Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti Birkas:
1L400 Нелепо Улетающие 09:00 29
L400

Анна Носова

Sanktpēterburga

1L401 Большой Львиный Прайд 09:02 29 Большой Львиный Прайд
L401

1L409 Джеймс Бонд 09:18 29
L409

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

1L410 Bebri! 09:20 29
L410

Mariona Baltkalne

Rīga

1L413 Белая полоса 09:26 29
L413

1L414 Огни Самайна 09:28 29
L414

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

1L415 ТИХО-ходы 09:30 29
L415

Марина Тихонова

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова (Тихонова)

Sanktpēterburga

1L416 Неместные 09:32 29
L416

Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Игорь Чурбаков

Sanktpēterburga

1L421 Суслички 09:42 29
L421

Сергей Ильинский

Sanktpēterburga

1L426 no dawn līdz lūmenu 09:52 29
L426

Любовь Астахова

Sanktpēterburga

Наталья Июдина

Sanktpēterburga

Яна Козлова

Sanktpēterburga

1L429 Белолапики 09:58 29
L429

Евгения Шумахер

Maskava

1L432 Снусмумрики 10:04 29
L432

Лев Селиванов

Sanktpēterburga

Наталья Гдалевич

Sanktpēterburga

1L434 Двое из ларца 10:08 29
L434

1L435 МиЦи(БезРо) 10:10 29
L435

Ирина Цибикова

Sanktpēterburga

1L436 OpenWeatherMap 10:12 29
L436

Аркадий Уколов

Maskava

Ольга Уколова

Maskava

1L441 Сашина команда 10:22 29
L441

1L444 АльДенте 10:28 29 Москва, Яндекс
L444

Антон Петров

Maskava

18L403 GRANNIES 09:06 28
L403

Татьяна Шейнина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L404 Две капитанки 09:08 28
L404

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L408 Двое из Дворца 09:16 28 МГУ, Аничков лицей, Санкт-Петербург, СПбГУ
L408

Мария Сидорова

Sanktpēterburga

Светлана Озерова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L411 Активные ленивцы 09:22 28
L411

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Наталия Изотова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L412 Железные пони 09:24 28
L412

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L418 S 09:36 28
L418

Anatoly S

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L419 кря кря кря 09:38 28
L419

Степан Казаков

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L430 TNT-Sisters 10:00 28
L430

Маришка Румянцева

Sanktpēterburga

Анастасия Толстопятова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L438 Мечтатели 10:16 28
L438

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Николай Федоров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L440 Balda Crew 2 10:20 28
L440

Elena KIRYUSHKINA

Maskavas apgabals

Tatyana Kiryushkina

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L442 RuMoHoR 10:24 28
L442

Neapmeklētie kontrolpunkti

29L417 La Famiglia 09:34 27
L417

Татьяна Пыч

Sanktpēterburga

Александр Фрейдкин

Sanktpēterburga

Ян Фрейдкин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

29L422 Далече 09:44 27 Формула ОТ, Москва, МГУПИ, Большой Львиный Прайд
L422

Neapmeklētie kontrolpunkti

29L424 Мохлики 09:48 27
L424

Neapmeklētie kontrolpunkti

32L433 Транзит 10:06 23
Карапетян Варт

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

33L420 Лисы-оборотни 09:40 20
L420

Ирина Миронова

Sanktpēterburga

Сергей Миронов

Sanktpēterburga

Екатерина Миронова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

34L437 Катманду 10:14 17
L437

Мария Колпакова

Maskava

Даниил Рязановский

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

35L439 Диванно-батарейное путешествие 10:18 16
L439

Neapmeklētie kontrolpunkti

36L423 Выкрутасы 09:46 11
L423

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

37L405 пушистый бегемот 09:10 6 Москва
L405

Александр Быков

Maskava

Дмитрий Готадзе

Maskava

Ольга Готадзе

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

38L443 А Гулять? 10:26 5
Елизавета Горбачёва

Maskava

Варвара Туголукова

Maskava

Ирина Туголукова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
L402 Sapņotājs 09:04 26
L402

Neapmeklētie kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
L407 двое из Сарова 09:14
L407

L428 ватрушка 09:56
Анастасия Выборнова

Sanktpēterburga

Parādīt dalībniekus