Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Наталья Аболина
Maskava   802 «ЮМ» 09:04
Алексей Анкудинов
Sanktpēterburga   829 «Готовый победить» 09:58
Светлана Аполлонова
Sanktpēterburga   848 «Светлячок» 10:36
Валерия Беленкова
Maskava   842 «ТК» 10:24
Дмитрий Богатырев
Puškina   814 «Ничего не жалко» 09:28
Анна Бусленко
Maskava   832 «Биогеодвижение» 10:04
Юрий Васильев
Sanktpēterburga   811 «Хаген&Хемуль» 09:22
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   842 «ТК» 10:24
Александр Гагарин
Sanktpēterburga   816 «Крен-под-ветер» 09:32
Константин Горбунов
Sanktpēterburga   809 «Полтора Багета» 09:18
Илья Гурьянов
Sanktpēterburga   851 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:42
Валя Дегай
Sanktpēterburga   846 «Ползунок» 10:32
Анастасия Золотых
Sanktpēterburga   831 «Солянка» 10:02
Екатерина Золотых
Sanktpēterburga   834 «GoldTeam» 10:08
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   814 «Ничего не жалко» 09:28
Мария Коновалова
Sanktpēterburga   835 «Сами по себе» 10:10
Роман Куликов
Maskavas apgabals   819 «kernel panic» 09:38
Артём Лавринович
Maskava   839 «Mosplay.ru» 10:18
Руслан Лапин
Sanktpēterburga   831 «Солянка» 10:02
Александр Лебедев
Sanktpēterburga   840 «Swann» 10:20
Татьяна Левичева
Puškina   814 «Ничего не жалко» 09:28
Евгений Мамонтов
Sanktpēterburga   841 «Besslavniy» 10:22
Андрей Мезенцев
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   824 «Экипаж хипповозки» 09:48
Николай Мелехин
Maskava   804 «Дубы-Колдуны» 09:08
Екатерина Новикова
Maskava   820 «Сайгаки» 09:40
Сергей Пешков
Sanktpēterburga   821 «SPRБатарейка» 09:42
Антон Поповцев
Ļeņingradas apgabals   856 «Лужи лыжам не помеха» 10:52
Денис Ракитин
Sanktpēterburga   851 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:42
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   826 «Код опасности» 09:52
Елена Спасская
Sanktpēterburga   835 «Сами по себе» 10:10
Анна Старцева
Sanktpēterburga   859 «Логос» 10:58
Андрей Фёдоров
Sanktpēterburga   855 «fast and light» 10:50
Дарья Федотова
Sanktpēterburga   845 «3х9» 10:30
Ольга Хмелевская
Sanktpēterburga   844 «Медведи и жирафы» 10:28
Сергей Шаповаленко
Sanktpēterburga   836 «ofelia» 10:12
Михаил Шептовицкий
Sanktpēterburga   811 «Хаген&Хемуль» 09:22
Константин Щербаков
Maskava   832 «Биогеодвижение» 10:04
Ольга Ясакова
Sanktpēterburga   847 «Бублик» 10:34
Igor Osipov
Sanktpēterburga   855 «fast and light» 10:50
Марина Боровкова
Maskava   822 «маленькая компания» 09:44
Борис Горбунцов
Sanktpēterburga   830 «Балтийский берег» 10:00
Надежда Дмитренко
Sanktpēterburga   815 «nadine» 09:30
Сергей Калитин
Sanktpēterburga   849 «Стремительный домкрат» 10:38
Михаил Каменцев
Sanktpēterburga   825 «кампи-стайл» 09:50
Михаил Курицын
Sanktpēterburga   854 «МышЫ» 10:48
Андрей Кутищев
Sanktpēterburga   838 «OverPower» 10:16
Сергей Лыжин
Maskava   807 «Я и мои друзья» 09:14
Михаил Мельников
Sanktpēterburga   823 «Турболоси» 09:46
Анастасия Мизюн
Sanktpēterburga   846 «Ползунок» 10:32
Надежда Пильщикова
Sanktpēterburga   837 «Умираем последними» 10:14
Роман Плетнев
Sanktpēterburga   833 «Бефенный кабан» 10:06
Наталья Полякова
Sanktpēterburga   818 «Трамонтана» 09:36
Антон Попович
Sanktpēterburga   826 «Код опасности» 09:52
Кирилл Путилов
Sanktpēterburga   844 «Медведи и жирафы» 10:28
Тёма Саралийский
Sanktpēterburga   805 «КлючЪ!» 09:10
Надин Севастьянова
Sanktpēterburga   805 «КлючЪ!» 09:10
Алексей Серов
Sanktpēterburga   857 «Шустрячок» 10:54
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   817 «Тянитолкай» 09:34
Виктор Старцев
Sanktpēterburga   859 «Логос» 10:58
Марина Стриженко
Maskava   808 «Задумчивое торнадо» 09:16
Игорь Точанский
Sanktpēterburga   850 «СВНК» 10:40
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   853 «Кошаглоты» 10:46
Павел Фролов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   828 «[degene]runner» 09:56
Dina Mamedovna
Tālo ārzemju pilsētas   856 «Лужи лыжам не помеха» 10:52
Ольга Богатырева
Sanktpēterburga   818 «Трамонтана» 09:36
Василий Боков
Maskava   804 «Дубы-Колдуны» 09:08
Алексий Варфоломеев
Sanktpēterburga   833 «Бефенный кабан» 10:06
Кристина Волохова
Sanktpēterburga   818 «Трамонтана» 09:36
Алексей Вышивкин
Maskava   832 «Биогеодвижение» 10:04
Анастасия Гагарина
Инта   816 «Крен-под-ветер» 09:32
Павел Зун
Sanktpēterburga   823 «Турболоси» 09:46
Дмитрий Игнатов
Maskava   820 «Сайгаки» 09:40
Алексей Ильин
Sanktpēterburga   848 «Светлячок» 10:36
Дмитрий Кимбер
Sanktpēterburga   825 «кампи-стайл» 09:50
Александра Меллер
Sanktpēterburga   816 «Крен-под-ветер» 09:32
Юля Назарова
Sanktpēterburga   821 «SPRБатарейка» 09:42
Сергей Ольчев
Maskava   845 «3х9» 10:30
Светлана Полтораченко
Sanktpēterburga   809 «Полтора Багета» 09:18
Елена Солощева
Sanktpēterburga   853 «Кошаглоты» 10:46
Антон Тампель
Sanktpēterburga   849 «Стремительный домкрат» 10:38
Анна Тарасова
Sanktpēterburga   832 «Биогеодвижение» 10:04
Михаил Тимофеев
Sanktpēterburga   802 «ЮМ» 09:04
Надежда Толстых
Sanktpēterburga   837 «Умираем последними» 10:14
Максим Точанский
Sanktpēterburga   850 «СВНК» 10:40
Надежда Ушкова
Sanktpēterburga   818 «Трамонтана» 09:36
Ольга Цанева
Maskava   822 «маленькая компания» 09:44
Василий Челозерцев
Sanktpēterburga   824 «Экипаж хипповозки» 09:48
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
802 09:04 ЮМ

802

Михаил Тимофеев

Sanktpēterburga

804 09:08 Дубы-Колдуны

804

Василий Боков

Maskava

805 09:10 КлючЪ!

805

ПМК Спасатель ПМЦ Калининский
807 09:14 Я и мои друзья
808 09:16 Задумчивое торнадо

808

809 09:18 Полтора Багета

809

Светлана Полтораченко

Sanktpēterburga

811 09:22 Хаген&Хемуль

811

814 09:28 Ничего не жалко

814

815 09:30 nadine
816 09:32 Крен-под-ветер

816

Анастасия Гагарина

Инта

Александра Меллер

Sanktpēterburga

817 09:34 Тянитолкай СПбГПУ , СПбГУ
818 09:36 Трамонтана
Ольга Богатырева

Sanktpēterburga

Кристина Волохова

Sanktpēterburga

Надежда Ушкова

Sanktpēterburga

819 09:38 kernel panic

819

Роман Куликов

Maskavas apgabals

820 09:40 Сайгаки

820

Дмитрий Игнатов

Maskava

821 09:42 SPRБатарейка
Сергей Пешков

Sanktpēterburga

Юля Назарова

Sanktpēterburga

822 09:44 маленькая компания

822

Ольга Цанева

Maskava

823 09:46 Турболоси

823

Павел Зун

Sanktpēterburga

824 09:48 Экипаж хипповозки
Андрей Мезенцев

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Василий Челозерцев

Sanktpēterburga

825 09:50 кампи-стайл

825

Дмитрий Кимбер

Sanktpēterburga

826 09:52 Код опасности

826

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

Антон Попович

Sanktpēterburga

828 09:56 [degene]runner

828

Павел Фролов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

829 09:58 Готовый победить
830 10:00 Балтийский берег
831 10:02 Солянка

831

СПбГПУ
832 10:04 Биогеодвижение

832

Алексей Вышивкин

Maskava

Анна Тарасова

Sanktpēterburga

833 10:06 Бефенный кабан

833

Роман Плетнев

Sanktpēterburga

Алексий Варфоломеев

Sanktpēterburga

834 10:08 GoldTeam

834

СПбГПУ
835 10:10 Сами по себе

835

836 10:12 ofelia

836

837 10:14 Умираем последними

837

Надежда Толстых

Sanktpēterburga

838 10:16 OverPower

838

Андрей Кутищев

Sanktpēterburga

839 10:18 Mosplay.ru
840 10:20 Swann
841 10:22 Besslavniy

841

842 10:24 ТК

842

844 10:28 Медведи и жирафы

844

Велопитер , Санкт-Петербург
845 10:30 3х9
Дарья Федотова

Sanktpēterburga

Сергей Ольчев

Maskava

846 10:32 Ползунок

846

Валя Дегай

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , СПбГПУ
847 10:34 Бублик
Ольга Ясакова

Sanktpēterburga

СПбГУ
848 10:36 Светлячок

848

Алексей Ильин

Sanktpēterburga

849 10:38 Стремительный домкрат

849

Сергей Калитин

Sanktpēterburga

Антон Тампель

Sanktpēterburga

850 10:40 СВНК

850

Максим Точанский

Sanktpēterburga

851 10:42 Неолимпийская сборная Ямайки

851

Илья Гурьянов

Sanktpēterburga

Денис Ракитин

Sanktpēterburga

853 10:46 Кошаглоты
Елена Солощева

Sanktpēterburga

854 10:48 МышЫ
Михаил Курицын

Sanktpēterburga

855 10:50 fast and light
Андрей Фёдоров

Sanktpēterburga

Igor Osipov

Sanktpēterburga

856 10:52 Лужи лыжам не помеха

856

Антон Поповцев

Ļeņingradas apgabals

Dina Mamedovna

Tālo ārzemju pilsētas

857 10:54 Шустрячок

857

Алексей Серов

Sanktpēterburga

859 10:58 Логос

859

Анна Старцева

Sanktpēterburga

Виктор Старцев

Sanktpēterburga