Parādīt dalībniekus

Eņģelis

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1160 Кольцо семерки 09:00 18:05 9:05 28 2:40 6:25
Илья Герман

Rīga

2178 Задумчивое торнадо 09:18 18:51 9:33 28 2:40 6:53
Александр Страхов

Троицк МО

Иван Стриженко

Троицк МО

3180 Искатели Приключений 09:20 18:43 9:23 28 2:00 7:23

Jātnieks

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
13182 Black Cube 11:02 17:38 6:36 28 3:10 3:26
Владислав Холмогоров

Rīga

2366 Логос 09:06 18:36 9:30 28 1:00 8:30
Анна Старцева

Sanktpēterburga

Виктор Старцев

Sanktpēterburga

3362 В основном безвредна 09:02 16:45 7:43 27 1:40 6:03
Андрей Мима

Sanktpēterburga

Sfinksa

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
17132 Кумкваты 10:12 19:43 9:31 17 9:31
Александр Алексеев

Rīga

Юлия Алексеева

Rīga

Ирина Нургалеева

Rīga

2782 Rabid Ferrets 09:22 19:52 10:30 16 10:30
Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Ольга Кривушко

Sanktpēterburga

37124 Случайный сарос 10:04 19:20 9:16 15 1:00 8:16
Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Нина Трунина

Sanktpēterburga

Kategorijas, bez laika skaitīšana

Lauva

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
1481 Этюд 09:21 26
1494 Бес фанатизма 09:34 26
Елена Коварская

Maskava

Евгений Шатило

Rīga

14103 Снусмумрики 09:43 26
14104 Грибная охота 09:44 26
Галина Синкевич

Терволово

Маша Синкевич

Sanktpēterburga

14108 Frog and Bear 09:48 26
Любовь Василевская

Sanktpēterburga

Михаил Тихомиров

Sanktpēterburga

14109 Серебрянка 09:49 26
14118 Оранжевая горняшка 09:58 26
Марина Чугунова

Maskavas apgabals

Ольга Альбицкая

Maskava

Антон Кулаков

Maskava

14121 зайчатки разума 10:01 26
14125 Мыкола Питерский 10:05 26
Мария Карманова

Sanktpēterburga

14132 Утиные истории 10:12 26
Екатерина Береговенко

Maskava

14138 ОАСК++ 10:18 26
Алексей Ильин

Sanktpēterburga

Александр Ильин

Sanktpēterburga

14139 Барсы++ 10:19 26
Наташа Барсова

Sanktpēterburga

Алексей Барсов

Sanktpēterburga

Владислав Барсов

Sanktpēterburga

14140 Tres Tristes Tigres 10:20 26
Елена Королева

Sanktpēterburga

Кирилл Петров

Sanktpēterburga

14141 фантастическая четвёрка 10:21 26
Танюшка Ликарь

Sanktpēterburga

Лена Гузанова

Sanktpēterburga

Дмитрий Лаврухин

Sanktpēterburga

Максим Таневицкий

Sanktpēterburga

14142 ТИХО-ходы 10:22 26
Эля Лукьянович

Sanktpēterburga

14144 ТИХО-ход 10:24 26
Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

14145 MIR 10:25 26
Марина Ильясова

Maskavas apgabals

Атрур Расстрыгин

Maskavas apgabals

14153 Крылья, ноги и хвост! 10:33 26
Юлия Иващенко

Sanktpēterburga

14157 Хлебные палочки с кунжутом 10:37 26
14158 Селедка на свободе 10:38 26
Елена Петрова

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

14161 Säilykkeet 10:41 26
Вадим Григорян

Sanktpēterburga

14172 Сестрёнки 10:52 26
Инга Кноп

Sanktpēterburga

Татьяна Федорова

Sanktpēterburga

14173 Ротонда-70 10:53 26
Дина Татаркина

Maskava

Софья Татаркина

Maskava

14174 Быстроползы (Rāpojam ātri) 10:54 26
Alexander Gubanov

Tālo ārzemju pilsētas

Vladimir Kondratiev

Baltijas valstu pilsētas

Jan Mondal

Tālo ārzemju pilsētas

14177 Ностальгия 10:57 26
Ирина Величко

Sanktpēterburga

Константин Горшков

Каунас

Анастасия Фишева

Sanktpēterburga

14212 Dead boys don't cry 11:32 26
Олег Панин

Maskava

Михаил Церех

Maskava

Parādīt dalībniekus