Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Evgeny Arbuzov
Sanktpēterburga   770 «Тупиксы» 09:10
Vika Bokareva
Maskava   794 «Сорок два» 09:34
Olga Venediktova
Sanktpēterburga   7136 «Кубинский щелезуб и гаитянский щелезуб» 10:16
Дмитрий Беззубцев
Maskava   7130 «RuntimeError» 10:10
Александр Воронов
Maskava   768 «Затратный трататаэдр» 09:08
Варвара Гагарина
Sanktpēterburga   786 «Богини...просто Богини» 09:26
Ната Гелетий
Maskava   7120 «Рыжее Быдло» 10:00
Андрей Гребенкин
Sanktpēterburga   7150 «Киндергартен» 10:30
Александра Гудан
Sanktpēterburga   774 «Проект озеленения Марса» 09:14
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   7124 «Случайный сарос» 10:04
Владимир Егоров
Sanktpēterburga   778 «nekas nav ta ka izskatas!» 09:18
Наталья Елизарова
Sanktpēterburga   7128 «Фордевинд» 10:08
Алена Кислицина
Maskava   796 «АК МЭИ» 09:36
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   786 «Богини...просто Богини» 09:26
Валентина Лебедева
Sanktpēterburga   760 «Альма-матер» 09:00
Игорь Манжай
Maskava   796 «АК МЭИ» 09:36
Анна Маньшина
Sanktpēterburga   764 «Мыха и коха» 09:04
Вадим Назаров
Maskava   796 «АК МЭИ» 09:36
Давид Парунакян
Maskava   774 «Проект озеленения Марса» 09:14
Анастасия Подругина
Maskava   761 «Ландыши-19» 09:01
Валерия Подругина
Maskava   761 «Ландыши-19» 09:01
Алексей Поросятьев
Minska   782 «Rabid Ferrets» 09:22
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   782 «Rabid Ferrets» 09:22
Юлия Тихомирова
Sanktpēterburga   7134 «В стадии обсуждения» 10:14
Нина Трунина
Sanktpēterburga   7124 «Случайный сарос» 10:04
Михаил Христофоров
Sanktpēterburga   7134 «В стадии обсуждения» 10:14
Роман Шаповалов
Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas   768 «Затратный трататаэдр» 09:08
Dmitry Antipov
Sanktpēterburga   7136 «Кубинский щелезуб и гаитянский щелезуб» 10:16
Yulia Belinskaya
Sanktpēterburga   7182 «Dutch Mistress» 11:02
Анатолий Антонов
Sanktpēterburga   770 «Тупиксы» 09:10
Виктор Бойков
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   7120 «Рыжее Быдло» 10:00
Лиза Буяновская
Sanktpēterburga   778 «nekas nav ta ka izskatas!» 09:18
Анна Галынина
Baltijas valstu pilsētas   7126 «Фломастеры желтой национальности» 10:06
Андрей Губочкин
Sanktpēterburga   7104 «Жёёсткий матрас» 09:44
Галя Дубова
Sanktpēterburga   7130 «RuntimeError» 10:10
Глеб Ивановский
Rīga   790 «Just Purrfect!» 09:30
Антон Кан
Minska   798 «Лёсик и Тосик» 09:38
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   764 «Мыха и коха» 09:04
Ирина Мартынова
Maskava   784 «Вездеход» 09:24
Наталья Масевич
Maskava   784 «Вездеход» 09:24
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   760 «Альма-матер» 09:00
Антон Мурашов
Sanktpēterburga   772 «Ладога» 09:12
Михаил Нокель
Maskava   768 «Затратный трататаэдр» 09:08
Альберт Нургалеев
Rīga   7132 «Кумкваты» 10:12
Павел Пимошин
Sanktpēterburga   776 «Улитки Очевидности» 09:16
Глеб Пузырев
Sanktpēterburga   776 «Улитки Очевидности» 09:16
Ксения Романова
Maskava   782 «Rabid Ferrets» 09:22
Ольга Рябова
Pēterhofa   760 «Альма-матер» 09:00
Валентинка Сарикова
Maskava   792 «Оксавада» 09:32
Татьяна Степанова
Sanktpēterburga   7150 «Киндергартен» 10:30
Елена Флитман
Maskava   7186 «Пряники» 11:06
Илья Фолитар
Sanktpēterburga   7180 «Tin Soldiers» 11:00
Нина Червякова
Sanktpēterburga   762 «танцующие на мосту» 09:02
Александр Чуклин
Maskava   790 «Just Purrfect!» 09:30
Анастасия Шабалина
Maskava   768 «Затратный трататаэдр» 09:08
Вита Шалдова
Rīga   7186 «Пряники» 11:06
Alexey Kozin
Tālo ārzemju pilsētas   7182 «Dutch Mistress» 11:02
Александр Алексеев
Rīga   7132 «Кумкваты» 10:12
Юлия Алексеева
Rīga   7132 «Кумкваты» 10:12
Захар Богдалов
Rīga   7150 «Киндергартен» 10:30
Ольга Бурцева
Baltijas valstu pilsētas   7126 «Фломастеры желтой национальности» 10:06
Юрий Варнель
Rīga   790 «Just Purrfect!» 09:30
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   770 «Тупиксы» 09:10
Александр Гридасов
Baltijas valstu pilsētas   784 «Вездеход» 09:24
Татьяна Дробязко
Vologda   772 «Ладога» 09:12
Татьяна Залесская
Sanktpēterburga   7128 «Фордевинд» 10:08
Оля Кан
Minska   798 «Лёсик и Тосик» 09:38
Екатерина Карасёва
Sanktpēterburga   770 «Тупиксы» 09:10
Ася Каяндер
Sanktpēterburga   7104 «Жёёсткий матрас» 09:44
Ольга Кривушко
Sanktpēterburga   782 «Rabid Ferrets» 09:22
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   772 «Ладога» 09:12
Ольга Лебединец
Baltijas valstu pilsētas   7126 «Фломастеры желтой национальности» 10:06
Ирина Лощ
Sanktpēterburga   7180 «Tin Soldiers» 11:00
Александр Маничев
Sanktpēterburga   7182 «Dutch Mistress» 11:02
Алексей Микрюков
Baltijas valstu pilsētas   7126 «Фломастеры желтой национальности» 10:06
Ирина Нургалеева
Rīga   7132 «Кумкваты» 10:12
Даша Паршина
Maskava   792 «Оксавада» 09:32
Оксана Паршина
Maskava   792 «Оксавада» 09:32
Кирилл Петров
Rīga   7130 «RuntimeError» 10:10
Катя Пирогова
Sanktpēterburga   762 «танцующие на мосту» 09:02
Алена Савина
Sanktpēterburga   7104 «Жёёсткий матрас» 09:44
Алексей Сазонов
Maskava   7130 «RuntimeError» 10:10
Кирилл Сетдеков
Maskava   794 «Сорок два» 09:34
Даша Сигунова
Maskavas apgabals   7120 «Рыжее Быдло» 10:00
Павел Сироткин
Sanktpēterburga   7180 «Tin Soldiers» 11:00
Софья Соловьева
Pēterhofa   760 «Альма-матер» 09:00
Юлия Тарасенко
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   786 «Богини...просто Богини» 09:26
Михаил Тихомиров
Sanktpēterburga   7134 «В стадии обсуждения» 10:14
Алена Трифонова
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   786 «Богини...просто Богини» 09:26
Женя Усольцева
Sanktpēterburga   762 «танцующие на мосту» 09:02
Олег Хаит
Maskava   7186 «Пряники» 11:06
Аркадий Шалдов
Rīga   7186 «Пряники» 11:06
Вероника Шедько
Sanktpēterburga   7128 «Фордевинд» 10:08
Лида Эрдман
Maskava   794 «Сорок два» 09:34
Елена Яловая
Maskava   790 «Just Purrfect!» 09:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
760 09:00 Альма-матер
Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Софья Соловьева

Pēterhofa

761 09:01 Ландыши-19
762 09:02 танцующие на мосту
Нина Червякова

Sanktpēterburga

Катя Пирогова

Sanktpēterburga

Женя Усольцева

Sanktpēterburga

764 09:04 Мыха и коха
Анна Маньшина

Sanktpēterburga

768 09:08 Затратный трататаэдр
770 09:10 Тупиксы
Evgeny Arbuzov

Sanktpēterburga

Дарья Васильева

Sanktpēterburga

Екатерина Карасёва

Sanktpēterburga

772 09:12 Ладога
Антон Мурашов

Sanktpēterburga

Татьяна Дробязко

Vologda

Сергей Кузнецов

Sanktpēterburga

774 09:14 Проект озеленения Марса
776 09:16 Улитки Очевидности
Павел Пимошин

Sanktpēterburga

Глеб Пузырев

Sanktpēterburga

778 09:18 nekas nav ta ka izskatas!
782 09:22 Rabid Ferrets
Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Ольга Кривушко

Sanktpēterburga

784 09:24 Вездеход
Александр Гридасов

Baltijas valstu pilsētas

786 09:26 Богини...просто Богини
Юлия Тарасенко

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Алена Трифонова

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

790 09:30 Just Purrfect!
Юрий Варнель

Rīga

Елена Яловая

Maskava

792 09:32 Оксавада
Даша Паршина

Maskava

Оксана Паршина

Maskava

794 09:34 Сорок два
Vika Bokareva

Maskava

Кирилл Сетдеков

Maskava

Лида Эрдман

Maskava

796 09:36 АК МЭИ
798 09:38 Лёсик и Тосик
Оля Кан

Minska

7104 09:44 Жёёсткий матрас
Ася Каяндер

Sanktpēterburga

Алена Савина

Sanktpēterburga

7120 10:00 Рыжее Быдло
Виктор Бойков

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Даша Сигунова

Maskavas apgabals

7124 10:04 Случайный сарос
Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Нина Трунина

Sanktpēterburga

7126 10:06 Фломастеры желтой национальности
Анна Галынина

Baltijas valstu pilsētas

Ольга Бурцева

Baltijas valstu pilsētas

Ольга Лебединец

Baltijas valstu pilsētas

Алексей Микрюков

Baltijas valstu pilsētas

7128 10:08 Фордевинд
Татьяна Залесская

Sanktpēterburga

Вероника Шедько

Sanktpēterburga

7130 10:10 RuntimeError
Галя Дубова

Sanktpēterburga

Кирилл Петров

Rīga

Алексей Сазонов

Maskava

7132 10:12 Кумкваты
Александр Алексеев

Rīga

Юлия Алексеева

Rīga

Ирина Нургалеева

Rīga

7134 10:14 В стадии обсуждения
Михаил Тихомиров

Sanktpēterburga

7136 10:16 Кубинский щелезуб и гаитянский щелезуб
Olga Venediktova

Sanktpēterburga

Dmitry Antipov

Sanktpēterburga

7150 10:30 Киндергартен
Захар Богдалов

Rīga

7180 11:00 Tin Soldiers
Илья Фолитар

Sanktpēterburga

Ирина Лощ

Sanktpēterburga

Павел Сироткин

Sanktpēterburga

7182 11:02 Dutch Mistress
Yulia Belinskaya

Sanktpēterburga

Alexey Kozin

Tālo ārzemju pilsētas

Александр Маничев

Sanktpēterburga

7186 11:06 Пряники
Олег Хаит

Maskava

Аркадий Шалдов

Rīga