Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Elena Dyachkova
Maskava   4100 «Викингс» 09:40
Yulia Filippova
Maskava   4114 «KARAMBA» 09:54
Sergey Vinogradov
Maskava   4214 «Хучибда и Маптульки» 11:34
Александра Агеева
Sanktpēterburga   4200 «Быструнки» 11:20
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   464 «Трям» 09:04
Дмитрий Антонов
Sanktpēterburga   4104 «Грибная охота» 09:44
Наташа Барсова
Sanktpēterburga   4139 «Барсы++» 10:19
Анна Батова
Sanktpēterburga   4117 «Доходяги мы» 09:57
Нина Блинова
Maskava   4154 «Стремительные» 10:34
Татьяна Бойцова
Sanktpēterburga   4157 «Хлебные палочки с кунжутом» 10:37
Анна Борковская
Sanktpēterburga   4183 «New Generation» 11:03
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   479 «МуМи» 09:19
Анна Бусленко
Maskava   4123 «особый вечер» 10:03
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   467 «Keepsake» 09:07
Игорь Винокуров
Sanktpēterburga   481 «Этюд» 09:21
Анна Второва
Maskava   480 «NiceГра» 09:20
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   476 «Замзунзуберлижфиналиш» 09:16
Ольга Гнетова
Maskava   472 «Прогуляемся» 09:12
Антон Гогин
Maskava   4119 «RuMoHoR» 09:59
Дарья Гончарова
Sanktpēterburga   4170 «Through The Void» 10:50
Ростислав Григорян
Sanktpēterburga   4171 «Бамбарбия Киргуду» 10:51
Денис Гришин
Sanktpēterburga   468 «Crazy Celtics» 09:08
Иван Грохотков
Ļeņingradas apgabals   4191 «Корейский перешеек» 11:11
Галина Груздева
Puškina   460 «Snake II» 09:00
Ирина Дубровская
Sanktpēterburga   485 «Хомячки-подрядчики» 09:25
Алексей Елсуков
Sanktpēterburga   4122 «Посторонним В» 10:02
Александр Емельянов
Maskava   493 «Мы! Бобры!!!» 09:33
Алексей Еремин
Sanktpēterburga   4102 «ПМ» 09:42
Андрей Жемков
Maskava   4113 «Кремни» 09:53
Юлия Жемкова
Maskava   4113 «Кремни» 09:53
Тамара Жукова
Maskava   4210 «Финские олени-2. Миссия в Риге!» 11:30
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   4121 «зайчатки разума» 10:01
Дмитрий Зарубин
Maskava   4160 «Вселенная под ногами» 10:40
Андрей Заруднев
Maskava   4116 «Стертые копыта» 09:56
Олег Игнатьев
Maskavas apgabals   4190 «Ма3шки» 11:10
Алексей Ильин
Sanktpēterburga   4138 «ОАСК++» 10:18
Екатерина Ильина
Sanktpēterburga   4138 «ОАСК++» 10:18
Полина Карлова
Maskavas apgabals   4210 «Финские олени-2. Миссия в Риге!» 11:30
Мария Коган
Sanktpēterburga   497 «Аллилуйя, неваляшки!» 09:37
Елена Козлова
Sanktpēterburga   4216 «Шипшандр» 11:36
Елена Колуканова
Sanktpēterburga   4129 «Дотёпы» 10:09
Юлия Кондратьева
Sanktpēterburga   4161 «Säilykkeet» 10:41
Елена Королева
Sanktpēterburga   4140 «Tres Tristes Tigres» 10:20
Светлана Королева
Sanktpēterburga   491 «На взморье!» 09:31
Оленька Короткова
Sanktpēterburga   4185 «Анод» 11:05
Владимир Красильников
Maskava   483 «MorozKo» 09:23
Антон Краснов
Sanktpēterburga   4224 «firefly» 11:44
Михаил Кудрявцев
Sanktpēterburga   498 «Кудряшки» 09:38
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   498 «Кудряшки» 09:38
Анатолий Кузьменко
Maskavas apgabals   4118 «Оранжевая горняшка» 09:58
Павел Ласточкин
Maskava   4201 «Хомяки с Москва-реки» 11:21
Ольга Лебедева
Maskava   4155 «Генту» 10:35
Танюшка Ликарь
Sanktpēterburga   4141 «фантастическая четвёрка» 10:21
Наталья Логвинова
Sanktpēterburga   495 «Исключения из правил» 09:35
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   468 «Crazy Celtics» 09:08
Маруся Макагонова
Maskava   4128 «Сова нашла хвост» 10:08
Юлия Макагонова
Maskava   4128 «Сова нашла хвост» 10:08
Яна Макерова
Maskava   4228 «Автостопом до Вудстока» 11:48
Анастасия Максим
Sanktpēterburga   470 «А лось-то тут причём?» 09:10
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   4126 «Sapņotājs» 10:06
Надежда Маркитантова
Sanktpēterburga   4224 «firefly» 11:44
Мария Меняйлова
Maskava   4123 «особый вечер» 10:03
Кристина Микрюкова
Maskavas apgabals   4210 «Финские олени-2. Миссия в Риге!» 11:30
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   490 «Kullager» 09:30
Ирина Мостова
Sanktpēterburga   4216 «Шипшандр» 11:36
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   4193 «Клуб 208» 11:13
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   4122 «Посторонним В» 10:02
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   462 «Новая команда» 09:02
Николай Паршуков
Maskava   4115 «Рижский десант» 09:55
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   488 «Белая полоса» 09:28
Анастасия Плеханова
Sanktpēterburga   4183 «New Generation» 11:03
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   4183 «New Generation» 11:03
Любовь Пыстина
Maskava   464 «Трям» 09:04
Александр Раев
Maskava   4109 «Серебрянка» 09:49
Ольга Разина
Maskava   4182 «Чайка» 11:02
Лев Селиванов
Sanktpēterburga   4103 «Снусмумрики» 09:43
Анастасия Сипко
Sanktpēterburga   497 «Аллилуйя, неваляшки!» 09:37
Сергей Смирнов
Maskava   496 «Малый Львиный Прайд» 09:36
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   4182 «Чайка» 11:02
Наталия Ступакова
Maskava   4201 «Хомяки с Москва-реки» 11:21
Екатерина Тимшина
Sanktpēterburga   481 «Этюд» 09:21
Евгения Титенкова
Maskava   4124 «Ragi Un Nagi» 10:04
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   4144 «ТИХО-ход» 10:24
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   4142 «ТИХО-ходы» 10:22
Дмитрий Туманов
Sanktpēterburga   4169 «Ёжик в Тумане» 10:49
Анастасия Успенская
Maskava   494 «Бес фанатизма» 09:34
Светлана Фёдоровых
Maskava   474 «Гаврюша» 09:14
Ирина Халявина
Sanktpēterburga   466 «Злая лига Зла» 09:06
Алина Хандога
Maskava   493 «Мы! Бобры!!!» 09:33
Дмитрий Хандога
Maskava   493 «Мы! Бобры!!!» 09:33
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   480 «NiceГра» 09:20
Ксения Хрипко
Sanktpēterburga   485 «Хомячки-подрядчики» 09:25
Татьяна Церех
Maskava   4212 «Dead boys don't cry» 11:32
Светлана Чалова
Sanktpēterburga   4179 «Улыбаемся и машем» 10:59
Марина Чугунова
Maskavas apgabals   4118 «Оранжевая горняшка» 09:58
Елена Шеховцова
Sanktpēterburga   490 «Kullager» 09:30
Виталий Шляпников
Sanktpēterburga   475 «Бобры» 09:15
Arsen Abaev
Maskava   4196 «Трындец» 11:16
Yulia Dubovitskaya
Sanktpēterburga   4204 «Дети понедельника» 11:24
Alexander Gubanov
Tālo ārzemju pilsētas   4174 «Быстроползы (Rāpojam ātri)» 10:54
Vladislavs Kovals
Rīga   4195 «Tornados» 11:15
Denis Semenov
Sanktpēterburga   4122 «Посторонним В» 10:02
Павел Абаев
Maskava   4198 «eži» 11:18
Алексей Агеев
Sanktpēterburga   4200 «Быструнки» 11:20
Мария Аникеева
Sanktpēterburga   4169 «Ёжик в Тумане» 10:49
Ирина Армашева
Sanktpēterburga   497 «Аллилуйя, неваляшки!» 09:37
Антонина Афанасьева
Maskava   4176 «Апельсин - Альбинос» 10:56
Анна Бакшеева
Maskava   4202 «не думать!» 11:22
Любовь Балакирева
Maskava   4201 «Хомяки с Москва-реки» 11:21
Ольга Боровских
Maskava   461 «На позитиве!» 09:01
Владимир Бородин
Maskava   4116 «Стертые копыта» 09:56
Ирина Величко
Sanktpēterburga   4177 «Ностальгия» 10:57
Анна Власова
Maskava   4167 «Neerved Kysten» 10:47
Эдуард Вторыгин
Sanktpēterburga   465 «ВториЖики» 09:05
Мария Ганзенко
Sanktpēterburga   4232 «Йожики в тумани» 11:52
Наталья Гдалевич
Sanktpēterburga   4103 «Снусмумрики» 09:43
Алексей Глотов
Maskava   4203 «Рахитики» 11:23
Василий Деменчук
Maskava   493 «Мы! Бобры!!!» 09:33
Анастасия Ена
Sanktpēterburga   4135 «Ежики и лошадки» 10:15
Егор Ермаков
Sanktpēterburga   498 «Кудряшки» 09:38
Андрей Жидченко
Sanktpēterburga   4179 «Улыбаемся и машем» 10:59
Виктория Жулдыбина
Sanktpēterburga   4149 «Мазай и зайцы» 10:29
Ирина Зарянкина
Sanktpēterburga   4110 «Forwards» 09:50
Инна Захарова
Sanktpēterburga   4204 «Дети понедельника» 11:24
Павел Зубарев
Sanktpēterburga   4107 «Смирные Зубры» 09:47
Вера Иванова
Sanktpēterburga   4182 «Чайка» 11:02
Марина Ильясова
Maskavas apgabals   4145 «MIR» 10:25
Дмитрий К
Sanktpēterburga   4165 «Снегири» 10:45
Виталий Картавых
Maskavas apgabals   4187 «Quaerentes» 11:07
Константин Ким
Sanktpēterburga   489 «Приезжие» 09:29
Екатерина Клепач
Sanktpēterburga   4181 «энцефалитные клещи» 11:01
Василий Кольцов
Maskava   4119 «RuMoHoR» 09:59
Алексей Коренек
Sanktpēterburga   4175 «КП» 10:55
Дарья Королькова
Sanktpēterburga   4184 «Неторопыжки» 11:04
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   467 «Keepsake» 09:07
Игорь Кривонос
Maskava   4136 «Опасайтесь подделок!» 10:16
Алексей Кричун
Sanktpēterburga   4101 «РомаШишки» 09:41
Наталья Куканова
Maskava   4131 «Ёжики» 10:11
Валентин Куличенко
Sanktpēterburga   486 «Ничего Серьезного» 09:26
Алексей Кучумов
Maskava   4173 «Ротонда-70» 10:53
Мария Лаврова
Sanktpēterburga   4106 «Ponchitto» 09:46
Антон Логинов
Sanktpēterburga   4220 «Шустрики» 11:40
Ольга Ломакина
Maskava   461 «На позитиве!» 09:01
Полина Луханина
Sanktpēterburga   486 «Ничего Серьезного» 09:26
Виктория Львовская
Maskava   4208 «Триумф» 11:28
Андрей Максим
Sanktpēterburga   470 «А лось-то тут причём?» 09:10
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   492 «Мы и Паша» 09:32
Елена Мартынова
Maskava   4168 «Лагавулин» 10:48
Виктор Масютин
Maskava   4222 «Oscar» 11:42
Светлана Матвеева
Maskava   4120 «эКлеРки для Патули» 10:00
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   4153 «Крылья, ноги и хвост!» 10:33
Татьяна Недельцова
Sanktpēterburga   4230 «Ромашка» 11:50
Олеся Нестеренко
Sanktpēterburga   4129 «Дотёпы» 10:09
Артём Никонов
Sanktpēterburga   4170 «Through The Void» 10:50
Анна Новикова
Sanktpēterburga   4226 «Bellissima» 11:46
Михаил Пантелеев
Sanktpēterburga   4178 «Туннельбанан» 10:58
Лидия Пантелеева
Sanktpēterburga   466 «Злая лига Зла» 09:06
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   4125 «Мыкола Питерский» 10:05
Елена Петрова
Sanktpēterburga   4158 «Селедка на свободе» 10:38
Иван Петрухин
Maskava   4143 «mad turistik» 10:23
Виталий Подобедов
Maskava   4121 «зайчатки разума» 10:01
Виктор Расстрыгин
Maskavas apgabals   4145 «MIR» 10:25
Сергей Реука
Sanktpēterburga   473 «Огни Самайна» 09:13
Александра Решетова
Maskava   4228 «Автостопом до Вудстока» 11:48
Марина Румянцева
Sanktpēterburga   4133 «TNT-Sisters» 10:13
Александра Савина
Sanktpēterburga   473 «Огни Самайна» 09:13
Оля Сергеева
Sanktpēterburga   4194 «Cape Cat» 11:14
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   4216 «Шипшандр» 11:36
Дарья Смолянова
Maskava   4199 «Lynx» 11:19
Лена Сотникова
Sanktpēterburga   4218 «Крылатый Хык» 11:38
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   460 «Snake II» 09:00
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   4105 «Джеймс Бонд» 09:45
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   4105 «Джеймс Бонд» 09:45
Павел Сушин
Maskava   4176 «Апельсин - Альбинос» 10:56
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   4140 «Tres Tristes Tigres» 10:20
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   4111 «Фёдоры» 09:51
Татьяна Трофимова
Sanktpēterburga   4149 «Мазай и зайцы» 10:29
Алексей Трошин
Maskava   4115 «Рижский десант» 09:55
Татьяна Тугова
Maskava   4197 «Marta peles» 11:17
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   462 «Новая команда» 09:02
Наталья Уткина
Sanktpēterburga   4188 «ути-ути» 11:08
Светлана Фетискина
Maskava   4120 «эКлеРки для Патули» 10:00
Татьяна Филатенкова
Sanktpēterburga   4133 «TNT-Sisters» 10:13
Фредерика Фон Фрогенталь
Sanktpēterburga   4108 «Frog and Bear» 09:48
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   4111 «Фёдоры» 09:51
Наталия Ханина
Sanktpēterburga   4127 «Доходяги» 10:07
Анна Харина
Sanktpēterburga   484 «3 чудика» 09:24
Тимур Хасьянов
Maskava   4132 «Утиные истории» 10:12
Павел Храмченков
Maskava   4120 «эКлеРки для Патули» 10:00
Алена Цветкова
Sanktpēterburga   464 «Трям» 09:04
Роман Чередниченко
Sanktpēterburga   471 «БоброМамонты» 09:11
Наталья Шляпникова
Sanktpēterburga   475 «Бобры» 09:15
Мария Юшкова
Maskava   474 «Гаврюша» 09:14
Евгений Яковлев
Sanktpēterburga   4157 «Хлебные палочки с кунжутом» 10:37
Maria Gorovaya
Maskava   4196 «Трындец» 11:16
Vladimir Kondratiev
Baltijas valstu pilsētas   4174 «Быстроползы (Rāpojam ātri)» 10:54
Мария Mahoney
Sanktpēterburga   4150 «изыщем и построим» 10:30
Jan Mondal
Tālo ārzemju pilsētas   4174 «Быстроползы (Rāpojam ātri)» 10:54
Darja Moskalenko
Rīga   4195 «Tornados» 11:15
Marija Odineca
Rīga   4195 «Tornados» 11:15
Светлана Svetluccio
Sanktpēterburga   4150 «изыщем и построим» 10:30
Галина Акперова
Sanktpēterburga   466 «Злая лига Зла» 09:06
Ольга Альбицкая
Maskava   4118 «Оранжевая горняшка» 09:58
Ксения Амелина
Sanktpēterburga   4129 «Дотёпы» 10:09
Маша Андреева
Maskava   4124 «Ragi Un Nagi» 10:04
Михаил Антипов
Sanktpēterburga   4194 «Cape Cat» 11:14
Эльнара Атамова
Maskava   4100 «Викингс» 09:40
Татьяна Баева
Maskava   472 «Прогуляемся» 09:12
Алексей Барсов
Sanktpēterburga   4139 «Барсы++» 10:19
Владислав Барсов
Sanktpēterburga   4139 «Барсы++» 10:19
Ангелина Батова
Sanktpēterburga   4164 «Ангел и компания» 10:44
Александр Бездзецкий
Sanktpēterburga   4232 «Йожики в тумани» 11:52
Валерия Беленкова
Maskava   4187 «Quaerentes» 11:07
Екатерина Береговенко
Maskava   4132 «Утиные истории» 10:12
За штатом Бичучер
Maskava   4126 «Sapņotājs» 10:06
Петр Борисов
Maskava   4222 «Oscar» 11:42
Даша Бразовская
Sanktpēterburga   479 «МуМи» 09:19
Роза Валеева
Sanktpēterburga   4200 «Быструнки» 11:20
Любовь Василевская
Sanktpēterburga   4108 «Frog and Bear» 09:48
Алексей Васильев
Rīga   4101 «РомаШишки» 09:41
Елена Васильева
Sanktpēterburga   4183 «New Generation» 11:03
Виктория Вильф
Maskava   4100 «Викингс» 09:40
Дарья Виноградова
Maskava   4214 «Хучибда и Маптульки» 11:34
Екатерина Виноградова
Maskava   4214 «Хучибда и Маптульки» 11:34
Софья Виноградова
Maskava   4214 «Хучибда и Маптульки» 11:34
Бориска Владимирович
Sanktpēterburga   4150 «изыщем и построим» 10:30
Роман Власов
Maskava   4167 «Neerved Kysten» 10:47
Михаил Волович
Maskava   4168 «Лагавулин» 10:48
Алексей Волосатов
Sanktpēterburga   4102 «ПМ» 09:42
Женя Вторыгина
Sanktpēterburga   465 «ВториЖики» 09:05
Ирина Гаврилова
Maskava   4166 «Pauci sciunt» 10:46
Антонина Герасёва
Maskavas apgabals   476 «Замзунзуберлижфиналиш» 09:16
Елена Глотова
Maskava   4203 «Рахитики» 11:23
Ярослава Горбунова
Sanktpēterburga   4226 «Bellissima» 11:46
Константин Горшков
Каунас   4177 «Ностальгия» 10:57
Сережа Грибов
Sanktpēterburga   4179 «Улыбаемся и машем» 10:59
Вадим Григорян
Sanktpēterburga   4161 «Säilykkeet» 10:41
Ольга Григорян
Sanktpēterburga   4171 «Бамбарбия Киргуду» 10:51
Елена Грязневич
Sanktpēterburga   478 «Марлета» 09:18
Александр Грязюк
Maskava   4197 «Marta peles» 11:17
Дмитрий Гудченко
Sanktpēterburga   4181 «энцефалитные клещи» 11:01
Лена Гузанова
Sanktpēterburga   4141 «фантастическая четвёрка» 10:21
Максим Дом
Sanktpēterburga   4150 «изыщем и построим» 10:30
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   480 «NiceГра» 09:20
Юлия Еникеева
Sanktpēterburga   4230 «Ромашка» 11:50
Варя Жемкова
Maskava   4113 «Кремни» 09:53
Константин Зябкин
Sanktpēterburga   4181 «энцефалитные клещи» 11:01
Юлия Иващенко
Sanktpēterburga   4153 «Крылья, ноги и хвост!» 10:33
Наталья Ивликова
Maskava   4100 «Викингс» 09:40
Александр Ильин
Sanktpēterburga   4138 «ОАСК++» 10:18
Наталья Капранова
Sanktpēterburga   4220 «Шустрики» 11:40
Мария Карманова
Sanktpēterburga   4125 «Мыкола Питерский» 10:05
Александра Каюдина
Sanktpēterburga   4179 «Улыбаемся и машем» 10:59
Света Кенециус
Rīga   4218 «Крылатый Хык» 11:38
Анастасия Ким
Sanktpēterburga   489 «Приезжие» 09:29
Екатерина Клишина
Maskava   4201 «Хомяки с Москва-реки» 11:21
Инга Кноп
Sanktpēterburga   4172 «Сестрёнки» 10:52
Елена Коварская
Maskava   494 «Бес фанатизма» 09:34
Александра Кольцова
Maskava   4119 «RuMoHoR» 09:59
Татьяна Кондакова
Maskavas apgabals   4202 «не думать!» 11:22
Антон Коротков
Sanktpēterburga   4185 «Анод» 11:05
Дарья Короткова
Sanktpēterburga   4185 «Анод» 11:05
Марина Короткова
Sanktpēterburga   480 «NiceГра» 09:20
Наташа Короткова
Sanktpēterburga   4185 «Анод» 11:05
Елена Костюченко
Maskava   4143 «mad turistik» 10:23
Ольга Котова
Sanktpēterburga   484 «3 чудика» 09:24
Дмитрий Красов
Sanktpēterburga   4131 «Ёжики» 10:11
Ольга Красова
Sanktpēterburga   4131 «Ёжики» 10:11
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   4117 «Доходяги мы» 09:57
Антон Кулаков
Maskava   4118 «Оранжевая горняшка» 09:58
Виктор Кулинич
Sanktpēterburga   4110 «Forwards» 09:50
Ольга Лаврова
Sanktpēterburga   4106 «Ponchitto» 09:46
Дмитрий Лаврухин
Sanktpēterburga   4141 «фантастическая четвёрка» 10:21
Станислав Лапский
Sanktpēterburga   4149 «Мазай и зайцы» 10:29
Екатерина Леонович
Sanktpēterburga   4181 «энцефалитные клещи» 11:01
Дмитрий Лиников
Sanktpēterburga   4232 «Йожики в тумани» 11:52
Наталья Лихацких
Sanktpēterburga   495 «Исключения из правил» 09:35
Эля Лукьянович
Sanktpēterburga   4142 «ТИХО-ходы» 10:22
Алла Луценко
Sanktpēterburga   484 «3 чудика» 09:24
Сергей Львовский
Maskava   4208 «Триумф» 11:28
Александра Маркитантова
Sanktpēterburga   4224 «firefly» 11:44
Елена Маркитантова
Sanktpēterburga   4224 «firefly» 11:44
Александр Мартынов
Sanktpēterburga   492 «Мы и Паша» 09:32
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   4117 «Доходяги мы» 09:57
Инна Морозова
Maskava   483 «MorozKo» 09:23
Варя Мурманова
Maskava   4128 «Сова нашла хвост» 10:08
Мария Никифорова
Maskavas apgabals   4187 «Quaerentes» 11:07
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   4158 «Селедка на свободе» 10:38
Олег Оборин
Maskava   4116 «Стертые копыта» 09:56
Ирина Орлова
Maskava   4189 «Случайные гости» 11:09
Ирина Орлова
Maskava   4115 «Рижский десант» 09:55
Александра Павлова
Maskava   472 «Прогуляемся» 09:12
Олег Панин
Maskava   4212 «Dead boys don't cry» 11:32
Татьяня Паповян
Кронштадт   485 «Хомячки-подрядчики» 09:25
Елена Пащенкова
Sanktpēterburga   4175 «КП» 10:55
Ольга Перевалова
Sanktpēterburga   4184 «Неторопыжки» 11:04
Кирилл Петров
Sanktpēterburga   4140 «Tres Tristes Tigres» 10:20
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   478 «Марлета» 09:18
Ольга Петрученко
Sanktpēterburga   4220 «Шустрики» 11:40
Матвей Пиневич
Sanktpēterburga   4131 «Ёжики» 10:11
Алексей Погибелев
Sanktpēterburga   4149 «Мазай и зайцы» 10:29
Ирина Пущаева
Maskavas apgabals   4119 «RuMoHoR» 09:59
Наталья Разумова
Sanktpēterburga   486 «Ничего Серьезного» 09:26
Атрур Расстрыгин
Maskavas apgabals   4145 «MIR» 10:25
Мария Ревякина
Sanktpēterburga   4164 «Ангел и компания» 10:44
Мария Ростовская
Tālo ārzemju pilsētas   4162 «Био-Банда» 10:42
Маша Рузанова
Sanktpēterburga   479 «МуМи» 09:19
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   479 «МуМи» 09:19
Алексей Рябиков
Sanktpēterburga   486 «Ничего Серьезного» 09:26
Александра Рябикова
Maskava   496 «Малый Львиный Прайд» 09:36
Маша Савина
Sanktpēterburga   473 «Огни Самайна» 09:13
Даша Савченко
Sanktpēterburga   4218 «Крылатый Хык» 11:38
Екатерина Сергеева
Sanktpēterburga   4200 «Быструнки» 11:20
Наталия Сергеева
Sanktpēterburga   491 «На взморье!» 09:31
Наташа Серкова
Sanktpēterburga   4226 «Bellissima» 11:46
Кристина Сигаева
Sanktpēterburga   4182 «Чайка» 11:02
Галина Синкевич
Терволово   4104 «Грибная охота» 09:44
Маша Синкевич
Sanktpēterburga   4104 «Грибная охота» 09:44
Анастасия Сиполс
Maskava   4115 «Рижский десант» 09:55
Анна Скворцова
Sanktpēterburga   498 «Кудряшки» 09:38
Илья Скрабунов
Sanktpēterburga   4220 «Шустрики» 11:40
Александра Смирнова
Sanktpēterburga   4107 «Смирные Зубры» 09:47
Елизавета Смирнова
Sanktpēterburga   4191 «Корейский перешеек» 11:11
Саша Сотникова
Sanktpēterburga   4218 «Крылатый Хык» 11:38
Марина Спирова
Sanktpēterburga   4232 «Йожики в тумани» 11:52
Елизавета Стародубова
Maskava   4162 «Био-Банда» 10:42
Юлия Стрелец
Sanktpēterburga   497 «Аллилуйя, неваляшки!» 09:37
Максим Таневицкий
Sanktpēterburga   4141 «фантастическая четвёрка» 10:21
Дина Татаркина
Maskava   4173 «Ротонда-70» 10:53
Софья Татаркина
Maskava   4173 «Ротонда-70» 10:53
Михаил Тихомиров
Sanktpēterburga   4108 «Frog and Bear» 09:48
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   4144 «ТИХО-ход» 10:24
Анастасия Ткачёва
Maskava   483 «MorozKo» 09:23
Дарья Ткачёва
Maskava   483 «MorozKo» 09:23
Сергей Токарев
Sanktpēterburga   490 «Kullager» 09:30
Ольга Толстова
Sanktpēterburga   4204 «Дети понедельника» 11:24
Анастасия Толстопятова
Sanktpēterburga   4133 «TNT-Sisters» 10:13
Анастасия Трофимова
Rjazaņa   4160 «Вселенная под ногами» 10:40
Марина Трухмачева
Sanktpēterburga   4226 «Bellissima» 11:46
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   4148 «Базилиус» 10:28
Сергей Тютюнов
Sanktpēterburga   4106 «Ponchitto» 09:46
Полина Уварова
Maskava   472 «Прогуляемся» 09:12
Александр Уткин
Sanktpēterburga   4188 «ути-ути» 11:08
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   4172 «Сестрёнки» 10:52
Анастасия Фишева
Sanktpēterburga   4177 «Ностальгия» 10:57
Антон Фурсов
Maskavas apgabals   4190 «Ма3шки» 11:10
Анастасия Хачко
Maskava   4198 «eži» 11:18
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   466 «Злая лига Зла» 09:06
Станислав Хруцкий
Sanktpēterburga   4184 «Неторопыжки» 11:04
Михаил Церех
Maskava   4212 «Dead boys don't cry» 11:32
Елена Цыпилева
Maskava   4166 «Pauci sciunt» 10:46
Настя Чеканихина
Maskava   4124 «Ragi Un Nagi» 10:04
Анна Чередниченко
Sanktpēterburga   471 «БоброМамонты» 09:11
Тимофей Чередниченко
Sanktpēterburga   471 «БоброМамонты» 09:11
Марина Черкасова
Sanktpēterburga   478 «Марлета» 09:18
Ирина Чернышова
Rīga   4195 «Tornados» 11:15
Анна Чистякова
Sanktpēterburga   4178 «Туннельбанан» 10:58
Евгений Шатило
Rīga   494 «Бес фанатизма» 09:34
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   4152 «Базилиус 2» 10:32
Борис Шумяцкий
Ukrainas pilsētas   4127 «Доходяги» 10:07
Татьяна Щербакова
Maskava   4228 «Автостопом до Вудстока» 11:48
Лариcа Энгелсон
Rīga   4135 «Ежики и лошадки» 10:15
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
460 09:00 Snake II
461 09:01 На позитиве!
462 09:02 Новая команда
463 09:03 Авентура
464 09:04 Трям
465 09:05 ВториЖики
Женя Вторыгина

Sanktpēterburga

466 09:06 Злая лига Зла
Ирина Халявина

Sanktpēterburga

Галина Акперова

Sanktpēterburga

Анастасия Холодная

Sanktpēterburga

467 09:07 Keepsake
468 09:08 Crazy Celtics
470 09:10 А лось-то тут причём?
471 09:11 БоброМамонты
Анна Чередниченко

Sanktpēterburga

Тимофей Чередниченко

Sanktpēterburga

472 09:12 Прогуляемся
Татьяна Баева

Maskava

Александра Павлова

Maskava

Полина Уварова

Maskava

473 09:13 Огни Самайна
Сергей Реука

Sanktpēterburga

Маша Савина

Sanktpēterburga

474 09:14 Гаврюша
475 09:15 Бобры
476 09:16 Замзунзуберлижфиналиш
Антонина Герасёва

Maskavas apgabals

478 09:18 Марлета
Елена Грязневич

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

Марина Черкасова

Sanktpēterburga

479 09:19 МуМи
Даша Бразовская

Sanktpēterburga

Маша Рузанова

Sanktpēterburga

Татьяна Рузанова

Sanktpēterburga

480 09:20 NiceГра
Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

Марина Короткова

Sanktpēterburga

481 09:21 Этюд
483 09:23 MorozKo
Инна Морозова

Maskava

Анастасия Ткачёва

Maskava

Дарья Ткачёва

Maskava

484 09:24 3 чудика
Анна Харина

Sanktpēterburga

Ольга Котова

Sanktpēterburga

Алла Луценко

Sanktpēterburga

485 09:25 Хомячки-подрядчики
Ксения Хрипко

Sanktpēterburga

Татьяня Паповян

Кронштадт

486 09:26 Ничего Серьезного
Наталья Разумова

Sanktpēterburga

Алексей Рябиков

Sanktpēterburga

488 09:28 Белая полоса
489 09:29 Приезжие
Константин Ким

Sanktpēterburga

Анастасия Ким

Sanktpēterburga

490 09:30 Kullager
Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Сергей Токарев

Sanktpēterburga

491 09:31 На взморье!
Наталия Сергеева

Sanktpēterburga

492 09:32 Мы и Паша
Александр Мартынов

Sanktpēterburga

493 09:33 Мы! Бобры!!!
494 09:34 Бес фанатизма
Елена Коварская

Maskava

Евгений Шатило

Rīga

495 09:35 Исключения из правил
Наталья Лихацких

Sanktpēterburga

496 09:36 Малый Львиный Прайд
Александра Рябикова

Maskava

497 09:37 Аллилуйя, неваляшки!
Мария Коган

Sanktpēterburga

Ирина Армашева

Sanktpēterburga

Юлия Стрелец

Sanktpēterburga

498 09:38 Кудряшки
Егор Ермаков

Sanktpēterburga

Анна Скворцова

Sanktpēterburga

4100 09:40 Викингс
Elena Dyachkova

Maskava

Эльнара Атамова

Maskava

Виктория Вильф

Maskava

Наталья Ивликова

Maskava

4101 09:41 РомаШишки
Алексей Кричун

Sanktpēterburga

Алексей Васильев

Rīga

4102 09:42 ПМ
Алексей Еремин

Sanktpēterburga

Алексей Волосатов

Sanktpēterburga

4103 09:43 Снусмумрики
4104 09:44 Грибная охота
Галина Синкевич

Терволово

Маша Синкевич

Sanktpēterburga

4105 09:45 Джеймс Бонд
4106 09:46 Ponchitto
Мария Лаврова

Sanktpēterburga

Ольга Лаврова

Sanktpēterburga

Сергей Тютюнов

Sanktpēterburga

4107 09:47 Смирные Зубры
Павел Зубарев

Sanktpēterburga

Александра Смирнова

Sanktpēterburga

4108 09:48 Frog and Bear
Любовь Василевская

Sanktpēterburga

Михаил Тихомиров

Sanktpēterburga

4109 09:49 Серебрянка
4110 09:50 Forwards
Виктор Кулинич

Sanktpēterburga

4111 09:51 Фёдоры
Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

4113 09:53 Кремни
Варя Жемкова

Maskava

4114 09:54 KARAMBA
Yulia Filippova

Maskava

4115 09:55 Рижский десант
Ирина Орлова

Maskava

Анастасия Сиполс

Maskava

4116 09:56 Стертые копыта
Олег Оборин

Maskava

4117 09:57 Доходяги мы
Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

4118 09:58 Оранжевая горняшка
Марина Чугунова

Maskavas apgabals

Ольга Альбицкая

Maskava

Антон Кулаков

Maskava

4119 09:59 RuMoHoR
Александра Кольцова

Maskava

Ирина Пущаева

Maskavas apgabals

4120 10:00 эКлеРки для Патули
4121 10:01 зайчатки разума
4122 10:02 Посторонним В
Ольга Николаева

Ļeņingradas apgabals

Denis Semenov

Sanktpēterburga

4123 10:03 особый вечер
4124 10:04 Ragi Un Nagi
Маша Андреева

Maskava

Настя Чеканихина

Maskava

4125 10:05 Мыкола Питерский
Мария Карманова

Sanktpēterburga

4126 10:06 Sapņotājs
За штатом Бичучер

Maskava

4127 10:07 Доходяги
Наталия Ханина

Sanktpēterburga

Борис Шумяцкий

Ukrainas pilsētas

4128 10:08 Сова нашла хвост
Варя Мурманова

Maskava

4129 10:09 Дотёпы
Ксения Амелина

Sanktpēterburga

4131 10:11 Ёжики
Дмитрий Красов

Sanktpēterburga

Ольга Красова

Sanktpēterburga

Матвей Пиневич

Sanktpēterburga

4132 10:12 Утиные истории
Екатерина Береговенко

Maskava

4133 10:13 TNT-Sisters
Анастасия Толстопятова

Sanktpēterburga

4135 10:15 Ежики и лошадки
Анастасия Ена

Sanktpēterburga

Лариcа Энгелсон

Rīga

4136 10:16 Опасайтесь подделок!
4138 10:18 ОАСК++
Алексей Ильин

Sanktpēterburga

Александр Ильин

Sanktpēterburga

4139 10:19 Барсы++
Наташа Барсова

Sanktpēterburga

Алексей Барсов

Sanktpēterburga

Владислав Барсов

Sanktpēterburga

4140 10:20 Tres Tristes Tigres
Елена Королева

Sanktpēterburga

Кирилл Петров

Sanktpēterburga

4141 10:21 фантастическая четвёрка
Танюшка Ликарь

Sanktpēterburga

Лена Гузанова

Sanktpēterburga

Дмитрий Лаврухин

Sanktpēterburga

Максим Таневицкий

Sanktpēterburga

4142 10:22 ТИХО-ходы
Эля Лукьянович

Sanktpēterburga

4143 10:23 mad turistik
Елена Костюченко

Maskava

4144 10:24 ТИХО-ход
Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

4145 10:25 MIR
Марина Ильясова

Maskavas apgabals

Атрур Расстрыгин

Maskavas apgabals

4148 10:28 Базилиус
Алиса Тютина

Sanktpēterburga

4149 10:29 Мазай и зайцы
Станислав Лапский

Sanktpēterburga

Алексей Погибелев

Sanktpēterburga

4150 10:30 изыщем и построим
Мария Mahoney

Sanktpēterburga

Светлана Svetluccio

Sanktpēterburga

Бориска Владимирович

Sanktpēterburga

Максим Дом

Sanktpēterburga

4152 10:32 Базилиус 2
Елена Шмакова

Sanktpēterburga

4153 10:33 Крылья, ноги и хвост!
Юлия Иващенко

Sanktpēterburga

4154 10:34 Стремительные
4155 10:35 Генту
4157 10:37 Хлебные палочки с кунжутом
4158 10:38 Селедка на свободе
Елена Петрова

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

4160 10:40 Вселенная под ногами
Анастасия Трофимова

Rjazaņa

4161 10:41 Säilykkeet
Вадим Григорян

Sanktpēterburga

4162 10:42 Био-Банда
Мария Ростовская

Tālo ārzemju pilsētas

Елизавета Стародубова

Maskava

4164 10:44 Ангел и компания
Ангелина Батова

Sanktpēterburga

Мария Ревякина

Sanktpēterburga

4165 10:45 Снегири
Дмитрий К

Sanktpēterburga

4166 10:46 Pauci sciunt
Ирина Гаврилова

Maskava

Елена Цыпилева

Maskava

4167 10:47 Neerved Kysten
Роман Власов

Maskava

4168 10:48 Лагавулин
Михаил Волович

Maskava

4169 10:49 Ёжик в Тумане
4170 10:50 Through The Void
Артём Никонов

Sanktpēterburga

4171 10:51 Бамбарбия Киргуду
Ольга Григорян

Sanktpēterburga

4172 10:52 Сестрёнки
Инга Кноп

Sanktpēterburga

Татьяна Федорова

Sanktpēterburga

4173 10:53 Ротонда-70
Дина Татаркина

Maskava

Софья Татаркина

Maskava

4174 10:54 Быстроползы (Rāpojam ātri)
Alexander Gubanov

Tālo ārzemju pilsētas

Vladimir Kondratiev

Baltijas valstu pilsētas

Jan Mondal

Tālo ārzemju pilsētas

4175 10:55 КП
Елена Пащенкова

Sanktpēterburga

4176 10:56 Апельсин - Альбинос
4177 10:57 Ностальгия
Ирина Величко

Sanktpēterburga

Константин Горшков

Каунас

Анастасия Фишева

Sanktpēterburga

4178 10:58 Туннельбанан
Анна Чистякова

Sanktpēterburga

4179 10:59 Улыбаемся и машем
Сережа Грибов

Sanktpēterburga

Александра Каюдина

Sanktpēterburga

4181 11:01 энцефалитные клещи
Дмитрий Гудченко

Sanktpēterburga

Константин Зябкин

Sanktpēterburga

Екатерина Леонович

Sanktpēterburga

4182 11:02 Чайка
Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Кристина Сигаева

Sanktpēterburga

4183 11:03 New Generation
Елена Васильева

Sanktpēterburga

4184 11:04 Неторопыжки
Ольга Перевалова

Sanktpēterburga

Станислав Хруцкий

Sanktpēterburga

4185 11:05 Анод
Антон Коротков

Sanktpēterburga

Дарья Короткова

Sanktpēterburga

Наташа Короткова

Sanktpēterburga

4187 11:07 Quaerentes
Валерия Беленкова

Maskava

Мария Никифорова

Maskavas apgabals

4188 11:08 ути-ути
Наталья Уткина

Sanktpēterburga

Александр Уткин

Sanktpēterburga

4189 11:09 Случайные гости
Ирина Орлова

Maskava

4190 11:10 Ма3шки
Олег Игнатьев

Maskavas apgabals

Антон Фурсов

Maskavas apgabals

4191 11:11 Корейский перешеек
Иван Грохотков

Ļeņingradas apgabals

Елизавета Смирнова

Sanktpēterburga

4193 11:13 Клуб 208
4194 11:14 Cape Cat
Оля Сергеева

Sanktpēterburga

Михаил Антипов

Sanktpēterburga

4195 11:15 Tornados
Darja Moskalenko

Rīga

Marija Odineca

Rīga

Ирина Чернышова

Rīga

4196 11:16 Трындец
Arsen Abaev

Maskava

Maria Gorovaya

Maskava

4197 11:17 Marta peles
Александр Грязюк

Maskava

4198 11:18 eži
Анастасия Хачко

Maskava

4199 11:19 Lynx
4200 11:20 Быструнки
Алексей Агеев

Sanktpēterburga

Роза Валеева

Sanktpēterburga

Екатерина Сергеева

Sanktpēterburga

4201 11:21 Хомяки с Москва-реки
Екатерина Клишина

Maskava

4202 11:22 не думать!
Татьяна Кондакова

Maskavas apgabals

4203 11:23 Рахитики
Елена Глотова

Maskava

4204 11:24 Дети понедельника
Yulia Dubovitskaya

Sanktpēterburga

Инна Захарова

Sanktpēterburga

Ольга Толстова

Sanktpēterburga

4208 11:28 Триумф
Сергей Львовский

Maskava

4210 11:30 Финские олени-2. Миссия в Риге!
4212 11:32 Dead boys don't cry
Олег Панин

Maskava

Михаил Церех

Maskava

4214 11:34 Хучибда и Маптульки
Дарья Виноградова

Maskava

Екатерина Виноградова

Maskava

Софья Виноградова

Maskava

4216 11:36 Шипшандр
4218 11:38 Крылатый Хык
Лена Сотникова

Sanktpēterburga

Света Кенециус

Rīga

Даша Савченко

Sanktpēterburga

Саша Сотникова

Sanktpēterburga

4220 11:40 Шустрики
Антон Логинов

Sanktpēterburga

Наталья Капранова

Sanktpēterburga

Ольга Петрученко

Sanktpēterburga

Илья Скрабунов

Sanktpēterburga

4222 11:42 Oscar
Петр Борисов

Maskava

4224 11:44 firefly
Антон Краснов

Sanktpēterburga

Александра Маркитантова

Sanktpēterburga

Елена Маркитантова

Sanktpēterburga

4226 11:46 Bellissima
Анна Новикова

Sanktpēterburga

Ярослава Горбунова

Sanktpēterburga

Наташа Серкова

Sanktpēterburga

Марина Трухмачева

Sanktpēterburga

4228 11:48 Автостопом до Вудстока
Татьяна Щербакова

Maskava

4230 11:50 Ромашка
Юлия Еникеева

Sanktpēterburga

4232 11:52 Йожики в тумани
Мария Ганзенко

Sanktpēterburga

Александр Бездзецкий

Sanktpēterburga

Дмитрий Лиников

Sanktpēterburga

Марина Спирова

Sanktpēterburga