Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Maria Fedorova
Sanktpēterburga   545 «mimimi» 10:30
Iren Ka
Maskava   566 «Малина и Медведь» 11:12
Юлия Аверьянова
Sanktpēterburga   594 «Борода» 12:08
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   530 «Трям» 10:00
Дмитрий Антонов
Sanktpēterburga   536 «Грибная охота» 10:12
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   571 «Двое из ларца» 11:22
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   550 «Белый Ус» 10:40
Сергей Богачевский
Sanktpēterburga   567 «Искатели впечатлений» 11:14
Виктория Везирян
Sanktpēterburga   5110 «Выбегайцы» 12:40
Ольга Горюшкина
Sanktpēterburga   580 «Укушу!» 11:40
Дмитрий Грановский
Sanktpēterburga   522 «Тормоза-гедонисты» 09:44
Артур Григорьев
Sanktpēterburga   548 «РЕСПЕКТ» 10:36
Елена Григорьева
Sanktpēterburga   548 «РЕСПЕКТ» 10:36
Ксения Громова
Sanktpēterburga   555 «Ласточки» 10:50
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   523 «Отцы и дети» 09:46
Алексей Длугач
Maskava   530 «Трям» 10:00
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   574 «las tortugas» 11:28
Александр Егоров
Sanktpēterburga   544 «ORANGE» 10:28
Марина Ефимова
Sanktpēterburga   500 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK» 09:00
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   530 «Трям» 10:00
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   516 «Улетайки» 09:32
Елена Козлова
Sanktpēterburga   554 «Шипшандр» 10:48
Елена Королева
Sanktpēterburga   587 «Tres Tristes Tigres» 11:54
Иван Кузнецов
Sanktpēterburga   534 «Канистра с антифризом» 10:08
Мария Кузовлева
Sanktpēterburga   573 «Кадабра» 11:26
Екатерина Кузовникова
Sanktpēterburga   573 «Кадабра» 11:26
Наталья Кузьмина
Sanktpēterburga   585 «СкоРОСняшки» 11:50
Полина Кузьмина
Sanktpēterburga   539 «Сашина команда» 10:18
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   549 «Фильтикультяпистые» 10:38
Мария Кучерявая
Sanktpēterburga   532 «Мишки-Мышки» 10:04
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   531 «Пенелопа Гну» 10:02
Анна Лейтэ
Maskava   504 «Самсон-Про» 09:08
Владимир Луговкин
Sanktpēterburga   563 «Адская Маракуйя» 11:06
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   5108 «Crazy Physics» 12:36
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   511 «ветер странствий» 09:22
Людмила Москаленко
Sanktpēterburga   5112 «Москаленки» 12:44
Ирина Мостова
Sanktpēterburga   553 «Белый Конь» 10:46
Мария Назина
Maskava   507 «Дым отечества» 09:14
Мария Николаева
Sanktpēterburga   522 «Тормоза-гедонисты» 09:44
Катя Окунева
Sanktpēterburga   596 «полосатые ежи» 12:12
Всеволод Опарин
Sanktpēterburga   505 «Pressons le pas» 09:10
Евгения Перова
Sanktpēterburga   534 «Канистра с антифризом» 10:08
Игорь Печко
Sanktpēterburga   597 «Рагозя и Печкин» 12:14
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   548 «РЕСПЕКТ» 10:36
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   579 «Маруся и Co» 11:38
Станислав Попов
Maskava   504 «Самсон-Про» 09:08
Алексей Протопопов
Maskava   512 «Серениус» 09:24
Наталья Родкина
Maskava   566 «Малина и Медведь» 11:12
Ольга Ромма
Maskava   5105 «OMSV» 12:30
Сергей Рымарев
Puškina   556 «Городской наблюдатель» 10:52
Диана Салихова
Sanktpēterburga   5107 «100x24.RU» 12:34
Алёна Серкова
Sanktpēterburga   5109 «Воштиль!» 12:38
Константин Синявин
Sanktpēterburga   589 «СинХроФазоТронЧик» 11:58
Андрей Скоробогатов
Sanktpēterburga   593 «По приколу» 12:06
Иван Скоробогатов
Sanktpēterburga   534 «Канистра с антифризом» 10:08
Анастасия Спектор
Sanktpēterburga   502 «ДарсиКи» 09:04
Надя Струкова
Maskava   503 «Пинки, Брейн и Ко» 09:06
Надежда Сутулова
Sanktpēterburga   527 «Надежды и Ко» 09:54
Евгений Тапинов
Sanktpēterburga   5106 «Гуляш» 12:32
Ольга Темплинг
Sanktpēterburga   598 «Черепашки» 12:16
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   551 «ТИХО-ходы» 10:42
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   551 «ТИХО-ходы» 10:42
Сергей Третьяков
Sanktpēterburga   552 «Сонные львы» 10:44
Юрий Тумковский
Maskava   504 «Самсон-Про» 09:08
Светлана Фёдоровых
Maskava   508 «Гаврюша» 09:16
Иван Фредерикс
Sanktpēterburga   5108 «Crazy Physics» 12:36
Татьяна Харлашина
Sanktpēterburga   575 «пара-ходики» 11:30
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   518 «NiceГра» 09:36
Александра Цветкова
Maskava   5103 «Hedgehog» 12:26
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   520 «Выкрутасы» 09:40
Николай Чернев
Sanktpēterburga   586 «There and back again» 11:52
Александра Шубина
Maskavas apgabals   506 «Шла Саша и ...» 09:12
Anastasia Chizhova
Sanktpēterburga   533 «CS Spirit» 10:06
Alex Gleys
Ļeņingradas apgabals   500 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK» 09:00
Владимир Амельчук
Sanktpēterburga   517 «морская капуста» 09:34
Иван Андреев
Sanktpēterburga   510 «Телепузики 2013» 09:20
Ольга Андрюхина
Maskava   507 «Дым отечества» 09:14
Наталья Антипина
Sanktpēterburga   547 «СеНат» 10:34
Ирина Армашева
Sanktpēterburga   583 «Аллилуйя, неваляшки!» 11:46
Татьяна Ашмарина
Sanktpēterburga   522 «Тормоза-гедонисты» 09:44
Мария Барковская
Sanktpēterburga   558 «Золотые» 10:56
Мария Белинская
Sanktpēterburga   515 «Лопе де Вега» 09:30
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   550 «Белый Ус» 10:40
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   571 «Двое из ларца» 11:22
Анна Борковская
Sanktpēterburga   579 «Маруся и Co» 11:38
Евгений Бурихин
Sanktpēterburga   586 «There and back again» 11:52
Илья Викторов
Sanktpēterburga   582 «Легендарные личности» 11:44
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   590 «бакуганы» 12:00
Елена Ворзапова
Sanktpēterburga   559 «следопытчицы» 10:58
Иван Горюшкин
Sanktpēterburga   580 «Укушу!» 11:40
Ольга Гутенёва
Sanktpēterburga   534 «Канистра с антифризом» 10:08
Иван Денисов
Sanktpēterburga   5102 «Кристалл-Палас» 12:24
Лариса Долгова
Sanktpēterburga   595 «The WHYers» 12:10
Алексей Еньков
Kazaņa   505 «Pressons le pas» 09:10
Дмитрий Жаров
Sanktpēterburga   540 «Имаджинариум» 10:20
Вячеслав Жолудь
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   542 «Кувшинка» 10:24
Илья Иванов
Maskava   584 «Сорок Два» 11:48
Ольга Каймашникова
Sanktpēterburga   512 «Серениус» 09:24
Дима Козлов
Sanktpēterburga   570 «Бедный Павлик» 11:20
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   537 «Чудесный флось» 10:14
Наталья Куканова
Maskava   546 «Ёжики» 10:32
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   5106 «Гуляш» 12:32
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   509 «Зер гут» 09:18
Михаил Ларин
Maskava   525 «ветеринарики» 09:50
Юлия Лузина
Sanktpēterburga   5100 «Химики» 12:20
Олег Максимов
Sanktpēterburga   5101 «Колпинские пельмешки» 12:22
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   5101 «Колпинские пельмешки» 12:22
Сергей Малов
Ļeņingradas apgabals   5105 «OMSV» 12:30
Арсений Мамошкин
Sanktpēterburga   573 «Кадабра» 11:26
Светлана Микутель
Sanktpēterburga   565 «SWAN» 11:10
Александр Нелюбов
Sanktpēterburga   573 «Кадабра» 11:26
Павел Николаев
Sanktpēterburga   531 «Пенелопа Гну» 10:02
Михаил Новиков
Sanktpēterburga   564 «КарМА» 11:08
Мария Осипова
Sanktpēterburga   557 «Уууууумнички!!!» 10:54
Наталия Павлова
Sanktpēterburga   529 «Брют» 09:58
Михаил Пантелеев
Sanktpēterburga   599 «Хинтертукс» 12:18
Юлия Певцова
Sanktpēterburga   568 «ЮЛенка» 11:16
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   578 «Пассат» 11:36
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   501 «Шире шаг» 09:02
Антон Полубояринов
Sanktpēterburga   565 «SWAN» 11:10
Светлана Праздникова
Sanktpēterburga   586 «There and back again» 11:52
Олег Родин
Maskavas apgabals   503 «Пинки, Брейн и Ко» 09:06
Виктория Рубаева
Sanktpēterburga   591 «Мы» 12:02
Алексей Саламатов
Sanktpēterburga   5113 «Старт!» 12:46
Мария Семерикова
Maskava   503 «Пинки, Брейн и Ко» 09:06
Станислав [ДОК] Скворцов
Sanktpēterburga   538 «ПуМ» 10:16
Илья Скрабунов
Sanktpēterburga   5104 «Шустрики» 12:28
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   553 «Белый Конь» 10:46
Марат Тазеев
Sanktpēterburga   505 «Pressons le pas» 09:10
Олег Титов
Maskavas apgabals   503 «Пинки, Брейн и Ко» 09:06
Галина Удовиченко
Sanktpēterburga   5100 «Химики» 12:20
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   539 «Сашина команда» 10:18
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   578 «Пассат» 11:36
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   576 «Птички-птички» 11:32
Дарья Фролова
Sanktpēterburga   526 «Придется потерпеть» 09:52
Екатерина Хоменко
Sanktpēterburga   541 «Умка» 10:22
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   520 «Выкрутасы» 09:40
Алена Цветкова
Sanktpēterburga   537 «Чудесный флось» 10:14
Татьяна Чагадар
Sanktpēterburga   579 «Маруся и Co» 11:38
Александра Черкесова
Sanktpēterburga   592 «Шуршунчики» 12:04
Елена Черногаева
Sanktpēterburga   572 «Бодрые морковки» 11:24
Мария Юшкова
Maskava   508 «Гаврюша» 09:16
Ольга Яковлева
Sanktpēterburga   569 «мормышки» 11:18
Андрей Ямбаев
Sanktpēterburga   537 «Чудесный флось» 10:14
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   576 «Птички-птички» 11:32
Olivier Allain
Helsinki   533 «CS Spirit» 10:06
Firuz Aminov
Sanktpēterburga   533 «CS Spirit» 10:06
Olga Filatova
Sanktpēterburga   545 «mimimi» 10:30
Alex Gleys Jr.
Sanktpēterburga   500 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK» 09:00
Damien Landais
Tālo ārzemju pilsētas   533 «CS Spirit» 10:06
Иван Аверьянов
Sanktpēterburga   594 «Борода» 12:08
Дина Акатьева
Sanktpēterburga   593 «По приколу» 12:06
Фёдор Александрович
Sanktpēterburga   580 «Укушу!» 11:40
Варвара Амельчук
Sanktpēterburga   517 «морская капуста» 09:34
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   535 «Божьи одуванчики» 10:10
Александр Андреев
Sanktpēterburga   510 «Телепузики 2013» 09:20
Сергей Андреев
Sanktpēterburga   510 «Телепузики 2013» 09:20
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   510 «Телепузики 2013» 09:20
Андрей Анисимов
Sanktpēterburga   581 «Эгоисты» 11:42
Сергей Антипин
Sanktpēterburga   547 «СеНат» 10:34
Сергей Апатенков
Sanktpēterburga   5107 «100x24.RU» 12:34
Денис Асханутдинов
Sanktpēterburga   572 «Бодрые морковки» 11:24
Юрий Ашмарин
Sanktpēterburga   522 «Тормоза-гедонисты» 09:44
Полина Бадокина
Sanktpēterburga   581 «Эгоисты» 11:42
Елена Баранова
Sanktpēterburga   5100 «Химики» 12:20
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   521 «Дуэт +» 09:42
Галина Батышкина
Sanktpēterburga   501 «Шире шаг» 09:02
Маргарита Беляева
Sanktpēterburga   529 «Брют» 09:58
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   549 «Фильтикультяпистые» 10:38
Елена Болгова
Sanktpēterburga   568 «ЮЛенка» 11:16
Константин Братишко
Sanktpēterburga   572 «Бодрые морковки» 11:24
Ольга Буршанова
Puškina   515 «Лопе де Вега» 09:30
Мария Бычкова
Sanktpēterburga   596 «полосатые ежи» 12:12
Даниил Вабищевич
Sanktpēterburga   513 «аутдоринг» 09:26
Дарья Вабищевич
Sanktpēterburga   511 «ветер странствий» 09:22
Надежда Василевская
Sanktpēterburga   592 «Шуршунчики» 12:04
Ирина Веревка
Sanktpēterburga   512 «Серениус» 09:24
Инна Веселова
Sanktpēterburga   554 «Шипшандр» 10:48
Светлана Викторова
Sanktpēterburga   582 «Легендарные личности» 11:44
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   590 «бакуганы» 12:00
Михаил [Борода] Владимиров
Sanktpēterburga   538 «ПуМ» 10:16
Ирина Власова
Sanktpēterburga   563 «Адская Маракуйя» 11:06
Юлия Волжина
Sanktpēterburga   572 «Бодрые морковки» 11:24
Ольга Ворзапова
Sanktpēterburga   559 «следопытчицы» 10:58
Инна Вьюгина
Sanktpēterburga   569 «мормышки» 11:18
Ольга Галкина
Sanktpēterburga   557 «Уууууумнички!!!» 10:54
Виолетта Герасимова
Sanktpēterburga   529 «Брют» 09:58
Георгий Глусский
Sanktpēterburga   514 «желторотики» 09:28
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   555 «Ласточки» 10:50
Светлана Голубева
Sanktpēterburga   559 «следопытчицы» 10:58
Марина Данилова
Sanktpēterburga   524 «Дебютанты» 09:48
Юлия Демкович
Sanktpēterburga   523 «Отцы и дети» 09:46
Ольга Денежкина
Sanktpēterburga   595 «The WHYers» 12:10
Александр Дмитриев
Sanktpēterburga   5104 «Шустрики» 12:28
Николай Дрожжин
Sanktpēterburga   558 «Золотые» 10:56
Артур Дубровин
Sanktpēterburga   563 «Адская Маракуйя» 11:06
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   518 «NiceГра» 09:36
Елена Ерохина
Puškina   515 «Лопе де Вега» 09:30
Юлия Жарова
Sanktpēterburga   540 «Имаджинариум» 10:20
Роман Жданов
Sanktpēterburga   532 «Мишки-Мышки» 10:04
Ольга Жибарева
Sanktpēterburga   552 «Сонные львы» 10:44
Людмила Живова
Sanktpēterburga   524 «Дебютанты» 09:48
Владимир Завьялов
Sanktpēterburga   562 «Нефор и Ко» 11:04
Юрий Захаров
Sanktpēterburga   594 «Борода» 12:08
Евгений Зефиров
Sanktpēterburga   599 «Хинтертукс» 12:18
Алексей Иванов
Maskava   584 «Сорок Два» 11:48
Анна Иванова
Sanktpēterburga   589 «СинХроФазоТронЧик» 11:58
Анна Иванова
Sanktpēterburga   599 «Хинтертукс» 12:18
Надя Ивановская
Sanktpēterburga   570 «Бедный Павлик» 11:20
Галина Калабуш
Sanktpēterburga   555 «Ласточки» 10:50
Лола Каримова
Sanktpēterburga   586 «There and back again» 11:52
Сергей Карлин
Sanktpēterburga   564 «КарМА» 11:08
Мария Католайнен
Sanktpēterburga   562 «Нефор и Ко» 11:04
Надежда Кириллова
Sanktpēterburga   526 «Придется потерпеть» 09:52
Юна Киселева
Sanktpēterburga   585 «СкоРОСняшки» 11:50
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   574 «las tortugas» 11:28
Марина Короткова
Sanktpēterburga   518 «NiceГра» 09:36
Станислав Котов
Sanktpēterburga   562 «Нефор и Ко» 11:04
Ольга Котова
Sanktpēterburga   528 «Придется отдохнуть» 09:56
Маргарита Кравцова
Sanktpēterburga   509 «Зер гут» 09:18
Евгений Кришталевич
Sanktpēterburga   577 «Грифоны» 11:34
Ирина Кудрявцева
Puškina   524 «Дебютанты» 09:48
Андрей Кулигин
Sanktpēterburga   5100 «Химики» 12:20
Митя Куликов
Sanktpēterburga   527 «Надежды и Ко» 09:54
Ольга Куликова
Sanktpēterburga   538 «ПуМ» 10:16
Павел Лобанов
Sanktpēterburga   524 «Дебютанты» 09:48
Надежда Луизова
Sanktpēterburga   527 «Надежды и Ко» 09:54
Саша Луки
Sanktpēterburga   5109 «Воштиль!» 12:38
Элина Лукьянович
Sanktpēterburga   551 «ТИХО-ходы» 10:42
Матрёна Мажаева
Sanktpēterburga   511 «ветер странствий» 09:22
Андрей Марков
Maskava   507 «Дым отечества» 09:14
Елена Медведева
Sanktpēterburga   558 «Золотые» 10:56
Светлана Медведкова
Sanktpēterburga   5104 «Шустрики» 12:28
Валентина Мельникова
Sanktpēterburga   535 «Божьи одуванчики» 10:10
Александр Метелица
Sanktpēterburga   521 «Дуэт +» 09:42
Яна Милякова
Sanktpēterburga   540 «Имаджинариум» 10:20
Марина Минаева
Sanktpēterburga   560 «Команда» 11:00
Антон Митрохин
Sanktpēterburga   5103 «Hedgehog» 12:26
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   511 «ветер странствий» 09:22
Илья Михайлов
Sanktpēterburga   513 «аутдоринг» 09:26
Павел Михайлов
Sanktpēterburga   514 «желторотики» 09:28
Надежда Михайлова
Sanktpēterburga   513 «аутдоринг» 09:26
Александр Моисеенко
Sanktpēterburga   569 «мормышки» 11:18
Александр Морозов
Sanktpēterburga   5102 «Кристалл-Палас» 12:24
Артем Москаленко
Sanktpēterburga   5112 «Москаленки» 12:44
Семён Москаленко
Sanktpēterburga   5112 «Москаленки» 12:44
Андрей Мурычев
Sanktpēterburga   548 «РЕСПЕКТ» 10:36
Александр Мушников
Sanktpēterburga   562 «Нефор и Ко» 11:04
Глеб Наумов
Sanktpēterburga   577 «Грифоны» 11:34
Алена Наумова
Sanktpēterburga   577 «Грифоны» 11:34
Наталья Нейматова
Sanktpēterburga   544 «ORANGE» 10:28
Аля Никиша
Sanktpēterburga   560 «Команда» 11:00
Варвара Никодимова
Sanktpēterburga   5110 «Выбегайцы» 12:40
Артём Никонов
Sanktpēterburga   554 «Шипшандр» 10:48
Анна Новикова
Sanktpēterburga   564 «КарМА» 11:08
Юлия Нураева
Sanktpēterburga   538 «ПуМ» 10:16
Карина Падалка
Sanktpēterburga   592 «Шуршунчики» 12:04
Настя Панфилова
Sanktpēterburga   560 «Команда» 11:00
Илья Петров
Sanktpēterburga   540 «Имаджинариум» 10:20
Ольга Петрученко
Sanktpēterburga   5104 «Шустрики» 12:28
Даниил Писанов
Sanktpēterburga   513 «аутдоринг» 09:26
Алексей Полубояринов
Sanktpēterburga   565 «SWAN» 11:10
Денис Попов
Maskava   566 «Малина и Медведь» 11:12
Мария Попова
Ļeņingradas apgabals   5105 «OMSV» 12:30
Анна Потапова
Sanktpēterburga   514 «желторотики» 09:28
Анастасия Рагозина
Sanktpēterburga   597 «Рагозя и Печкин» 12:14
Александр Разумов
Sanktpēterburga   591 «Мы» 12:02
Елизавета Разумова
Sanktpēterburga   591 «Мы» 12:02
Анастасия Родкина
Maskava   566 «Малина и Медведь» 11:12
Александр Ружников
Sanktpēterburga   589 «СинХроФазоТронЧик» 11:58
Надежда Рымарева
Puškina   556 «Городской наблюдатель» 10:52
Мария Саклакова
Sanktpēterburga   514 «желторотики» 09:28
Дарья Саламатова
Sanktpēterburga   5113 «Старт!» 12:46
Светлана Сахарова
Puškina   515 «Лопе де Вега» 09:30
Стас Сизов
Sanktpēterburga   541 «Умка» 10:22
Наталья Сизова
Sanktpēterburga   541 «Умка» 10:22
Таня Скударева
Sanktpēterburga   585 «СкоРОСняшки» 11:50
Анастасия Смирнова
Sanktpēterburga   557 «Уууууумнички!!!» 10:54
Алена Спектор
Sanktpēterburga   502 «ДарсиКи» 09:04
Виктория Старченко
Maskava   512 «Серениус» 09:24
Николай Стеблин-Каменский
Sanktpēterburga   5109 «Воштиль!» 12:38
Олег Степанов
Sanktpēterburga   595 «The WHYers» 12:10
Анна Степанова
Sanktpēterburga   526 «Придется потерпеть» 09:52
Максим Стотч
Sanktpēterburga   583 «Аллилуйя, неваляшки!» 11:46
Юлия Стрелец
Sanktpēterburga   583 «Аллилуйя, неваляшки!» 11:46
Маша Сутулова
Sanktpēterburga   527 «Надежды и Ко» 09:54
Алёна Тарасова
Sanktpēterburga   592 «Шуршунчики» 12:04
Алексей Темплинг
Sanktpēterburga   598 «Черепашки» 12:16
Юлия Третьякова
Sanktpēterburga   552 «Сонные львы» 10:44
Павел Усик
Sanktpēterburga   516 «Улетайки» 09:32
Вера Федулова
Maskava   507 «Дым отечества» 09:14
Наталья Филатенкова
Sanktpēterburga   529 «Брют» 09:58
Василий Фомченков
Sanktpēterburga   5105 «OMSV» 12:30
Анна Харина
Sanktpēterburga   528 «Придется отдохнуть» 09:56
Алексей Харлашин
Sanktpēterburga   575 «пара-ходики» 11:30
Анастасия Харлашина
Sanktpēterburga   575 «пара-ходики» 11:30
Александра Хизова
Sanktpēterburga   589 «СинХроФазоТронЧик» 11:58
Геннадий Храмов
Maskava   584 «Сорок Два» 11:48
Катерина Царёва
Sanktpēterburga   580 «Укушу!» 11:40
Екатерина Цветкова
Sanktpēterburga   557 «Уууууумнички!!!» 10:54
Майя Цветкова
Sanktpēterburga   551 «ТИХО-ходы» 10:42
Елена Цыпилева
Maskava   519 «Pauci sciunt» 09:38
Антонина Чернова
Sanktpēterburga   542 «Кувшинка» 10:24
Александра Чикова
Sanktpēterburga   5102 «Кристалл-Палас» 12:24
Андрей Шатов
Sanktpēterburga   5102 «Кристалл-Палас» 12:24
Галина Шевцова
Sanktpēterburga   526 «Придется потерпеть» 09:52
Анна Шилова
Sanktpēterburga   517 «морская капуста» 09:34
Наталия Шувалова
Sanktpēterburga   577 «Грифоны» 11:34
Евгения Шумахер
Maskava   546 «Ёжики» 10:32
К Эр
Sanktpēterburga   5109 «Воштиль!» 12:38
Татьяна Язовских
Sanktpēterburga   581 «Эгоисты» 11:42
Захар Яковлев
Sanktpēterburga   569 «мормышки» 11:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
500 09:00 KUULILENNUTEETUNNELILUUK

500

Марина Ефимова

Sanktpēterburga

Alex Gleys

Ļeņingradas apgabals

Alex Gleys Jr.

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , Пермь , ПГНИУ
501 09:02 Шире шаг

501

Галина Батышкина

Sanktpēterburga

502 09:04 ДарсиКи

502

Алена Спектор

Sanktpēterburga

503 09:06 Пинки, Брейн и Ко

503

ТК МГТУ
504 09:08 Самсон-Про

504

Билайн , Москва
505 09:10 Pressons le pas
506 09:12 Шла Саша и ...
507 09:14 Дым отечества

507

Андрей Марков

Maskava

Вера Федулова

Maskava

508 09:16 Гаврюша
509 09:18 Зер гут
Маргарита Кравцова

Sanktpēterburga

510 09:20 Телепузики 2013

510

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Сергей Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

511 09:22 ветер странствий

511

Дарья Вабищевич

Sanktpēterburga

Матрёна Мажаева

Sanktpēterburga

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

512 09:24 Серениус
Ирина Веревка

Sanktpēterburga

Виктория Старченко

Maskava

513 09:26 аутдоринг

513

Даниил Вабищевич

Sanktpēterburga

Илья Михайлов

Sanktpēterburga

Надежда Михайлова

Sanktpēterburga

Даниил Писанов

Sanktpēterburga

514 09:28 желторотики

514

Георгий Глусский

Sanktpēterburga

Павел Михайлов

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

Мария Саклакова

Sanktpēterburga

515 09:30 Лопе де Вега

515

Ольга Буршанова

Puškina

Елена Ерохина

Puškina

Светлана Сахарова

Puškina

516 09:32 Улетайки

516

Павел Усик

Sanktpēterburga

517 09:34 морская капуста
Варвара Амельчук

Sanktpēterburga

Анна Шилова

Sanktpēterburga

518 09:36 NiceГра
Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

Марина Короткова

Sanktpēterburga

519 09:38 Pauci sciunt

519

Елена Цыпилева

Maskava

520 09:40 Выкрутасы
Яна Цветкова

Sanktpēterburga

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

521 09:42 Дуэт +
Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

522 09:44 Тормоза-гедонисты
Юрий Ашмарин

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , СПбГУ
523 09:46 Отцы и дети
Юлия Демкович

Sanktpēterburga

Би Питрон , НИУ ИТМО
524 09:48 Дебютанты

524

Марина Данилова

Sanktpēterburga

Людмила Живова

Sanktpēterburga

Ирина Кудрявцева

Puškina

Павел Лобанов

Sanktpēterburga

525 09:50 ветеринарики

525

526 09:52 Придется потерпеть
Дарья Фролова

Sanktpēterburga

Надежда Кириллова

Sanktpēterburga

Анна Степанова

Sanktpēterburga

Галина Шевцова

Sanktpēterburga

527 09:54 Надежды и Ко
Митя Куликов

Sanktpēterburga

Надежда Луизова

Sanktpēterburga

Маша Сутулова

Sanktpēterburga

528 09:56 Придется отдохнуть

528

Ольга Котова

Sanktpēterburga

Анна Харина

Sanktpēterburga

529 09:58 Брют

529

Маргарита Беляева

Sanktpēterburga

Виолетта Герасимова

Sanktpēterburga

Наталья Филатенкова

Sanktpēterburga

530 10:00 Трям

530

СПбГУКиТ , Большой Львиный Прайд , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
531 10:02 Пенелопа Гну
532 10:04 Мишки-Мышки

532

Роман Жданов

Sanktpēterburga

533 10:06 CS Spirit

533

Anastasia Chizhova

Sanktpēterburga

Olivier Allain

Helsinki

Firuz Aminov

Sanktpēterburga

Damien Landais

Tālo ārzemju pilsētas

CS , Эрмитаж , Vive la france! , Пенджикент , СПбГИК
534 10:08 Канистра с антифризом

534

535 10:10 Божьи одуванчики
Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

Валентина Мельникова

Sanktpēterburga

536 10:12 Грибная охота

536

537 10:14 Чудесный флось

537

Алена Цветкова

Sanktpēterburga

Андрей Ямбаев

Sanktpēterburga

538 10:16 ПуМ

538

Михаил [Борода] Владимиров

Sanktpēterburga

Ольга Куликова

Sanktpēterburga

Юлия Нураева

Sanktpēterburga

СПО "Мишка" , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
539 10:18 Сашина команда

539

540 10:20 Имаджинариум
Дмитрий Жаров

Sanktpēterburga

Юлия Жарова

Sanktpēterburga

Яна Милякова

Sanktpēterburga

Илья Петров

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , НИУ ИТМО
541 10:22 Умка

541

Стас Сизов

Sanktpēterburga

Наталья Сизова

Sanktpēterburga

542 10:24 Кувшинка
Вячеслав Жолудь

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Антонина Чернова

Sanktpēterburga

544 10:28 ORANGE

544

Наталья Нейматова

Sanktpēterburga

545 10:30 mimimi

545

Maria Fedorova

Sanktpēterburga

Olga Filatova

Sanktpēterburga

546 10:32 Ёжики

546

Евгения Шумахер

Maskava

547 10:34 СеНат

547

Сергей Антипин

Sanktpēterburga

548 10:36 РЕСПЕКТ

548

Андрей Мурычев

Sanktpēterburga

549 10:38 Фильтикультяпистые

549

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

550 10:40 Белый Ус
551 10:42 ТИХО-ходы

551

Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

Майя Цветкова

Sanktpēterburga

552 10:44 Сонные львы

552

Ольга Жибарева

Sanktpēterburga

Юлия Третьякова

Sanktpēterburga

553 10:46 Белый Конь

553

554 10:48 Шипшандр

554

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Инна Веселова

Sanktpēterburga

Артём Никонов

Sanktpēterburga

555 10:50 Ласточки
Ксения Громова

Sanktpēterburga

Елена Говоренкова

Sanktpēterburga

Галина Калабуш

Sanktpēterburga

556 10:52 Городской наблюдатель
Надежда Рымарева

Puškina

557 10:54 Уууууумнички!!!

557

Мария Осипова

Sanktpēterburga

Ольга Галкина

Sanktpēterburga

Анастасия Смирнова

Sanktpēterburga

Екатерина Цветкова

Sanktpēterburga

558 10:56 Золотые
Николай Дрожжин

Sanktpēterburga

Елена Медведева

Sanktpēterburga

559 10:58 следопытчицы

559

Ольга Ворзапова

Sanktpēterburga

Светлана Голубева

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , СПбГПУ
560 11:00 Команда

560

Марина Минаева

Sanktpēterburga

Аля Никиша

Sanktpēterburga

Настя Панфилова

Sanktpēterburga

562 11:04 Нефор и Ко
Владимир Завьялов

Sanktpēterburga

Мария Католайнен

Sanktpēterburga

Станислав Котов

Sanktpēterburga

Александр Мушников

Sanktpēterburga

ССО «Искра» , СПбГПУ
563 11:06 Адская Маракуйя

563

Ирина Власова

Sanktpēterburga

Артур Дубровин

Sanktpēterburga

Экология
564 11:08 КарМА
Михаил Новиков

Sanktpēterburga

Сергей Карлин

Sanktpēterburga

Анна Новикова

Sanktpēterburga

565 11:10 SWAN

565

Алексей Полубояринов

Sanktpēterburga

566 11:12 Малина и Медведь

566

Iren Ka

Maskava

Денис Попов

Maskava

Анастасия Родкина

Maskava

567 11:14 Искатели впечатлений
568 11:16 ЮЛенка
Юлия Певцова

Sanktpēterburga

Елена Болгова

Sanktpēterburga

569 11:18 мормышки

569

Ольга Яковлева

Sanktpēterburga

Инна Вьюгина

Sanktpēterburga

Александр Моисеенко

Sanktpēterburga

Захар Яковлев

Sanktpēterburga

ССО «Искра» , СПбГПУ
570 11:20 Бедный Павлик

570

Дима Козлов

Sanktpēterburga

Надя Ивановская

Sanktpēterburga

571 11:22 Двое из ларца

571

572 11:24 Бодрые морковки

572

Денис Асханутдинов

Sanktpēterburga

Константин Братишко

Sanktpēterburga

Юлия Волжина

Sanktpēterburga

573 11:26 Кадабра

573

574 11:28 las tortugas
Александр Клюкин

Sanktpēterburga

575 11:30 пара-ходики
Алексей Харлашин

Sanktpēterburga

Анастасия Харлашина

Sanktpēterburga

576 11:32 Птички-птички
577 11:34 Грифоны

577

Евгений Кришталевич

Sanktpēterburga

Глеб Наумов

Sanktpēterburga

Алена Наумова

Sanktpēterburga

Наталия Шувалова

Sanktpēterburga

578 11:36 Пассат

578

579 11:38 Маруся и Co

579

580 11:40 Укушу!

580

Иван Горюшкин

Sanktpēterburga

Фёдор Александрович

Sanktpēterburga

Катерина Царёва

Sanktpēterburga

581 11:42 Эгоисты
Андрей Анисимов

Sanktpēterburga

Полина Бадокина

Sanktpēterburga

Татьяна Язовских

Sanktpēterburga

582 11:44 Легендарные личности
Илья Викторов

Sanktpēterburga

Светлана Викторова

Sanktpēterburga

СПО "Легенда" , СПбГПУ
583 11:46 Аллилуйя, неваляшки!

583

Ирина Армашева

Sanktpēterburga

Максим Стотч

Sanktpēterburga

Юлия Стрелец

Sanktpēterburga

584 11:48 Сорок Два

584

Алексей Иванов

Maskava

Геннадий Храмов

Maskava

585 11:50 СкоРОСняшки

585

Юна Киселева

Sanktpēterburga

Таня Скударева

Sanktpēterburga

586 11:52 There and back again

586

Николай Чернев

Sanktpēterburga

Лола Каримова

Sanktpēterburga

ПМ-ПУ , СПбГУ
587 11:54 Tres Tristes Tigres

587

Елена Королева

Sanktpēterburga

589 11:58 СинХроФазоТронЧик

589

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Александр Ружников

Sanktpēterburga

Александра Хизова

Sanktpēterburga

турклуб ЛЭТИ , Санкт-Петербург , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
590 12:00 бакуганы

590

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Анна Вилявдо

Sanktpēterburga

591 12:02 Мы

591

Александр Разумов

Sanktpēterburga

Елизавета Разумова

Sanktpēterburga

592 12:04 Шуршунчики

592

Надежда Василевская

Sanktpēterburga

Карина Падалка

Sanktpēterburga

Алёна Тарасова

Sanktpēterburga

593 12:06 По приколу

593

Дина Акатьева

Sanktpēterburga

594 12:08 Борода

594

Иван Аверьянов

Sanktpēterburga

Юрий Захаров

Sanktpēterburga

СПбГЭУ
595 12:10 The WHYers

595

Лариса Долгова

Sanktpēterburga

Ольга Денежкина

Sanktpēterburga

Олег Степанов

Sanktpēterburga

596 12:12 полосатые ежи

596

Катя Окунева

Sanktpēterburga

Мария Бычкова

Sanktpēterburga

597 12:14 Рагозя и Печкин
Игорь Печко

Sanktpēterburga

Анастасия Рагозина

Sanktpēterburga

598 12:16 Черепашки

598

Ольга Темплинг

Sanktpēterburga

Алексей Темплинг

Sanktpēterburga

599 12:18 Хинтертукс

599

Евгений Зефиров

Sanktpēterburga

Анна Иванова

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО
5100 12:20 Химики

5100

Юлия Лузина

Sanktpēterburga

Елена Баранова

Sanktpēterburga

Андрей Кулигин

Sanktpēterburga

5101 12:22 Колпинские пельмешки

5101

5102 12:24 Кристалл-Палас

5102

Иван Денисов

Sanktpēterburga

Александр Морозов

Sanktpēterburga

Александра Чикова

Sanktpēterburga

Андрей Шатов

Sanktpēterburga

5103 12:26 Hedgehog

5103

Антон Митрохин

Sanktpēterburga

МФТИ , ФРТК , Л2Ш , ЛНМО , Москва
5104 12:28 Шустрики

5104

Илья Скрабунов

Sanktpēterburga

Александр Дмитриев

Sanktpēterburga

Светлана Медведкова

Sanktpēterburga

Ольга Петрученко

Sanktpēterburga

5105 12:30 OMSV

5105

Сергей Малов

Ļeņingradas apgabals

Мария Попова

Ļeņingradas apgabals

Василий Фомченков

Sanktpēterburga

5106 12:32 Гуляш

5106

Анна Лазарева

Sanktpēterburga

ПМ-ПУ , СПбГУ
5107 12:34 100x24.RU

5107

Диана Салихова

Sanktpēterburga

Сергей Апатенков

Sanktpēterburga

5108 12:36 Crazy Physics

5108

Санкт-Петербург , СПбГПУ , dead-line
5109 12:38 Воштиль!

5109

Алёна Серкова

Sanktpēterburga

Саша Луки

Sanktpēterburga

Николай Стеблин-Каменский

Sanktpēterburga

К Эр

Sanktpēterburga

5110 12:40 Выбегайцы

5110

Варвара Никодимова

Sanktpēterburga

5112 12:44 Москаленки

5112

Артем Москаленко

Sanktpēterburga

Семён Москаленко

Sanktpēterburga

5113 12:46 Старт!

5113

Дарья Саламатова

Sanktpēterburga