Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
1L403 Квази 10:06 29
L403

Галина Войнова

Sanktpēterburga

1L404 Джульетта&Hamster 10:08 29
L404

Артур Хамитов

Maskava

1L405 Kr 10:10 29
L405

Сашенька Крыгин

Maskava

Леночка Крыгина

Maskava

1L407 GRANNIES 10:14 29
L407

Татьяна Шейнина

Maskava

1L408 Массандра 10:16 29
L408

Мария Морозова

Sanktpēterburga

Наталья Карташова

Sanktpēterburga

Анастасия Смирнова

Sanktpēterburga

Глеб Федоткин

Sanktpēterburga

1L409 ЛУНА 10:18 29
L409

Александр Моисеев

Maskava

Ирина Моисеева

Maskava

1L412 Огни Самайна 10:24 29
L412

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытых

Sanktpēterburga

1L413 Валенки 10:26 29
L413

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Наталия Изотова

Sanktpēterburga

1L415 CaramelThyme 10:30 29
L415

Кирилл Алферов

Берлин

1L418 Фёдоры 10:36 29
L418

1L421 Бешеные черепахи 10:42 29
L421

Анна Молькова

Maskavas apgabals

Сергей Захаров

Maskavas apgabals

Лариса Захарова

Maskavas apgabals

1L426 Ёжики 10:52 29
L426

Евгений Гуменюк

Sanktpēterburga

1L427 Бревно 10:54 29
L427

14L401 Бродячие кошки 10:02 28
L401

Ольга Начинкина

Maskava

Анастасия Тесленко

Kijeva

Neapmeklētie kontrolpunkti

14L402 Железные Пони 10:04 28
L402

Neapmeklētie kontrolpunkti

14L411 Веселый мексиканец 10:22 28
L411

Дмитрий Емелин

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

14L419 Авалон 10:38 28
L419

Артемий Ежеменский

Maskavas apgabals

Кирилл Ежеменский

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

14L420 А мы в оранжевых футболках! 10:40 28
L420

Александр Смирнов

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

14L424 Старые клячи 10:48 28
L424

Эльвира Ухабина

Rīga

Елена Цупикова

Rīga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14L428 М.А.К.А.К.А. 10:56 28
L428

Ксения Андрианова

Maskava

Мария Андрианова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

21L425 Крутёж 10:50 27
L425

Валентина Кудинова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

22L423 Рита гуляет 10:46 22
L423

Екатерина Рыгус

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

23L400 Тимбукту 10:00 13
L400

Ольга Лебедева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
L410 Черепахи 10:20
L410

Елена Голубева

Sanktpēterburga

Лидия Матвеева

Sanktpēterburga

Татьяна Сахно

Sanktpēterburga

L414 Без нас нигде не обойдётся 10:28
L414

Анна Скворцова

Sanktpēterburga

Сергей Езерский

Sanktpēterburga

Дарья Семенова

Sanktpēterburga

Александр Федоров

Sanktpēterburga

Parādīt dalībniekus