Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
srmax .ru
Sanktpēterburga   112 «Тяни-Толкай» 09:24
Alexander Pivovarov
Maskava   110 «Медведики» 09:20
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   100 «Дундуки» 09:00
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   106 «Топонимический комиссар» 09:12
Антон Гогин
Maskava   101 «RuMoHoR» 09:02
Денис Гришин
Sanktpēterburga   102 «Grinland Greenpieces» 09:04
Алексей Копылов
Maskava   120 «Злобные тентакли» 09:40
Светлана Королева
Sanktpēterburga   105 «Селедка на свободе» 09:10
Ольга Лаврухина
Maskava   107 «Альма-матер 2.0» 09:14
Валентина Лебедева
Sanktpēterburga   107 «Альма-матер 2.0» 09:14
Александр Малышкин
Maskava   125 «ГдеМы?» 09:50
Ольга Попова
Maskavas apgabals   103 «Куда деваться» 09:06
Евгения Потемкина
Maskava   122 «Ленивцы» 09:44
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   112 «Тяни-Толкай» 09:24
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   111 «Одинокий пастух» 09:22
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   115 «3D» 09:30
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   108 «ТИХО-ходы» 09:16
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   108 «ТИХО-ходы» 09:16
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   100 «Дундуки» 09:00
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   109 «ТИХО-ходики» 09:18
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   117 «СантаБазилиус» 09:34
Алексей Гайнулин
Sanktpēterburga   115 «3D» 09:30
Захар Григоров
Sanktpēterburga   119 «Черте что и с боку бантик» 09:38
Никита Грищенко
Maskava   121 «Кусайцы» 09:42
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   116 «Aamusta valovirran» 09:32
Анна Зайцева
Maskava   104 «Музыка ветра» 09:08
Алексей Кучумов
Maskava   124 «Ротонда-70» 09:48
Дарина Лебедева
Sanktpēterburga   107 «Альма-матер 2.0» 09:14
Александра Навоева
Maskavas apgabals   103 «Куда деваться» 09:06
Елена Петрова
Sanktpēterburga   105 «Селедка на свободе» 09:10
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   103 «Куда деваться» 09:06
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   117 «СантаБазилиус» 09:34
Ольга Яковлева
Sanktpēterburga   113 «мормышки» 09:26
Маргарита Янкина
Maskava   104 «Музыка ветра» 09:08
Любовь Александрова
Maskavas apgabals   101 «RuMoHoR» 09:02
Любовь Астахова
Sanktpēterburga   116 «Aamusta valovirran» 09:32
Илларион Балицкий
Sanktpēterburga   105 «Селедка на свободе» 09:10
Виктория Григорова
Sanktpēterburga   119 «Черте что и с боку бантик» 09:38
Светлана Григорова
Sanktpēterburga   119 «Черте что и с боку бантик» 09:38
Галина Грищенко
Maskava   121 «Кусайцы» 09:42
Ксенич Копылова
Maskava   120 «Злобные тентакли» 09:40
Елена Крепкая
Maskavas apgabals   103 «Куда деваться» 09:06
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   108 «ТИХО-ходы» 09:16
Эля Лукьянович
Sanktpēterburga   108 «ТИХО-ходы» 09:16
Александр Моисеенко
Sanktpēterburga   113 «мормышки» 09:26
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   105 «Селедка на свободе» 09:10
Шульгович Ольга
Maskava   110 «Медведики» 09:20
Миша Пивоваров
Maskava   110 «Медведики» 09:20
Михаил Потемкин
Maskava   122 «Ленивцы» 09:44
Елена Потемкина
Maskava   122 «Ленивцы» 09:44
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   117 «СантаБазилиус» 09:34
Иван Сыровойский
Sanktpēterburga   107 «Альма-матер 2.0» 09:14
Дина Татаркина
Maskava   124 «Ротонда-70» 09:48
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   109 «ТИХО-ходики» 09:18
Юлия Чичварова
Maskava   125 «ГдеМы?» 09:50
Игорь Чурбаков
Sanktpēterburga   109 «ТИХО-ходики» 09:18
Олег Чурбаков
Sanktpēterburga   109 «ТИХО-ходики» 09:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Дундуки

100

101 09:02 RuMoHoR

101

Любовь Александрова

Maskavas apgabals

102 09:04 Grinland Greenpieces

102

Денис Гришин

Sanktpēterburga

103 09:06 Куда деваться

103

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

Елена Крепкая

Maskavas apgabals

104 09:08 Музыка ветра

104

105 09:10 Селедка на свободе

105

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Илларион Балицкий

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

106 09:12 Топонимический комиссар

106

107 09:14 Альма-матер 2.0

107

Иван Сыровойский

Sanktpēterburga

108 09:16 ТИХО-ходы

108

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Эля Лукьянович

Sanktpēterburga

109 09:18 ТИХО-ходики

109

Галина Хотченкова

Sanktpēterburga

Игорь Чурбаков

Sanktpēterburga

Олег Чурбаков

Sanktpēterburga

110 09:20 Медведики

110

Шульгович Ольга

Maskava

Миша Пивоваров

Maskava

111 09:22 Одинокий пастух

111

112 09:24 Тяни-Толкай

112

srmax .ru

Sanktpēterburga

113 09:26 мормышки

113

Ольга Яковлева

Sanktpēterburga

Александр Моисеенко

Sanktpēterburga

115 09:30 3D

115

116 09:32 Aamusta valovirran

116

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Любовь Астахова

Sanktpēterburga

117 09:34 СантаБазилиус

117

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

Татьяна Рузанова

Sanktpēterburga

119 09:38 Черте что и с боку бантик

119

Захар Григоров

Sanktpēterburga

Виктория Григорова

Sanktpēterburga

Светлана Григорова

Sanktpēterburga

120 09:40 Злобные тентакли

120

Ксенич Копылова

Maskava

121 09:42 Кусайцы

121

Галина Грищенко

Maskava

122 09:44 Ленивцы

122

Михаил Потемкин

Maskava

Елена Потемкина

Maskava

124 09:48 Ротонда-70

124

Дина Татаркина

Maskava

125 09:50 ГдеМы?

125

Юлия Чичварова

Maskava

126 09:52 No name

126