Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Sergei Plekhanov
Tālo ārzemju pilsētas   L418 «Шотландцы не в юбках» 09:36
Елена Бычкова
Maskava   L416 «Большой Львиный Прайд» 09:32
Анастасия Волобуева
Maskava   L414 «АК МЭИ» 09:28
Денис Гришин
Sanktpēterburga   L406 «Crazy Physics» 09:12
Оксана Губанова
Maskava   L420 «Веселые хонорики» 09:40
Анна Еремина
Tālo ārzemju pilsētas   L410 «gnomlis» 09:20
Константин Кноп
Sanktpēterburga   L417 «КнопКИ» 09:34
Светлана Королева
Sanktpēterburga   L403 «Пражская зима» 09:06
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   L406 «Crazy Physics» 09:12
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L405 «Snílek» 09:10
Игорь Манжай
Maskava   L414 «АК МЭИ» 09:28
Ирина Мартынова
Maskava   L416 «Большой Львиный Прайд» 09:32
Светлана Микутель
Sanktpēterburga   L428 «ALANSWAN» 09:56
Александра Навоева
Maskavas apgabals   L403 «Пражская зима» 09:06
Елена Нестерова
Maskava   L409 «КЛМН» 09:18
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L403 «Пражская зима» 09:06
Надежда Риехакайнен
Maskava   L424 «Николаевский Экспресс» 09:48
Виктория Святловская
Maskava   L415 «Райффлезия» 09:30
Сергей Смолин
Maskava   L419 «Другой город» 09:38
Екатерина Соколова
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L408 «Резвые» 09:16
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   L412 «ТИХО-ходы» 09:24
Юлия Трушик
Maskavas apgabals   L401 «ogogo» 09:02
Максим Фирфаров
Sanktpēterburga   L421 «Mammoths» 09:42
Татьяна Харлашина
Sanktpēterburga   L411 «пара-ходики» 09:22
Александр Чеченин
Maskava   L400 «Партизаны» 09:00
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   L413 «Ёкарный Бабай» 09:26
Анна Щербакова
Maskava   L422 «особый вечер» 09:44
Лида Щербакова
Maskava   L422 «особый вечер» 09:44
Юлия Бакшеева
Sanktpēterburga   L402 «Темные злые пеньки» 09:04
Николай Большаков
Maskava   L403 «Пражская зима» 09:06
Евгений Гранухин
Maskava   L400 «Партизаны» 09:00
Захар Григоров
Sanktpēterburga   L427 «Божьи коровки» 09:54
Светлана Козеровская
Maskava   L415 «Райффлезия» 09:30
Андрей Комов
Maskava   L423 «Московские Големы» 09:46
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   L404 «"Сами мы неместные"» 09:08
Наталья Куканова
Maskava   L426 «Белолапики» 09:52
Екатерина Мельникова
Maskava   L407 «Суровые хайлендеры» 09:14
Дмитрий Нестеров
Prāga   L409 «КЛМН» 09:18
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   L424 «Николаевский Экспресс» 09:48
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   L425 «Клетчатее чем зайцы» 09:50
Лукьянович Алина
Sanktpēterburga   L412 «ТИХО-ходы» 09:24
Нина Арделян
Prāga   L422 «особый вечер» 09:44
Виталий Бакшеев
Sanktpēterburga   L402 «Темные злые пеньки» 09:04
Рахиль Борщевская
Maskava   L415 «Райффлезия» 09:30
Ирина Виноградова
Maskava   L420 «Веселые хонорики» 09:40
Виктория Григорова
Sanktpēterburga   L427 «Божьи коровки» 09:54
Светлана Григорова
Sanktpēterburga   L427 «Божьи коровки» 09:54
Анастасия Еремина
Tālo ārzemju pilsētas   L410 «gnomlis» 09:20
Алиса Ермихина
Tālo ārzemju pilsētas   L410 «gnomlis» 09:20
Ярослав Керечанин
Maskava   L405 «Snílek» 09:10
Инга Кноп
Sanktpēterburga   L417 «КнопКИ» 09:34
Сергей Комов
Maskava   L423 «Московские Големы» 09:46
Наталия Комова
Maskava   L423 «Московские Големы» 09:46
Анна Куканова
Sanktpēterburga   L426 «Белолапики» 09:52
Александр Куклев
Tālo ārzemju pilsētas   L410 «gnomlis» 09:20
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   L425 «Клетчатее чем зайцы» 09:50
Элина Лукьянович
Sanktpēterburga   L412 «ТИХО-ходы» 09:24
Светлана Манжай
Maskava   L414 «АК МЭИ» 09:28
Юлия Михеева
Maskava   L400 «Партизаны» 09:00
Юлия Моисеева
Tālo ārzemju pilsētas   L418 «Шотландцы не в юбках» 09:36
Ярослав Нестеров
Prāga   L409 «КЛМН» 09:18
Антон Полубояринов
Sanktpēterburga   L428 «ALANSWAN» 09:56
София Святловская
Maskava   L415 «Райффлезия» 09:30
Татьяна Смолина
Maskava   L419 «Другой город» 09:38
Дмитрий Соколов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L408 «Резвые» 09:16
Елена Станиславская
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L408 «Резвые» 09:16
Софья Телегина
Maskava   L404 «"Сами мы неместные"» 09:08
Игорь Трушик
Maskavas apgabals   L401 «ogogo» 09:02
Анна Фирфарова
Sanktpēterburga   L421 «Mammoths» 09:42
Алексей Харлашин
Sanktpēterburga   L411 «пара-ходики» 09:22
Анастасия Харлашина
Sanktpēterburga   L411 «пара-ходики» 09:22
Станислав Шпагин
Sanktpēterburga   L413 «Ёкарный Бабай» 09:26
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L400 09:00 Партизаны

L400

Юлия Михеева

Maskava

L401 09:02 ogogo

L401

Юлия Трушик

Maskavas apgabals

Игорь Трушик

Maskavas apgabals

L402 09:04 Темные злые пеньки

L402

Юлия Бакшеева

Sanktpēterburga

Виталий Бакшеев

Sanktpēterburga

L403 09:06 Пражская зима

L403

L404 09:08 "Сами мы неместные"

L404

Софья Телегина

Maskava

L405 09:10 Snílek

L405

Ярослав Керечанин

Maskava

МФТИ , Ленинград , ССО-75 , берега Мойки , НИУ ИТМО
L406 09:12 Crazy Physics

L406

world_of_ru , СПбГПУ
L407 09:14 Суровые хайлендеры

L407

L408 09:16 Резвые

L408

Екатерина Соколова

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Дмитрий Соколов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Елена Станиславская

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

L409 09:18 КЛМН

L409

Ярослав Нестеров

Prāga

Зеленоград , Skype
L410 09:20 gnomlis

L410

Анна Еремина

Tālo ārzemju pilsētas

Анастасия Еремина

Tālo ārzemju pilsētas

Алиса Ермихина

Tālo ārzemju pilsētas

Александр Куклев

Tālo ārzemju pilsētas

L411 09:22 пара-ходики

L411

Алексей Харлашин

Sanktpēterburga

Анастасия Харлашина

Sanktpēterburga

L412 09:24 ТИХО-ходы

L412

Лукьянович Алина

Sanktpēterburga

Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

L413 09:26 Ёкарный Бабай

L413

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Станислав Шпагин

Sanktpēterburga

L414 09:28 АК МЭИ

L414

Светлана Манжай

Maskava

L415 09:30 Райффлезия

L415

Рахиль Борщевская

Maskava

София Святловская

Maskava

L416 09:32 Большой Львиный Прайд

L416

L417 09:34 КнопКИ

L417

Инга Кноп

Sanktpēterburga

L418 09:36 Шотландцы не в юбках

L418

Sergei Plekhanov

Tālo ārzemju pilsētas

Юлия Моисеева

Tālo ārzemju pilsētas

L419 09:38 Другой город

L419

Татьяна Смолина

Maskava

L420 09:40 Веселые хонорики

L420

Ирина Виноградова

Maskava

L421 09:42 Mammoths

L421

Анна Фирфарова

Sanktpēterburga

L422 09:44 особый вечер

L422

Нина Арделян

Prāga

L423 09:46 Московские Големы

L423

Сергей Комов

Maskava

Наталия Комова

Maskava

L424 09:48 Николаевский Экспресс

L424

L425 09:50 Клетчатее чем зайцы

L425

Ирина Лебедева

Sanktpēterburga

L426 09:52 Белолапики

L426

Анна Куканова

Sanktpēterburga

L427 09:54 Божьи коровки

L427

Захар Григоров

Sanktpēterburga

Виктория Григорова

Sanktpēterburga

Светлана Григорова

Sanktpēterburga

L428 09:56 ALANSWAN

L428

Антон Полубояринов

Sanktpēterburga