Kategorija 

Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Татьяна Антонюк
Sanktpēterburga   m462 «Симбиоз» 11:04
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   m450 «Ы-Мама-2» 10:40
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   m436 «Траливали» 10:12
Зинаида Глухих
Sanktpēterburga   m434 «Бегущие ёжики.» 10:08
Тимофей Ермаков
Sanktpēterburga   m441 «Акуна Матата» 10:22
Ася Ермакова
Sanktpēterburga   m441 «Акуна Матата» 10:22
Елена Иванова
Sanktpēterburga   m431 «Котята против клубков» 10:02
Анна Игнатенко
Sanktpēterburga   m461 «ТоРоРо» 11:02
Екатерина Кортелева
Sanktpēterburga   m430 «Умные котики» 10:00
Анна Котлова
Sanktpēterburga   m481 «КОТО-люди» 11:42
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   m451 «УЛЬТРА» 10:42
Анастасия Максим
Sanktpēterburga   m446 «А Лось-то тут причём?» 10:32
Андрей Максим
Sanktpēterburga   m446 «А Лось-то тут причём?» 10:32
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   m460 «Бурундуй» 11:00
Валентина Миронова
Ļeņingradas apgabals   m482 «Домашний ламповый зоопарк» 11:44
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   m443 «Marsach» 10:26
Татьяна Попова
Sanktpēterburga   m452 «Селяне» 10:44
Ирина Качкина
Sanktpēterburga   m442 «Командо$$$» 10:24
Александр Метелица
Sanktpēterburga   m433 «Дуэт+» 10:06
Андрей Милованов
Sanktpēterburga   m440 «Армия Пельмешек» 10:20
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   m444 «Ага» 10:28
Ольга Сафронова
Sanktpēterburga   m471 «Пушкинские динозаврики» 11:22
Алена Ситникова
Sanktpēterburga   m480 «Роксана Бабаян» 11:40
Кирилл Складчиков
Sanktpēterburga   m432 «Склабанда» 10:04
Ирина Скрипкина
Sanktpēterburga   m470 «Мы из Разлива» 11:20
Николай Агафонов
Sanktpēterburga   m444 «Ага» 10:28
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   m433 «Дуэт+» 10:06
Анатолий Буренев
Sanktpēterburga   m436 «Траливали» 10:12
Павел Буренев
Sanktpēterburga   m436 «Траливали» 10:12
Марина Власова
Sanktpēterburga   m483 «ТриногаА» 11:46
Алина Глухих
Sanktpēterburga   m434 «Бегущие ёжики.» 10:08
Артём Глухих
Sanktpēterburga   m434 «Бегущие ёжики.» 10:08
Михаил Глухих
Sanktpēterburga   m434 «Бегущие ёжики.» 10:08
Тимофей Грознов
Sanktpēterburga   m451 «УЛЬТРА» 10:42
Юрий Грознов
Sanktpēterburga   m451 «УЛЬТРА» 10:42
Светлана Грознова
Sanktpēterburga   m451 «УЛЬТРА» 10:42
Иван Евдокимов
Sanktpēterburga   m462 «Симбиоз» 11:04
Евгения Иванова
Sanktpēterburga   m450 «Ы-Мама-2» 10:40
Люда Иванова
Sanktpēterburga   m450 «Ы-Мама-2» 10:40
Ксения Кортелева
Sanktpēterburga   m430 «Умные котики» 10:00
Таиса Котлова
Sanktpēterburga   m481 «КОТО-люди» 11:42
Александр Куссе—Тюз
Sanktpēterburga   m483 «ТриногаА» 11:46
Василий Максим
Sanktpēterburga   m446 «А Лось-то тут причём?» 10:32
Фёдор Максим
Sanktpēterburga   m446 «А Лось-то тут причём?» 10:32
Платон Маленков
Sanktpēterburga   m471 «Пушкинские динозаврики» 11:22
Евгения Маленкова
Sanktpēterburga   m471 «Пушкинские динозаврики» 11:22
Дмитрий Маматказин
Sanktpēterburga   m460 «Бурундуй» 11:00
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   m460 «Бурундуй» 11:00
Илья Метелица
Sanktpēterburga   m433 «Дуэт+» 10:06
Милослава Метелица
Sanktpēterburga   m433 «Дуэт+» 10:06
Михаил Милованов
Sanktpēterburga   m440 «Армия Пельмешек» 10:20
Анастасия Милованова
Sanktpēterburga   m440 «Армия Пельмешек» 10:20
Елизавета Миронова
Ļeņingradas apgabals   m482 «Домашний ламповый зоопарк» 11:44
Ольга Миронова
Ļeņingradas apgabals   m482 «Домашний ламповый зоопарк» 11:44
Алена Муравьева
Sanktpēterburga   m430 «Умные котики» 10:00
Мария Муравьева
Sanktpēterburga   m430 «Умные котики» 10:00
Андрей Савельев
Sanktpēterburga   m483 «ТриногаА» 11:46
Андрей Сафронов
Sanktpēterburga   m471 «Пушкинские динозаврики» 11:22
Никита Складчиков
Sanktpēterburga   m432 «Склабанда» 10:04
Сергей Складчиков
Sanktpēterburga   m432 «Склабанда» 10:04
Юлия Складчикова
Sanktpēterburga   m432 «Склабанда» 10:04
Антон Спирин
Sanktpēterburga   m452 «Селяне» 10:44
Михаил Спирин
Sanktpēterburga   m452 «Селяне» 10:44
Анна Спирина
Sanktpēterburga   m452 «Селяне» 10:44
Александр Тимофеев
Sanktpēterburga   m431 «Котята против клубков» 10:02
Дарья Тимофеева
Sanktpēterburga   m431 «Котята против клубков» 10:02
Софья Тимофеева
Sanktpēterburga   m431 «Котята против клубков» 10:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
m430 10:00 Умные котики
Ксения Кортелева

Sanktpēterburga

Алена Муравьева

Sanktpēterburga

Мария Муравьева

Sanktpēterburga

m431 10:02 Котята против клубков
Елена Иванова

Sanktpēterburga

Александр Тимофеев

Sanktpēterburga

Дарья Тимофеева

Sanktpēterburga

Софья Тимофеева

Sanktpēterburga

m432 10:04 Склабанда
Никита Складчиков

Sanktpēterburga

Сергей Складчиков

Sanktpēterburga

Юлия Складчикова

Sanktpēterburga

m433 10:06 Дуэт+
Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Илья Метелица

Sanktpēterburga

Милослава Метелица

Sanktpēterburga

m434 10:08 Бегущие ёжики.
Зинаида Глухих

Sanktpēterburga

Алина Глухих

Sanktpēterburga

Артём Глухих

Sanktpēterburga

Михаил Глухих

Sanktpēterburga

m436 10:12 Траливали
Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Анатолий Буренев

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

m440 10:20 Армия Пельмешек
Михаил Милованов

Sanktpēterburga

Анастасия Милованова

Sanktpēterburga

m441 10:22 Акуна Матата
Ася Ермакова

Sanktpēterburga

m442 10:24 Командо$$$
Ирина Качкина

Sanktpēterburga

m443 10:26 Marsach
m444 10:28 Ага
Николай Агафонов

Sanktpēterburga

m446 10:32 А Лось-то тут причём?
Андрей Максим

Sanktpēterburga

Василий Максим

Sanktpēterburga

Фёдор Максим

Sanktpēterburga

m450 10:40 Ы-Мама-2
Евгения Иванова

Sanktpēterburga

Люда Иванова

Sanktpēterburga

m451 10:42 УЛЬТРА
Тимофей Грознов

Sanktpēterburga

Юрий Грознов

Sanktpēterburga

Светлана Грознова

Sanktpēterburga

m452 10:44 Селяне
Татьяна Попова

Sanktpēterburga

Антон Спирин

Sanktpēterburga

Михаил Спирин

Sanktpēterburga

Анна Спирина

Sanktpēterburga

m460 11:00 Бурундуй
Дмитрий Маматказин

Sanktpēterburga

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

m461 11:02 ТоРоРо
Анна Игнатенко

Sanktpēterburga

m462 11:04 Симбиоз
Иван Евдокимов

Sanktpēterburga

m470 11:20 Мы из Разлива
m471 11:22 Пушкинские динозаврики
Платон Маленков

Sanktpēterburga

Евгения Маленкова

Sanktpēterburga

Андрей Сафронов

Sanktpēterburga

m480 11:40 Роксана Бабаян
m481 11:42 КОТО-люди
Анна Котлова

Sanktpēterburga

Таиса Котлова

Sanktpēterburga

m482 11:44 Домашний ламповый зоопарк
Валентина Миронова

Ļeņingradas apgabals

Елизавета Миронова

Ļeņingradas apgabals

Ольга Миронова

Ļeņingradas apgabals

m483 11:46 ТриногаА
Марина Власова

Sanktpēterburga

Александр Куссе—Тюз

Sanktpēterburga

Андрей Савельев

Sanktpēterburga