Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   L434 «Двое из ларца» 10:08
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   L404 «Две капитанки» 09:08
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   L434 «Двое из ларца» 10:08
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   L421 «Суслички» 09:42
Анна Второва
Maskava   L401 «Большой Львиный Прайд» 09:02
Антон Гогин
Maskava   L442 «RuMoHoR» 10:24
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   L400 «Нелепо Улетающие» 09:00
Мария Киселёва
Maskava   L444 «АльДенте» 10:28
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   L412 «Железные пони» 09:24
Валентина Кочеткова
Sanktpēterburga   L439 «Диванно-батарейное путешествие» 10:18
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L402 «Sapņotājs» 09:04
Ирина Миронова
Sanktpēterburga   L420 «Лисы-оборотни» 09:40
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   L441 «Сашина команда» 10:22
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L413 «Белая полоса» 09:26
ЮлиЧ Продченко
Maskava   L422 «Далече» 09:44
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   L400 «Нелепо Улетающие» 09:00
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L414 «Огни Самайна» 09:28
Мария Савина
Sanktpēterburga   L414 «Огни Самайна» 09:28
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L401 «Большой Львиный Прайд» 09:02
Лев Селиванов
Sanktpēterburga   L432 «Снусмумрики» 10:04
Мария Сидорова
Sanktpēterburga   L408 «Двое из Дворца» 09:16
Сергей Смирнов
Maskava   L422 «Далече» 09:44
Светлана Терновская
Maskava   L405 «пушистый бегемот» 09:10
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   L415 «ТИХО-ходы» 09:30
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   L404 «Две капитанки» 09:08
Танюшка Филатенкова
Sanktpēterburga   L430 «TNT-Sisters» 10:00
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   L423 «Выкрутасы» 09:46
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   L423 «Выкрутасы» 09:46
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L411 «Активные ленивцы» 09:22
Виталий Шляпников
Sanktpēterburga   L410 «Bebri!» 09:20
Наталья Шляпникова
Sanktpēterburga   L410 «Bebri!» 09:20
Anatoly S
Maskava   L418 «S» 09:36
Николай Большаков
Maskava   L424 «Мохлики» 09:48
Леонид Дмитриев
Maskava   L401 «Большой Львиный Прайд» 09:02
Наталья Куканова
Maskava   L429 «Белолапики» 09:58
Татьяна Минеева
Sanktpēterburga   L435 «МиЦи(БезРо)» 10:10
Анастасия Николаева
Sanktpēterburga   L428 «ватрушка» 09:56
Дмитрий Павёлкин
Maskava   L419 «кря кря кря» 09:38
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L424 «Мохлики» 09:48
Людмила Рафаэль
Maskava   L403 «GRANNIES» 09:06
Александра Савина
Sanktpēterburga   L414 «Огни Самайна» 09:28
елена сальникова
Maskava   L407 «двое из Сарова» 09:14
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L409 «Джеймс Бонд» 09:18
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   L441 «Сашина команда» 10:22
Елена Федорова
Sanktpēterburga   L438 «Мечтатели» 10:16
Mariona Baltkalne
Rīga   L410 «Bebri!» 09:20
Elena KIRYUSHKINA
Maskavas apgabals   L440 «Balda Crew 2» 10:20
Tatyana Kiryushkina
Maskava   L440 «Balda Crew 2» 10:20
Любовь Астахова
Sanktpēterburga   L426 «no dawn līdz lūmenu» 09:52
Александр Быков
Maskava   L405 «пушистый бегемот» 09:10
Карапетян Варт
Maskava   L433 «Транзит» 10:06
Анастасия Выборнова
Sanktpēterburga   L428 «ватрушка» 09:56
Наталья Гдалевич
Sanktpēterburga   L432 «Снусмумрики» 10:04
Елизавета Горбачёва
Maskava   L443 «А Гулять?» 10:26
Дмитрий Готадзе
Maskava   L405 «пушистый бегемот» 09:10
Ольга Готадзе
Maskava   L405 «пушистый бегемот» 09:10
Наталия Изотова
Sanktpēterburga   L411 «Активные ленивцы» 09:22
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   L421 «Суслички» 09:42
Наталья Июдина
Sanktpēterburga   L426 «no dawn līdz lūmenu» 09:52
Степан Казаков
Maskava   L419 «кря кря кря» 09:38
Яна Козлова
Sanktpēterburga   L426 «no dawn līdz lūmenu» 09:52
Мария Колпакова
Maskava   L437 «Катманду» 10:14
Элина Лукьянович
Sanktpēterburga   L416 «Неместные» 09:32
Сергей Миронов
Sanktpēterburga   L420 «Лисы-оборотни» 09:40
Екатерина Миронова
Sanktpēterburga   L420 «Лисы-оборотни» 09:40
Анна Носова
Sanktpēterburga   L400 «Нелепо Улетающие» 09:00
Светлана Озерова
Sanktpēterburga   L408 «Двое из Дворца» 09:16
Антон Петров
Maskava   L444 «АльДенте» 10:28
Татьяна Пыч
Sanktpēterburga   L417 «La Famiglia» 09:34
Маришка Румянцева
Sanktpēterburga   L430 «TNT-Sisters» 10:00
Даниил Рязановский
Maskava   L437 «Катманду» 10:14
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L409 «Джеймс Бонд» 09:18
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   L416 «Неместные» 09:32
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   L415 «ТИХО-ходы» 09:30
Анастасия Толстопятова
Sanktpēterburga   L430 «TNT-Sisters» 10:00
Варвара Туголукова
Maskava   L443 «А Гулять?» 10:26
Ирина Туголукова
Maskava   L443 «А Гулять?» 10:26
Аркадий Уколов
Maskava   L436 «OpenWeatherMap» 10:12
Ольга Уколова
Maskava   L436 «OpenWeatherMap» 10:12
Николай Федоров
Sanktpēterburga   L438 «Мечтатели» 10:16
Александр Фрейдкин
Sanktpēterburga   L417 «La Famiglia» 09:34
Ян Фрейдкин
Sanktpēterburga   L417 «La Famiglia» 09:34
Ирина Цибикова
Sanktpēterburga   L435 «МиЦи(БезРо)» 10:10
Игорь Чурбаков
Sanktpēterburga   L416 «Неместные» 09:32
Татьяна Чурбакова (Тихонова)
Sanktpēterburga   L415 «ТИХО-ходы» 09:30
Татьяна Шейнина
Maskava   L403 «GRANNIES» 09:06
Евгения Шумахер
Maskava   L429 «Белолапики» 09:58
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L400 09:00 Нелепо Улетающие

L400

Анна Носова

Sanktpēterburga

L401 09:02 Большой Львиный Прайд

L401

Большой Львиный Прайд
L402 09:04 Sapņotājs

L402

БЛП , НИУ ИТМО
L403 09:06 GRANNIES

L403

Татьяна Шейнина

Maskava

L404 09:08 Две капитанки

L404

L405 09:10 пушистый бегемот

L405

Александр Быков

Maskava

Дмитрий Готадзе

Maskava

Ольга Готадзе

Maskava

Москва
L407 09:14 двое из Сарова

L407

L408 09:16 Двое из Дворца

L408

Мария Сидорова

Sanktpēterburga

Светлана Озерова

Sanktpēterburga

МГУ , Аничков лицей , Санкт-Петербург , СПбГУ
L409 09:18 Джеймс Бонд

L409

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

L410 09:20 Bebri!

L410

Mariona Baltkalne

Rīga

L411 09:22 Активные ленивцы

L411

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Наталия Изотова

Sanktpēterburga

L412 09:24 Железные пони

L412

L413 09:26 Белая полоса

L413

L414 09:28 Огни Самайна

L414

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

L415 09:30 ТИХО-ходы

L415

Марина Тихонова

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова (Тихонова)

Sanktpēterburga

L416 09:32 Неместные

L416

Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Игорь Чурбаков

Sanktpēterburga

L417 09:34 La Famiglia

L417

Татьяна Пыч

Sanktpēterburga

Александр Фрейдкин

Sanktpēterburga

Ян Фрейдкин

Sanktpēterburga

L418 09:36 S

L418

Anatoly S

Maskava

L419 09:38 кря кря кря

L419

Степан Казаков

Maskava

L420 09:40 Лисы-оборотни

L420

Ирина Миронова

Sanktpēterburga

Сергей Миронов

Sanktpēterburga

Екатерина Миронова

Sanktpēterburga

L421 09:42 Суслички

L421

Сергей Ильинский

Sanktpēterburga

L422 09:44 Далече

L422

Формула ОТ , Москва , МГУПИ , Большой Львиный Прайд
L423 09:46 Выкрутасы

L423

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

L424 09:48 Мохлики

L424

L426 09:52 no dawn līdz lūmenu

L426

Любовь Астахова

Sanktpēterburga

Наталья Июдина

Sanktpēterburga

Яна Козлова

Sanktpēterburga

L428 09:56 ватрушка
Анастасия Выборнова

Sanktpēterburga

L429 09:58 Белолапики

L429

Евгения Шумахер

Maskava

L430 10:00 TNT-Sisters

L430

Маришка Румянцева

Sanktpēterburga

Анастасия Толстопятова

Sanktpēterburga

L432 10:04 Снусмумрики

L432

Лев Селиванов

Sanktpēterburga

Наталья Гдалевич

Sanktpēterburga

L433 10:06 Транзит
Карапетян Варт

Maskava

L434 10:08 Двое из ларца

L434

L435 10:10 МиЦи(БезРо)

L435

Ирина Цибикова

Sanktpēterburga

L436 10:12 OpenWeatherMap

L436

Аркадий Уколов

Maskava

Ольга Уколова

Maskava

L437 10:14 Катманду

L437

Мария Колпакова

Maskava

Даниил Рязановский

Maskava

L438 10:16 Мечтатели

L438

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Николай Федоров

Sanktpēterburga

L439 10:18 Диванно-батарейное путешествие

L439

L440 10:20 Balda Crew 2

L440

Elena KIRYUSHKINA

Maskavas apgabals

Tatyana Kiryushkina

Maskava

L441 10:22 Сашина команда

L441

L442 10:24 RuMoHoR

L442

L443 10:26 А Гулять?
Елизавета Горбачёва

Maskava

Варвара Туголукова

Maskava

Ирина Туголукова

Maskava

L444 10:28 АльДенте

L444

Антон Петров

Maskava

Москва , Яндекс