Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti Birkas:
1L400 Суслички 09:00 43
L400

1L411 Биогеодвижение 09:22 43
L411

1L412 Большой Львиный Прайд 09:24 43
L412

4L403 Было бы нелепо 09:06 42
L403

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

5L407 Кремни 09:14 41
L407

Neapmeklētie kontrolpunkti

5L413 Улетающий дуэт 09:26 41
L413

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Анна Носова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

5L417 Салют 09:34 41
L417

Александра Уголева

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

5L418 Кролики 09:36 41
L418

Neapmeklētie kontrolpunkti

5L419 Лопе де Вега 09:38 41
L419

Дмитрий Макаров

Sanktpēterburga

Андрей Мурычев

Sanktpēterburga

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

10L401 Бобры! 09:02 40 Бегущий Город, Санкт-Петербург, СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L401

Neapmeklētie kontrolpunkti

10L405 Клетчатее чем зайцы 09:10 40
L405

Евгений Балашов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

10L410 Москва-Тропарёво 09:20 40
L410

Neapmeklētie kontrolpunkti

13L406 АнКа) 09:12 39
L406

Андрей Меленькин

Maskava

Каринэ Назарян

Maskava

Наталия Тихоход

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

13L423 Огни Самайна 09:46 39
L423

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытых

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

15L404 keepsake 09:08 38
L404

Neapmeklētie kontrolpunkti

15L414 New Generation & Маруся 09:28 38
L414

Ася Плеханова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

15L416 Лучше всех 09:32 38
L416

Наталья Рижская

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

15L431 БэВэПэ 10:02 38
L431

Светлана Городничева

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

15L443 Стрижи 10:26 38
L443

Neapmeklētie kontrolpunkti

20L415 Мохлики 09:30 37
L415

Елена Большакова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

21L426 No name 09:52 36

Neapmeklētie kontrolpunkti

21L430 Торобоан Йатич 10:00 36
L430

Neapmeklētie kontrolpunkti

21L433 Удача на удаче 10:06 36
L433

Neapmeklētie kontrolpunkti

21L447 Аня+ 10:34 36
L447

Анна Милашевская

Maskava

Павел Расторгин

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

25L408 Автобус Буратин 09:16 35 МФТИ, Москва
L408

Светлана Ворохобина

Maskava

26L422 Шипшандр 09:44 34
L422

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Инна Веселова

Sanktpēterburga

Артём Никонов

Sanktpēterburga

27L402 ЖиМ! 09:04 32
L402

27L420 Полосатые 09:40 32
L420

Таня Асташина

Maskava

27L451 No name 10:42 32
30L421 Беглые Пупсики 09:42 30
L421

Иван Сухов

Maskava

Екатерина Сухова

Maskava

30L444 No name 10:28 30
32L448 Мы любим брокколи 10:36 28 МГУ, Москва, Лицей №1501
L448

Елизавета Козлова

Maskava

33L449 Придумаем позже 10:38 27
L449

Алексей Федоров

Maskava

34L432 Масяня и Ко 10:04 22
L432

Юрий Зименков

Maskava

Наталья Столетова

Maskava

Эвелина Фазылова

Maskava

34L445 Скотобаза 10:30 22
Мария Макаренцева

Maskava

36L434 Великаны 10:08 21
L434

Алексей Ляпунцов

Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas

Анастасия Ляпунцова

Maskavas apgabals

Евгения Ляпунцова

Maskava

Numurs Komandas nosaukums Starts
L425 Два меццо 09:50
L425

Вера Веселкова

Maskava

Анастасия Рыженкова

Maskava

Parādīt dalībniekus