Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Бурундуй

100

101 09:01 маленькая компания

101


Надя Дмитренко

Sanktpēterburga

102 09:02 Радзівілы маюць рацыю

102


Asya Kravets

Minska

Viktor Zenin

Minska

103 09:03 Нескучные устрицы

103

104 09:04 А шампанское на финише будет?

104


Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

Ксения Кинякина

Maskava

105 09:05 Нас пятило

105


Екатерина Долбилова

Sanktpēterburga

106 09:06 Панда, не панда и еще не панда

106


Мария Трусова

Sanktpēterburga

Ирина Дмитриева

Sanktpēterburga

Елена Егорова

Sanktpēterburga

107 09:07 Бежим и волосы назад

107

108 09:08 Сан-Симон

108


Александра Павлова

Sanktpēterburga

Антон Семенов

Sanktpēterburga

109 09:09 Ползем, любуемся пейзажем

109


Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

110 09:10 Улит и Ко

110


Василий Калинин

Sanktpēterburga

Галина Курмашева

Sanktpēterburga

111 09:11 ВейерштрассЕ

111


Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

112 09:12 Маша и Медведь

112


Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

113 09:13 Все будет солнечно!

113


Аня Соболева

Sanktpēterburga

114 09:14 Крошки Ру

114


Евгений Стоцкий

Sanktpēterburga

115 09:15 Всегда

115


Алина Пиляева

Sanktpēterburga

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Ксения Глебова

Sanktpēterburga

116 09:16 Отмороженные бЕлки

116


Виктор Морозов

Sanktpēterburga

Галина Целищева

Sanktpēterburga

117 09:17 Петербургские странники

117


Анна Москвина

Sanktpēterburga

Чингиз Зиннатуллин

Sanktpēterburga

Елена Зиннатуллина

Sanktpēterburga

Светлана Кувенева

Sanktpēterburga

118 09:18 Белый Ус

118


Сергей Белоусов

Sanktpēterburga

Алексей Тоболенко

Sanktpēterburga

119 09:19 Любители столиц

119

120 09:20 Мешки с костями

120


Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

Артем Морковин

Sanktpēterburga

121 09:21 Неконтактный зоопарк

121


Galina Petukhova

Sanktpēterburga

122 09:22 Успеть до полуночи

122


Анастасия Еремеева

Sanktpēterburga

Ирина Кочнева

Sanktpēterburga

123 09:23 Свет маяка

123


124 09:24 вожди

124


Ольга Чечулина

Sanktpēterburga

Денис Чечулин

Sanktpēterburga

Сергей Чечулин

Sanktpēterburga

125 09:25 Неестественный отбор

125

126 09:26 Очень даже может быть

126


Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Николай Буренев

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

Наталия Подсухина

Sanktpēterburga

127 09:27 Зер гут

127


Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Надежда Кухтенкова

Sanktpēterburga

128 09:28 Синтаксические животные

128


Alexander Grebenkov

Sanktpēterburga

Данил Павлов

Sanktpēterburga

Михаил Балан

Sanktpēterburga

129 09:29 Суслики

129


Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

130 09:30 Corso & Co

130

131 09:31 Апчхи, заложен нос!

131


Светлана Иванова

Sanktpēterburga

132 09:32 Потом придумаем

132


Irinka Tretyak

Sanktpēterburga

133 09:33 Ёжики в тумане

133


Polina Kulakova

Sanktpēterburga

Сергей Быков

Sanktpēterburga

134 09:34 Засады

134


Катерина Соколова

Sanktpēterburga

135 09:35 Утки УУ

135


Виктор Марущак

Sanktpēterburga

136 09:36 Шустрячки

136

137 09:37 Птица Говорун

137


Татьяна Конон

Sanktpēterburga

Юлия Горбачева

Sanktpēterburga

Игорь Егоров

Sanktpēterburga

138 09:38 Бегущие под зонтом

138


Лиза Андреева

Sanktpēterburga

139 09:39 STR

139


Елена Сергеева

Sanktpēterburga

Дмитрий Грибов

Sanktpēterburga

140 09:40 БеГеМотъ

140


Ольга Калинина

Sanktpēterburga

141 09:41 Зимовье зверей

141


Екатерина Мишко

Sanktpēterburga

Тамара Московкина

Sanktpēterburga

142 09:42 Rabid Ferrets

142


Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

143 09:43 keepsake

143

144 09:44 Божьи одуванчики

144


Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

Наталья Любивая

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

145 09:45 Абракадабра

145


Надежда Зонова

Sanktpēterburga

146 09:46 Пельмени

146


Алексей Махин

Sanktpēterburga

Надежда Махина

Sanktpēterburga

Николай Яковлев

Sanktpēterburga

147 09:47 Нос в кошельке

147


Анна Носырева

Sanktpēterburga

Анастасия Ефремова

Sanktpēterburga

148 09:48 М.О.П.С.

148


Владислава Павленко

Maskava

Маргарита Суркова

Maskava

149 09:49 Мыха и другие зверьки.

149


Елена Агашина

Sanktpēterburga

Алеся Законникова

Sanktpēterburga

150 09:50 Лазер Боре Х

150


Илья Клюжин

Sanktpēterburga

151 09:51 Отрицательный кристалл

151


Антон Рыжов

Sanktpēterburga

Елена Савинова

Sanktpēterburga

152 09:52 Казус

152

153 09:53 Вечер пятницы

153


Алексей Заварзин

Sanktpēterburga

Евгения Коркина

Sanktpēterburga

154 09:54 Сюзор & Co

154


Ольга Родионова

Sanktpēterburga

155 09:55 Редкие фамилии

155


156 09:56 Торпеды

156


Александр Дуда

Sanktpēterburga

Лариса Дуда

Sanktpēterburga

Владимир Подгузов

Sanktpēterburga

157 09:57 Красные шапочки

157


Евгения Иванова

Sanktpēterburga

158 09:58 Бегущая по волнам

158


Olga Verutina

Sanktpēterburga

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

159 09:59 Нетрудовые резервы

159


Ирина Левина

Sanktpēterburga

Василий Мишарев

Sanktpēterburga

Артём Неменчинский

Sanktpēterburga

160 10:00 Искатели трепангов

160

161 10:01 muha

161


162 10:02 Дирекция тяги

162

163 10:03 Внезапно

163

165 10:05 Ребай, стек

165


Алия Агаева

Sanktpēterburga

166 10:06 Смельчаки

166


Юлия Беликова

Sanktpēterburga

Евгения Назарова

Sanktpēterburga

167 10:07 О'кей, Гугл!

167


Екатерина Репина

Sanktpēterburga

168 10:08 Run&Jump

168


Анастасия Волжина

Sanktpēterburga

Анастасия Крюкова

Sanktpēterburga

169 10:09 Альма-матер

169


Елена Борисова

Sanktpēterburga

Мария Григорьева

Sanktpēterburga

Наталия Мартынова

Sanktpēterburga

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

170 10:10 Игуана

170


Анна Кудрявцева

Sanktpēterburga

Ольга Рябошенко

Sanktpēterburga

171 10:11 Круче тучи

171


Настя VOLK

Pēterhofa

Марина Ким

Ļeņingradas apgabals

Илья Бухаров

Ļeņingradas apgabals

172 10:12 УЛЬТРА

172


173 10:13 Hannila

173


Анна Сысоева

Sanktpēterburga

174 10:14 Astra

174


Юлия Мариросян

Sanktpēterburga

Александр Мартиросян

Sanktpēterburga

175 10:15 Новая папка (2)

175


Дмитрий Дёмин

Sanktpēterburga

Ярослав Переяслов

Sanktpēterburga

176 10:16 Тысяча извинений

176


Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Татьяна Мурашова

Sanktpēterburga

177 10:17 Оса

177


Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Александр Егоров

Sanktpēterburga

178 10:18 Удачный день

178


Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

179 10:19 Ёжики в морковке

179


Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Михаил Артемьев

Sanktpēterburga

180 10:20 Мы очень адекватные

180


Юлия Храмова

Maskava

181 10:21 Огни Самайна

181


Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

182 10:22 Танки грязи не боятся

182

183 10:23 GT

183


Алиса Ленская

Sanktpēterburga

Наталия Михайлова

Sanktpēterburga

184 10:24 ITLady

184


Леся Калинина

Sanktpēterburga

Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

185 10:25 Орден Занудных Лисы и Хомяка

185

186 10:26 ТаНи

186


Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

187 10:27 Фёдоры

187


Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

Александра Виноградова

Sanktpēterburga

188 10:28 Dungeon Lords

188


Вадим Гусев

Sanktpēterburga

Николай Нарыжный

Sanktpēterburga

189 10:29 Планы на ветер

189


Олег Кисленко

Sanktpēterburga

190 10:30 Ириски

190


Александр Железняков

Sanktpēterburga

Владимир Мозговой

Sanktpēterburga

191 10:31 Селедка на свободе

191


Катерина Фрей

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Иван Цыганов

Sanktpēterburga

192 10:32 Билет на балет

192


Татьяна Иванова

Sanktpēterburga

193 10:33 split-brain

193


Екатерина Короткова

Maskava

194 10:34 Бурундуки

194


Александр Луканин

Sanktpēterburga

196 10:36 Time4Runcity

196


Алексей Антонов

Sanktpēterburga

Галина Байкова

Sanktpēterburga

197 10:37 КаМаСтёМа

197


Маруська Yakovleva

Sanktpēterburga

Светлана Руткаускиене

Sanktpēterburga

Катерина Сучкова

Sanktpēterburga

198 10:38 Купидон

198


Александра Онучина

Sanktpēterburga

199 10:39 Усы Надежды

199


Анастасия Комякова

Sanktpēterburga

1100 10:40 Усы Эркюля

1100


Марина Новожилова

Sanktpēterburga

Валентина Шадрина

Sanktpēterburga

1102 10:42 К2

1102

1103 10:43 Marsach

1103


Александр Михайлов

Sanktpēterburga

Сергей Свистов

Sanktpēterburga

1104 10:44 Глюк

1104


Андрей Меньков

Sanktpēterburga

Анастасия Лазутина

Sanktpēterburga

Мария Тучина

Sanktpēterburga

Валерий Шкаленко

Sanktpēterburga

1105 10:45 Палема

1105


Павел Блышко

Sanktpēterburga

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

1106 10:46 Leo

1106


Инга Сенорм

Sanktpēterburga

Тарас Калинко

Sanktpēterburga

Леон Сенорм

Sanktpēterburga

1107 10:47 Пупсики

1107


Елена Пименова

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

1108 10:48 БезСпешки

1108


Виктория Сальникова

Sanktpēterburga

1109 10:49 Мантикора и осциллограф

1109

1110 10:50 Шли «Сушки» над шоссе

1110

1111 10:51 Кржемелик и Вахмурка

1111


Геннадий Кудрявцев

Sanktpēterburga

1112 10:52 Lemon tree

1112


Stanislav Kondratev

Sanktpēterburga

1113 10:53 Зануды

1113


Варвара Андреева

Sanktpēterburga

1114 10:54 Один

1114


Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

1115 10:55 Па-де-катр

1115


Артём Евсеев

Sanktpēterburga

Екатерина Куданова

Sanktpēterburga

Алексей Ушаков

Sanktpēterburga

1116 10:56 Пирамида

1116


Ольга Тараканчикова

Sanktpēterburga

1117 10:57 Городской наблюдатель

1117


Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

1118 10:58 Первый Квартиль

1118


Алексей Векшин

Sanktpēterburga

Ольга Векшина

Sanktpēterburga

1119 10:59 Runtime error

1119


Галя Дубова

Sanktpēterburga

Марина Романова

Sanktpēterburga

1120 11:00 Еда Федота

1120


Анна Белова

Sanktpēterburga

Наталья Миронычева

Sanktpēterburga

Анна Стринадкина

Sanktpēterburga

1122 11:02 Барабашки с барабанами

1122


Юлия Беликова

Sanktpēterburga

Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Марина Макина

Sanktpēterburga

1123 11:03 А1

1123


Елена Смирнова

Sanktpēterburga

Ольга Грабова

Sanktpēterburga

1124 11:04 Гурфы

1124


Михаил Гурфинг

Sanktpēterburga

1125 11:05 Ингерманландцы

1125


Лидия Лапицкая

Sanktpēterburga

Ирина Агафонова

Sanktpēterburga

Ирина Кабонина

Sanktpēterburga

1126 11:06 Впереди ветра

1126


Александра Столярова

Sanktpēterburga

1127 11:07 ГПП

1127


Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

1128 11:08 пьюшки

1128


Александра Воробьева

Sanktpēterburga

Полина Воробьева

Sanktpēterburga

1129 11:09 Модильон

1129


Наталья Демина

Sanktpēterburga

Елена Лисина

Sanktpēterburga

1130 11:10 Иллюзия аллюзии

1130


Денис Гришин

Sanktpēterburga

Марина Исупова

Sanktpēterburga

1131 11:11 Ноябрьские похождения

1131


Дарья Андреева

Sanktpēterburga

Татьяна Андреева

Ļeņingradas apgabals

1132 11:12 Перплексус

1132


Мария Кривлева

Sanktpēterburga

Светлана Маханькова

Sanktpēterburga

1133 11:13 Хорошие люди

1133


Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

Виталий Ватулин

Ļeņingradas apgabals

1134 11:14 Фениксы

1134

1135 11:15 Утки

1135


Таня Уртьева

Sanktpēterburga

Андрей Уртьев

Sanktpēterburga

Елена Уртьева

Sanktpēterburga

1136 11:16 Шило в *опе

1136

1137 11:17 Голубые панды

1137


Настя Грязникова

Sanktpēterburga

Таня Лупанова

Sanktpēterburga

1138 11:18 Тюлени

1138


Аскар Галимзянов

Ufa

Дарья Сотникова

Ufa

1139 11:19 Сoncordia discors

1139

1140 11:20 о17

1140


Вики Воронина

Sanktpēterburga

1141 11:21 ТИХО-ходы

1141


Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Анастасия Тихонова

Sanktpēterburga

1142 11:22 las tortugas

1142

1143 11:23 Преломленные солнцем

1143


Вера Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

1144 11:24 Лучик

1144


Александр Жернаков

Sanktpēterburga

1146 11:26 Ольга

1146


Danila Glumov

Maskavas apgabals

1147 11:27 А потом салют!

1147

1148 11:28 Cuba Libre

1148


1149 11:29 Собираем шишки

1149


Marina Fedorova

Sanktpēterburga

1150 11:30 Телепузики

1150


Иван Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

1151 11:31 Грибная Охота

1151


Мария Синкевич

Sanktpēterburga

1152 11:32 Кукумария

1152


Maxime Pichaud

Sanktpēterburga

Владимир Мезенцев

Sanktpēterburga

Алена Мезенцева

Sanktpēterburga

1153 11:33 Дети понедельника

1153


Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

Инна Захарова

Sanktpēterburga

1154 11:34 КРИСТАЛЛ

1154


Анжела Антонова

Sanktpēterburga

Виктория Быстрова

Sanktpēterburga

1155 11:35 Магнолия

1155


Валентина Звонарева

Sanktpēterburga

1156 11:36 Море

1156


Анна Потапова

Sanktpēterburga

1157 11:37 Прокрастинирующий тапир и Ко.

1157


Ксения Вютрих

Sanktpēterburga

Наталия Гомзякова

Sanktpēterburga

1158 11:38 Палатка № 6

1158


Светлана Лурье

Sanktpēterburga

Ирина Яковлева

Sanktpēterburga

1159 11:39 HERE

1159


Людмила Корженевская

Sanktpēterburga

Елена Кузнецова

Jekaterinburga

Ксения Поздина

Jekaterinburga

1160 11:40 Двое из ларца

1160


Алексей Ануфриев

Sanktpēterburga

1162 11:42 Уилт и К

1162

1163 11:43 Техно

1163


Евгения Бокая

Sanktpēterburga

Ольга Ремизова

Sanktpēterburga

1164 11:44 Прибожек возвращается

1164


Кирилл Золотов

Sanktpēterburga

Наталья Егорова

Sanktpēterburga

Зарина Мецкер

Sanktpēterburga

1165 11:45 Банная дивизия

1165


Денис Миняев

Sanktpēterburga

Антон Романченко

Sanktpēterburga

Михаил Яковлев

Sanktpēterburga

1166 11:46 Три дня без происшествий

1166


Татьяна Балтыжакова

Sanktpēterburga

Елена Коптева

Sanktpēterburga

1167 11:47 Темный орден

1167


Полина Ванина

Sanktpēterburga

Руслан Цветков

Sanktpēterburga

1168 11:48 Овощи и фрукты

1168


Дарья Селюнина

Sanktpēterburga

Андрей Бреслав

Sanktpēterburga

Мария Галенко

Sanktpēterburga

1169 11:49 Комус бэнд

1169


Андрей Ворон

Sanktpēterburga

Эдгар Горлач

Sanktpēterburga

1170 11:50 Обригаду

1170


Александра Смоленкова

Sanktpēterburga

1171 11:51 Грифоны

1171


Shane Raymond Vahosky

Sanktpēterburga

Алена Наумова

Sanktpēterburga

1172 11:52 Экстремум

1172


Елена Шадрина

Sanktpēterburga

Наталья луцак

Sanktpēterburga

1173 11:53 Лаптохмырик

1173


Дина Галкина

Sanktpēterburga

1174 11:54 Брррррррррр

1174


Юлия Шамонина

Sanktpēterburga

Евгений Драневич

Sanktpēterburga

Ирина Драневич

Sanktpēterburga

Виктор Хомутов

Sanktpēterburga

1175 11:55 Синий Краб

1175


FEDOR DUHOVSKOY

Sanktpēterburga

Polina Kunitsyna

Sanktpēterburga

1176 11:56 Люди Че

1176

1177 11:57 пара-ходики

1177


Михаил Харлашин

Sanktpēterburga

Павел Харлашин

Sanktpēterburga

1178 11:58 Опаздуны

1178


Михаил Кузьмич

Sanktpēterburga

Николай Павлов

Sanktpēterburga

Михаил Слышкин

Sanktpēterburga

Светлана Слышкина

Sanktpēterburga

1179 11:59 Литерра-1

1179


Денис Брусов

Sanktpēterburga

1180 12:00 Литерра-2

1180


Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Эльвира Мищенко

Sanktpēterburga

1181 12:01 ПанНо

1181


Валентин Новиков

Sanktpēterburga

Олег Новиков

Sanktpēterburga

Екатерина Панова

Sanktpēterburga

1182 12:02 Хливкие шорьки

1182


Денис Петров

Sanktpēterburga

1183 12:03 Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее

1183


Рома Мясников

Sanktpēterburga

Алеся Резник

Sanktpēterburga

Игорь Хан

Sanktpēterburga

1184 12:04 Пинки Винки

1184


Ирина Плотникова

Sanktpēterburga

1185 12:05 Счастливые люди

1185


1186 12:06 Финиксы

1186


Миша Забелин

Sanktpēterburga

Елизавета Горчакова

Sanktpēterburga

Виктория Лещева

Sanktpēterburga

Мария Пузикова

Sanktpēterburga

1187 12:07 Пломбир

1187

1188 12:08 Солнышко

1188


Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

Татьяна Лагуткина

Sanktpēterburga

1189 12:09 Синие коты

1189


Олег Иванов

Sanktpēterburga

Дарья Иванова

Sanktpēterburga

Анастасия Юрчагина

Sanktpēterburga

1190 12:10 Мурмашка и К

1190


Екатерина Бредихина

Sanktpēterburga

Александра Пятенко

Maskava

1191 12:11 не только умницы

1191


Ирина Ефимова

Sanktpēterburga

1192 12:12 Umas abóboras

1192


Alexandra Yutanova

Sanktpēterburga

Виктория Гончаренко

Sanktpēterburga

Алена Кострова

Sanktpēterburga

1193 12:13 Кудряшки

1193


Ольга Кудрина

Sanktpēterburga

Иван Кудрин

Sanktpēterburga

Михаил Кудрин

Sanktpēterburga

1194 12:14 Слоны Петербурга

1194


Мария Раззак

Sanktpēterburga

Арслан Самитов

Sanktpēterburga

1195 12:15 РжеПор

1195


1196 12:16 на Самокатах

1196


Никита Краснов

Sanktpēterburga

Данила Краснов

Sanktpēterburga

Александр Трусов

Sanktpēterburga

1197 12:17 Корюшка за лупой

1197


Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

1199 12:19 Тетраграмматон

1199


Ксения Кучерова

Sanktpēterburga

1200 12:20 Закон Кулона

1200


Андрей Елизаров

Sanktpēterburga

Иллирия Жопа-С-Ушами

Sanktpēterburga

1201 12:21 Fly

1201


Андрей Ямбаев

Sanktpēterburga

Максим Тарасов

Sanktpēterburga

Ксения Чекулаева

Sanktpēterburga

1202 12:22 БАК

1202


Антон Беляев

Sanktpēterburga

Катерина Беляева

Sanktpēterburga

1203 12:23 Молния ТуТ

1203


Evgenia Krasnikova

Sanktpēterburga

Gennady Krasnikov

Sanktpēterburga

1204 12:24 Турбо

1204


Елена Спасская

Sanktpēterburga

Марина Татаринова

Sanktpēterburga

1206 12:26 Рельеф и энтузиазм

1206


София Богорад

Sanktpēterburga

Марина Бутусова

Sanktpēterburga

1207 12:27 Всё нормально, я капитан

1207

1208 12:28 Команда

1208


Анна Семенова

Sanktpēterburga

1209 12:29 Каждый охотник желает

1209


Александр Евсюков

Sanktpēterburga

Александр Либер

Sanktpēterburga

1210 12:30 Кокосики

1210


Евгений Вашукевич

Sanktpēterburga

Артём Отелепко

Sanktpēterburga

1211 12:31 Морти и Морти

1211


Алексей Петров

Sanktpēterburga

Татьяна Максимова

Sanktpēterburga

1212 12:32 Мухоловочки

1212


Alexander Davidov

Sanktpēterburga

Елена Кешелава

Sanktpēterburga

1213 12:33 Сила света.

1213

1214 12:34 Бабки Йошки

1214

1215 12:35 Загадки неотгадки

1215


1216 12:36 Гоняем без колёс

1216


Alina Estekhina

Sanktpēterburga

Екатерина Орлова

Sanktpēterburga

Дамир Фасхутдинов

Sanktpēterburga

Фасхутдинов Шамиль

Sanktpēterburga

1217 12:37 Дрюкен Шнелле

1217


Антон Выдрин

Sanktpēterburga

Татьяна Беляева

Sanktpēterburga

Анечка Иванова

Sanktpēterburga

1218 12:38 Лисята

1218


1219 12:39 Огонёк

1219


Rodion Kertling

Sanktpēterburga

Ольга Кертлинг

Sanktpēterburga

Кира Кертлинг

Sanktpēterburga

Ника Кертлинг

Sanktpēterburga

1220 12:40 Ребята с огоньком

1220


Evgeny Mironenko

Sanktpēterburga

Елена Карпова

Sanktpēterburga

1221 12:41 Ленточные окна

1221


Надежда Аникиева

Sanktpēterburga

Мария Козлова

Sanktpēterburga

Анастасия Машкова

Sanktpēterburga

1222 12:42 Сборная NWQ

1222


Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Алексей Ильин

Sanktpēterburga

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
FEDOR DUHOVSKOY
Sanktpēterburga   1175 «Синий Краб» 11:55
Alina Estekhina
Sanktpēterburga   1216 «Гоняем без колёс» 12:36
Margarita Fanny Furgang
Sanktpēterburga   162 «Дирекция тяги» 10:02
Danila Glumov
Maskavas apgabals   1146 «Ольга» 11:26
Alexander Grebenkov
Sanktpēterburga   128 «Синтаксические животные» 09:28
Rodion Kertling
Sanktpēterburga   1219 «Огонёк» 12:39
Stanislav Kondratev
Sanktpēterburga   1112 «Lemon tree» 10:52
Asya Kravets
Minska   102 «Радзівілы маюць рацыю» 09:02
Evgeny Mironenko
Sanktpēterburga   1220 «Ребята с огоньком» 12:40
Galina Petukhova
Sanktpēterburga   121 «Неконтактный зоопарк» 09:21
Olga Verutina
Sanktpēterburga   158 «Бегущая по волнам» 09:58
Настя VOLK
Pēterhofa   171 «Круче тучи» 10:11
Маруська Yakovleva
Sanktpēterburga   197 «КаМаСтёМа» 10:37
Alexandra Yutanova
Sanktpēterburga   1192 «Umas abóboras» 12:12
Viktor Zenin
Minska   102 «Радзівілы маюць рацыю» 09:02
Мария Абдулина
Maskava   163 «Внезапно» 10:03
Алия Агаева
Sanktpēterburga   165 «Ребай, стек» 10:05
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   162 «Дирекция тяги» 10:02
Алексей Андреев
Sanktpēterburga   1199 «Тетраграмматон» 12:19
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   103 «Нескучные устрицы» 09:03
Дарья Андреева
Sanktpēterburga   1131 «Ноябрьские похождения» 11:11
Лиза Андреева
Sanktpēterburga   138 «Бегущие под зонтом» 09:38
Татьяна Андреева
Ļeņingradas apgabals   1131 «Ноябрьские похождения» 11:11
Александра Анухина
Sanktpēterburga   1110 «Шли «Сушки» над шоссе» 10:50
Александр Баранов
Sanktpēterburga   122 «Успеть до полуночи» 09:22
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   176 «Тысяча извинений» 10:16
Вера Баринова
Maskava   1109 «Мантикора и осциллограф» 10:49
Эльвира Батдалова
Sanktpēterburga   196 «Time4Runcity» 10:36
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   158 «Бегущая по волнам» 09:58
Юлия Беликова
Sanktpēterburga   166 «Смельчаки» 10:06
Любовь Белова
Sanktpēterburga   182 «Танки грязи не боятся» 10:22
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   118 «Белый Ус» 09:18
Елизавета Белугина
Sanktpēterburga   1165 «Банная дивизия» 11:45
Антон Беляев
Sanktpēterburga   1202 «БАК» 12:22
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   1160 «Двое из ларца» 11:40
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   157 «Красные шапочки» 09:57
Евгения Бокая
Sanktpēterburga   1163 «Техно» 11:43
Дмитрий Бондарев
Sanktpēterburga   1138 «Тюлени» 11:18
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   178 «Удачный день» 10:18
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   111 «ВейерштрассЕ» 09:11
София Булгакова
Sanktpēterburga   121 «Неконтактный зоопарк» 09:21
Наташа Булыгина
Sanktpēterburga   1214 «Бабки Йошки» 12:34
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   1133 «Хорошие люди» 11:13
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   126 «Очень даже может быть» 09:26
Пётр Бурмистров
Maskava   193 «split-brain» 10:33
Ольга Бурцева
Maskava   1146 «Ольга» 11:26
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   125 «Неестественный отбор» 09:25
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   125 «Неестественный отбор» 09:25
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   112 «Маша и Медведь» 09:12
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   133 «Ёжики в тумане» 09:33
Полина Васильева
Sanktpēterburga   132 «Потом придумаем» 09:32
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   120 «Мешки с костями» 09:20
Алексей Векшин
Sanktpēterburga   1118 «Первый Квартиль» 10:58
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   1155 «Магнолия» 11:35
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   151 «Отрицательный кристалл» 09:51
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   143 «keepsake» 09:43
Виктория Волочай
Sanktpēterburga   175 «Новая папка (2)» 10:15
Алёна Волошонок
Sanktpēterburga   1137 «Голубые панды» 11:17
Вики Воронина
Sanktpēterburga   1140 «о17» 11:20
Антон Выдрин
Sanktpēterburga   1217 «Дрюкен Шнелле» 12:37
Кристина Гергель
Sanktpēterburga   163 «Внезапно» 10:03
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   157 «Красные шапочки» 09:57
Денис Гришин
Sanktpēterburga   1130 «Иллюзия аллюзии» 11:10
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   1153 «Дети понедельника» 11:33
Михаил Гурфинг
Sanktpēterburga   1124 «Гурфы» 11:04
Марина Данилова
Sanktpēterburga   1115 «Па-де-катр» 10:55
Дмитрий Дёмин
Sanktpēterburga   175 «Новая папка (2)» 10:15
Александра Денисенко
Sanktpēterburga   1116 «Пирамида» 10:56
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   160 «Искатели трепангов» 10:00
Алексей Длугач
Maskava   119 «Любители столиц» 09:19
Кирилл Дмитриев
Sanktpēterburga   1147 «А потом салют!» 11:27
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   1142 «las tortugas» 11:22
Мария Дорофейкова
Sanktpēterburga   1157 «Прокрастинирующий тапир и Ко.» 11:37
Галя Дубова
Sanktpēterburga   1119 «Runtime error» 10:59
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   1153 «Дети понедельника» 11:33
Виталий Елисеев
Sanktpēterburga   104 «А шампанское на финише будет?» 09:04
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   180 «Мы очень адекватные» 10:20
Миша Забелин
Sanktpēterburga   1186 «Финиксы» 12:06
Катерина Забродкина
Sanktpēterburga   103 «Нескучные устрицы» 09:03
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   136 «Шустрячки» 09:36
Марина Засимова
Sanktpēterburga   1126 «Впереди ветра» 11:06
Кирилл Золотов
Sanktpēterburga   1164 «Прибожек возвращается» 11:44
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   145 «Абракадабра» 09:45
Александра Зотова
Sanktpēterburga   130 «Corso & Co» 09:30
Екатерина Зуева
Maskava   1207 «Всё нормально, я капитан» 12:27
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   104 «А шампанское на финише будет?» 09:04
Вера Иванова
Sanktpēterburga   1143 «Преломленные солнцем» 11:23
Марина Исупова
Sanktpēterburga   1130 «Иллюзия аллюзии» 11:10
Екатерина Казакова
Sanktpēterburga   1102 «К2» 10:42
Данил Калабин
Maskava   1147 «А потом салют!» 11:27
Леся Калинина
Sanktpēterburga   184 «ITLady» 10:24
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   140 «БеГеМотъ» 09:40
Дмитрий Каллистов
Sanktpēterburga   1110 «Шли «Сушки» над шоссе» 10:50
Надежда Карнаухова
Sanktpēterburga   105 «Нас пятило» 09:05
Василий Катеринич
Maskava   185 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 10:25
Елена Катеринич
Maskava   185 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 10:25
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   1127 «ГПП» 11:07
Ольга Кертлинг
Sanktpēterburga   1219 «Огонёк» 12:39
Александра Киланова
Sanktpēterburga   1209 «Каждый охотник желает» 12:29
Ольга Кириллова
Sanktpēterburga   131 «Апчхи, заложен нос!» 09:31
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   184 «ITLady» 10:24
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   189 «Планы на ветер» 10:29
Марина Клементьева
Sanktpēterburga   1214 «Бабки Йошки» 12:34
Илья Клюжин
Sanktpēterburga   150 «Лазер Боре Х» 09:50
Валентина Клюжина
Sanktpēterburga   150 «Лазер Боре Х» 09:50
Милана Ковалькова
Sanktpēterburga   1144 «Лучик» 11:24
Андрей Коломацкий
Sanktpēterburga   103 «Нескучные устрицы» 09:03
Татьяна Константинова
Sanktpēterburga   132 «Потом придумаем» 09:32
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   1188 «Солнышко» 12:08
Антон Корженевский
Sanktpēterburga   1159 «HERE» 11:39
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   163 «Внезапно» 10:03
Александр Коровин
Sanktpēterburga   1218 «Лисята» 12:38
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   178 «Удачный день» 10:18
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   1176 «Люди Че» 11:56
Никита Краснов
Sanktpēterburga   1196 «на Самокатах» 12:16
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   1196 «на Самокатах» 12:16
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   143 «keepsake» 09:43
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   142 «Rabid Ferrets» 09:42
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   172 «УЛЬТРА» 10:12
Елена Кудрявцева
Sanktpēterburga   170 «Игуана» 10:10
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   130 «Corso & Co» 09:30
Наталья Кузнецова
Sanktpēterburga   155 «Редкие фамилии» 09:55
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   107 «Бежим и волосы назад» 09:07
Михаил Кузьмич
Sanktpēterburga   1178 «Опаздуны» 11:58
Елизавета Лавриновская
Sanktpēterburga   141 «Зимовье зверей» 09:41
Евгений Лапин
Sanktpēterburga   1147 «А потом салют!» 11:27
Лидия Лапицкая
Sanktpēterburga   1125 «Ингерманландцы» 11:05
Ирина Левина
Sanktpēterburga   159 «Нетрудовые резервы» 09:59
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   1114 «Один» 10:54
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   1112 «Lemon tree» 10:52
Александра Луканина
Sanktpēterburga   194 «Бурундуки» 10:34
Дмитрий Малышев
Sanktpēterburga   1217 «Дрюкен Шнелле» 12:37
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   100 «Бурундуй» 09:00
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   100 «Бурундуй» 09:00
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   119 «Любители столиц» 09:19
Алексей Махин
Sanktpēterburga   146 «Пельмени» 09:46
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   129 «Суслики» 09:29
Елена Мезенцева
Sanktpēterburga   1152 «Кукумария» 11:32
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   1104 «Глюк» 10:44
Станислав Минаев
Sanktpēterburga   199 «Усы Надежды» 10:39
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   130 «Corso & Co» 09:30
Денис Миняев
Sanktpēterburga   1165 «Банная дивизия» 11:45
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   1103 «Marsach» 10:43
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   1156 «Море» 11:36
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   1180 «Литерра-2» 12:00
Виктор Морозов
Sanktpēterburga   116 «Отмороженные бЕлки» 09:16
Анна Москвина
Sanktpēterburga   117 «Петербургские странники» 09:17
Рома Мясников
Sanktpēterburga   1183 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 12:03
Александр Назаренко
Sanktpēterburga   183 «GT» 10:23
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   1206 «Рельеф и энтузиазм» 12:26
Дмитрий Невзоров
Sanktpēterburga   1113 «Зануды» 10:53
Наталья Нестерова
Sanktpēterburga   162 «Дирекция тяги» 10:02
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   153 «Вечер пятницы» 09:53
Валентин Никотин
Sanktpēterburga   151 «Отрицательный кристалл» 09:51
Дмитрий Новиков
Sanktpēterburga   1181 «ПанНо» 12:01
Елена Новикова
Sanktpēterburga   120 «Мешки с костями» 09:20
Николай Павлов
Sanktpēterburga   1178 «Опаздуны» 11:58
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   160 «Искатели трепангов» 10:00
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   136 «Шустрячки» 09:36
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   145 «Абракадабра» 09:45
Алексей Петров
Sanktpēterburga   1211 «Морти и Морти» 12:31
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   115 «Всегда» 09:15
Елена Пименова
Sanktpēterburga   1107 «Пупсики» 10:47
Надежда Полуэктова
Sanktpēterburga   188 «Dungeon Lords» 10:28
Ольга Прилуцкая
Sanktpēterburga   121 «Неконтактный зоопарк» 09:21
Алеся Резник
Sanktpēterburga   1183 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 12:03
Сергей Реука
Sanktpēterburga   181 «Огни Самайна» 10:21
Дарья Родионова
Sanktpēterburga   154 «Сюзор & Co» 09:54
Мария Родионова
Sanktpēterburga   123 «Свет маяка» 09:23
Евгений Романов
Maskava   152 «Казус» 09:52
Екатерина Рулева
Sanktpēterburga   1195 «РжеПор» 12:15
Антон Рыжов
Sanktpēterburga   151 «Отрицательный кристалл» 09:51
Сергей Рымарев
Puškina   1117 «Городской наблюдатель» 10:57
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   189 «Планы на ветер» 10:29
Мария Савина
Sanktpēterburga   181 «Огни Самайна» 10:21
Елена Савинова
Sanktpēterburga   151 «Отрицательный кристалл» 09:51
Артем Сальников
Sanktpēterburga   1108 «БезСпешки» 10:48
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   198 «Купидон» 10:38
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   142 «Rabid Ferrets» 09:42
Антон Самусенко
Sanktpēterburga   1139 «Сoncordia discors» 11:19
Анна Семенова
Sanktpēterburga   1208 «Команда» 12:28
Елена Сергеева
Sanktpēterburga   139 «STR» 09:39
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   141 «Зимовье зверей» 09:41
Людмила Слепова
Sanktpēterburga   1187 «Пломбир» 12:07
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   165 «Ребай, стек» 10:05
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   1123 «А1» 11:03
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   179 «Ёжики в морковке» 10:19
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   167 «О'кей, Гугл!» 10:07
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   1170 «Обригаду» 11:50
Татьяна Смолянникова
Sanktpēterburga   1122 «Барабашки с барабанами» 11:02
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   1162 «Уилт и К» 11:42
Марина Соколова
Sanktpēterburga   1154 «КРИСТАЛЛ» 11:34
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   108 «Сан-Симон» 09:08
Елена Спасская
Sanktpēterburga   1204 «Турбо» 12:24
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   1143 «Преломленные солнцем» 11:23
Ольга Степанова
Sanktpēterburga   1129 «Модильон» 11:09
Александра Тимофеева
Sanktpēterburga   135 «Утки УУ» 09:35
Алина Титова
Sanktpēterburga   120 «Мешки с костями» 09:20
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   144 «Божьи одуванчики» 09:44
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   110 «Улит и Ко» 09:10
Мария Трусова
Sanktpēterburga   106 «Панда, не панда и еще не панда» 09:06
Галя Тюрина
Maskava   113 «Все будет солнечно!» 09:13
Мария Урусова
Sanktpēterburga   115 «Всегда» 09:15
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   190 «Ириски» 10:30
Евгений Филиппов
Sanktpēterburga   1199 «Тетраграмматон» 12:19
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   191 «Селедка на свободе» 10:31
Татьяна Харлашина
Sanktpēterburga   1177 «пара-ходики» 11:57
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   107 «Бежим и волосы назад» 09:07
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   1176 «Люди Че» 11:56
Мирослава Шамсиева
Sanktpēterburga   168 «Run&Jump» 10:08
Шейла Шейх
Maskava   193 «split-brain» 10:33
Давид Шниперсон
Maskava   1109 «Мантикора и осциллограф» 10:49
Александр Шпер
Maskava   182 «Танки грязи не боятся» 10:22
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   1176 «Люди Че» 11:56
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   1176 «Люди Че» 11:56
Александра Щапова
Sanktpēterburga   162 «Дирекция тяги» 10:02
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   130 «Corso & Co» 09:30
Андрей Ямбаев
Sanktpēterburga   1201 «Fly» 12:21
Alexander Davidov
Sanktpēterburga   1212 «Мухоловочки» 12:32
Marina Fedorova
Sanktpēterburga   1149 «Собираем шишки» 11:29
Evgenia Krasnikova
Sanktpēterburga   1203 «Молния ТуТ» 12:23
Екатерина Аверкова
Sanktpēterburga   1166 «Три дня без происшествий» 11:46
Иван Андреев
Sanktpēterburga   1150 «Телепузики» 11:30
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   1213 «Сила света.» 12:33
Татьяна Ануфриева
Sanktpēterburga   1120 «Еда Федота» 11:00
Наталья Бирюкова
Sanktpēterburga   1214 «Бабки Йошки» 12:34
Марина Боровкова
Maskava   101 «маленькая компания» 09:01
Татьяна Бугаенко
Sanktpēterburga   124 «вожди» 09:24
Полина Ванина
Sanktpēterburga   1167 «Темный орден» 11:47
Ирина Ватаманюк
Sanktpēterburga   150 «Лазер Боре Х» 09:50
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   1191 «не только умницы» 12:11
Наталья Вересова
Sanktpēterburga   1132 «Перплексус» 11:12
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   1128 «пьюшки» 11:08
Виктория Воробьева
Sanktpēterburga   1139 «Сoncordia discors» 11:19
Андрей Ворон
Sanktpēterburga   1169 «Комус бэнд» 11:49
Ирина Герасимова
Sanktpēterburga   1184 «Пинки Винки» 12:04
Ксения Глебова
Sanktpēterburga   115 «Всегда» 09:15
Андрей Говоров
Sanktpēterburga   1187 «Пломбир» 12:07
Виктория Грибова
Sanktpēterburga   1194 «Слоны Петербурга» 12:14
Павел Деревянкин
Sanktpēterburga   150 «Лазер Боре Х» 09:50
Ксения Долинова
Sanktpēterburga   1148 «Cuba Libre» 11:28
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   1197 «Корюшка за лупой» 12:17
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   177 «Оса» 10:17
Айза Жумагалиева
Sanktpēterburga   1185 «Счастливые люди» 12:05
Сергей Задворьев
Sanktpēterburga   1157 «Прокрастинирующий тапир и Ко.» 11:37
Кристина Згирските
Sanktpēterburga   1136 «Шило в *опе» 11:16
Екатерина Зыкова
Sanktpēterburga   1221 «Ленточные окна» 12:41
Олег Иванов
Sanktpēterburga   1189 «Синие коты» 12:09
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   1102 «К2» 10:42
Марина Ким
Ļeņingradas apgabals   171 «Круче тучи» 10:11
Татьяна Конон
Sanktpēterburga   137 «Птица Говорун» 09:37
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   173 «Hannila» 10:13
Данила Краснов
Sanktpēterburga   1196 «на Самокатах» 12:16
Ольга Кудрина
Sanktpēterburga   1193 «Кудряшки» 12:13
Александра Кудрявцева
Sanktpēterburga   1111 «Кржемелик и Вахмурка» 10:51
Анастасия Кухарь
Tvera   1129 «Модильон» 11:09
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   127 «Зер гут» 09:27
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   161 «muha» 10:01
Ландышева Любовь
Sanktpēterburga   192 «Билет на балет» 10:32
Артем Мазурок
Sanktpēterburga   1187 «Пломбир» 12:07
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   149 «Мыха и другие зверьки.» 09:49
Юлия Мариросян
Sanktpēterburga   174 «Astra» 10:14
Валентина Мартынова
Sanktpēterburga   1169 «Комус бэнд» 11:49
Алексей Мельников
Sanktpēterburga   1200 «Закон Кулона» 12:20
Наталья Муратова
Sanktpēterburga   1158 «Палатка № 6» 11:38
Надежда Никулина
Sanktpēterburga   1199 «Тетраграмматон» 12:19
Анна Носырева
Sanktpēterburga   147 «Нос в кошельке» 09:47
Ирина Оборотистова
Maskava   148 «М.О.П.С.» 09:48
Ксения Орлова
Maskava   1147 «А потом салют!» 11:27
Данил Павлов
Sanktpēterburga   128 «Синтаксические животные» 09:28
Денис Петров
Sanktpēterburga   1182 «Хливкие шорьки» 12:02
Елена Петрова
Sanktpēterburga   191 «Селедка на свободе» 10:31
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   1105 «Палема» 10:45
Ольга Раева
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Дарья Селюнина
Sanktpēterburga   1168 «Овощи и фрукты» 11:48
Светлана Селюнина
Sanktpēterburga   1210 «Кокосики» 12:30
Инга Сенорм
Sanktpēterburga   1106 «Leo» 10:46
Александр Сидько
Sanktpēterburga   139 «STR» 09:39
Екатерина Скаленко
Sanktpēterburga   1187 «Пломбир» 12:07
Михаил Слышкин
Sanktpēterburga   1178 «Опаздуны» 11:58
Ксения Смирнова
Sanktpēterburga   1110 «Шли «Сушки» над шоссе» 10:50
Диана Соболева
Pēterhofa   171 «Круче тучи» 10:11
Светлана Становова
Sanktpēterburga   1134 «Фениксы» 11:14
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   186 «ТаНи» 10:26
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   114 «Крошки Ру» 09:14
Кристина Стрелкова
Sanktpēterburga   1100 «Усы Эркюля» 10:40
Мария Темчина
Maskava   1190 «Мурмашка и К» 12:10
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   187 «Фёдоры» 10:27
Таня Уртьева
Sanktpēterburga   1135 «Утки» 11:15
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   160 «Искатели трепангов» 10:00
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   187 «Фёдоры» 10:27
Дмитрий Хисаметдинов
Sanktpēterburga   1134 «Фениксы» 11:14
Никита Ховайко
Sanktpēterburga   125 «Неестественный отбор» 09:25
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   124 «вожди» 09:24
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   1172 «Экстремум» 11:52
Юлия Шамонина
Sanktpēterburga   1174 «Брррррррррр» 11:54
Наталия Шувалова
Sanktpēterburga   1171 «Грифоны» 11:51
Андрей Щербаков
Maskava   1207 «Всё нормально, я капитан» 12:27
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:09
Анастасия Яцницкая
Sanktpēterburga   1162 «Уилт и К» 11:42
Gennady Krasnikov
Sanktpēterburga   1203 «Молния ТуТ» 12:23
Polina Kulakova
Sanktpēterburga   133 «Ёжики в тумане» 09:33
Polina Kunitsyna
Sanktpēterburga   1175 «Синий Краб» 11:55
Maxime Pichaud
Sanktpēterburga   1152 «Кукумария» 11:32
Irinka Tretyak
Sanktpēterburga   132 «Потом придумаем» 09:32
Shane Raymond Vahosky
Sanktpēterburga   1171 «Грифоны» 11:51
Ирина Агафонова
Sanktpēterburga   1125 «Ингерманландцы» 11:05
Елена Агашина
Sanktpēterburga   149 «Мыха и другие зверьки.» 09:49
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   144 «Божьи одуванчики» 09:44
Варвара Андреева
Sanktpēterburga   1113 «Зануды» 10:53
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   1150 «Телепузики» 11:30
Надежда Аникиева
Sanktpēterburga   1221 «Ленточные окна» 12:41
Алексей Антонов
Sanktpēterburga   196 «Time4Runcity» 10:36
Анжела Антонова
Sanktpēterburga   1154 «КРИСТАЛЛ» 11:34
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   1160 «Двое из ларца» 11:40
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   1107 «Пупсики» 10:47
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   179 «Ёжики в морковке» 10:19
Галина Байкова
Sanktpēterburga   196 «Time4Runcity» 10:36
Михаил Балан
Sanktpēterburga   128 «Синтаксические животные» 09:28
Татьяна Балтыжакова
Sanktpēterburga   1166 «Три дня без происшествий» 11:46
Юлия Беликова
Sanktpēterburga   1122 «Барабашки с барабанами» 11:02
Анна Белова
Sanktpēterburga   1120 «Еда Федота» 11:00
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   118 «Белый Ус» 09:18
Катерина Беляева
Sanktpēterburga   1202 «БАК» 12:22
Татьяна Беляева
Sanktpēterburga   1217 «Дрюкен Шнелле» 12:37
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   127 «Зер гут» 09:27
Павел Блышко
Sanktpēterburga   1105 «Палема» 10:45
София Богорад
Sanktpēterburga   1206 «Рельеф и энтузиазм» 12:26
Елена Борисова
Sanktpēterburga   169 «Альма-матер» 10:09
Екатерина Бредихина
Sanktpēterburga   1190 «Мурмашка и К» 12:10
Андрей Бреслав
Sanktpēterburga   1168 «Овощи и фрукты» 11:48
Денис Брусов
Sanktpēterburga   1179 «Литерра-1» 11:59
Николай Буренев
Sanktpēterburga   126 «Очень даже может быть» 09:26
Павел Буренев
Sanktpēterburga   126 «Очень даже может быть» 09:26
Марина Бутусова
Sanktpēterburga   1206 «Рельеф и энтузиазм» 12:26
Илья Бухаров
Ļeņingradas apgabals   171 «Круче тучи» 10:11
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   112 «Маша и Медведь» 09:12
Сергей Быков
Sanktpēterburga   133 «Ёжики в тумане» 09:33
Виктория Быстрова
Sanktpēterburga   1154 «КРИСТАЛЛ» 11:34
Виталий Ватулин
Ļeņingradas apgabals   1133 «Хорошие люди» 11:13
Евгений Вашукевич
Sanktpēterburga   1210 «Кокосики» 12:30
Ольга Векшина
Sanktpēterburga   1118 «Первый Квартиль» 10:58
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   187 «Фёдоры» 10:27
Анастасия Волжина
Sanktpēterburga   168 «Run&Jump» 10:08
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   1128 «пьюшки» 11:08
Полина Воробьева
Sanktpēterburga   1128 «пьюшки» 11:08
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   1197 «Корюшка за лупой» 12:17
Ксения Вютрих
Sanktpēterburga   1157 «Прокрастинирующий тапир и Ко.» 11:37
Мария Галенко
Sanktpēterburga   1168 «Овощи и фрукты» 11:48
Аскар Галимзянов
Ufa   1138 «Тюлени» 11:18
Дина Галкина
Sanktpēterburga   1173 «Лаптохмырик» 11:53
Наталия Гомзякова
Sanktpēterburga   1157 «Прокрастинирующий тапир и Ко.» 11:37
Виктория Гончаренко
Sanktpēterburga   1192 «Umas abóboras» 12:12
Юлия Горбачева
Sanktpēterburga   137 «Птица Говорун» 09:37
Эдгар Горлач
Sanktpēterburga   1169 «Комус бэнд» 11:49
Елизавета Горчакова
Sanktpēterburga   1186 «Финиксы» 12:06
Ольга Грабова
Sanktpēterburga   1123 «А1» 11:03
Дмитрий Грибов
Sanktpēterburga   139 «STR» 09:39
Мария Григорьева
Sanktpēterburga   169 «Альма-матер» 10:09
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   1153 «Дети понедельника» 11:33
Настя Грязникова
Sanktpēterburga   1137 «Голубые панды» 11:17
Вадим Гусев
Sanktpēterburga   188 «Dungeon Lords» 10:28
Наталья Демина
Sanktpēterburga   1129 «Модильон» 11:09
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   1127 «ГПП» 11:07
Надя Дмитренко
Sanktpēterburga   101 «маленькая компания» 09:01
Ирина Дмитриева
Sanktpēterburga   106 «Панда, не панда и еще не панда» 09:06
Екатерина Долбилова
Sanktpēterburga   105 «Нас пятило» 09:05
Евгений Драневич
Sanktpēterburga   1174 «Брррррррррр» 11:54
Ирина Драневич
Sanktpēterburga   1174 «Брррррррррр» 11:54
Александр Дуда
Sanktpēterburga   156 «Торпеды» 09:56
Лариса Дуда
Sanktpēterburga   156 «Торпеды» 09:56
Артём Евсеев
Sanktpēterburga   1115 «Па-де-катр» 10:55
Александр Евсюков
Sanktpēterburga   1209 «Каждый охотник желает» 12:29
Александр Егоров
Sanktpēterburga   177 «Оса» 10:17
Игорь Егоров
Sanktpēterburga   137 «Птица Говорун» 09:37
Елена Егорова
Sanktpēterburga   106 «Панда, не панда и еще не панда» 09:06
Наталья Егорова
Sanktpēterburga   1164 «Прибожек возвращается» 11:44
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   1122 «Барабашки с барабанами» 11:02
Андрей Елизаров
Sanktpēterburga   1200 «Закон Кулона» 12:20
Анастасия Еремеева
Sanktpēterburga   122 «Успеть до полуночи» 09:22
Ирина Ефимова
Sanktpēterburga   1191 «не только умницы» 12:11
Анастасия Ефремова
Sanktpēterburga   147 «Нос в кошельке» 09:47
Александр Железняков
Sanktpēterburga   190 «Ириски» 10:30
Александр Жернаков
Sanktpēterburga   1144 «Лучик» 11:24
Иллирия Жопа-С-Ушами
Sanktpēterburga   1200 «Закон Кулона» 12:20
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   1222 «Сборная NWQ» 12:42
Алексей Заварзин
Sanktpēterburga   153 «Вечер пятницы» 09:53
Алеся Законникова
Sanktpēterburga   149 «Мыха и другие зверьки.» 09:49
Инна Захарова
Sanktpēterburga   1153 «Дети понедельника» 11:33
Валентина Звонарева
Sanktpēterburga   1155 «Магнолия» 11:35
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   117 «Петербургские странники» 09:17
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   117 «Петербургские странники» 09:17
Анечка Иванова
Sanktpēterburga   1217 «Дрюкен Шнелле» 12:37
Дарья Иванова
Sanktpēterburga   1189 «Синие коты» 12:09
Евгения Иванова
Sanktpēterburga   157 «Красные шапочки» 09:57
Светлана Иванова
Sanktpēterburga   131 «Апчхи, заложен нос!» 09:31
Татьяна Иванова
Sanktpēterburga   192 «Билет на балет» 10:32
Алексей Ильин
Sanktpēterburga   1222 «Сборная NWQ» 12:42
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   104 «А шампанское на финише будет?» 09:04
Ирина Кабонина
Sanktpēterburga   1125 «Ингерманландцы» 11:05
Василий Калинин
Sanktpēterburga   110 «Улит и Ко» 09:10
Тарас Калинко
Sanktpēterburga   1106 «Leo» 10:46
Елена Карпова
Sanktpēterburga   1220 «Ребята с огоньком» 12:40
Кира Кертлинг
Sanktpēterburga   1219 «Огонёк» 12:39
Ника Кертлинг
Sanktpēterburga   1219 «Огонёк» 12:39
Елена Кешелава
Sanktpēterburga   1212 «Мухоловочки» 12:32
Ксения Кинякина
Maskava   104 «А шампанское на финише будет?» 09:04
Мария Козлова
Sanktpēterburga   1221 «Ленточные окна» 12:41
Анастасия Комякова
Sanktpēterburga   199 «Усы Надежды» 10:39
Елена Коптева
Sanktpēterburga   1166 «Три дня без происшествий» 11:46
Марина Корешонкова
Sanktpēterburga   1188 «Солнышко» 12:08
Людмила Корженевская
Sanktpēterburga   1159 «HERE» 11:39
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   153 «Вечер пятницы» 09:53
Екатерина Короткова
Maskava   193 «split-brain» 10:33
Алена Кострова
Sanktpēterburga   1192 «Umas abóboras» 12:12
Ирина Кочнева
Sanktpēterburga   122 «Успеть до полуночи» 09:22
Мария Кривлева
Sanktpēterburga   1132 «Перплексус» 11:12
Анастасия Крюкова
Sanktpēterburga   168 «Run&Jump» 10:08
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   117 «Петербургские странники» 09:17
Екатерина Куданова
Sanktpēterburga   1115 «Па-де-катр» 10:55
Иван Кудрин
Sanktpēterburga   1193 «Кудряшки» 12:13
Михаил Кудрин
Sanktpēterburga   1193 «Кудряшки» 12:13
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   1111 «Кржемелик и Вахмурка» 10:51
Анна Кудрявцева
Sanktpēterburga   170 «Игуана» 10:10
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   1159 «HERE» 11:39
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   110 «Улит и Ко» 09:10
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   127 «Зер гут» 09:27
Ксения Кучерова
Sanktpēterburga   1199 «Тетраграмматон» 12:19
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   111 «ВейерштрассЕ» 09:11
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   1188 «Солнышко» 12:08
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   1104 «Глюк» 10:44
Алиса Ленская
Sanktpēterburga   183 «GT» 10:23
Виктория Лещева
Sanktpēterburga   1186 «Финиксы» 12:06