Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Margarita Fanny Furgang
Sanktpēterburga   1126 «Дирекция тяги» 11:06
Ksu Ksu
Sanktpēterburga   150 «RunFoxRun» 09:50
Viktor Zenin
Minska   130 «Радзівілы маюць рацыю» 09:30
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   1126 «Дирекция тяги» 11:06
Софья Акимова
Maskava   1200 «Деменция» 12:20
Мария Аль-Ради
Sanktpēterburga   176 «Шилохвосты» 10:16
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   100 «Нас пятило» 09:00
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   123 «Тушканчики» 09:23
Александр Баранов
Sanktpēterburga   1117 «Йошта» 10:57
Александра Бачалдина
Sanktpēterburga   1170 «COBA» 11:50
Юлия Беликова
Sanktpēterburga   144 «Смельчаки» 09:44
Мария Белинская
Sanktpēterburga   1167 «Лопе де Вега» 11:47
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   151 «Белый Ус» 09:51
Константин Бирзнек
Sanktpēterburga   1185 «Слономышь» 12:05
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   184 «Мимоходом» 10:24
Дмитрий Бондарев
Sanktpēterburga   1189 «Тюлени» 12:09
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   133 «Удачный день» 09:33
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   184 «Мимоходом» 10:24
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   107 «ВейерштрассЕ» 09:07
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   104 «[не]внимание к мелочам» 09:04
Ольга Бурцева
Maskava   177 «Ольга» 10:17
Никита Буряков
Sanktpēterburga   170 «Куда-то туда» 10:10
Миронова Валентина
Ļeņingradas apgabals   1161 «Лисичкины лапки» 11:41
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   101 «Мешки с костями» 09:01
Алексей Векшин
Sanktpēterburga   1157 «Каждый раз новое» 11:37
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   172 «keepsake» 10:12
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   1113 «Топонимическая поэзия» 10:53
Алёна Власова
Sanktpēterburga   137 «сыгранный на шарманке в Фонтанке» 09:37
Алёна Волошонок
Sanktpēterburga   148 «Голубые панды» 09:48
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   106 «Полный дальше!» 09:06
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   175 «Портал» 10:15
Аскар Галимзянов
Ufa   1189 «Тюлени» 12:09
Иван Генералов
Sanktpēterburga   170 «Куда-то туда» 10:10
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   121 «Leone di San Marco» 09:21
Ольга Горбатенко
Sanktpēterburga   1132 «Альпинисты в городе» 11:12
Екатерина Гриценко
Sanktpēterburga   1142 «Это ЖЖЖ неспроста» 11:22
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   1156 «Дети понедельника» 11:36
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   1117 «Йошта» 10:57
Михаил Дворкин
Sanktpēterburga   129 «Ежики Хрюшечки» 09:29
Артур Дубро
Sanktpēterburga   1191 «Три Ноги» 12:11
Алексей Дюжев
Sanktpēterburga   160 «Шустрячки» 10:00
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   1174 «Сезон дождей» 11:54
Тимофей Евдокимов
Sanktpēterburga   1174 «Сезон дождей» 11:54
Анна Елисеева
Sanktpēterburga   1139 «Петербургские незнакомки» 11:19
Лизавета Емельянова
Sanktpēterburga   1109 «Пупсики» 10:49
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   1100 «Профи-Тролли» 10:40
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   1100 «Профи-Тролли» 10:40
Катерина Забродкина
Sanktpēterburga   100 «Нас пятило» 09:00
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   160 «Шустрячки» 10:00
Марина Засимова
Sanktpēterburga   1175 «Впереди ветра» 11:55
Женя Захаров
Sanktpēterburga   165 «Две Столицы» 10:05
Инна Захарова
Sanktpēterburga   1156 «Дети понедельника» 11:36
Александр Звягин
Sanktpēterburga   199 «X4team» 10:39
Александра Зотова
Sanktpēterburga   140 «Corso & Co» 09:40
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   106 «Полный дальше!» 09:06
Анна Игнатенко
Sanktpēterburga   1120 «Название команды» 11:00
Валерия Иринчинова
Sanktpēterburga   1199 «Мудрые Боги выдумали ноги!» 12:19
Лариса Исаева
Ļeņingradas apgabals   1163 «Сборка» 11:43
Екатерина Казакова
Sanktpēterburga   138 «К2» 09:38
Василий Калинин
Sanktpēterburga   188 «Улит и Ко» 10:28
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   1146 «БеГеМотъ» 11:26
Ольга Капустина
Sanktpēterburga   1127 «Горынычи» 11:07
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   1153 «Планы на ветер» 11:33
Илья Клюжин
Sanktpēterburga   152 «Поезд Свердловск-Ленинград» 09:52
Анастасия Ковалева
Sanktpēterburga   1179 «Carpe Diem» 11:59
Валентина Кормакова
Maskava   137 «сыгранный на шарманке в Фонтанке» 09:37
Геннадий Короткевич
Sanktpēterburga   195 «Кафка рабство» 10:35
Александра Косинская
Sanktpēterburga   1106 «Водопроводчики» 10:46
Данила Краснов
Sanktpēterburga   199 «X4team» 10:39
Никита Краснов
Sanktpēterburga   199 «X4team» 10:39
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   199 «X4team» 10:39
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   172 «keepsake» 10:12
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   128 «Rabid Ferrets» 09:28
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   1183 «Овощная грядка» 12:03
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   186 «УЛЬТРА» 10:26
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   140 «Corso & Co» 09:40
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   180 «Бежим и волосы назад» 10:20
Лера Куксова
Sanktpēterburga   159 «4 литра настолок» 09:59
Павел Кукушкин
Sanktpēterburga   1136 «Кусени» 11:16
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   107 «ВейерштрассЕ» 09:07
Юлия Лаврецова
Sanktpēterburga   1137 «Дынная ночь» 11:17
Антон Лавров
Sanktpēterburga   1181 «Одинокий путник» 12:01
Иван Лагунов
Sanktpēterburga   1176 «Котики-милотики» 11:56
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   187 «Солнышко - Тучка» 10:27
Ирина Левина
Sanktpēterburga   147 «Нетрудовые резервы» 09:47
Кристина Луткова
Sanktpēterburga   1189 «Тюлени» 12:09
Алина Лущинская
Sanktpēterburga   167 «Благородное Безумие» 10:07
Дмитрий Малышев
Sanktpēterburga   1144 «Тучкины Слёзки» 11:24
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   102 «Бурундуй» 09:02
Валентина Маметьева
Maskavas apgabals   169 «NiceГра» 10:09
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   143 «Цветной Капустки Хотцы» 09:43
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   143 «Цветной Капустки Хотцы» 09:43
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   164 «Альма-матер» 10:04
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   142 «Суслики» 09:42
Светлана Микутель
Sanktpēterburga   1137 «Дынная ночь» 11:17
Борис Минаев
Sanktpēterburga   195 «Кафка рабство» 10:35
Станислав Минаев
Sanktpēterburga   178 «Усы Надежды» 10:18
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   140 «Corso & Co» 09:40
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   174 «Marsach» 10:14
Настасья Михайлова
Sanktpēterburga   1149 «TimTeam» 11:29
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   1118 «Море» 10:58
Виктор Морозов
Sanktpēterburga   183 «Отмороженные бЕлки» 10:23
Анна Москвина
Sanktpēterburga   116 «Петербургские странники» 09:16
Евгения Назарова
Sanktpēterburga   144 «Смельчаки» 09:44
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   173 «Вечер пятницы» 10:13
Анна Новикова
Sanktpēterburga   1145 «На волю, в пампасы!» 11:25
Наталья Очева
Sanktpēterburga   126 «Сурикаты» 09:26
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   1106 «Водопроводчики» 10:46
Полина Панчук
Sanktpēterburga   198 «Adventure time» 10:38
Светлана Парилова
Sanktpēterburga   1134 «СОВА» 11:14
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   160 «Шустрячки» 10:00
Оля Переходько
Sanktpēterburga   1174 «Сезон дождей» 11:54
Лида Перовская
Sanktpēterburga   195 «Кафка рабство» 10:35
Ирина Петрова
Sanktpēterburga   1166 «Васильки на асфальте» 11:46
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   127 «Шерочка с Машерочкой» 09:27
Елена Пименова
Sanktpēterburga   1109 «Пупсики» 10:49
Мария Пичугина
Sanktpēterburga   1124 «Походники» 11:04
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   135 «Маня на Nissan-е» 09:35
Ксения Поздина
Jekaterinburga   194 «HERE» 10:34
Евгения Полежаева
Sanktpēterburga   1171 «Конь-людоед» 11:51
Ольга Попова
Maskavas apgabals   169 «NiceГра» 10:09
Катерина Потёмина
Sanktpēterburga   1179 «Carpe Diem» 11:59
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   189 «AR-info.ru» 10:29
Ольга Прилуцкая
Sanktpēterburga   113 «Неконтактный зоопарк» 09:13
Ольга Пташинская
Sanktpēterburga   118 «Пассат+» 09:18
Алеся Резник
Sanktpēterburga   1128 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 11:08
Сергей Реука
Sanktpēterburga   117 «Огни Самайна» 09:17
Дарья Родионова
Sanktpēterburga   136 «Сюзор & Co» 09:36
Сергей Рымарев
Puškina   131 «Городской наблюдатель» 09:31
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   1153 «Планы на ветер» 11:33
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   128 «Rabid Ferrets» 09:28
Дмитрий Саютин
Sanktpēterburga   129 «Ежики Хрюшечки» 09:29
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   1113 «Топонимическая поэзия» 10:53
Анна Семенова
Sanktpēterburga   156 «Аригато» 09:56
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   115 «Радость» 09:15
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   153 «Обригаду» 09:53
Татьяна Смолянникова
Sanktpēterburga   163 «Барабашки с барабанами» 10:03
Софья Соболь
Sanktpēterburga   134 «Любители» 09:34
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   108 «Сан-Симон» 09:08
Елена Соложина
Sanktpēterburga   1188 «Прозерпина» 12:08
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   105 «Вместе веселей» 09:05
Дарья Сотникова
Ufa   1189 «Тюлени» 12:09
Мария Спирина
Sanktpēterburga   1155 «Умный Кот» 11:35
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   129 «Ежики Хрюшечки» 09:29
Ольга Степанова
Sanktpēterburga   1116 «Модильон» 10:56
Василий Сырохнов
Sanktpēterburga   1177 «СыроКотики» 11:57
Александра Тимофеева
Sanktpēterburga   1119 «Утки УУ» 10:59
Алина Титова
Sanktpēterburga   101 «Мешки с костями» 09:01
Екатерина Трофимова
Sanktpēterburga   1201 «Хахакеры» 12:21
Никита Тхоржевский
Sanktpēterburga   1191 «Три Ноги» 12:11
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   154 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:54
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   161 «Ириски» 10:01
Олег Фафурин
Sanktpēterburga   1190 «Проклятие размерности» 12:10
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   1159 «Любовь-морковь» 11:39
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   169 «NiceГра» 10:09
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   1141 «Синяя тележка с котиком» 11:21
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   180 «Бежим и волосы назад» 10:20
Мирослава Шамсиева
Sanktpēterburga   1172 «Run&Jump» 11:52
Тамара Шарипова
Ufa   197 «Суперконтинуум» 10:37
Елена Швец
Sanktpēterburga   1150 «Черная каракатица» 11:30
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   1195 «Толстопузики» 12:15
Ксения Шунькина
Sanktpēterburga   1135 «Мартовские львы Панджшера» 11:15
Александра Щапова
Sanktpēterburga   1126 «Дирекция тяги» 11:06
Andrei Cherushev
Sanktpēterburga   1173 «Слоновые прыгунчики» 11:53
Denis Ibaev
Sanktpēterburga   1102 «+2» 10:42
Екатерина Агер
Sanktpēterburga   132 «Человечки» 09:32
Андрей Акимов
Sanktpēterburga   196 «План Б» 10:36
Левин Александр
Sanktpēterburga   1158 «Огурки» 11:38
Иван Андреев
Sanktpēterburga   1122 «Телепузики» 11:02
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   1103 «Улица, фонарь, аптека» 10:43
Татьяна Ануфриева
Sanktpēterburga   1140 «Еда Федота» 11:20
Арина Артемьева
Sanktpēterburga   1182 «КИРПИЧЪ» 12:02
Мария Баранова
Veļikijnovgoroda   115 «Радость» 09:15
Светлана Бебякина
Sanktpēterburga   127 «Шерочка с Машерочкой» 09:27
Татьяна Бугаенко
Sanktpēterburga   157 «Вожди» 09:57
Полина Ванина
Sanktpēterburga   179 «Темный орден» 10:19
Татьяна Войстрик
Sanktpēterburga   139 «Так или иначе» 09:39
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   185 «Струнные» 10:25
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   191 «Команда 191, старт 10:31» 10:31
Иван Гаврилов
Sanktpēterburga   1171 «Конь-людоед» 11:51
Ирина Герасимова
Sanktpēterburga   1184 «Яростные блинцы» 12:04
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   1156 «Дети понедельника» 11:36
Вероника Гулидова
Sanktpēterburga   150 «RunFoxRun» 09:50
Дмитрий Демидов
Sanktpēterburga   159 «4 литра настолок» 09:59
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   1123 «Молния ТуТ» 11:03
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   146 «Оса» 09:46
Алеся Законникова
Sanktpēterburga   1197 «Гуси в шапках» 12:17
Наталья Замятина
Sanktpēterburga   1143 «2Н» 11:23
Александр Златорунский
Sanktpēterburga   144 «Смельчаки» 09:44
Дмитрий Иванов
Maskava   193 «Эффект Доплерa» 10:33
Валентина Иванова
Sanktpēterburga   1198 «Кошки-мышки» 12:18
Антон Каган
Sanktpēterburga   1192 «Стефания» 12:12
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   138 «К2» 09:38
Динара Кондыбаева
Sanktpēterburga   1171 «Конь-людоед» 11:51
Ксения Коннова
Sanktpēterburga   1178 «Дикие кони» 11:58
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   1147 «Hannila» 11:27
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   174 «Marsach» 10:14
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   114 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:14
Ландышева Любовь
Sanktpēterburga   182 «Билет на балет» 10:22
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   125 «Мыха и Ко.» 09:25
Ольга Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   142 «Суслики» 09:42
Екатерина Миронова
Sanktpēterburga   1108 «быстрее Болта» 10:48
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   1194 «Бешеные черепахи» 12:14
Алла Мугандина
Sanktpēterburga   1110 «Божие коровки» 10:50
Татьяна Невзорова
Sanktpēterburga   126 «Сурикаты» 09:26
Анна Олейник
Sanktpēterburga   1107 «Лена» 10:47
Иван Олончик
Sanktpēterburga   1179 «Carpe Diem» 11:59
Иван Павлик
Sanktpēterburga   168 «Night fury» 10:08
Полина Панова
Sanktpēterburga   1171 «Конь-людоед» 11:51
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   118 «Пассат+» 09:18
Анастасия Петровна
Sanktpēterburga   1162 «Пеший Тулиус» 11:42
Таисия Полякова
Sanktpēterburga   1155 «Умный Кот» 11:35
Роман Попцов
Sanktpēterburga   1180 «Упорные мыши» 12:00
Ольга Поспелова
Sanktpēterburga   159 «4 литра настолок» 09:59
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   141 «Палема» 09:41
Ирина Пытляк
Sanktpēterburga   1164 «Весна» 11:44
Мария Раззак
Sanktpēterburga   1154 «Вжик» 11:34
Дина Романова
Sanktpēterburga   159 «4 литра настолок» 09:59
Валерия Рябкова
Sanktpēterburga   1152 «Грязные псы» 11:32
Алексей Савельев
Maskava   1148 «Пуджики» 11:28
Анастасия Самусева
Ļeņingradas apgabals   1165 «Шпунтики» 11:45
Александр Сидько
Sanktpēterburga   158 «STR» 09:58
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   1112 «улитки на склоне» 10:52
Диана Соболева
Pēterhofa   181 «Круче тучи» 10:21
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   192 «ТаНи» 10:32
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   103 «Крошки Ру» 09:03
Кристина Стрелкова
Sanktpēterburga   1133 «Усы Эркюля» 11:13
Константин Тафинцев
Sanktpēterburga   1115 «Печеньки» 10:55
Мария Темчина
Sanktpēterburga   1111 «Понаехали» 10:51
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   122 «Фёдоры» 09:22
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   111 «Искатели трепангов» 09:11
Павел Федотов
Sanktpēterburga   1101 «Ведро мидий» 10:41
Анжелика Худина
Sanktpēterburga   1151 «Барабашки» 11:31
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   120 «Три брюнетки» 09:20
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   157 «Вожди» 09:57
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   162 «Экстремум» 10:02
Маргарита Шарипова
Maskava   197 «Суперконтинуум» 10:37
Елена Шеринова
Sanktpēterburga   1187 «Кylak» 12:07
Danila Glumov
Maskavas apgabals   177 «Ольга» 10:17
Polina Kulakova
Sanktpēterburga   124 «Ёжики в тумане» 09:24
Galina Petukhova
Sanktpēterburga   113 «Неконтактный зоопарк» 09:13
Настя VOLK
Pēterhofa   181 «Круче тучи» 10:21
Oxana Yurkova
Sanktpēterburga   1126 «Дирекция тяги» 11:06
Марта Абросимова
Sanktpēterburga   1124 «Походники» 11:04
Лаура Аброчнова
Sanktpēterburga   162 «Экстремум» 10:02
Лена Агапова
Sanktpēterburga   165 «Две Столицы» 10:05
Елена Агашина
Sanktpēterburga   125 «Мыха и Ко.» 09:25
Денис Агер
Sanktpēterburga   132 «Человечки» 09:32
Иван Агер
Sanktpēterburga   132 «Человечки» 09:32
Ольга Акимова
Sanktpēterburga   196 «План Б» 10:36
Александр Андреев
Sanktpēterburga   1122 «Телепузики» 11:02
Лиза Андреева
Sanktpēterburga   185 «Струнные» 10:25
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   1122 «Телепузики» 11:02
Александр Аникин
Sanktpēterburga   1170 «COBA» 11:50
Максим Аноп
Citas Tālo Austrumu federālā apgabala pilsētas   1135 «Мартовские львы Панджшера» 11:15
Елена Антонова
Sanktpēterburga   136 «Сюзор & Co» 09:36
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   1109 «Пупсики» 10:49
Светлана Артемова
Sanktpēterburga   110 «Мозаика» 09:10
Елена Артемьева
Sanktpēterburga   1182 «КИРПИЧЪ» 12:02
Павел Астафьев
Sanktpēterburga   1158 «Огурки» 11:38
Вячеслав Афанасьев
Sanktpēterburga   1132 «Альпинисты в городе» 11:12
Артур Ахметов
Maskava   165 «Две Столицы» 10:05
Елена Бакулева
Sanktpēterburga   1112 «улитки на склоне» 10:52
Ольга Бачалдина
Sanktpēterburga   1170 «COBA» 11:50
Екатерина Белова
Sanktpēterburga   1180 «Упорные мыши» 12:00
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   114 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:14
Павел Блышко
Sanktpēterburga   141 «Палема» 09:41
Екатерина Бредихина
Sanktpēterburga   1111 «Понаехали» 10:51
Павел Буренев
Sanktpēterburga   104 «[не]внимание к мелочам» 09:04
Сергей Быков
Sanktpēterburga   124 «Ёжики в тумане» 09:24
Юлия Быстрова
Sanktpēterburga   123 «Тушканчики» 09:23
Александр Васильев
Sanktpēterburga   1164 «Весна» 11:44
Лидия Васильева
Sanktpēterburga   1164 «Весна» 11:44
Александра Васюк
Sanktpēterburga   101 «Мешки с костями» 09:01
Анастасия Волжина
Sanktpēterburga   1172 «Run&Jump» 11:52
Диана Волхова
Sanktpēterburga   1201 «Хахакеры» 12:21
Игорь Воробьев
Sanktpēterburga   193 «Эффект Доплерa» 10:33
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   154 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:54
Дарья Воробьева
Maskava   193 «Эффект Доплерa» 10:33
Газар Газарьянц
Sanktpēterburga   1144 «Тучкины Слёзки» 11:24
анна ганелез
Sanktpēterburga   112 «Угар» 09:12
Тимофей Гогин
Sanktpēterburga   1196 «проблемус нафигус» 12:16
Юрий Гогин
Sanktpēterburga   1196 «проблемус нафигус» 12:16
Михаил Голубев
Sanktpēterburga   1151 «Барабашки» 11:31
Кристина Гридилёва
Sanktpēterburga   163 «Барабашки с барабанами» 10:03
Сергей Гришин
Maskava   1111 «Понаехали» 10:51
Настя Грязникова
Sanktpēterburga   148 «Голубые панды» 09:48
Наталья Давидан
Sanktpēterburga   1137 «Дынная ночь» 11:17
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   1131 «ГПП» 11:11
Екатерина Добрецова
Sanktpēterburga   167 «Благородное Безумие» 10:07
Мария Донченко
Sanktpēterburga   167 «Благородное Безумие» 10:07
Светлана Дорохова
Sanktpēterburga   133 «Удачный день» 09:33
Мария Дубовцева
Sanktpēterburga   1191 «Три Ноги» 12:11
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   169 «NiceГра» 10:09
Александр Егоров
Sanktpēterburga   146 «Оса» 09:46
Павел Егоров
Maskava   1198 «Кошки-мышки» 12:18
Дарья Егорова
Sanktpēterburga   150 «RunFoxRun» 09:50
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   163 «Барабашки с барабанами» 10:03
Вероника Елагина
Sanktpēterburga   186 «УЛЬТРА» 10:26
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   1139 «Петербургские незнакомки» 11:19
Александр Железняков
Sanktpēterburga   161 «Ириски» 10:01
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   1185 «Слономышь» 12:05
Наталья Журавлёва
Sanktpēterburga   1140 «Еда Федота» 11:20
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   143 «Цветной Капустки Хотцы» 09:43
Валерий Захаров
Sanktpēterburga   1134 «СОВА» 11:14
Света Захарова
Sanktpēterburga   1192 «Стефания» 12:12
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   116 «Петербургские странники» 09:16
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   116 «Петербургские странники» 09:16
Екатерина Зубарева
Sanktpēterburga   1198 «Кошки-мышки» 12:18
Елена Иваничева
Sanktpēterburga   1185 «Слономышь» 12:05
Александр Иванов
Sanktpēterburga   1199 «Мудрые Боги выдумали ноги!» 12:19
Анечка Иванова
Sanktpēterburga   1144 «Тучкины Слёзки» 11:24
Татьяна Иванова
Sanktpēterburga   182 «Билет на балет» 10:22
Юрий Игнатьев
Sanktpēterburga   110 «Мозаика» 09:10
Ольга Игнатьева
Sanktpēterburga   110 «Мозаика» 09:10
Алекс Ильин
Sanktpēterburga   1185 «Слономышь» 12:05
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   100 «Нас пятило» 09:00
Агата Казакова
Sanktpēterburga   1133 «Усы Эркюля» 11:13
Алёна Камалова
Sanktpēterburga   1180 «Упорные мыши» 12:00
Мария Кантор
Sanktpēterburga   176 «Шилохвосты» 10:16
Мария Карманова
Sanktpēterburga   184 «Мимоходом» 10:24
Варя Карюкина
Sanktpēterburga   1180 «Упорные мыши» 12:00
Леонид Киватцев
Sanktpēterburga   1108 «быстрее Болта» 10:48
Валентина Клюжина
Sanktpēterburga   152 «Поезд Свердловск-Ленинград» 09:52
Валентина Коваленко
Sanktpēterburga   1173 «Слоновые прыгунчики» 11:53
Милана Ковалькова
Sanktpēterburga   1162 «Пеший Тулиус» 11:42
Раиса Кожухарь
Sanktpēterburga   1114 «Мишки Гамми» 10:54
Станислав Кондратенко
Sanktpēterburga   125 «Мыха и Ко.» 09:25
Артём Коннов
Sanktpēterburga   1178 «Дикие кони» 11:58
Дарья Коннова
Sanktpēterburga   1178 «Дикие кони» 11:58
Надежда Коннова
Sanktpēterburga   1178 «Дикие кони» 11:58
Анастасия Кононенко
Sanktpēterburga   1118 «Море» 10:58
Людмила Корженевская
Jekaterinburga   194 «HERE» 10:34
Антон Корженевский
Sanktpēterburga   194 «HERE» 10:34
Виктор Корнилов
Sanktpēterburga   1115 «Печеньки» 10:55
Дмитрий Коряков
Sanktpēterburga   1173 «Слоновые прыгунчики» 11:53
Глеб Косинский
Sanktpēterburga   1106 «Водопроводчики» 10:46
Геннадий Красников
Sanktpēterburga   1123 «Молния ТуТ» 11:03
Женя Кринкин
Sanktpēterburga   1183 «Овощная грядка» 12:03
Никита Кринкин
Sanktpēterburga   1183 «Овощная грядка» 12:03
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   184 «Мимоходом» 10:24
Анастасия Крюкова
Sanktpēterburga   1172 «Run&Jump» 11:52
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   116 «Петербургские странники» 09:16
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   1115 «Печеньки» 10:55
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   194 «HERE» 10:34
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   174 «Marsach» 10:14
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   188 «Улит и Ко» 10:28
Анастасия Лагунова
Sanktpēterburga   1176 «Котики-милотики» 11:56
Никита Лазовский
Sanktpēterburga   198 «Adventure time» 10:38
Алиса Левочкина
Sanktpēterburga   173 «Вечер пятницы» 10:13
Елена Лисина
Sanktpēterburga   1116 «Модильон» 10:56
Екатерина Ломерт
Sanktpēterburga   1101 «Ведро мидий» 10:41
Павел Лохов
Sanktpēterburga   190 «ЖЭСteam» 10:30
Михаил Лукьянцев
Sanktpēterburga   1110 «Божие коровки» 10:50
Таня Лупанова
Sanktpēterburga   148 «Голубые панды» 09:48
Наталья Луцак
Sanktpēterburga   162 «Экстремум» 10:02
Виктория Майзерова
Sanktpēterburga   1144 «Тучкины Слёзки» 11:24
Анастасия Максаковская
Maskava   197 «Суперконтинуум» 10:37
Кирилл Малык
Sanktpēterburga   1202 «Run omega» 12:22
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   102 «Бурундуй» 09:02
Виктор Марущак
Sanktpēterburga   1119 «Утки УУ» 10:59
Лидия Матвеева
Sanktpēterburga   1169 «лита» 11:49
Оксана Матвеева
Sanktpēterburga   198 «Adventure time» 10:38
Дарья Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   142 «Суслики» 09:42
Мария Мащенко
Ļeņingradas apgabals   1165 «Шпунтики» 11:45
Александр Мерзликин
Sanktpēterburga   150 «RunFoxRun» 09:50
Нина Минина
Sanktpēterburga   192 «ТаНи» 10:32
Елизавета Миронова
Ļeņingradas apgabals   1161 «Лисичкины лапки» 11:41
Наталья Миронычева
Sanktpēterburga   1140 «Еда Федота» 11:20
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   174 «Marsach» 10:14
Александра Михайлова
Sanktpēterburga   1137 «Дынная ночь» 11:17
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   147 «Нетрудовые резервы» 09:47
Евгения Мороз
Sanktpēterburga   1152 «Грязные псы» 11:32
Анастасия Мугандина
Sanktpēterburga   1110 «Божие коровки» 10:50
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   185 «Струнные» 10:25
Татьяна Наумовец
Sanktpēterburga   1108 «быстрее Болта» 10:48
Илья Немировский
Sanktpēterburga   1192 «Стефания» 12:12
Кирилл Никитин
Sanktpēterburga   136 «Сюзор & Co» 09:36
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   105 «Вместе веселей» 09:05
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   105 «Вместе веселей» 09:05
Елена Новикова
Sanktpēterburga   101 «Мешки с костями» 09:01
Галина Озерова
Sanktpēterburga   187 «Солнышко - Тучка» 10:27
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   1150 «Черная каракатица» 11:30
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   185 «Струнные» 10:25
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   189 «AR-info.ru» 10:29
Константин Парменов
Sanktpēterburga   160 «Шустрячки» 10:00
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   192 «ТаНи» 10:32
Марина Пилипенко
Sanktpēterburga   165 «Две Столицы» 10:05
Светлана Питаль
Sanktpēterburga   1166 «Васильки на асфальте» 11:46
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   135 «Маня на Nissan-е» 09:35
Алла Поваркова
Sanktpēterburga   1166 «Васильки на асфальте» 11:46
Ольга Повлихина
Sanktpēterburga   1115 «Печеньки» 10:55
Елена Подгородская
Sanktpēterburga   166 «Гамля» 10:06
Наталия Подсухина
Sanktpēterburga   104 «[не]внимание к мелочам» 09:04
Алиса Полякова
Sanktpēterburga   1201 «Хахакеры» 12:21
Софья Пономарёва
Sanktpēterburga   1190 «Проклятие размерности» 12:10
Наталья Постникова
Sanktpēterburga   1143 «2Н» 11:23
Анна Потапова
Sanktpēterburga   1118 «Море» 10:58
Василиса Прокофьева
Sanktpēterburga   1201 «Хахакеры» 12:21
Софья Рабинович
Maskava   1111 «Понаехали» 10:51
Ольга Раева
Sanktpēterburga   154 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:54
Ольга Родионова
Sanktpēterburga   136 «Сюзор & Co» 09:36
Кристина Романовская
Sanktpēterburga   173 «Вечер пятницы» 10:13
Варя Рябкова
Sanktpēterburga   1152 «Грязные псы» 11:32
Александра Савина
Sanktpēterburga   117 «Огни Самайна» 09:17
Анна Савина
Sanktpēterburga   1199 «Мудрые Боги выдумали ноги!» 12:19
Мария Савина
Sanktpēterburga   117 «Огни Самайна» 09:17
Арслан Самитов
Sanktpēterburga   1154 «Вжик» 11:34
Полина Самылина
Sanktpēterburga   173 «Вечер пятницы» 10:13
Варвара Сахащик
Sanktpēterburga   176 «Шилохвосты» 10:16
Татьяна Сахно
Sanktpēterburga   1169 «лита» 11:49
Евгений Селиванов
Sanktpēterburga   1184 «Яростные блинцы» 12:04
Татьяна Селиванова Татьяна
Sanktpēterburga   1104 «москва-петербург» 10:44
Анастасия Сенина
Sanktpēterburga   1136 «Кусени» 11:16
Анна Сераджутдинова
Sanktpēterburga   1151 «Барабашки» 11:31
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   115 «Радость» 09:15
Александра Смоленкова
Sanktpēterburga   153 «Обригаду» 09:53
Семён Соколов
Sanktpēterburga   1128 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 11:08
Любовь Соколова
Sanktpēterburga   1128 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 11:08
Григорий Солнышкин
Sanktpēterburga   108 «Сан-Симон» 09:08
Максим Солнышкин
Sanktpēterburga   108 «Сан-Симон» 09:08
Анна Сологуб
Sanktpēterburga   163 «Барабашки с барабанами» 10:03
Анастасия Соложина
Sanktpēterburga   1188 «Прозерпина» 12:08
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   180 «Бежим и волосы назад» 10:20
Любовь Сорокина
Sanktpēterburga   105 «Вместе веселей» 09:05
Лариса Спамбетова
Sanktpēterburga   161 «Ириски» 10:01
Арсений Степанов
Sanktpēterburga   1158 «Огурки» 11:38
Александра Столярова
Sanktpēterburga   1175 «Впереди ветра» 11:55
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   103 «Крошки Ру» 09:03
Анна Стринадкина
Sanktpēterburga   1140 «Еда Федота» 11:20
Максим Суслов
Sanktpēterburga   1108 «быстрее Болта» 10:48
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   1147 «Hannila» 11:27
Владимир Таранов
Sanktpēterburga   1170 «COBA» 11:50
Полина Тикко
Sanktpēterburga   1118 «Море» 10:58
Елена Ткаченко
Sanktpēterburga   153 «Обригаду» 09:53
Сергей Ткаченко
Sanktpēterburga   1200 «Деменция» 12:20
Полина Толпинская
Sanktpēterburga   1151 «Барабашки» 11:31
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   188 «Улит и Ко» 10:28
Любовь Торопова
Sanktpēterburga   121 «Leone di San Marco» 09:21
Алексей Торшуков
Sanktpēterburga   1197 «Гуси в шапках» 12:17
Петр Третьяков
Sanktpēterburga   1149 «TimTeam» 11:29
Яна Ундозёрова
Sanktpēterburga   170 «Куда-то туда» 10:10
Сергей Ушаков
Sanktpēterburga   161 «Ириски» 10:01
Любовь Фадина
Sanktpēterburga   1159 «Любовь-морковь» 11:39
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   118 «Пассат+» 09:18
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   141 «Палема» 09:41
Ангелина Фарафонова
Sanktpēterburga   1172 «Run&Jump» 11:52
Владимир Фёдоров
Sanktpēterburga   166 «Гамля» 10:06
Игорь Федорцов
Tjumeņa   114 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:14
Елена Федорцова
Tjumeņa   114 «Есть ли у нас план, мистер Фикс?» 09:14
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   122 «Фёдоры» 09:22
Игорь Хан
Sanktpēterburga   1128 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 11:08
Наталия Хараг
Sanktpēterburga   120 «Три брюнетки» 09:20
Любовь Хмельнова
Sanktpēterburga   168 «Night fury» 10:08
Руслан Цветков
Sanktpēterburga   179 «Темный орден» 10:19
Галина Целищева
Sanktpēterburga   183 «Отмороженные бЕлки» 10:23
Артем Цимко
Ļeņingradas apgabals   142 «Суслики» 09:42
Татьяна Чекмарева
Sanktpēterburga   115 «Радость» 09:15
Ирина Чернышева
Sanktpēterburga   118 «Пассат+» 09:18
Надежда Черушева
Sanktpēterburga   1173 «Слоновые прыгунчики» 11:53
Анна Чирина
Sanktpēterburga   120 «Три брюнетки» 09:20
Татьяна Шабай
Sanktpēterburga   198 «Adventure time» 10:38
Валентина Шадрина
Sanktpēterburga   1133 «Усы Эркюля» 11:13
Соня Шакирова
Sanktpēterburga   1192 «Стефания» 12:12
Василий Шамко
Sanktpēterburga   175 «Портал» 10:15
Денис Шеринов
Sanktpēterburga   1187 «Кylak» 12:07
Сергей Шестаков
Sanktpēterburga   190 «ЖЭСteam» 10:30
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   168 «Night fury» 10:08
Светлана Шишкина
Sanktpēterburga   1199 «Мудрые Боги выдумали ноги!» 12:19
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   1109 «Пупсики» 10:49
Светлана Юнес
Sanktpēterburga   1195 «Толстопузики» 12:15
Татьяна Юрова
Калининград   1190 «Проклятие размерности» 12:10
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   1102 «+2» 10:42
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   109 «КаМаБо» 09:09
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   154 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:54
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Нас пятило

100

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

101 09:01 Мешки с костями

101

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

Александра Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

102 09:02 Бурундуй

102

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

103 09:03 Крошки Ру

103

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

104 09:04 [не]внимание к мелочам

104

Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

Наталия Подсухина

Sanktpēterburga

105 09:05 Вместе веселей

105

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Любовь Сорокина

Sanktpēterburga

106 09:06 Полный дальше!

106

107 09:07 ВейерштрассЕ

107

108 09:08 Сан-Симон

108

Григорий Солнышкин

Sanktpēterburga

Максим Солнышкин

Sanktpēterburga

109 09:09 КаМаБо

109

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

110 09:10 Мозаика

110

Светлана Артемова

Sanktpēterburga

Юрий Игнатьев

Sanktpēterburga

Ольга Игнатьева

Sanktpēterburga

111 09:11 Искатели трепангов

111

112 09:12 Угар

112

анна ганелез

Sanktpēterburga

113 09:13 Неконтактный зоопарк

113

Galina Petukhova

Sanktpēterburga

114 09:14 Есть ли у нас план, мистер Фикс?

114

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Игорь Федорцов

Tjumeņa

Елена Федорцова

Tjumeņa

115 09:15 Радость

115

Мария Баранова

Veļikijnovgoroda

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

Татьяна Чекмарева

Sanktpēterburga

116 09:16 Петербургские странники

116

Анна Москвина

Sanktpēterburga

Чингиз Зиннатуллин

Sanktpēterburga

Елена Зиннатуллина

Sanktpēterburga

Светлана Кувенева

Sanktpēterburga

117 09:17 Огни Самайна

117

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

118 09:18 Пассат+

118

Евгений Факторович

Sanktpēterburga

Ирина Чернышева

Sanktpēterburga

120 09:20 Три брюнетки

120

Наталия Хараг

Sanktpēterburga

Анна Чирина

Sanktpēterburga

121 09:21 Leone di San Marco

121

Любовь Торопова

Sanktpēterburga

122 09:22 Фёдоры

122

Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

123 09:23 Тушканчики

123

Юлия Быстрова

Sanktpēterburga

124 09:24 Ёжики в тумане

124

Polina Kulakova

Sanktpēterburga

Сергей Быков

Sanktpēterburga

125 09:25 Мыха и Ко.

125

Елена Агашина

Sanktpēterburga

Станислав Кондратенко

Sanktpēterburga

126 09:26 Сурикаты

126

127 09:27 Шерочка с Машерочкой

127

128 09:28 Rabid Ferrets

128

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

129 09:29 Ежики Хрюшечки

129

130 09:30 Радзівілы маюць рацыю

130

Viktor Zenin

Minska

131 09:31 Городской наблюдатель

131

132 09:32 Человечки

132

Екатерина Агер

Sanktpēterburga

Денис Агер

Sanktpēterburga

Иван Агер

Sanktpēterburga

133 09:33 Удачный день

133

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Светлана Дорохова

Sanktpēterburga

134 09:34 Любители

134

Софья Соболь

Sanktpēterburga

135 09:35 Маня на Nissan-е

135

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

136 09:36 Сюзор & Co

136

Елена Антонова

Sanktpēterburga

Кирилл Никитин

Sanktpēterburga

Ольга Родионова

Sanktpēterburga

137 09:37 сыгранный на шарманке в Фонтанке

137

138 09:38 К2

138

139 09:39 Так или иначе

139

140 09:40 Corso & Co

140

141 09:41 Палема

141

Павел Блышко

Sanktpēterburga

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

142 09:42 Суслики

142

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Дарья Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

143 09:43 Цветной Капустки Хотцы

143

Марина Захаренкова

Sanktpēterburga

144 09:44 Смельчаки

144

146 09:46 Оса

146

Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Александр Егоров

Sanktpēterburga

147 09:47 Нетрудовые резервы

147

Ирина Левина

Sanktpēterburga

Василий Мишарев

Sanktpēterburga

148 09:48 Голубые панды

148

Настя Грязникова

Sanktpēterburga

Таня Лупанова

Sanktpēterburga

150 09:50 RunFoxRun

150

Ksu Ksu

Sanktpēterburga

Дарья Егорова

Sanktpēterburga

Александр Мерзликин

Sanktpēterburga

151 09:51 Белый Ус

151

152 09:52 Поезд Свердловск-Ленинград

152

Илья Клюжин

Sanktpēterburga

Валентина Клюжина

Sanktpēterburga

153 09:53 Обригаду
Александра Смоленкова

Sanktpēterburga

Елена Ткаченко

Sanktpēterburga

154 09:54 Ползём, любуемся пейзажем

154

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Жанна Якуничева

Sanktpēterburga

156 09:56 Аригато

156

Анна Семенова

Sanktpēterburga

157 09:57 Вожди

157

158 09:58 STR

158

159 09:59 4 литра настолок

159

Лера Куксова

Sanktpēterburga

Дина Романова

Sanktpēterburga

160 10:00 Шустрячки

160

Алексей Дюжев

Sanktpēterburga

Константин Парменов

Sanktpēterburga

161 10:01 Ириски

161

Александр Железняков

Sanktpēterburga

Лариса Спамбетова

Sanktpēterburga

Сергей Ушаков

Sanktpēterburga

162 10:02 Экстремум

162

Елена Шадрина

Sanktpēterburga

Лаура Аброчнова

Sanktpēterburga

Наталья Луцак

Sanktpēterburga

163 10:03 Барабашки с барабанами
Кристина Гридилёва

Sanktpēterburga

Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Анна Сологуб

Sanktpēterburga

164 10:04 Альма-матер

164

165 10:05 Две Столицы

165

Женя Захаров

Sanktpēterburga

Лена Агапова

Sanktpēterburga

Артур Ахметов

Maskava

Марина Пилипенко

Sanktpēterburga

166 10:06 Гамля

166

Елена Подгородская

Sanktpēterburga

Владимир Фёдоров

Sanktpēterburga

167 10:07 Благородное Безумие

167

Екатерина Добрецова

Sanktpēterburga

Мария Донченко

Sanktpēterburga

168 10:08 Night fury

168

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Любовь Хмельнова

Sanktpēterburga

Ксения Шигапова

Sanktpēterburga

169 10:09 NiceГра

169

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

170 10:10 Куда-то туда

170

Никита Буряков

Sanktpēterburga

Иван Генералов

Sanktpēterburga

Яна Ундозёрова

Sanktpēterburga

172 10:12 keepsake

172

173 10:13 Вечер пятницы

173

Алиса Левочкина

Sanktpēterburga

Кристина Романовская

Sanktpēterburga

Полина Самылина

Sanktpēterburga

174 10:14 Marsach

174

Екатерина Кунгурова

Sanktpēterburga

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

175 10:15 Портал

175

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

176 10:16 Шилохвосты

176

Мария Аль-Ради

Sanktpēterburga

Мария Кантор

Sanktpēterburga

Варвара Сахащик

Sanktpēterburga

177 10:17 Ольга

177

Danila Glumov

Maskavas apgabals

178 10:18 Усы Надежды

178

179 10:19 Темный орден

179

Полина Ванина

Sanktpēterburga

Руслан Цветков

Sanktpēterburga

180 10:20 Бежим и волосы назад

180

Татьяна Соломон

Sanktpēterburga

181 10:21 Круче тучи

181

Настя VOLK

Pēterhofa

182 10:22 Билет на балет

182

Татьяна Иванова

Sanktpēterburga

183 10:23 Отмороженные бЕлки

183

Виктор Морозов

Sanktpēterburga

Галина Целищева

Sanktpēterburga

184 10:24 Мимоходом

184

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Мария Карманова

Sanktpēterburga

Сергей Крылов

Sanktpēterburga

185 10:25 Струнные

185

Лиза Андреева

Sanktpēterburga

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

186 10:26 УЛЬТРА

186

Вероника Елагина

Sanktpēterburga

187 10:27 Солнышко - Тучка

187

Галина Озерова

Sanktpēterburga

188 10:28 Улит и Ко

188

Галина Курмашева

Sanktpēterburga

Анастасия Толстякова

Sanktpēterburga

189 10:29 AR-info.ru

189

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

190 10:30 ЖЭСteam

190

Павел Лохов

Sanktpēterburga

Сергей Шестаков

Sanktpēterburga

191 10:31 Команда 191, старт 10:31
192 10:32 ТаНи

192

Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

193 10:33 Эффект Доплерa

193

Игорь Воробьев

Sanktpēterburga

Дарья Воробьева

Maskava

194 10:34 HERE

194

Людмила Корженевская

Jekaterinburga

Антон Корженевский

Sanktpēterburga

Елена Кузнецова

Jekaterinburga

195 10:35 Кафка рабство

195

196 10:36 План Б
Андрей Акимов

Sanktpēterburga

Ольга Акимова

Sanktpēterburga

197 10:37 Суперконтинуум

197

Анастасия Максаковская

Maskava

198 10:38 Adventure time

198

Полина Панчук

Sanktpēterburga

Никита Лазовский

Sanktpēterburga

Оксана Матвеева

Sanktpēterburga

Татьяна Шабай

Sanktpēterburga

199 10:39 X4team

199

1100 10:40 Профи-Тролли

1100

1101 10:41 Ведро мидий

1101

Павел Федотов

Sanktpēterburga

Екатерина Ломерт

Sanktpēterburga

1102 10:42 +2

1102

Denis Ibaev

Sanktpēterburga

Елена Яковлева

Sanktpēterburga

1103 10:43 Улица, фонарь, аптека

1103

1104 10:44 москва-петербург

1104

Татьяна Селиванова Татьяна

Sanktpēterburga

1106 10:46 Водопроводчики

1106

Глеб Косинский

Sanktpēterburga

1107 10:47 Лена

1107

Анна Олейник

Sanktpēterburga

1108 10:48 быстрее Болта

1108

Леонид Киватцев

Sanktpēterburga

Татьяна Наумовец

Sanktpēterburga

Максим Суслов

Sanktpēterburga

1109 10:49 Пупсики

1109

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

1110 10:50 Божие коровки

1110

Алла Мугандина

Sanktpēterburga

Михаил Лукьянцев

Sanktpēterburga

Анастасия Мугандина

Sanktpēterburga

1111 10:51 Понаехали
Мария Темчина

Sanktpēterburga

Екатерина Бредихина

Sanktpēterburga

Сергей Гришин

Maskava

Софья Рабинович

Maskava

1112 10:52 улитки на склоне

1112

Елена Бакулева

Sanktpēterburga

1113 10:53 Топонимическая поэзия

1113

1114 10:54 Мишки Гамми

1114

Раиса Кожухарь

Sanktpēterburga

1115 10:55 Печеньки

1115

Виктор Корнилов

Sanktpēterburga

Сергей Кузнецов

Sanktpēterburga

Ольга Повлихина

Sanktpēterburga

1116 10:56 Модильон

1116

Елена Лисина

Sanktpēterburga

1117 10:57 Йошта

1117

1118 10:58 Море

1118

Анастасия Кононенко

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

Полина Тикко

Sanktpēterburga

1119 10:59 Утки УУ

1119

Виктор Марущак

Sanktpēterburga

1120 11:00 Название команды

1120

Анна Игнатенко

Sanktpēterburga

1122 11:02 Телепузики
Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

1123 11:03 Молния ТуТ

1123

Геннадий Красников

Sanktpēterburga

1124 11:04 Походники

1124

Мария Пичугина

Sanktpēterburga

Марта Абросимова

Sanktpēterburga

1126 11:06 Дирекция тяги

1126

Margarita Fanny Furgang

Sanktpēterburga

Oxana Yurkova

Sanktpēterburga

1127 11:07 Горынычи

1127

1128 11:08 Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее

1128

Алеся Резник

Sanktpēterburga

Семён Соколов

Sanktpēterburga

Любовь Соколова

Sanktpēterburga

Игорь Хан

Sanktpēterburga

1131 11:11 ГПП

1131

Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

1132 11:12 Альпинисты в городе

1132

Вячеслав Афанасьев

Sanktpēterburga

1133 11:13 Усы Эркюля

1133

Агата Казакова

Sanktpēterburga

Валентина Шадрина

Sanktpēterburga

1134 11:14 СОВА

1134

Валерий Захаров

Sanktpēterburga

1135 11:15 Мартовские львы Панджшера

1135

Максим Аноп

Citas Tālo Austrumu federālā apgabala pilsētas

1136 11:16 Кусени

1136

Павел Кукушкин

Sanktpēterburga

Анастасия Сенина

Sanktpēterburga

1137 11:17 Дынная ночь

1137

Юлия Лаврецова

Sanktpēterburga

Наталья Давидан

Sanktpēterburga

Александра Михайлова

Sanktpēterburga

1139 11:19 Петербургские незнакомки

1139

Анна Елисеева

Sanktpēterburga

Елена Елисеева

Sanktpēterburga

1140 11:20 Еда Федота

1140

Наталья Журавлёва

Sanktpēterburga

Наталья Миронычева

Sanktpēterburga

Анна Стринадкина

Sanktpēterburga

1141 11:21 Синяя тележка с котиком

1141

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

1142 11:22 Это ЖЖЖ неспроста

1142

1143 11:23

1143

Наталья Постникова

Sanktpēterburga

1144 11:24 Тучкины Слёзки

1144

Газар Газарьянц

Sanktpēterburga

Анечка Иванова

Sanktpēterburga

Виктория Майзерова

Sanktpēterburga

1145 11:25 На волю, в пампасы!

1145

Анна Новикова

Sanktpēterburga

1146 11:26 БеГеМотъ

1146

Ольга Калинина

Sanktpēterburga

1147 11:27 Hannila

1147

Анна Сысоева

Sanktpēterburga

1148 11:28 Пуджики
1149 11:29 TimTeam
Петр Третьяков

Sanktpēterburga

1150 11:30 Черная каракатица

1150

Елена Швец

Sanktpēterburga

Полина Олещенко

Sanktpēterburga

1151 11:31 Барабашки

1151

Михаил Голубев

Sanktpēterburga

Анна Сераджутдинова

Sanktpēterburga

Полина Толпинская

Sanktpēterburga

1152 11:32 Грязные псы