Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Ксения Белова
Maskava   1184 «Думаем над названием» 11:04
Александр Горлов
Maskava   1184 «Думаем над названием» 11:04
Иван Кириллов
Sanktpēterburga   174 «Испанские сапоги» 09:14
Александр Копелевич
Sanktpēterburga   1130 «Любитель Петербурга» 10:10
Игорь Мелентьев
Maskava   180 «Искатели Приключений» 09:20
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   176 «Кошкин дом» 09:16
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   176 «Кошкин дом» 09:16
Юлия Тураева
Sanktpēterburga   172 «Cup Of Coffee» 09:12
Юрий Устиновский
Maskava   1180 «Runner runner» 11:00
Мария Федорова
Sanktpēterburga   162 «Пешком по шпалам» 09:02
Александр Храмов
Sanktpēterburga   1136 «Swistak» 10:16
Ксения Цаплина
Sanktpēterburga   1132 «November Charlie» 10:12
Ольга Яценко
Maskava   170 «Биофаковцы» 09:10
Александр Александров
Maskava   1128 «Крутые морковки в Риге» 10:08
Александр Бердичевский
Tālo ārzemju pilsētas   160 «Кольцо семерки» 09:00
Алексей Богорац
Maskava   180 «Искатели Приключений» 09:20
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   176 «Кошкин дом» 09:16
Надежда Карасева
Maskava   1124 «Биологи» 10:04
Маша Лапина
Sanktpēterburga   172 «Cup Of Coffee» 09:12
Ольга Нилова
Maskava   166 «Миша Панов и Оля Нилова» 09:06
Миша Панов
Maskava   166 «Миша Панов и Оля Нилова» 09:06
Надежда Римская-Корсакова
Maskava   1124 «Биологи» 10:04
Андрей Смирнов
Sanktpēterburga   1132 «November Charlie» 10:12
Ольга Сорокина
Maskava   1182 «Сельди» 11:02
Марина Стриженко
Maskavas apgabals   178 «Задумчивое торнадо» 09:18
Александр Бунеев
Maskava   170 «Биофаковцы» 09:10
Илья Герман
Rīga   160 «Кольцо семерки» 09:00
Леонид Косков
Sanktpēterburga   174 «Испанские сапоги» 09:14
Дмитрий Кулагин
Maskava   1124 «Биологи» 10:04
Натали Кулагина
Maskava   1124 «Биологи» 10:04
Влад Ляшко
Sanktpēterburga   174 «Испанские сапоги» 09:14
Елизавета Маньковская
Maskava   1180 «Runner runner» 11:00
Наташа Савдерова
Sanktpēterburga   172 «Cup Of Coffee» 09:12
Александр Страхов
Троицк МО   178 «Задумчивое торнадо» 09:18
Иван Стриженко
Троицк МО   178 «Задумчивое торнадо» 09:18
Женя Федоров
Sanktpēterburga   172 «Cup Of Coffee» 09:12
Игорь Яценко
Maskava   170 «Биофаковцы» 09:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
160 09:00 Кольцо семерки
Илья Герман

Rīga

162 09:02 Пешком по шпалам
Мария Федорова

Sanktpēterburga

166 09:06 Миша Панов и Оля Нилова
170 09:10 Биофаковцы
Александр Бунеев

Maskava

Игорь Яценко

Maskava

172 09:12 Cup Of Coffee
Юлия Тураева

Sanktpēterburga

Маша Лапина

Sanktpēterburga

Наташа Савдерова

Sanktpēterburga

Женя Федоров

Sanktpēterburga

174 09:14 Испанские сапоги
Иван Кириллов

Sanktpēterburga

Леонид Косков

Sanktpēterburga

Влад Ляшко

Sanktpēterburga

176 09:16 Кошкин дом
Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

178 09:18 Задумчивое торнадо
Александр Страхов

Троицк МО

Иван Стриженко

Троицк МО

180 09:20 Искатели Приключений
193 09:33 193
1124 10:04 Биологи
Дмитрий Кулагин

Maskava

Натали Кулагина

Maskava

1128 10:08 Крутые морковки в Риге
1130 10:10 Любитель Петербурга
1132 10:12 November Charlie
Ксения Цаплина

Sanktpēterburga

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

1136 10:16 Swistak
1180 11:00 Runner runner
Елизавета Маньковская

Maskava

1182 11:02 Сельди
1184 11:04 Думаем над названием