Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   L418 «Фёдоры» 10:36
Анастасия Георгиевская
Maskavas apgabals   L419 «Авалон» 10:38
Елена Голубева
Sanktpēterburga   L410 «Черепахи» 10:20
Юлия Емельянова
Maskava   L420 «А мы в оранжевых футболках!» 10:40
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L413 «Валенки» 10:26
Наталья Кемурджиан
Sanktpēterburga   L426 «Ёжики» 10:52
Александр Киселев
Sanktpēterburga   L427 «Бревно» 10:54
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   L427 «Бревно» 10:54
ирина коробкина
Sanktpēterburga   L410 «Черепахи» 10:20
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   L402 «Железные Пони» 10:04
Михаил Крыгин
Maskava   L405 «Kr» 10:10
Владимир Кудинов
Maskava   L425 «Крутёж» 10:50
Ольга Лебедева
Sanktpēterburga   L400 «Тимбукту» 10:00
Анна Молькова
Maskavas apgabals   L421 «Бешеные черепахи» 10:42
Екатерина Петрова
Maskava   L409 «ЛУНА» 10:18
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L412 «Огни Самайна» 10:24
Мария Савина
Sanktpēterburga   L412 «Огни Самайна» 10:24
Анна Скворцова
Sanktpēterburga   L414 «Без нас нигде не обойдётся» 10:28
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L413 «Валенки» 10:26
Мария Шмидт
Maskava   L401 «Бродячие кошки» 10:02
Екатерина Шпак
Maskava   L411 «Веселый мексиканец» 10:22
Марина Янковская
Maskava   L404 «Джульетта&Hamster» 10:08
Екатерина Алферова
Maskava   L415 «CaramelThyme» 10:30
Константин Андрианов
Maskava   L428 «М.А.К.А.К.А.» 10:56
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   L403 «Квази» 10:06
Сергей Захаров
Maskavas apgabals   L421 «Бешеные черепахи» 10:42
Мария Морозова
Sanktpēterburga   L408 «Массандра» 10:16
Людмила Рафаэль
Maskava   L407 «GRANNIES» 10:14
Дмитрий Рыгус
Maskava   L423 «Рита гуляет» 10:46
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   L418 «Фёдоры» 10:36
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   L418 «Фёдоры» 10:36
Кирилл Алферов
Берлин   L415 «CaramelThyme» 10:30
Ксения Андрианова
Maskava   L428 «М.А.К.А.К.А.» 10:56
Мария Андрианова
Maskava   L428 «М.А.К.А.К.А.» 10:56
Галина Войнова
Sanktpēterburga   L403 «Квази» 10:06
Евгений Гуменюк
Sanktpēterburga   L426 «Ёжики» 10:52
Артемий Ежеменский
Maskavas apgabals   L419 «Авалон» 10:38
Кирилл Ежеменский
Maskavas apgabals   L419 «Авалон» 10:38
Сергей Езерский
Sanktpēterburga   L414 «Без нас нигде не обойдётся» 10:28
Дмитрий Емелин
Maskava   L411 «Веселый мексиканец» 10:22
Лариса Захарова
Maskavas apgabals   L421 «Бешеные черепахи» 10:42
Наталия Изотова
Sanktpēterburga   L413 «Валенки» 10:26
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   L408 «Массандра» 10:16
Сашенька Крыгин
Maskava   L405 «Kr» 10:10
Леночка Крыгина
Maskava   L405 «Kr» 10:10
Валентина Кудинова
Maskava   L425 «Крутёж» 10:50
Лидия Матвеева
Sanktpēterburga   L410 «Черепахи» 10:20
Александр Моисеев
Maskava   L409 «ЛУНА» 10:18
Ирина Моисеева
Maskava   L409 «ЛУНА» 10:18
Ольга Начинкина
Maskava   L401 «Бродячие кошки» 10:02
Екатерина Рыгус
Maskava   L423 «Рита гуляет» 10:46
Александра Савина
Sanktpēterburga   L412 «Огни Самайна» 10:24
Татьяна Сахно
Sanktpēterburga   L410 «Черепахи» 10:20
Дарья Семенова
Sanktpēterburga   L414 «Без нас нигде не обойдётся» 10:28
Александр Смирнов
Maskava   L420 «А мы в оранжевых футболках!» 10:40
Анастасия Смирнова
Sanktpēterburga   L408 «Массандра» 10:16
Ольга Сытых
Sanktpēterburga   L412 «Огни Самайна» 10:24
Анастасия Тесленко
Kijeva   L401 «Бродячие кошки» 10:02
Эльвира Ухабина
Rīga   L424 «Старые клячи» 10:48
Александр Федоров
Sanktpēterburga   L414 «Без нас нигде не обойдётся» 10:28
Глеб Федоткин
Sanktpēterburga   L408 «Массандра» 10:16
Артур Хамитов
Maskava   L404 «Джульетта&Hamster» 10:08
Елена Цупикова
Rīga   L424 «Старые клячи» 10:48
Татьяна Шейнина
Maskava   L407 «GRANNIES» 10:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 10:00 Тимбукту

L400

Ольга Лебедева

Sanktpēterburga

L401 10:02 Бродячие кошки

L401

Ольга Начинкина

Maskava

Анастасия Тесленко

Kijeva

L402 10:04 Железные Пони

L402

L403 10:06 Квази

L403

Галина Войнова

Sanktpēterburga

L404 10:08 Джульетта&Hamster

L404

Артур Хамитов

Maskava

L405 10:10 Kr

L405

Сашенька Крыгин

Maskava

Леночка Крыгина

Maskava

L407 10:14 GRANNIES

L407

Татьяна Шейнина

Maskava

L408 10:16 Массандра

L408

Мария Морозова

Sanktpēterburga

Наталья Карташова

Sanktpēterburga

Анастасия Смирнова

Sanktpēterburga

Глеб Федоткин

Sanktpēterburga

L409 10:18 ЛУНА

L409

Александр Моисеев

Maskava

Ирина Моисеева

Maskava

L410 10:20 Черепахи

L410

Елена Голубева

Sanktpēterburga

Лидия Матвеева

Sanktpēterburga

Татьяна Сахно

Sanktpēterburga

L411 10:22 Веселый мексиканец

L411

Дмитрий Емелин

Maskava

L412 10:24 Огни Самайна

L412

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытых

Sanktpēterburga

L413 10:26 Валенки

L413

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Наталия Изотова

Sanktpēterburga

L414 10:28 Без нас нигде не обойдётся

L414

Анна Скворцова

Sanktpēterburga

Сергей Езерский

Sanktpēterburga

Дарья Семенова

Sanktpēterburga

Александр Федоров

Sanktpēterburga

L415 10:30 CaramelThyme

L415

Кирилл Алферов

Берлин

L418 10:36 Фёдоры

L418

L419 10:38 Авалон

L419

Артемий Ежеменский

Maskavas apgabals

Кирилл Ежеменский

Maskavas apgabals

L420 10:40 А мы в оранжевых футболках!

L420

Александр Смирнов

Maskava

L421 10:42 Бешеные черепахи

L421

Анна Молькова

Maskavas apgabals

Сергей Захаров

Maskavas apgabals

Лариса Захарова

Maskavas apgabals

L423 10:46 Рита гуляет

L423

Екатерина Рыгус

Maskava

L424 10:48 Старые клячи

L424

Эльвира Ухабина

Rīga

Елена Цупикова

Rīga

L425 10:50 Крутёж

L425

Валентина Кудинова

Maskava

L426 10:52 Ёжики

L426

Евгений Гуменюк

Sanktpēterburga

L427 10:54 Бревно

L427

L428 10:56 М.А.К.А.К.А.

L428

Ксения Андрианова

Maskava

Мария Андрианова

Maskava