бодр бобр Додр» 10:30
Анна Олейник
Sanktpēterburga   P108 «Лена7» 10:46
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P170 «Селедка на свободе» 10:30
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   P156 «Царица полей» 12:12
Александр Рыбаков
Helsinki   P149 «Laitakaupungin valot» 12:08
Анастасия С
Sanktpēterburga   P133 «Стрела» 11:36
Александр Сидоров
Sanktpēterburga   P141 «Забегосы» 11:52
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   P186 «Клетчатее чем зайцы» 10:30
Александр Спирин
Sanktpēterburga   P102 «Взаимно хвостатые» 10:34
Мария Спирина
Sanktpēterburga   P102 «Взаимно хвостатые» 10:34
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   P104 «Крошки Ру» 10:38
Рустам Тюкмаев
Maskavas apgabals   P154 «Ёжики в тумане» 12:20
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   P114 «Мозг и мускул» 10:58
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   P169 «Сашина команда» 10:30
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   P155 «Фортуна» 12:22
Алена Щекина
Sanktpēterburga   P152 «Команда А» 12:16
Ольга .
Sanktpēterburga   P148 «Снусмумрики» 12:06
David Hopkins
Tālo ārzemju pilsētas   P154 «Ёжики в тумане» 12:20
Anna Krotova
Helsinki   P157 «Вышли к Херсону» 12:24
Yulia Viitanen
Tālo ārzemju pilsētas   P100 «Москиты» 10:30
Эльдар Акчурин
Sanktpēterburga   P144 «Гавакчур» 11:58
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   P105 «Божьи одуванчики» 10:40
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   P122 «Пупсики» 11:14
Ирина Баскова
Sanktpēterburga   P113 «Findus» 10:56
Сергей Бондарев
Maskava   P128 «БелаМява» 11:26
Яна Бондарева
Maskava   P128 «БелаМява» 11:26
Александр Брук
Sanktpēterburga   P126 «Мыкола» 11:22
Елена Будаговская
Sanktpēterburga   P151 «Оливье» 12:14
Александр Быков
Sanktpēterburga   P120 «Семейный завтрак» 11:10
Ольга Быкова
Sanktpēterburga   P120 «Семейный завтрак» 11:10
Лёша Варавва
Sanktpēterburga   P139 «Lämpimämpi» 11:48
Анастасия Васильева
Sanktpēterburga   P143 «Железные Пони» 11:56
Анатолий Волков
Sanktpēterburga   P101 «Горячие пятки» 10:32
Дмитрий Воробьев
Sanktpēterburga   P142 «Не тряпки» 11:54
Денис Гаваза
Sanktpēterburga   P144 «Гавакчур» 11:58
Ася Гагарина
Sanktpēterburga   P139 «Lämpimämpi» 11:48
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   P127 «Клан Сусаниных» 11:24
Катя Гарбарук
Sanktpēterburga   P127 «Клан Сусаниных» 11:24
Максим Герасёв
Maskavas apgabals   P184 «Замзунзуберлижфиналиш» 10:30
Иван Геращенко
Sanktpēterburga   P142 «Не тряпки» 11:54
Олег Голубев
Sanktpēterburga   P119 «Черепахи» 11:08
Валерия Горбачева
Sanktpēterburga   P120 «Семейный завтрак» 11:10
Любовь Губина
Maskava   P154 «Ёжики в тумане» 12:20
Валя Данилова
Sanktpēterburga   P139 «Lämpimämpi» 11:48
Таня Дворкина
Sanktpēterburga   P150 «dvorkins» 12:10
Петр Джаншиев
Sanktpēterburga   P141 «Забегосы» 11:52
Владимир Дзыгивский
Sanktpēterburga   P156 «Царица полей» 12:12
Егор Дзыгивский
Sanktpēterburga   P156 «Царица полей» 12:12
Дарья Дмитриева
Sanktpēterburga   P115 «Си-Проджект» 11:00
Ксения Дроздова
Sanktpēterburga   P142 «Не тряпки» 11:54
Наталья Егорова
Sanktpēterburga   P100 «Москиты» 10:30
Александра Зарембо
Sanktpēterburga   P150 «dvorkins» 12:10
Нина Иванова
Sanktpēterburga   P172 «Валенки» 10:30
Елена Игнатова
Sanktpēterburga   P103 «Leone di San Marco» 10:36
Дмитрий Кирсанов
Sanktpēterburga   P113 «Findus» 10:56
Арина Климова
Helsinki   P149 «Laitakaupungin valot» 12:08
Инга Кноп
Sanktpēterburga   P155 «Фортуна» 12:22
Майя Ковалева
Maskava   P128 «БелаМява» 11:26
Ирина Козлова
Sanktpēterburga   P147 «Все успеть!» 12:04
Александр Козловский
Sanktpēterburga   P111 «Аракфакра!» 10:52
Марина Корешонкова
Sanktpēterburga   P188 «Солнышко» 10:30
Лена Кузина
Sanktpēterburga   P178 «Коза Пуховая» 10:30
Даниил Кульмаметьев
Sanktpēterburga   P151 «Оливье» 12:14
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   P188 «Солнышко» 10:30
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   P186 «Клетчатее чем зайцы» 10:30
Женя Левдик
Sanktpēterburga   P127 «Клан Сусаниных» 11:24
Святослав Липей
Maskava   P171 «Улитки-Про» 10:30
Лариса Лубневская
Sanktpēterburga   P101 «Горячие пятки» 10:32
Александра Лысенко
Maskava   P175 «Сусанинские навигаторы» 10:30
Валерий Лысенко
Maskava   P175 «Сусанинские навигаторы» 10:30
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   P107 «Альма-матер» 10:44
Лидия Михина
Sanktpēterburga   P136 «Странники» 11:42
Павел Михновец
Sanktpēterburga   P174 «keepsake» 10:30
Алексей Морозов
Sanktpēterburga   P115 «Си-Проджект» 11:00
Евгения Мотовилова
Sanktpēterburga   P143 «Железные Пони» 11:56
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   P107 «Альма-матер» 10:44
Игорь Николаев
Maskava   P112 «Excellent» 10:54
Елена Олейник
Sanktpēterburga   P108 «Лена7» 10:46
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   P140 «AR-info.ru» 11:50
Светлана Потапова
Sanktpēterburga   P125 «Cappuccino» 11:20
Сергей Пузырев
Sanktpēterburga   P152 «Команда А» 12:16
Елена Пыжова
Sanktpēterburga   P148 «Снусмумрики» 12:06
Алексей С
Sanktpēterburga   P133 «Стрела» 11:36
Анна С
Sanktpēterburga   P133 «Стрела» 11:36
Павел С
Sanktpēterburga   P133 «Стрела» 11:36
Александра Савина
Sanktpēterburga   P180 «Огни Самайна» 10:30
Лев Селиванов
Sanktpēterburga   P148 «Снусмумрики» 12:06
Николай Сергеев
Sanktpēterburga   P135 «Боевая черепаха» 11:40
Екатерина Серова
Sanktpēterburga   P125 «Cappuccino» 11:20
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   P156 «Царица полей» 12:12
Сергей Скобликов
Sanktpēterburga   P136 «Странники» 11:42
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   P152 «Команда А» 12:16
Татьяна Смолина
Maskava   P181 «Другой город» 10:30
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   P104 «Крошки Ру» 10:38
Ирина Сухорукова
Sosnovy Bor   P107 «Альма-матер» 10:44
Анна Тавровская
Sanktpēterburga   P108 «Лена7» 10:46
Дина Татаркина
Maskava   P109 «Ротонда-70» 10:48
Анна Тихонова
Maskava   P109 «Ротонда-70» 10:48
Венера Тюкмаева
Maskavas apgabals   P154 «Ёжики в тумане» 12:20
Константин Тютин
Sanktpēterburga   P114 «Мозг и мускул» 10:58
Татьяна Тягур
Sanktpēterburga   P101 «Горячие пятки» 10:32
Екатерина Чернова
Maskava   P112 «Excellent» 10:54
Екатерина Чех
Sanktpēterburga   P100 «Москиты» 10:30
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   P105 «Божьи одуванчики» 10:40
Никита Ядренников
Sanktpēterburga   P152 «Команда А» 12:16
Олеся Яржемковская
Maskavas apgabals   P182 «Сам-Сам» 10:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P100 10:30 Москиты

P100

Yulia Viitanen

Tālo ārzemju pilsētas

Наталья Егорова

Sanktpēterburga

Екатерина Чех

Sanktpēterburga

P101 10:32 Горячие пятки

P101

Анатолий Волков

Sanktpēterburga

Лариса Лубневская

Sanktpēterburga

Татьяна Тягур

Sanktpēterburga

P102 10:34 Взаимно хвостатые

P102

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

P103 10:36 Leone di San Marco

P103

Елена Игнатова

Sanktpēterburga

P104 10:38 Крошки Ру

P104

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

P105 10:40 Божьи одуванчики

P105

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

P106 10:42 Бревно

P106

Alexander Kiselev

Sanktpēterburga

Ольга Киселёва

Sanktpēterburga

P107 10:44 Альма-матер

P107

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

Ирина Сухорукова

Sosnovy Bor

P108 10:46 Лена7

P108

Анна Олейник

Sanktpēterburga

Елена Олейник

Sanktpēterburga

Анна Тавровская

Sanktpēterburga

P109 10:48 Ротонда-70

P109

Дина Татаркина

Maskava

Анна Тихонова

Maskava

P111 10:52 Аракфакра!

P111

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Александр Козловский

Sanktpēterburga

P112 10:54 Excellent

P112

Игорь Николаев

Maskava

Екатерина Чернова

Maskava

P113 10:56 Findus

P113

Иван Кирсанов

Sanktpēterburga

Ирина Баскова

Sanktpēterburga

Дмитрий Кирсанов

Sanktpēterburga

P114 10:58 Мозг и мускул

P114

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

Константин Тютин

Sanktpēterburga

P115 11:00 Си-Проджект

P115

Дарья Дмитриева

Sanktpēterburga

Алексей Морозов

Sanktpēterburga

P116 11:02 Corso & Co

P116

P117 11:04 Неторопливый

P117

rural dweller

Tālo ārzemju pilsētas

P119 11:08 Черепахи

P119

Олег Голубев

Sanktpēterburga

P120 11:10 Семейный завтрак

P120

Денис Дмитриев

Sanktpēterburga

Александр Быков

Sanktpēterburga

Ольга Быкова

Sanktpēterburga

Валерия Горбачева

Sanktpēterburga

P121 11:12 COI

P121

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Роман Мадеев

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

P122 11:14 Пупсики

P122

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

P125 11:20 Cappuccino

P125

Светлана Потапова

Sanktpēterburga

Екатерина Серова

Sanktpēterburga

P126 11:22 Мыкола

P126

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Александр Брук

Sanktpēterburga

P127 11:24 Клан Сусаниных

P127

Аня Гарбарук

Sanktpēterburga

Катя Гарбарук

Sanktpēterburga

Женя Левдик

Sanktpēterburga

P128 11:26 БелаМява

P128

Alexey Kovaliov

Maskava

Сергей Бондарев

Maskava

Яна Бондарева

Maskava

Майя Ковалева

Maskava

P129 11:28 Школа Кота

P129

P133 11:36 Стрела

P133

Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей С

Sanktpēterburga

Анна С

Sanktpēterburga

Павел С

Sanktpēterburga

P135 11:40 Боевая черепаха

P135

Николай Сергеев

Sanktpēterburga

P136 11:42 Странники

P136

Лидия Михина

Sanktpēterburga

Сергей Скобликов

Sanktpēterburga

P139 11:48 Lämpimämpi

P139

Лёша Варавва

Sanktpēterburga

Ася Гагарина

Sanktpēterburga

Валя Данилова

Sanktpēterburga

P140 11:50 AR-info.ru

P140

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

P141 11:52 Забегосы

P141

Петр Джаншиев

Sanktpēterburga

P142 11:54 Не тряпки

P142

Дарья Герш

Sanktpēterburga

Дмитрий Воробьев

Sanktpēterburga

Иван Геращенко

Sanktpēterburga

Ксения Дроздова

Sanktpēterburga

P143 11:56 Железные Пони

P143

Анастасия Васильева

Sanktpēterburga

Евгения Мотовилова

Sanktpēterburga

P144 11:58 Гавакчур

P144

Ксения Иванова

Sanktpēterburga

Эльдар Акчурин

Sanktpēterburga

Денис Гаваза

Sanktpēterburga

P145 12:00 Ручьи

P145

наташа ким

Sanktpēterburga

P146 12:02 Фифа, Цаца и Фря

P146

P147 12:04 Все успеть!

P147

Андрей Пучков

Sanktpēterburga

Ирина Козлова

Sanktpēterburga

P148 12:06 Снусмумрики

P148

Ольга .

Sanktpēterburga

Елена Пыжова

Sanktpēterburga

Лев Селиванов

Sanktpēterburga

P149 12:08 Laitakaupungin valot

P149

Арина Климова

Helsinki

P150 12:10 dvorkins

P150

Михаил Дворкин

Sanktpēterburga

Таня Дворкина

Sanktpēterburga

Александра Зарембо

Sanktpēterburga

P151 12:14 Оливье

P151

Павел Маслов

Sanktpēterburga

Елена Будаговская

Sanktpēterburga

Даниил Кульмаметьев

Sanktpēterburga

P152 12:16 Команда А

P152

Алена Щекина

Sanktpēterburga

Сергей Пузырев

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

Никита Ядренников

Sanktpēterburga

P153 12:18 ДШ!-ДШ!

P153

P154 12:20 Ёжики в тумане

P154

Рустам Тюкмаев

Maskavas apgabals

David Hopkins

Tālo ārzemju pilsētas

Любовь Губина

Maskava

Венера Тюкмаева

Maskavas apgabals

P155 12:22 Фортуна

P155

Алла Стоцкая

Sanktpēterburga

Инга Кноп

Sanktpēterburga

P156 12:12 Царица полей

P156

Владимир Дзыгивский

Sanktpēterburga

Егор Дзыгивский

Sanktpēterburga

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

P157 12:24 Вышли к Херсону

P157

Alexander Krotov

Helsinki

Anna Krotova

Helsinki

P163 10:30 Gas Powered Stick!!!

P163

P164 10:30 UnEksija

P164

P165 10:30 Ко & Co

P165

P166 10:30 Большой Львиный прайд

P166

P167 10:30 Большой Львиный прайд

P167

P168 10:30 Большой рыжий кот

P168

P169 10:30 Сашина команда

P169

P170 10:30 Селедка на свободе

P170

P171 10:30 Улитки-Про

P171

Святослав Липей

Maskava

P172 10:30 Валенки

P172

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

P173 10:30 Добр бодр бобр Додр

P173

P174 10:30 keepsake

P174

Павел Михновец

Sanktpēterburga

P175 10:30 Сусанинские навигаторы

P175

Александра Лысенко

Maskava

Валерий Лысенко

Maskava

P176 10:30 Grinland Greenpieces

P176

Денис Гришин

Sanktpēterburga

P177 10:30 Семейство кошачьих

P177

P178 10:30 Коза Пуховая

P178

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

P179 10:30 Топонимический комиссар

P179

P180 10:30 Огни Самайна

P180

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

P181 10:30 Другой город

P181

Татьяна Смолина

Maskava

P182 10:30 Сам-Сам

P182

Олеся Яржемковская

Maskavas apgabals

P183 10:30 Йошта

P183

P184 10:30 Замзунзуберлижфиналиш

P184

Максим Герасёв

Maskavas apgabals

P185 10:30 Весельчаки и Dr.Toll

P185

Люба Астахова

Sanktpēterburga

Юлия Басова

Sanktpēterburga

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

P186 10:30 Клетчатее чем зайцы

P186

Ирина Лебедева

Sanktpēterburga

P187 10:30 Большой Львиный прайд

P187

P188 10:30 Солнышко

P188

Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

Татьяна Лагуткина

Sanktpēterburga

P189 10:30 Кошкин дом

P189

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals