Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Олег Брагин
Sanktpēterburga   133 «CrazyPingvins» 10:06
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   139 «Топонимический комиссар» 10:18
Семён Григорьев
Sanktpēterburga   127 «gsv» 09:54
Юлия Григорьева
Sanktpēterburga   124 «Технолог» 09:48
Владимир Грисюк
Sanktpēterburga   131 «Свободный Марс» 10:02
Филипп Кулин
Sanktpēterburga   131 «Свободный Марс» 10:02
Дмитрий Мишин
Maskava   103 «Балась» 09:06
Олег Носов
Sanktpēterburga   131 «Свободный Марс» 10:02
Владимир Попрыгин
Sanktpēterburga   125 «Dominants» 09:50
Анастасия Соболева
Sanktpēterburga   101 «Любимые» 09:02
Алексей Трофимов
Ļeņingradas apgabals   118 «Матрасные познаватели 2» 09:36
Мария Федорова
Sanktpēterburga   136 «Пешком по шпалам» 10:12
Ксения Цаплина
Sanktpēterburga   142 «November Charlie» 10:24
Алексей Шевелёв
Maskava   151 «Удача на удаче» 10:42
Денис Юрьевич
Sanktpēterburga   115 «Матрасные познаватели 1» 09:30
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   106 «J» 09:12
Владимир Бахтин
Sanktpēterburga   130 «Юкатан» 10:00
Николай Богачев
Sanktpēterburga   130 «Юкатан» 10:00
Андрей Ботов
Sanktpēterburga   125 «Dominants» 09:50
Кирилл Гутников
Sanktpēterburga   119 «Кункубинат» 09:38
Андрей Дахин
Sanktpēterburga   154 «АМД» 10:48
Константин Дмитриевский
Sanktpēterburga   121 «Матрасные познаватели 3» 09:42
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   112 «Чикаго» 09:24
Константин Кирьянов
Sanktpēterburga   113 «X-Travel» 09:26
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   115 «Матрасные познаватели 1» 09:30
Дарья Котова
Sanktpēterburga   124 «Технолог» 09:48
Юлия Останина
Sanktpēterburga   112 «Чикаго» 09:24
Филипп Пантелеев
Sanktpēterburga   149 «Peetweet» 11:40
Андрей Смирнов
Sanktpēterburga   142 «November Charlie» 10:24
Александр Трусов
Sanktpēterburga   118 «Матрасные познаватели 2» 09:36
Александр Хростицкий
Sanktpēterburga   145 «Зверьки на воле» 10:30
Марина Анисимова
Sanktpēterburga   117 «БС» 09:34
Михаил Афонин
Sanktpēterburga   101 «Любимые» 09:02
Ольга Бабушкина
Sanktpēterburga   145 «Зверьки на воле» 10:30
Элмира Балагардашова
Sanktpēterburga   117 «БС» 09:34
Людмила Бауэр
Sanktpēterburga   101 «Любимые» 09:02
Иван Бессараб
Sanktpēterburga   148 «Ежики в тумане» 10:36
Паша Борисов
Sanktpēterburga   118 «Матрасные познаватели 2» 09:36
Ольга Брагина
Sanktpēterburga   133 «CrazyPingvins» 10:06
Евгения Воронова
Sanktpēterburga   117 «БС» 09:34
Дмитрий Вороновский
Sanktpēterburga   149 «Peetweet» 11:40
Ольга Гутникова
Sanktpēterburga   119 «Кункубинат» 09:38
Артём Ермаков
Sanktpēterburga   116 «АТЭМК» 09:32
Илья Игнатьев
Sanktpēterburga   116 «АТЭМК» 09:32
Евгения Казакевич
Sanktpēterburga   148 «Ежики в тумане» 10:36
Денис Кузнецов
Sanktpēterburga   116 «АТЭМК» 09:32
Дима Мезерин
Sanktpēterburga   121 «Матрасные познаватели 3» 09:42
Роман Панченко
Sanktpēterburga   116 «АТЭМК» 09:32
Юлия Попова
Sanktpēterburga   101 «Любимые» 09:02
Кристина Сагдиева
Sanktpēterburga   117 «БС» 09:34
Иван Севостьянов
Sanktpēterburga   113 «X-Travel» 09:26
Анна Трифинова
Sanktpēterburga   119 «Кункубинат» 09:38
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   106 «J» 09:12
Ольга Шишигина
Sanktpēterburga   145 «Зверьки на воле» 10:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
101 09:02 Любимые

101

Михаил Афонин

Sanktpēterburga

Людмила Бауэр

Sanktpēterburga

Юлия Попова

Sanktpēterburga

103 09:06 Балась

103

106 09:12 J
Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

112 09:24 Чикаго

112

Аглая Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Останина

Sanktpēterburga

СПбГАВМ , Гимназия №56 , СПбГУ
113 09:26 X-Travel

113

Иван Севостьянов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
115 09:30 Матрасные познаватели 1

115

Денис Юрьевич

Sanktpēterburga

велосипед
116 09:32 АТЭМК

116

Артём Ермаков

Sanktpēterburga

Илья Игнатьев

Sanktpēterburga

Денис Кузнецов

Sanktpēterburga

Роман Панченко

Sanktpēterburga

117 09:34 БС
Марина Анисимова

Sanktpēterburga

Элмира Балагардашова

Sanktpēterburga

Евгения Воронова

Sanktpēterburga

Кристина Сагдиева

Sanktpēterburga

118 09:36 Матрасные познаватели 2

118

Алексей Трофимов

Ļeņingradas apgabals

Паша Борисов

Sanktpēterburga

велосипед
119 09:38 Кункубинат

119

Ольга Гутникова

Sanktpēterburga

Анна Трифинова

Sanktpēterburga

121 09:42 Матрасные познаватели 3

121

Дима Мезерин

Sanktpēterburga

велосипед
124 09:48 Технолог

124

Дарья Котова

Sanktpēterburga

125 09:50 Dominants

125

127 09:54 gsv

127

Мат-мех , велосипед , СПбГУ
130 10:00 Юкатан СПбГАВМ , НИУ ИТМО
131 10:02 Свободный Марс

131

Филипп Кулин

Sanktpēterburga

Олег Носов

Sanktpēterburga

Дремучий Лес , велосипед
133 10:06 CrazyPingvins

133

Олег Брагин

Sanktpēterburga

Ольга Брагина

Sanktpēterburga

136 10:12 Пешком по шпалам
Мария Федорова

Sanktpēterburga

139 10:18 Топонимический комиссар

139

142 10:24 November Charlie

142

Ксения Цаплина

Sanktpēterburga

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

145 10:30 Зверьки на воле
Ольга Бабушкина

Sanktpēterburga

Ольга Шишигина

Sanktpēterburga

148 10:36 Ежики в тумане

148

Иван Бессараб

Sanktpēterburga

Евгения Казакевич

Sanktpēterburga

149 11:40 Peetweet

149

Дмитрий Вороновский

Sanktpēterburga

велосипед
151 10:42 Удача на удаче

151

154 10:48 АМД

154

Андрей Дахин

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 09:00 Tramr
Vadim Madumarov

Maskava

101 09:02 Любимые

101

Михаил Афонин

Sanktpēterburga

Людмила Бауэр

Sanktpēterburga

Юлия Попова

Sanktpēterburga

103 09:06 Балась

103

106 09:12 J
Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

109 09:18 Хатифнатты ФМЛ 239 , НИУ ИТМО
112 09:24 Чикаго

112

Аглая Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Останина

Sanktpēterburga

СПбГАВМ , Гимназия №56 , СПбГУ
113 09:26 X-Travel

113

Иван Севостьянов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
116 09:32 АТЭМК

116

Артём Ермаков

Sanktpēterburga

Илья Игнатьев

Sanktpēterburga

Денис Кузнецов

Sanktpēterburga

Роман Панченко

Sanktpēterburga

117 09:34 БС
Марина Анисимова

Sanktpēterburga

Элмира Балагардашова

Sanktpēterburga

Евгения Воронова

Sanktpēterburga

Кристина Сагдиева

Sanktpēterburga

119 09:38 Кункубинат

119

Ольга Гутникова

Sanktpēterburga

Анна Трифинова

Sanktpēterburga

124 09:48 Технолог

124

Дарья Котова

Sanktpēterburga

125 09:50 Dominants

125

130 10:00 Юкатан СПбГАВМ , НИУ ИТМО
133 10:06 CrazyPingvins

133

Олег Брагин

Sanktpēterburga

Ольга Брагина

Sanktpēterburga

136 10:12 Пешком по шпалам
Мария Федорова

Sanktpēterburga

139 10:18 Топонимический комиссар

139

142 10:24 November Charlie

142

Ксения Цаплина

Sanktpēterburga

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

145 10:30 Зверьки на воле
Ольга Бабушкина

Sanktpēterburga

Ольга Шишигина

Sanktpēterburga

148 10:36 Ежики в тумане

148

Иван Бессараб

Sanktpēterburga

Евгения Казакевич

Sanktpēterburga

151 10:42 Удача на удаче

151

154 10:48 АМД

154

Андрей Дахин

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
115 09:30 Матрасные познаватели 1

115

Денис Юрьевич

Sanktpēterburga

велосипед
118 09:36 Матрасные познаватели 2

118

Алексей Трофимов

Ļeņingradas apgabals

Паша Борисов

Sanktpēterburga

велосипед
121 09:42 Матрасные познаватели 3

121

Дима Мезерин

Sanktpēterburga

велосипед
127 09:54 gsv

127

Мат-мех , велосипед , СПбГУ
131 10:02 Свободный Марс

131

Филипп Кулин

Sanktpēterburga

Олег Носов

Sanktpēterburga

Дремучий Лес , велосипед
149 11:40 Peetweet

149

Дмитрий Вороновский

Sanktpēterburga

велосипед