Parādīt dalībniekus

Kategorijas ar laika skaitīšana

Eņģelis

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1101 Бобровый трататаэдр 10:02 20:54 10:52 29 2:20 8:32
101

2107 Просто Мария 10:14 20:26 10:12 23 1:50 8:22
107

Мария Добровидова

Maskava

Дина Терентьева

Maskava

Анна Шубная

Maskava

3111 Дойду! 10:22 20:33 10:11 22 10:11
111

Jātnieks

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1302 Грендайзер 10:04 19:10 9:06 30 2:45 6:21
302

Kategorijas, bez laika skaitīšana

Lauva-Light

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
1L403 Квази 10:06 29
L403

Галина Войнова

Sanktpēterburga

1L404 Джульетта&Hamster 10:08 29
L404

Артур Хамитов

Maskava

1L405 Kr 10:10 29
L405

Сашенька Крыгин

Maskava

Леночка Крыгина

Maskava

1L407 GRANNIES 10:14 29
L407

Татьяна Шейнина

Maskava

1L408 Массандра 10:16 29
L408

Мария Морозова

Sanktpēterburga

Наталья Карташова

Sanktpēterburga

Анастасия Смирнова

Sanktpēterburga

Глеб Федоткин

Sanktpēterburga

1L409 ЛУНА 10:18 29
L409

Александр Моисеев

Maskava

Ирина Моисеева

Maskava

1L412 Огни Самайна 10:24 29
L412

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытых

Sanktpēterburga

1L413 Валенки 10:26 29
L413

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Наталия Изотова

Sanktpēterburga

1L415 CaramelThyme 10:30 29
L415

Кирилл Алферов

Берлин

1L418 Фёдоры 10:36 29
L418

1L421 Бешеные черепахи 10:42 29
L421

Анна Молькова

Maskavas apgabals

Сергей Захаров

Maskavas apgabals

Лариса Захарова

Maskavas apgabals

1L426 Ёжики 10:52 29
L426

Евгений Гуменюк

Sanktpēterburga

1L427 Бревно 10:54 29
L427

Lauva-Pro

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
1P404 На вираже 10:08 28
P404

Анастасия Крюкова

Rīga

1P428 Оливье 10:56 28
P428

Павел Маслов

Sanktpēterburga

Елена Будаговская

Sanktpēterburga

Даниил Кульмаметьев

Sanktpēterburga

1P430 Путь бобра 11:00 28
P430

Кирилл Зендриков

Maskava

Елена Трофимова

Maskava

Денис Шорин

Maskava

1P431 Лондонские Туманы 11:02 28
P431

Anna Chernova

London

1P436 Лысые бобры 11:12 28
P436

Екатерина Егорова

Tālo ārzemju pilsētas

Екатерина Ковылова

Sanktpēterburga

1P450 T-9 11:40 28
P450

Александра Ляучук

Rīga

Parādīt dalībniekus