Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
1101 Си Ху Лун Цзин 09:02 25
101

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

Маргарита Орловская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1102 Оптимисты 09:04 25
102

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Александра Комарова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1104 Добр бодр бобр Додр 09:08 25
104

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1106 Стрела 09:12 25
106

Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей С

Sanktpēterburga

Павел С

Sanktpēterburga

Аня Стрельцова

Sanktpēterburga

1107 Неестественный отбор 09:14 25
107

Александра Бусыгина

Sanktpēterburga

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Евгений Пелых

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1109 Бревно 09:18 25
109

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1110 борщи 09:20 25
110

1111 Квази 09:22 25
111

Анна Семёнова

Sanktpēterburga

Дмитрий Славнов

Tallina

1112 Йыги из Йыхви 09:24 25
112

Ирина Кравченко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1113 Хвостатые 09:26 25
113

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

1114 Первый раз вместе 09:28 25
114

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1116 3D 09:32 25
116

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

1117 qb 09:34 25
117

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1118 На вираже 09:36 25
118

Анастасия Крюкова

Rīga

Алла Чекушина

Rīga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1120 Шлепенгаурус 09:40 25
120

Alexey Eremin

Maskava

Мила Библева

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1121 Мармышки 09:42 25
121

Александр Моисеенко

Sanktpēterburga

Захар Яковлев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1130 Adagio 10:00 25
130

Ирина Левина

Sanktpēterburga

Александр Левин

Sanktpēterburga

1134 НУиНУ 10:08 25
134

Анна Тихонова

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1135 Коалы 10:10 25
135

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1136 Тахко-десант 10:12 25
136

Дина Старцева

Maskava

1140 Юнги 10:20 25
140

Иван Зеленов

Sanktpēterburga

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Светлана Грипост

Sanktpēterburga

1149 От рассвета до Просвета 10:38 25
149

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Люба Астахова

Sanktpēterburga

1150 Rabid Ferrets 10:40 25
150

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

1151 Солнышко 10:42 25
151

Ярослав Корешонков

Sanktpēterburga

Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

Татьяна Лагуткина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1152 Огни Самайна 10:44 25
152

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1153 Львиный прайд 10:46 25
153

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1155 Улитки-Про 10:50 25
155

1157 Валенки 10:54 25
157

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

1158 Ko & Co 10:56 25
158

Андрей Бондаренко

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

30108 ТИХО-ходы 09:16 24
108

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30131 split-brain 10:02 24
131

Екатерина Короткова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

30133 Испанские сапоги 10:06 24
133

Иван Кириллов

Sanktpēterburga

Алина Аникина

Tallina

Кристина Т

Tallina

Neapmeklētie kontrolpunkti

33137 Especials 10:14 22
137

Ольга Веселовская

Helsinki

Анна Шемяк

Helsinki

Елена Шемяк

Helsinki

Neapmeklētie kontrolpunkti

33159 Коза Пуховая 10:58 22
159

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

35156 Toponüümiline komissar 10:52 20
156

Neapmeklētie kontrolpunkti

36154 Eesti селёткаа 10:48 16
154

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Илларион Балицкий

Sanktpēterburga

37103 солнышки! 09:06 5
103

Василий Лебедев

Maskava

Parādīt dalībniekus