Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Алёна Байкова
Sanktpēterburga   605 «Неестественный отбор» 09:10
Ангелина Билебина
Pleskava   652 «LooneyTunes» 10:44
Анна Богданова
Pleskava   622 «Крылатые еноты» 09:44
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   605 «Неестественный отбор» 09:10
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   605 «Неестественный отбор» 09:10
Надежда Вавилова
Jaroslavļa   640 «МанНа небесная» 10:20
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   602 «Crab Pulsar» 09:04
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   633 «Портал» 10:06
Мария Дорофейкова
Sanktpēterburga   634 «Броненосцы» 10:08
Станислав Зотин
Sanktpēterburga   604 «ФПК» 09:08
Анна Игнатенко
Sanktpēterburga   651 «Капибара Тамара» 10:42
Екатерина Качинская
Maskava   650 «МосПетроСибирь» 10:40
Леонид Корниевский
Sanktpēterburga   602 «Crab Pulsar» 09:04
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   600 «Север не найден» 09:00
Аня Петросян
Sanktpēterburga   611 «RunTime Error» 09:22
Марина Платонова
Sanktpēterburga   611 «RunTime Error» 09:22
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   620 «Маруся и Co» 09:40
Алексей Руяткин
Sanktpēterburga   604 «ФПК» 09:08
Дмитрий Рыжов
Sanktpēterburga   635 «Ветка дерева» 10:10
Алексей Рязанов
Maskava   622 «Крылатые еноты» 09:44
Анна Рязанова
Maskava   622 «Крылатые еноты» 09:44
Елена Савчук
Sanktpēterburga   630 «Шустрые тихоходки» 10:00
Олеся Саломатова
Jaroslavļa   640 «МанНа небесная» 10:20
Сергей Сергеев
Maskava   650 «МосПетроСибирь» 10:40
Александр Смердов
Sanktpēterburga   606 «Околодножек» 09:12
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   631 «Вместе веселей» 10:02
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   603 «3D» 09:06
Антон Шадрин
Sanktpēterburga   635 «Ветка дерева» 10:10
Александр Шестиперов
Maskava   606 «Околодножек» 09:12
Евгений Алексеев
Pleskava   652 «LooneyTunes» 10:44
Максим Бутов
Pleskava   652 «LooneyTunes» 10:44
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   630 «Шустрые тихоходки» 10:00
Марк Вундер
Sanktpēterburga   602 «Crab Pulsar» 09:04
Алексей Гайнулин
Sanktpēterburga   603 «3D» 09:06
Андрей Гостев
Sanktpēterburga   650 «МосПетроСибирь» 10:40
Святослав Деменков
Sanktpēterburga   615 «Всё-таки решились!» 09:30
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   615 «Всё-таки решились!» 09:30
Мария Козлова
Sanktpēterburga   601 «Темные злые пеньки» 09:02
Мария Комар
Jaroslavļa   640 «МанНа небесная» 10:20
Дмитрий Ломанов
Pleskava   652 «LooneyTunes» 10:44
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   610 «Джеймс Бонд» 09:20
Кирилл Теймуразов
Maskava   607 «АМТ» 09:14
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   630 «Шустрые тихоходки» 10:00
Андрей Артемов
Sanktpēterburga   632 «Мозаика» 10:04
Светлана Артемова
Sanktpēterburga   632 «Мозаика» 10:04
Виталий Бакшеев
Sanktpēterburga   601 «Темные злые пеньки» 09:02
Юлия Бакшеева
Sanktpēterburga   601 «Темные злые пеньки» 09:02
Татьяна Буркова
Sanktpēterburga   600 «Север не найден» 09:00
Светик Веревкина
Sanktpēterburga   650 «МосПетроСибирь» 10:40
Ксения Вютрих
Sanktpēterburga   634 «Броненосцы» 10:08
Татьяна Громова
Sanktpēterburga   630 «Шустрые тихоходки» 10:00
Александра Данилова
Maskava   606 «Околодножек» 09:12
Юрий Игнатьев
Sanktpēterburga   632 «Мозаика» 10:04
Ольга Игнатьева
Sanktpēterburga   632 «Мозаика» 10:04
Андрей Клюхин
Pleskava   629 «Грифон» 09:58
Мария Костарева
Sanktpēterburga   635 «Ветка дерева» 10:10
Евгений Курпилянский
Jekaterinburga   600 «Север не найден» 09:00
Ольга Мегорская
Sanktpēterburga   651 «Капибара Тамара» 10:42
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   631 «Вместе веселей» 10:02
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   631 «Вместе веселей» 10:02
Ольга Патриевская
Sanktpēterburga   611 «RunTime Error» 09:22
Валерий Петров
Pleskava   629 «Грифон» 09:58
Юрий Петров
Sanktpēterburga   600 «Север не найден» 09:00
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   620 «Маруся и Co» 09:40
Екатерина Рязанова
Pleskava   629 «Грифон» 09:58
Андрей Савин
Pleskava   629 «Грифон» 09:58
Максим Сластников
Sanktpēterburga   634 «Броненосцы» 10:08
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   631 «Вместе веселей» 10:02
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   610 «Джеймс Бонд» 09:20
Наталия Филиппова
Sanktpēterburga   635 «Ветка дерева» 10:10
Марина Хитрий
Sanktpēterburga   611 «RunTime Error» 09:22
Никита Цветков
Sanktpēterburga   634 «Броненосцы» 10:08
Татьяна Чернышева
Sanktpēterburga   605 «Неестественный отбор» 09:10
Василий Шамко
Sanktpēterburga   633 «Портал» 10:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
600 09:00 Север не найден

600

Татьяна Буркова

Sanktpēterburga

Евгений Курпилянский

Jekaterinburga

Юрий Петров

Sanktpēterburga

601 09:02 Темные злые пеньки

601

Мария Козлова

Sanktpēterburga

Виталий Бакшеев

Sanktpēterburga

Юлия Бакшеева

Sanktpēterburga

602 09:04 Crab Pulsar
Дарья Вундер

Sanktpēterburga

Марк Вундер

Sanktpēterburga

603 09:06 3D

603

604 09:08 ФПК

604

605 09:10 Неестественный отбор

605

Алёна Байкова

Sanktpēterburga

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Татьяна Чернышева

Sanktpēterburga

606 09:12 Околодножек

606

Александра Данилова

Maskava

607 09:14 АМТ

607

610 09:20 Джеймс Бонд

610

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

611 09:22 RunTime Error

611

Аня Петросян

Sanktpēterburga

Ольга Патриевская

Sanktpēterburga

Марина Хитрий

Sanktpēterburga

615 09:30 Всё-таки решились!

615

620 09:40 Маруся и Co

620

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

622 09:44 Крылатые еноты

622

629 09:58 Грифон

629

Андрей Клюхин

Pleskava

Валерий Петров

Pleskava

Екатерина Рязанова

Pleskava

Андрей Савин

Pleskava

630 10:00 Шустрые тихоходки

630

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Мария Абрамова

Sanktpēterburga

Татьяна Громова

Sanktpēterburga

631 10:02 Вместе веселей

631

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

632 10:04 Мозаика

632

Андрей Артемов

Sanktpēterburga

Светлана Артемова

Sanktpēterburga

Юрий Игнатьев

Sanktpēterburga

Ольга Игнатьева

Sanktpēterburga

633 10:06 Портал

633

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

634 10:08 Броненосцы

634

Ксения Вютрих

Sanktpēterburga

Максим Сластников

Sanktpēterburga

Никита Цветков

Sanktpēterburga

635 10:10 Ветка дерева

635

Дмитрий Рыжов

Sanktpēterburga

Антон Шадрин

Sanktpēterburga

Мария Костарева

Sanktpēterburga

Наталия Филиппова

Sanktpēterburga

640 10:20 МанНа небесная

640

650 10:40 МосПетроСибирь

650

Андрей Гостев

Sanktpēterburga

Светик Веревкина

Sanktpēterburga

651 10:42 Капибара Тамара

651

Анна Игнатенко

Sanktpēterburga

Ольга Мегорская

Sanktpēterburga

652 10:44 LooneyTunes

652