Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Kirill Groshenkov
  108 «Морра» 09:16
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   184 «Квант НастРоения» 11:48
Denis Semenov
Sanktpēterburga   136 «Посторонним В» 10:12
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   1112 «Азарт2» 12:44
Мария Аль-Ради
Sanktpēterburga   125 «В гостях у Панды» 09:50
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   101 «Нас пятило» 09:02
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   103 «Трям» 09:06
Ольга Антипова
Maskava   126 «Стремительные булки!» 09:52
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   140 «Белый Ус» 10:20
Алексей Бовт
Sanktpēterburga   173 «Код опасности» 11:26
Светлана Богачева
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   1103 «Ёжики в тумане» 12:26
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   120 «Волховии» 09:40
Елена Борзова
Sanktpēterburga   138 «Русские и не только» 10:16
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   186 «Хорошие люди» 11:52
Татьяна Бурыкина
Vologda   155 «Резной палисад» 10:50
Ксюша Бычкова
Maskava   150 «Облико Морале» 10:40
Наталья Васютина
Vologda   155 «Резной палисад» 10:50
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   138 «Русские и не только» 10:16
Ирина Веркина
Sanktpēterburga   195 «Колидрова» 12:10
Олеся Викторова
Maskava   150 «Облико Морале» 10:40
Юлия Виноградова
Vologda   155 «Резной палисад» 10:50
Оля Ворожцова
Sanktpēterburga   187 «Трое из Простоквашино» 11:54
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   118 «Селедочный траулер "Иван Федорович Крузенштерн"» 09:36
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   100 «Поутру за минералкой» 09:00
Николай Гарин
Sanktpēterburga   1109 «Чайник и котелок» 12:38
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   130 «Leone di San Marco» 10:00
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   1121 «Улыбаемся и машем» 13:02
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   167 «Гномики повсюду» 11:14
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   1101 «Дети понедельника» 12:22
Галина Груздева
Puškina   147 «Snake II» 10:34
Марина Данилова
Sanktpēterburga   161 «Па-де-катр» 11:02
Александр Долгих
Sanktpēterburga   162 «Куки» 11:04
Полина Долгих
Sanktpēterburga   162 «Куки» 11:04
Сергей Дорофеев
Maskavas apgabals   107 «Операция Ы» 09:14
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   1101 «Дети понедельника» 12:22
Татьяна Дядина
Sanktpēterburga   1109 «Чайник и котелок» 12:38
Елена Евдокимова
Sanktpēterburga   135 «Белка» 10:10
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   112 «Glück» 09:24
Лизавета Емельянова
Sanktpēterburga   174 «Пупсики» 11:28
Антон Епишев
Maskava   148 «ЛЛЯ» 10:36
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   103 «Трям» 09:06
Катерина Забродкина
Sanktpēterburga   101 «Нас пятило» 09:02
Марина Засимова
Sanktpēterburga   189 «Бегущие по ветру» 11:58
Инна Захарова
Sanktpēterburga   1101 «Дети понедельника» 12:22
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   100 «Поутру за минералкой» 09:00
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   1104 «Кот и Рыж» 12:28
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   101 «Нас пятило» 09:02
Вита Казакова
Maskava   134 «лето» 10:08
Никита Калабашкин
Maskava   150 «Облико Морале» 10:40
Леся Калинина
Sanktpēterburga   157 «Рыжие начинают» 10:54
Аня Карпова
Maskava   106 «Анонимные единороги» 09:12
Александра Киланова
Sanktpēterburga   124 «Пикси и кицунэ» 09:48
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   157 «Рыжие начинают» 10:54
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   1129 «Нелепое королевское бревно» 13:18
Елена Козлова
Sanktpēterburga   164 «Шипшандр» 11:08
Александр Королев
Sanktpēterburga   177 «Марк и Аврелий» 11:34
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   130 «Leone di San Marco» 10:00
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   116 «Rabid Ferrets» 09:32
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   157 «Рыжие начинают» 10:54
Алена Кручинина
Maskava   199 «Просто команда» 12:18
Ирина Кудрявцева
Sanktpēterburga   161 «Па-де-катр» 11:02
Екатерина Кузнецова
Maskava   127 «Bergamont Closed Club» 09:54
Роман Кулагин
Puškina   184 «Квант НастРоения» 11:48
Роман Ларионов
Sanktpēterburga   121 «Светозарные шорьки» 09:42
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   1104 «Кот и Рыж» 12:28
Павел Лобанов
Sanktpēterburga   161 «Па-де-катр» 11:02
Георгий Макухин
Sanktpēterburga   1122 «Клубника и Морж» 13:04
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   137 «Marsach» 10:14
Ирина Мостова
Sanktpēterburga   164 «Шипшандр» 11:08
Анна Неворотина
Sanktpēterburga   143 «АмаТуры» 10:26
Александра Нестерова
Maskava   176 «Тесть Тьюринга» 11:32
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   170 «Наносовадирект» 11:20
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   1121 «Улыбаемся и машем» 13:02
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   198 «Сестрёнка & Co» 12:16
Дмитрий Петров
Sanktpēterburga   112 «Glück» 09:24
Любовь Петрова
Veļikijnovgoroda   192 «Лёвик» 12:04
Елена Пименова
Sanktpēterburga   174 «Пупсики» 11:28
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   119 «Маруся и Co» 09:38
Таисия Полякова
Sanktpēterburga   172 «Умный Кот» 11:24
Николай Порцель
Sanktpēterburga   115 «В поисках котиков» 09:30
Никита Прасолов
Tvera   152 «Под знаком интеграла» 10:44
Екатерина Радомская
Maskava   142 «Катюша с расчетом» 10:24
Наталья Рижская
Maskavas apgabals   158 «Лучше всех» 10:56
Екатерина Сайфулина
Maskava   107 «Операция Ы» 09:14
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   113 «На билет» 09:26
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   116 «Rabid Ferrets» 09:32
Татьяна Седова
Maskava   188 «Двое из КЛАБ» 11:56
Андрей Слепцов
Maskava   102 «Mimopolem» 09:04
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   133 «Родом из детства» 10:06
Сергей Соколов
Sanktpēterburga   1110 «Штурманы» 12:40
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   144 «Вместе веселей» 10:28
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   129 «Polytech Edition» 09:58
Александр Спирин
Sanktpēterburga   172 «Умный Кот» 11:24
Мария Спирина
Sanktpēterburga   172 «Умный Кот» 11:24
Даниил Столяров
Sanktpēterburga   1114 «Из Петербурга» 12:48
Александра Столярова
Sanktpēterburga   189 «Бегущие по ветру» 11:58
Алла Стоцкая
Sanktpēterburga   198 «Сестрёнка & Co» 12:16
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   159 «Япона Мать» 10:58
Ольга Сырова
Sanktpēterburga   122 «Подорожники» 09:44
Александр Тивельков
Maskava   154 «За Пони!» 10:48
Юлия Тивелькова
Maskava   154 «За Пони!» 10:48
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   105 «Божьи одуванчики» 09:10
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   159 «Япона Мать» 10:58
Галя Тюрина
Maskava   107 «Операция Ы» 09:14
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   123 «Ириски» 09:46
Ольга Фотченкова
Sanktpēterburga   1105 «Васька» 12:30
Федор Фролов
Maskava   127 «Bergamont Closed Club» 09:54
Наталья Хоружая
Maskava   158 «Лучше всех» 10:56
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   153 «NiceГра» 10:46
Мария Худякова
Maskava   145 «Ланфренланфра» 10:30
Александра Царёва
Sanktpēterburga   193 «#2Саши» 12:06
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   165 «Выкрутасы» 11:10
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   165 «Выкрутасы» 11:10
Сергей Черкесов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   1107 «Come together» 12:34
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   132 «Люди Че» 10:04
Валерия Чугунова
Maskava   126 «Стремительные булки!» 09:52
Дмитрий Шавырин
Tvera   152 «Под знаком интеграла» 10:44
Ксения Шикалова
Maskava   110 «Шагалы» 09:20
Виталий Шляпников
Sanktpēterburga   1114 «Из Петербурга» 12:48
Наталья Шляпникова
Sanktpēterburga   1114 «Из Петербурга» 12:48
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   132 «Люди Че» 10:04
Любовь Щевьёва
Maskava   146 «Аврора» 10:32
Александр Ягунов
  1100 «Двое не спят» 12:20
Надежда Яковлева
Maskava   175 «Умрут мучительно» 11:30
r bt
Sanktpēterburga   179 «31 июня» 11:38
Яков Алексеев
Sanktpēterburga   129 «Polytech Edition» 09:58
Валерия Белоцерковская
Maskavas apgabals   117 «Дилетанты» 09:34
Виктор Брыксин
Maskava   110 «Шагалы» 09:20
Артем Виноходов
Sanktpēterburga   151 «А татары будут?» 10:42
Алексей Вишняков
Sanktpēterburga   1112 «Азарт2» 12:44
Дмитрий Войтенков
Maskava   183 «VIS NUMerorum» 11:46
Алена Володина
Sanktpēterburga   162 «Куки» 11:04
Денис Гаваза
Sanktpēterburga   182 «Котовасия» 11:44
Константин Горшков
Maskavas apgabals   1102 «Горшков и Дамы» 12:24
Елена Добрынина
Vologda   155 «Резной палисад» 10:50
Владимир Долгих
Sanktpēterburga   162 «Куки» 11:04
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   141 «Бабуины» 10:22
Борис Дудин
Sanktpēterburga   1108 «Сясьстрой» 12:36
Ирина Дьячкова
Sanktpēterburga   1123 «праздник- это мы» 13:06
Татьяна Евдокимова
Maskava   114 «Цапленоты» 09:28
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   1117 «Корюшка по-русски» 12:54
Наталья Емельяненко
Sanktpēterburga   171 «Емеля» 11:22
Сергей Задворьев
Sanktpēterburga   151 «А татары будут?» 10:42
Ирина Закирова
Ļeņingradas apgabals   194 «Центрифуга» 12:08
Владислав Зоммер
  170 «Наносовадирект» 11:20
Ирина Иевлева
Sanktpēterburga   163 «ЛевЛев» 11:06
Михаил Кузнецов
Maskava   114 «Цапленоты» 09:28
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   137 «Marsach» 10:14
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   104 «Зер гут» 09:08
Наталия Логинова
Sanktpēterburga   172 «Умный Кот» 11:24
Вадим Неворотин
Sanktpēterburga   143 «АмаТуры» 10:26
Елена Нестеренко
Maskava   160 «Crazy Noisy Bizarre Team» 11:00
Елена Никольская
Sanktpēterburga   178 «Бобры-Хомяки» 11:36
Михаил Нокель
Maskava   128 «Добр бодр бобр Додр» 09:56
Анна Олейник
Sanktpēterburga   196 «Лена» 12:12
Александр Плясов
Sanktpēterburga   1115 «RussoTuristo» 12:50
Анна Рымарева
Sanktpēterburga   109 «Уже не новички» 09:18
Елена Сальникова
Maskava   116 «Rabid Ferrets» 09:32
Инна Санина
Maskava   102 «Mimopolem» 09:04
Ольга Сидоренкова
Sanktpēterburga   181 «Свобода» 11:42
Анастасия Собетова
Maskava   1116 «Масяня и Ко» 12:52
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   156 «Клетчатее чем зайцы» 10:52
Анастасия Столповская
Maskava   191 «Абрикосовые обжоры» 12:02
Дмитрий Ткаленко
Sanktpēterburga   103 «Трям» 09:06
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   197 «Мозг и мускул» 12:14
Мария Ульяницкая
Sanktpēterburga   168 «Бухарские олени» 11:16
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   103 «Трям» 09:06
Валерий Фотченков
Sanktpēterburga   1106 «Тыгыдымские кони» 12:32
Дмитрий Хисаметдинов
Sanktpēterburga   185 «Фениксы» 11:50
Ирина Шкуратова
Sanktpēterburga   1118 «ВелоРодео» 12:56
Елена Шукшина
Maskavas apgabals   120 «Волховии» 09:40
Аркадий Азаров
Sanktpēterburga   1112 «Азарт2» 12:44
Елена Азарова
Sanktpēterburga   1112 «Азарт2» 12:44
Анна Александрова
Veļikijnovgoroda   195 «Колидрова» 12:10
Екатерина Алиханова
Sanktpēterburga   1122 «Клубника и Морж» 13:04
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   105 «Божьи одуванчики» 09:10
Александра Ананьева
Maskava   113 «На билет» 09:26
Юлия Антонова
Maskava   110 «Шагалы» 09:20
Николай Артамонов
Sanktpēterburga   168 «Бухарские олени» 11:16
Виктория Архипова
Maskava   1102 «Горшков и Дамы» 12:24
Мария Баранова
Veļikijnovgoroda   133 «Родом из детства» 10:06
Валентина Барышева
Sanktpēterburga   132 «Люди Че» 10:04
Юрий Баулин
Sanktpēterburga   1109 «Чайник и котелок» 12:38
Ксения Белова
Sanktpēterburga   113 «На билет» 09:26
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   140 «Белый Ус» 10:20
Евгений Беляев
Sanktpēterburga   168 «Бухарские олени» 11:16
Анастасия Бирилло
Sanktpēterburga   178 «Бобры-Хомяки» 11:36
Елена Блажевская
Sanktpēterburga   179 «31 июня» 11:38
Иван Богачев
Pleskava   1103 «Ёжики в тумане» 12:26
Ирина Богомолова
Maskava   176 «Тесть Тьюринга» 11:32
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   197 «Мозг и мускул» 12:14
Елена Булдакова
Гусев   129 «Polytech Edition» 09:58
Елена Вальд
Sanktpēterburga   171 «Емеля» 11:22
Наталья Ващета
Sanktpēterburga   179 «31 июня» 11:38
Кристина Войтенкова
  183 «VIS NUMerorum» 11:46
Любовь Воробьева
Maskava   148 «ЛЛЯ» 10:36
Мария Ворошилова
Sanktpēterburga   143 «АмаТуры» 10:26
Юлия Ворошилова
Sanktpēterburga   143 «АмаТуры» 10:26
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   1117 «Корюшка по-русски» 12:54
Ксения Вютрих
Sanktpēterburga   151 «А татары будут?» 10:42
Ксения Гаваза
Sanktpēterburga   182 «Котовасия» 11:44
Мария Гаврина
Sanktpēterburga   104 «Зер гут» 09:08
Татьяна Гамаюнова
Sanktpēterburga   1121 «Улыбаемся и машем» 13:02
Юлия Ганзий
Sanktpēterburga   138 «Русские и не только» 10:16
Эльвира Гизатуллина
Sanktpēterburga   168 «Бухарские олени» 11:16
Наталия Гомзякова
Sanktpēterburga   151 «А татары будут?» 10:42
Татьяна Горобец
Sanktpēterburga   174 «Пупсики» 11:28
Наталья Григорьева
Veļikijnovgoroda   1120 «Молодежка» 13:00
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   1101 «Дети понедельника» 12:22
Татьяна Данилова
Kirova   153 «NiceГра» 10:46
Владимир Демин
Sanktpēterburga   185 «Фениксы» 11:50
Алексей Длугач
Maskava   153 «NiceГра» 10:46
Роксана Дрёмова
Sanktpēterburga   170 «Наносовадирект» 11:20
Анастасия Дубянская
Sanktpēterburga   141 «Бабуины» 10:22
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   153 «NiceГра» 10:46
Алексей Дьячков
Sanktpēterburga   1123 «праздник- это мы» 13:06
Дарья Дьячкова
Sanktpēterburga   1123 «праздник- это мы» 13:06
Олег Евдокимов
Sanktpēterburga   135 «Белка» 10:10
Ян Евдокимов
Sanktpēterburga   135 «Белка» 10:10
Лев Епишев
Maskava   148 «ЛЛЯ» 10:36
Лука Епишев
Maskava   148 «ЛЛЯ» 10:36
Татьяна Ершова
Pleskava   1103 «Ёжики в тумане» 12:26
Александр Ефимов
Staraya Russa   121 «Светозарные шорьки» 09:42
Ирина Ефимова
Sanktpēterburga   138 «Русские и не только» 10:16
Кира Запольских
Sanktpēterburga   187 «Трое из Простоквашино» 11:54
Любовь Зоммер
Ļeņingradas apgabals   170 «Наносовадирект» 11:20
Екатерина Зотова
Ļeņingradas apgabals   194 «Центрифуга» 12:08
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   136 «Посторонним В» 10:12
Евгения Иванова
Veļikijnovgoroda   195 «Колидрова» 12:10
Катя Иванова
Maskava   106 «Анонимные единороги» 09:12
Вадим Иевлев
Sanktpēterburga   163 «ЛевЛев» 11:06
Марат Искаков
Veļikijnovgoroda   1120 «Молодежка» 13:00
Мария Кантор
Sanktpēterburga   125 «В гостях у Панды» 09:50
Павел Клевцов
Sanktpēterburga   154 «За Пони!» 10:48
Максим Клещев
Sanktpēterburga   1118 «ВелоРодео» 12:56
Елена Козлова
Старая Русса   1123 «праздник- это мы» 13:06
Мария Колесникова
Maskava   110 «Шагалы» 09:20
Мария Комарова
Sanktpēterburga   125 «В гостях у Панды» 09:50
Татьяна Кораблина
Maskava   142 «Катюша с расчетом» 10:24
Светлана Королева
Sanktpēterburga   1129 «Нелепое королевское бревно» 13:18
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   132 «Люди Че» 10:04
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   1121 «Улыбаемся и машем» 13:02
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   167 «Гномики повсюду» 11:14
Екатерина Крицук
Sanktpēterburga   167 «Гномики повсюду» 11:14
Сергей Крицук
Sanktpēterburga   167 «Гномики повсюду» 11:14
Анна Кручинина
Maskava   199 «Просто команда» 12:18
Анна Крылова
Sanktpēterburga   1108 «Сясьстрой» 12:36
Екатерина Куданова
Sanktpēterburga   161 «Па-де-катр» 11:02
Александра Кузнецова
Staraya Russa   193 «#2Саши» 12:06
Пётр Ламзин
Sanktpēterburga   121 «Светозарные шорьки» 09:42
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   156 «Клетчатее чем зайцы» 10:52
Надежда Лебедева
Sanktpēterburga   131 «Corso & Co» 10:02
Ксения Ломакина
Ļeņingradas apgabals   194 «Центрифуга» 12:08
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   111 «ТИХО-ходы» 09:22
Анастасия Лысюк
Veļikijnovgoroda   1120 «Молодежка» 13:00
Юлия Львова
Sanktpēterburga   181 «Свобода» 11:42
Полина Матвеева
Sanktpēterburga   1108 «Сясьстрой» 12:36
Екатерина Меньшова
Sanktpēterburga   179 «31 июня» 11:38
Ирина Меркушева
Sanktpēterburga   136 «Посторонним В» 10:12
Екатерина Мигунова
Maskava   126 «Стремительные булки!» 09:52
Нина Минина
Sanktpēterburga   166 «ТаНи» 11:12
Наталия Миронова
Sanktpēterburga   1118 «ВелоРодео» 12:56
Наталья Михайлова
Veļikijnovgoroda   190 «Квартет» 12:00
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   171 «Емеля» 11:22
Наталья Морозова
Tvera   152 «Под знаком интеграла» 10:44
Нина Морозова
Sanktpēterburga   131 «Corso & Co» 10:02
Тамара Московкина
Sanktpēterburga   1119 «Sisters» 12:58
Ксения Мошонкина
Maskava   1102 «Горшков и Дамы» 12:24
Ольга Никитина
  1100 «Двое не спят» 12:20
Борис Никольский
Sanktpēterburga   178 «Бобры-Хомяки» 11:36
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   144 «Вместе веселей» 10:28
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   198 «Сестрёнка & Co» 12:16
Александра Онучина
Sanktpēterburga   113 «На билет» 09:26
Василий Орехов
Maskava   134 «лето» 10:08
Ярослав Орехов
Maskava   134 «лето» 10:08
Анастасия Патрикеева
Maskava   160 «Crazy Noisy Bizarre Team» 11:00
Лев Петров
Veļikijnovgoroda   192 «Лёвик» 12:04
Никита Петров
Veļikijnovgoroda   192 «Лёвик» 12:04
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   166 «ТаНи» 11:12
Кирилл Пиксендеев
Maskava   124 «Пикси и кицунэ» 09:48
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   119 «Маруся и Co» 09:38
Елизавета Полякова
Sanktpēterburga   118 «Селедочный траулер "Иван Федорович Крузенштерн"» 09:36
Еоена Пономарева
Sanktpēterburga   141 «Бабуины» 10:22
Вадим Попов
Maskavas apgabals   117 «Дилетанты» 09:34
Сергей Попов
Veļikijnovgoroda   195 «Колидрова» 12:10
Валерия Портнова
Sanktpēterburga   141 «Бабуины» 10:22
Мария Порцель
Sanktpēterburga   115 «В поисках котиков» 09:30
Михаил Прохоров
Maskava   199 «Просто команда» 12:18
Ярослав Радомский
Maskava   142 «Катюша с расчетом» 10:24
Юлия Разумовская
Sanktpēterburga   164 «Шипшандр» 11:08
Наталья Рассказова
Sanktpēterburga   186 «Хорошие люди» 11:52
Денис Ремняков
Sanktpēterburga   1108 «Сясьстрой» 12:36
Роман Репняков
Sanktpēterburga   1105 «Васька» 12:30
Светлана Рожнова
Pleskava   1103 «Ёжики в тумане» 12:26
Александр Романов
Sanktpēterburga   185 «Фениксы» 11:50
Светлана Сахарова
Puškina   147 «Snake II» 10:34
Ася Сергеева
Maskava   150 «Облико Морале» 10:40
Сергей Сипин
Sanktpēterburga   186 «Хорошие люди» 11:52
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   164 «Шипшандр» 11:08
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   1115 «RussoTuristo» 12:50
Надежда Смирнова
Sanktpēterburga   133 «Родом из детства» 10:06
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   129 «Polytech Edition» 09:58
Анна Снегирева
Maskava   188 «Двое из КЛАБ» 11:56
Андрей Собетов
Maskava   1116 «Масяня и Ко» 12:52
Тимофей Соколов
Sanktpēterburga   1110 «Штурманы» 12:40
Анастасия Соколова
Sanktpēterburga   1110 «Штурманы» 12:40
Евгений Соловьев
Sanktpēterburga   186 «Хорошие люди» 11:52
Любовь Сорокина
Sanktpēterburga   144 «Вместе веселей» 10:28
Светлана Становова
Sanktpēterburga   185 «Фениксы» 11:50
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   147 «Snake II» 10:34
Полина Стоголева
Sanktpēterburga   130 «Leone di San Marco» 10:00
Антон Столповский
Maskava   191 «Абрикосовые обжоры» 12:02
Александр Сыров
Sanktpēterburga   122 «Подорожники» 09:44
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   111 «ТИХО-ходы» 09:22
Илья Топоровский
Sanktpēterburga   109 «Уже не новички» 09:18
Федор Топоровский
Sanktpēterburga   109 «Уже не новички» 09:18
Алексей Тырышкин
Maskava   176 «Тесть Тьюринга» 11:32
Константин Тютин
Sanktpēterburga   197 «Мозг и мускул» 12:14
Валерий Угаров
Sanktpēterburga   166 «ТаНи» 11:12
Лада Угарова
Sanktpēterburga   166 «ТаНи» 11:12
Антон Уланов
Sanktpēterburga   156 «Клетчатее чем зайцы» 10:52
Максим Уланов
Sanktpēterburga   156 «Клетчатее чем зайцы» 10:52
Виталий Уразов
Veļikijnovgoroda   190 «Квартет» 12:00
Влад Уразов
Veļikijnovgoroda   190 «Квартет» 12:00
Владимир Уржумцев
Puškina   147 «Snake II» 10:34
Наталья Уткина
Sanktpēterburga   197 «Мозг и мускул» 12:14
Сергей Ушаков
Sanktpēterburga   123 «Ириски» 09:46
Александра Фёдорова
Sanktpēterburga   177 «Марк и Аврелий» 11:34
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   198 «Сестрёнка & Co» 12:16
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   136 «Посторонним В» 10:12
Мария Федосеенкова
Veļikijnovgoroda   190 «Квартет» 12:00
Анфиса Федяева
Veļikijnovgoroda   1106 «Тыгыдымские кони» 12:32
Роман Фертов
Sanktpēterburga   159 «Япона Мать» 10:58
Наталья Фертова
Sanktpēterburga   159 «Япона Мать» 10:58
Елена Филинова
Sanktpēterburga   125 «В гостях у Панды» 09:50
Юлия Филиппова
Maskava   176 «Тесть Тьюринга» 11:32
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   1129 «Нелепое королевское бревно» 13:18
Кристина Фотченкова
Sanktpēterburga   1105 «Васька» 12:30
Марина Фотченкова
Sanktpēterburga   1106 «Тыгыдымские кони» 12:32
Александр Хмарик
Sanktpēterburga   187 «Трое из Простоквашино» 11:54
Андрей Цветков
Sanktpēterburga   165 «Выкрутасы» 11:10
Евгений Чайкин
Sanktpēterburga   173 «Код опасности» 11:26
Любовь Чайкина
Sanktpēterburga   173 «Код опасности» 11:26
Полина Черкалина
Maskava   160 «Crazy Noisy Bizarre Team» 11:00
Наталья Чернышева
Sanktpēterburga   171 «Емеля» 11:22
Елена Черняк
Sanktpēterburga   109 «Уже не новички» 09:18
Мария Шабанова
Sanktpēterburga   182 «Котовасия» 11:44
Елена Швец
Sanktpēterburga   154 «За Пони!» 10:48
Ярослава Шепель
Baltijas valstu pilsētas   104 «Зер гут» 09:08
Наталья Шефова
Tvera   152 «Под знаком интеграла» 10:44
Лидия Шкуратова
Sanktpēterburga   1118 «ВелоРодео» 12:56
Дмитрий Шляпников
Sanktpēterburga   1114 «Из Петербурга» 12:48
Владислав Шукшин
Maskavas apgabals   120 «Волховии» 09:40
Константин Шукшин
Maskavas apgabals   120 «Волховии» 09:40
Надежда Щевьёва
Maskava   146 «Аврора» 10:32
Кира Щербич
Sanktpēterburga   181 «Свобода» 11:42
Дмитрий Яковлев
Maskava   175 «Умрут мучительно» 11:30
Екатерина Якунина
Veļikijnovgoroda   1120 «Молодежка» 13:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Поутру за минералкой

100

101 09:02 Нас пятило

101

102 09:04 Mimopolem

102

103 09:06 Трям

103

104 09:08 Зер гут

104

Мария Гаврина

Sanktpēterburga

Ярослава Шепель

Baltijas valstu pilsētas

105 09:10 Божьи одуванчики

105

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

106 09:12 Анонимные единороги

106

Катя Иванова

Maskava

107 09:14 Операция Ы

107

108 09:16 Морра

108

109 09:18 Уже не новички

109

Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Илья Топоровский

Sanktpēterburga

Федор Топоровский

Sanktpēterburga

Елена Черняк

Sanktpēterburga

110 09:20 Шагалы

110

Юлия Антонова

Maskava

Мария Колесникова

Maskava

111 09:22 ТИХО-ходы

111

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Марина Тихонова

Sanktpēterburga

112 09:24 Glück

112

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

113 09:26 На билет

113

Александра Ананьева

Maskava

Ксения Белова

Sanktpēterburga

Александра Онучина

Sanktpēterburga

114 09:28 Цапленоты

114

115 09:30 В поисках котиков

115

Мария Порцель

Sanktpēterburga

116 09:32 Rabid Ferrets

116

117 09:34 Дилетанты

117

Вадим Попов

Maskavas apgabals

118 09:36 Селедочный траулер "Иван Федорович Крузенштерн"

118

Дарья Вундер

Sanktpēterburga

Елизавета Полякова

Sanktpēterburga

119 09:38 Маруся и Co

119

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

120 09:40 Волховии

120

Елена Шукшина

Maskavas apgabals

Владислав Шукшин

Maskavas apgabals

Константин Шукшин

Maskavas apgabals

121 09:42 Светозарные шорьки
Роман Ларионов

Sanktpēterburga

Александр Ефимов

Staraya Russa

Пётр Ламзин

Sanktpēterburga

122 09:44 Подорожники

122

Ольга Сырова

Sanktpēterburga

Александр Сыров

Sanktpēterburga

123 09:46 Ириски

123

Сергей Ушаков

Sanktpēterburga

124 09:48 Пикси и кицунэ

124

Кирилл Пиксендеев

Maskava

125 09:50 В гостях у Панды

125

Мария Аль-Ради

Sanktpēterburga

Мария Кантор

Sanktpēterburga

Мария Комарова

Sanktpēterburga

Елена Филинова

Sanktpēterburga

126 09:52 Стремительные булки!

126

Екатерина Мигунова

Maskava

127 09:54 Bergamont Closed Club

127

128 09:56 Добр бодр бобр Додр

128

129 09:58 Polytech Edition

129

Яков Алексеев

Sanktpēterburga

Елена Булдакова

Гусев

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

130 10:00 Leone di San Marco

130

Полина Стоголева

Sanktpēterburga

131 10:02 Corso & Co

131

Надежда Лебедева

Sanktpēterburga

Нина Морозова

Sanktpēterburga

132 10:04 Люди Че

132

Антон Шумилов

Sanktpēterburga

Валентина Барышева

Sanktpēterburga

Светлана Кохановская

Sanktpēterburga

133 10:06 Родом из детства

133

Мария Баранова

Veļikijnovgoroda

Надежда Смирнова

Sanktpēterburga

134 10:08 лето

134

Василий Орехов

Maskava

Ярослав Орехов

Maskava

135 10:10 Белка

135

Олег Евдокимов

Sanktpēterburga

Ян Евдокимов

Sanktpēterburga

136 10:12 Посторонним В

136

Denis Semenov

Sanktpēterburga

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Ирина Меркушева

Sanktpēterburga

Татьяна Федорова

Sanktpēterburga

137 10:14 Marsach

137

138 10:16 Русские и не только

138

Елена Борзова

Sanktpēterburga

Юлия Ганзий

Sanktpēterburga

Ирина Ефимова

Sanktpēterburga

140 10:20 Белый Ус

140

Сергей Белоусов

Sanktpēterburga

141 10:22 Бабуины

141

Анастасия Дубянская

Sanktpēterburga

Еоена Пономарева

Sanktpēterburga

Валерия Портнова

Sanktpēterburga

142 10:24 Катюша с расчетом

142

Татьяна Кораблина

Maskava

Ярослав Радомский

Maskava

143 10:26 АмаТуры

143

Мария Ворошилова

Sanktpēterburga

Юлия Ворошилова

Sanktpēterburga

144 10:28 Вместе веселей

144

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Любовь Сорокина

Sanktpēterburga

145 10:30 Ланфренланфра

145

146 10:32 Аврора

146

Надежда Щевьёва

Maskava

147 10:34 Snake II

147

Светлана Сахарова

Puškina

Татьяна Степанянц

Sanktpēterburga

Владимир Уржумцев

Puškina

148 10:36 ЛЛЯ

148

Любовь Воробьева

Maskava

Лев Епишев

Maskava

Лука Епишев

Maskava

150 10:40 Облико Морале

150

Ася Сергеева

Maskava

151 10:42 А татары будут?

151

Ксения Вютрих

Sanktpēterburga

Наталия Гомзякова

Sanktpēterburga

152 10:44 Под знаком интеграла

152

Наталья Морозова

Tvera

Наталья Шефова

Tvera

153 10:46 NiceГра

153

Татьяна Данилова

Kirova

Алексей Длугач

Maskava

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

154 10:48 За Пони!

154

Павел Клевцов

Sanktpēterburga

Елена Швец

Sanktpēterburga

155 10:50 Резной палисад

155

156 10:52 Клетчатее чем зайцы
Ирина Лебедева

Sanktpēterburga

Антон Уланов

Sanktpēterburga

Максим Уланов

Sanktpēterburga

157 10:54 Рыжие начинают

157

Леся Калинина

Sanktpēterburga

Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

158 10:56 Лучше всех

158

159 10:58 Япона Мать

159

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

Наталья Фертова

Sanktpēterburga

160 11:00 Crazy Noisy Bizarre Team

160

Анастасия Патрикеева

Maskava

Полина Черкалина

Maskava

161 11:02 Па-де-катр

161

Павел Лобанов

Sanktpēterburga

Екатерина Куданова

Sanktpēterburga

162 11:04 Куки

162

163 11:06 ЛевЛев

163

Ирина Иевлева

Sanktpēterburga

Вадим Иевлев

Sanktpēterburga

164 11:08 Шипшандр

164

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Ирина Мостова

Sanktpēterburga

Юлия Разумовская

Sanktpēterburga

Александр Смирнов

Sanktpēterburga

165 11:10 Выкрутасы

165

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

Андрей Цветков

Sanktpēterburga

166 11:12 ТаНи

166

Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

Валерий Угаров

Sanktpēterburga

Лада Угарова

Sanktpēterburga

167 11:14 Гномики повсюду

167

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Георгий Крицук

Sanktpēterburga

Екатерина Крицук

Sanktpēterburga

Сергей Крицук

Sanktpēterburga

168 11:16 Бухарские олени

168

Николай Артамонов

Sanktpēterburga

Евгений Беляев

Sanktpēterburga

Эльвира Гизатуллина

Sanktpēterburga

170 11:20 Наносовадирект

170

Ирина Нецепляева

Ļeņingradas apgabals

Роксана Дрёмова

Sanktpēterburga

Любовь Зоммер

Ļeņingradas apgabals

171 11:22 Емеля

171

Елена Вальд

Sanktpēterburga

Елизавета Морозова

Sanktpēterburga

Наталья Чернышева

Sanktpēterburga

172 11:24 Умный Кот

172

173 11:26 Код опасности

173

Алексей Бовт

Sanktpēterburga

Евгений Чайкин

Sanktpēterburga

Любовь Чайкина

Sanktpēterburga

174 11:28 Пупсики

174

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Татьяна Горобец

Sanktpēterburga

175 11:30 Умрут мучительно

175

Дмитрий Яковлев

Maskava

176 11:32 Тесть Тьюринга

176

Ирина Богомолова

Maskava

Алексей Тырышкин

Maskava

Юлия Филиппова

Maskava

177 11:34 Марк и Аврелий

177

Александра Фёдорова

Sanktpēterburga

178 11:36 Бобры-Хомяки

178

Анастасия Бирилло

Sanktpēterburga

Борис Никольский

Sanktpēterburga

179 11:38 31 июня

179

r bt

Sanktpēterburga

Елена Блажевская

Sanktpēterburga

Наталья Ващета

Sanktpēterburga

Екатерина Меньшова

Sanktpēterburga

181 11:42 Свобода

181

Юлия Львова

Sanktpēterburga

Кира Щербич

Sanktpēterburga

182 11:44 Котовасия

182

Денис Гаваза

Sanktpēterburga

Ксения Гаваза

Sanktpēterburga

Мария Шабанова

Sanktpēterburga

183 11:46 VIS NUMerorum

183

Кристина Войтенкова

184 11:48 Квант НастРоения

184

185 11:50 Фениксы

185

Владимир Демин

Sanktpēterburga

Александр Романов

Sanktpēterburga

Светлана Становова

Sanktpēterburga

186 11:52 Хорошие люди

186

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

Наталья Рассказова

Sanktpēterburga

Сергей Сипин

Sanktpēterburga

Евгений Соловьев

Sanktpēterburga

187 11:54 Трое из Простоквашино

187

Оля Ворожцова

Sanktpēterburga

Кира Запольских

Sanktpēterburga

Александр Хмарик

Sanktpēterburga

188 11:56 Двое из КЛАБ

188

Анна Снегирева

Maskava

189 11:58 Бегущие по ветру

189

190 12:00 Квартет

190

Наталья Михайлова

Veļikijnovgoroda

Виталий Уразов

Veļikijnovgoroda

Влад Уразов

Veļikijnovgoroda

Мария Федосеенкова

Veļikijnovgoroda

191 12:02 Абрикосовые обжоры

191

Антон Столповский

Maskava

192 12:04 Лёвик

192

Любовь Петрова

Veļikijnovgoroda

Лев Петров

Veļikijnovgoroda

Никита Петров

Veļikijnovgoroda

193 12:06 #2Саши

193

Александра Кузнецова

Staraya Russa

194 12:08 Центрифуга

194

Ирина Закирова

Ļeņingradas apgabals

Екатерина Зотова

Ļeņingradas apgabals

Ксения Ломакина

Ļeņingradas apgabals

195 12:10 Колидрова

195

Ирина Веркина

Sanktpēterburga

Анна Александрова

Veļikijnovgoroda

Евгения Иванова

Veļikijnovgoroda

Сергей Попов

Veļikijnovgoroda

196 12:12 Лена

196

Анна Олейник

Sanktpēterburga

197 12:14 Мозг и мускул

197

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

Юлия Бразовская

Sanktpēterburga

Константин Тютин

Sanktpēterburga

Наталья Уткина

Sanktpēterburga

198 12:16 Сестрёнка & Co

198

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Алла Стоцкая

Sanktpēterburga

Надежда Огнева

Sanktpēterburga

Татьяна Федорова

Sanktpēterburga

199 12:18 Просто команда

199

Анна Кручинина

Maskava

Михаил Прохоров

Maskava

1100 12:20 Двое не спят

1100

Ольга Никитина

1101 12:22 Дети понедельника

1101

Инна Захарова

Sanktpēterburga

Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

1102 12:24 Горшков и Дамы

1102

Виктория Архипова

Maskava

Ксения Мошонкина

Maskava

1103 12:26 Ёжики в тумане

1103

Светлана Богачева

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Иван Богачев

Pleskava

Татьяна Ершова

Pleskava

Светлана Рожнова

Pleskava

1104 12:28 Кот и Рыж

1104

1105 12:30 Васька

1105

Роман Репняков

Sanktpēterburga

Кристина Фотченкова

Sanktpēterburga

1106 12:32 Тыгыдымские кони

1106

Анфиса Федяева

Veļikijnovgoroda

Марина Фотченкова

Sanktpēterburga

1107 12:34 Come together

1107

Сергей Черкесов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

1108 12:36 Сясьстрой

1108

Борис Дудин

Sanktpēterburga

Анна Крылова

Sanktpēterburga

Полина Матвеева

Sanktpēterburga

Денис Ремняков

Sanktpēterburga

1109 12:38 Чайник и котелок

1109

Николай Гарин

Sanktpēterburga

Татьяна Дядина

Sanktpēterburga

Юрий Баулин

Sanktpēterburga

1110 12:40 Штурманы

1110

Сергей Соколов

Sanktpēterburga

Тимофей Соколов

Sanktpēterburga

Анастасия Соколова

Sanktpēterburga

1112 12:44 Азарт2

1112

Аркадий Азаров

Sanktpēterburga

Елена Азарова

Sanktpēterburga

1114 12:48 Из Петербурга

1114

Дмитрий Шляпников

Sanktpēterburga

1115 12:50 RussoTuristo

1115

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

1116 12:52 Масяня и Ко

1116

Андрей Собетов

Maskava

1117 12:54 Корюшка по-русски

1117

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

1118 12:56 ВелоРодео

1118

Максим Клещев

Sanktpēterburga

Наталия Миронова

Sanktpēterburga

Лидия Шкуратова

Sanktpēterburga

1119 12:58 Sisters

1119

Тамара Московкина

Sanktpēterburga

1120 13:00 Молодежка
Наталья Григорьева

Veļikijnovgoroda

Марат Искаков

Veļikijnovgoroda

Анастасия Лысюк

Veļikijnovgoroda

Екатерина Якунина

Veļikijnovgoroda

1121 13:02 Улыбаемся и машем

1121

Антон Готовцев

Sanktpēterburga

Татьяна Гамаюнова

Sanktpēterburga

Андрей Кратенков

Sanktpēterburga

1122 13:04 Клубника и Морж

1122

Екатерина Алиханова

Sanktpēterburga

1123 13:06 праздник- это мы

1123

Ирина Дьячкова

Sanktpēterburga

Алексей Дьячков

Sanktpēterburga

Дарья Дьячкова

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Старая Русса

1129 13:18 Нелепое королевское бревно

1129

Ольга Киселёва

Sanktpēterburga

Светлана Королева

Sanktpēterburga

Наталия Фомичева

Sanktpēterburga